Deníček půvabné mrchy – Šukání na pařezu 26.díl

Prdím si to na svým nevýkonným ale bezpečným skútru. Děti jsou ve škole a školce, muž je v práci a já mám jeden den v měsíci, většinou středu kdy do práce nejdu. Zůstávám doma a doháním co se během toho měsíce tak nějak nakupí. Dcerka potřebuje nějaký věci do školy na zítra a já na to úplně zapomněla. Bohužel to u nás na vesnici nekoupím tak si to prdím na skůtříku , je krásný podzimní den, ani nefouká a je stále ještě teploučko.Úplně se to nabízelo sednout si ještě na skůtřík a užít si jednu z posledních jízd, do auta se mi nechtělo , nemusím spěchat. Mám ráda podzim, to jak se příroda pomalu chystá na zimu, jak je barevné listí, jak to voní. A když vyjíždím z naší vesnice čeká mě asi 2 km cesta lemovaná lesem…je úžasný cítit tu vůni hub.Nemám v plánu se někde zdržovat, jen jsem si tu cestu chtěla užít a vychutnat.

Když vkládám nakoupené věci do kufříku a vrážím si na hlavu helmu zvoní mi telefon. Volá mi Richard.

Richard: hele princezno…ty mas novýho šemíka?

Já: ahoj, jak to myslíš?

Richard: no myslím , že na tebe zrovna koukám a nestačím se divit.

Já: aha a kde jsi? Nejsem si jistá že koukáš zrovna na mě….

Richard: Máš na sobě hnědou koženou bundu , bíle obtáhlé rifle…tvooji prdelku poznám v čemkoliv…

Já: no jo..kde jsi?

Richard: tohle mě baví..jakto že jezdíš na vínovým skůtru…se mnou jsi na mašinu nikdy sednout nechtěla.

Já: hele nechej si to moc dobře víš že mám z motorek strach , že to není o tobě ale….kde teda jsi?

Richard: sedím tady přes kruháč v cukrárně…dojeď sem.

Já: dobře zkusím to najít.

Dávám si na hlavu znovu přilbu a usedám na skůtřika a vydávám se směr Richard.

Richard: no to koukám jako blázen ty a na dvou kolech….

Já: no a polož mi ruku na stehno ..cítíš jak se mi třese?

Richard: co tu děláš?

Já: jela jsem jen dceři pro něco..a nechtělo se mi autem je krásný den tak jsem si to chtěla užít.

Richard se rozchechtal….prej užít, ale no tak princezno…pojď ukážu ti jak se to dá užít a s těmi svými ďolíčky se otáčí a hlavou ukazuje na svou mašinu….pojď pojedu s tebou jako se zlatem…

Já: ty mě chceš povozit ne motorce? Ne , ne , ne , přijela jsem na skutřiku a na něm taky odjedu ale víš co by si mohl?

Richard: to tedy nevím , když jsem dostal tak rychle košem….

Já: místo vození mě na motorce nechat mě povozit se na ocásku…zvedám se ze židle a celkem drze při polibku mu sahám na čůráka pořádně mu ho mačkám.

Richard: počkej…..

Já: né musím jet. Já jsem šnek…ty jsi tady za bleska :-)))mě to jede pomalu…

Richard: počkej chvíli, nemůžu se teď zvednout a trochu s červenými líčky ukazuje jedním prstem na čůráka jako že je zvednutý.

Já: No vidíš aspoň mám náskok….však cestu odtud ke mně znáš ne:-) a posílám mu vzdušnýho hubana.

Je to tak krásný …..ta příroda ta svoboda….jsem ale vážně šnek, více jak 50 nejezdím někdy spíš pomaleji, ale zase když bylo léto jsem jezdívala v šatech nebo sukních abych to těm chudákům co na mě někdy troubili to alespoň trošku vynahradila :-))))) jen bylo občas nepříjemný potkat se se včelou :-)ale to zná každý motorkář 🙂 tedy vím že motorkář nejsem ….zkrátka my co máme rádi dvoukoláky 🙂

Jsem asi 4 km od mého domu , když mě v mé idylické jízdě dohání Richard. Musí se nechat že je to sexy.né že né…chlapi na motorkách jsou většinou hodně sexy. Takoví ti drsňáci v kůži :-))))))

Koukám na něj ve zpětným zrcátku a říkám si, že by bylo fajn zapadnout na chvíli někam do lesíka 🙂

Asi po dvou minutách je odbočka do lesa, hážu blinkr a zpomaluji..kontroluji Richarda , že jede za mnou.

Richard: copak princezno?

Já: nic mám chuť se tady nechat opřít o strom 🙂

Richard: a víš o tom , že jsou lesy plné houbařů 🙂

Já: jůů no vidíš tak třeba si dnes některý z nich odnese nevšední zážitek a né jen z houbaření 🙂

Richard si sundává helmu a pokládá ji na ten svůj stroj…a co kdybych tě opřel o svou mašinu 🙂 tady hezky u cesty…Hele neprovokuj jsme už celkem kousek od domu tady mě hodně lidí zná a zase až tak na očích být nemusíme 🙂

Richard: dělal jsem si jen legraci ale víš co na příště to vymyslím a pouvažuji kam bych si tě na mašině odvezl a tam si tě hezky vychutnám na ni. Jsi k mašině dokonalý doplněk…víš co by to bylo za sadu fotek? Dívám se na něj jak se tím co říká krásně vzrušuje a nechávám ho při tom a jen si v duchu říkám jo hošane tak to budeš mít hooodně práce dostat mě na stroj :-))))

Chytá mě za pas a vráží mi pusu, když jdeme pomalým krokem do lesa.No nemuseli jsme ani nějak hluboko potřebovali jsme přeci vidět na stroje. Tenhle tenhle je ideální…trochu vyvrácený strom. Jo to je on o ten tě tady ohnu…Počkej a co kdyby sis sedl tady na ten pařez a já se obsloužím…..na to má dnes moje princeznička chuť? Odepíná si svou koženou bundu a tiskne mě k sobě. Jooo takhle bych si tě tady teď s chutí dala. A začínám zjišťovat jak se mu ty motorkářský kalhoty odepínaj, u mě je to jednoduchý tři knoflíky a jsem za hanbu ale on má stále nějaký fígle :-)))))proč to není tak jednoduchý…..

Já: hele pomož mi s tím….nejde mi zase a opět oddělat mu pásek….:-)))))jedna ,dva a je to….knoflík už zvládám hravě a kalhoty jsou dole…ano přesně takhle to mám ráda….zády se opřel o strom a já si před něj klekám a beru mu čůráka do pusy…se slovy ahoj ty můj macku mu ho začínám hezky pomalu olizovat jen po žaludu, nééé žádné hluboké kouření…jen jemně přivítat….je to krásný pohled mít jeho čůráka v puse a dívat se na něj jak se opírá o strom jak má zavřené oči, drží mě za cop a jen sténá..tohle se mi neomrzí snad nikdy…když po chvilce říká..počkej, jsem z tý situace celý nějaký…hoodně vzrušený……asi bych za chvíli byl……a to nechci………..jemně mi pomáhá se postavit jeho čůrák mi přitom sjíždí po bradě, přes tričko, bříško , opasek a někde v úrovni mého lůna se zastaví totálně ale totálně tvrdý péro přichystané jít do akce….hele kočko….a máš kondom?Dívám se mu do těch jeho neskutečných očí když si uvědomím….že chci šukat ale nemám sebou kondom…říkám jen doprdele no nemám….jsem slušná holka….nevozím u sebe šprcky….teď mi to začíná docházet….to si zase nezašukám….Richarde? Ten se jen pobaveně kouká jak propadám zoufalství a říká…to neva dáme zase prdelkovej sex….bože to bude něco takhle v lese…nééé neblázni…když v tom z peněženky vyndává kondom. Víš kočičko já už se radši předzásobil, protože mi stačilo jednou nemoci udělat tu tvou krásně mokrou kundičku, tak pojď princezno…..sedá si na pařez já sundávám jednu nohavici riflí a jsem totálně mokrá, takže se stačilo na tu jeho kládu jen posadit a zajel tam jako vždy.je to neskutečně rajcovní opodál slyšet kukačku a auta a přitom si to tam tak krásně rozdávat….na tom pařezu se blbě sedí je docela dost nízký……chytni se mě kolem krku říká Richard, a jen si sesouvá svou bundu dolů a sedá si na ni já s jeho čůrákem stále v sobě začínám pořádně přirážet. Miluji líbání se s ním..má takový ty buclatý sametový rtíky co chcete mít na těch svých a jeho horký jazyk je tak návykový.Je tu chvíle kdy přestávám vnímat realitu a když cítím že za chviličku budu otvírám oči a dívám se na Richarda….pojď lásko….pojď…svíjím se a sténám pomáhá mi rychleji přirážet ale on se neuděl…..odpočiň si chviličku ale nechej ho v sobě. Má stále silnou erekci….ty si nebyl…ne nebyl chci ať jsi aspoň dvakrát…bere telefon…..a dělá pár snímků…

Tak co…chceš to znovu takhle nebo chceš opřít o ten strom? Klidně takhle a ty? Richard…ja si tě chci udělat o strom..pojď zvedám se a jeho péro ze mě vyklouzává , trochu se mi chvěji nohy a zjišťuji že mé bílé rifle dávno nejsou bílé :-)ale co …..pomáhám mu vstát a chytám se stromu před námi….a vyšpuluji na něj prdelku…jo takhle přesně takhle se mi to líbí…….jemně mě pleskne přes zadeček a vrazí ho do mě…..tak tobě se zachtělo šukat v lese…říká polohlasem když ho do mě vráží jednou rukou mě drží za pas a druhou mi to dělá na poštěváčku….já se jen držím stromu a vnímám každou vteřinu. Ano přesně tohle mi chybělo. Tohle mrdání tyhle spontání akce……je na jednu stranu jemný a na druhou takový to správný čertisko….cítím to pleskání a to jak se začíná napínat vnímám jak dýchá jak vzlyká ,…..ty jeho tvrdší a tvrdší přírazy….netrvá dlouho a oba se svíjíme v orgasmu……neskutečný…tohle je neskutečný….já si tě chci vzít. Vyhrkne ze sebe. Tebe nemůžu mít jen jako za milenku tebe chci mít doma a hýčkat si tě a tohle s tebou prožívat kdykoliv to jen půjde.

Otvírá oči a vidí mě trochu vypleštěnou 🙂 s úsměvem od ucha k uchu….Já to řekl nahlas, že jo. Jo to si řekl…hele v klidu budem to připisovat hypoxii …přeci jen si teď dosáhl orgasmu a celkem si sténal….tak si byl málo okysličený a to většinou lidé blouzní…….hladí mě dlaní po tváři dává mi jemnou ale šťavňatou pusu a beze slova se obléká…

Cítím že mě sleduje že čeká jestli na to zareaguji ještě jinak než jen hypoxii kor když oba víme že to byl hotový nesmysl protože právě při orgasmu je organismus okysličený až až …. 🙂

Když jsme oba obleční, dívá se mi na kalhoty a říká, hele vypadáš jako by si zrovna šukala v lese :-))))

Já:nooo dyť jo :-))))

Richard:Kde máš muže?

Já: V práci….proč?

Richard:Aha a pošleme mu těch pár foteček nebo je mám šetřit?

Já: Hele to záleží jestli máš večer čas.

Richard: Jak to myslíš?

Já: No že jestli je pošleš tak tě budu moci vidět třeba ještě večer…u nás…ve vířivce třeba…víš jak to na něj působí :-)))))

Asi netřeba psát zda fotky poslal nebo ne :-)))

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Ty nám tvými příběhy tedy dáváš. Vypadá to, že začínáte mít všichni dohromady skvělý vztah. Jen to nepokazit přílišnými city.

  2. Já si myslím, že už to city pokazily.

  3. Dalšiiiiii dil. Prosím 🙂

  4. Taky bych si zamrdal. Narval bych ti čuráka do kundy a moje plné koule by pleskaly o tvoji nadrženou kundu. Máš to radši něžně, nebo bys chtěla abych tě vymrdal jako poslední děvku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *