Deníček půvabné mrchy – Píchání bez gumy – 25.díl

Dnes nechoď, zvládnu to bez tebe. Udělej si den pro sebe, říká mi muž když sedíme ráno u stolu a snídáme s dětmi. Cítím se už delší dobu vyčerpaná a popravdě jsem mu radostí dala pusu na čelo , když jsem vstávala od stolu a popoháněla děti že musíme za chvíli jet do školy a školky.

Ikdyž už jsem byla oblečená do šatů a měla na sobě lehký kabátek a řešila jen lodičky, přiskočil ke mně muž a říká…prosím tě mohla by sis vzít ty červené? Dívám se na něj a říkám si v duchu….co? Proč červené odvezu jen děti do školy a školky a hned přijedu zpět, proč se mám převlékat. Prosím tě neptej se a udělej to pro mě. Děti už se dávno obouvaly a já trochu neochotně šla po schodech nahoru.Muž mě následoval což mě trochu zarazilo. Co se děje? Nemůžeme tuhle hru hrát až se vrátím? Dyť jsem za půl hodiny doma tak o co jde? Ptám se muže když vcházím do ložnice. Muž si sedl na postel a dívá se jak otevírám skříň a z věšáku sundávám rudé šaty bez ramínek…..tyhle si myslel? Ano přesně tyto..chci tě vidět v nich dnes odcházet. Mám chuť si poklepat na čelo ale dobře. Rychle se převlékám a letím dolů ze schodů. Muž mě dobíhá a říká néé tyhle ne ale tyhle tělové a podává mi střevíčky, kleká si a pomáhá mi do bot. Děti mě už čekají v autě a já do něj z legrace prtla deštníkem……tohle jsi naposledy dělal , když jsem odcházela za Richardem, tak o co jde.? Vstal políbil mě na čelo a se slovy no dyť mě požďuchuje ať už jdu ať nepřijedeme pozdě.

Scházím schody k brance a trochu nechápavě se za ním otáčím, jak jako no dyť ? Já jedu do práce mám tu schůzku tak když mi budeš chtít zpříjemnit rutinu tak budu moc rád…..dívám se na něj trochu nechápavě…tohle jsem už dlouho neslyšela. Zpříjemnit a ode mě? Co chce zpříjemnit? Zcela upřímně? Vidím se jak se po cestě domů stavím akorát do obchodu a pak si zalezu zpět do postele.Už hodně dlouho mám novou knížku, kterou jsem si ještě ani neotevřela. Uvařím si akorát teplý čaj vlezu si zpět do teplýho domácího overalku a zalezu si zpět pod deku a do půl třetí se nehnu :-))))mám chuť se vyprdnout i na ten obchod.

Sedím v autě , řídím a tak nějak podvědomě si přehrávám stále do kola ten rozhovor s mým mužem…..tohle jsi naposledy dělal, když jsem odcházela za Richardem tak o co jde? No dyť…..já za ním, přeci ale nejdu. Ano občas si píšeme….chybí mi možná více než by mi to bylo příjemné ale ..věděla bych přeci o tom kdybychom se mohli vidět. Ano je pravda , že poslední dobou jsme se o něm doma bavili více a ano je pravda , že to téma započínal můj muž ale tak nějak podvědomě jsem to vnímala spíše proto že chtěl sondovat jestli bych nebyla připravená přijmout nebo alespoň uvažovat o někom třeba jiném. Přeci jen je to hodně přes rok co s Richardem proběhla poslední schůzka. Já to vždy kategoricky odmítla….nechci nikoho jiného. Nechci nikoho. Nechci tohle prožívat dokola……nechci…Nechci se zase otvírat někomu jinému, nikdo nebude jako Richard. Mám se za to stydět? Nechci randit a čekat jestli by mě někdo znovu tak okouzlil jako Richard. Ne . Muž mě ujišťoval že vše chce svůj čas a že přijde čas kdy budu otevřena něčemu možná někomu jinému. Já si to nemyslím. Vždy mě to akorát možná rozesmutnělo a rozzlobilo. Někdo by to mohl považovat za vyznání ale ten kdo to prožil chápe a ví. Navíc sex a šukání ať už před manželem nebo sami někde třeba s krátkou nahrávkou pro manžela je něco tak intimního …nevím možná jsem to tak cítila jen já? Každopádně je to mé tělo , mé prožitky můj čas ….který …..ne prostě nejsem připravená na to byť jen uvažovat o někom jiném.

Dostávám tu nejsladší pusu , když se se synem loučím ve školce. Zavírám dveře šatny a když jdu po chodbě kde se rozléhá mé ťukání podpatků připadám si trochu praštěně, že teď sednu do auta a pojedu domů takhle oblečená….ale co.

Scházím po schodek a trochu cítím mravenčení v podbřišku, říkám si tak co , je tady někde? Asi na sekundu se vracím hodně v čase a vzpomínám jak jsem ho tady viděla v těch jeho dokonalých kraťáscích……jak jsem mu šla dát papírek s telefonním číslem za stěrač……není….není tady…co jsem si proboha myslela. Přicházím k autu a přepadl mě trochu smutek asi jsem si myslela že tady bude. Někde hodně hluboko v sobě. No nic startuji a rozhoduji se , že zajedu do obchodu. Mám čas tak proč toho nevyužít a odpoledne už nebudu muset s dětmi. Velmi klidný nákup to byl. Nikde žádní důchodci, téměř nikdo tam nebyl. Nakládám tašky do auta a jedu domů. Okuřuji si hudbu v autě a cítím se na chvíli volná. Zase jen já….sama …se sebou….žádná máma , pro tento okamžik nejsem máma co má v autě děti ani manželka….teď jsem tu jen já….

Zapínám rychlovarnou konvici a chystám si na čaj.. doma je klid, pouštím si svou oblíbenou hudbu, vybaluji nákup a s hrnkem horkého čaje jdu do ložnice. Otvírám skříň vracím na věšák zpět šaty a oblékám se zpět do teplýho teplákovýho overalu…ještě teplý fusekle a pohoda může začít.

Beru do ruky telefon, abych se ujistila že mám zapnuté vyzvánění kdyby se něco dělo a píšu manželovi že děkuji že jsem si mohla udělat pohodu. A posílám mu úplně obyčejnou fotku z postele s hrnečkem čaje v ruce ……načež mi přišla odpověď……tohle jsem nečekal…..aha….a co jsi čekal?

Že si najdeš překvapení. Hmm……jaké? Píšu mu….Dal jsem ti nahřívat vířivku 🙂 užij si to lásko…přišla mi odpověď. Lásko? Tohle jsem od něj neslyšela…..zcela popravdě jsem si trochu zanadávala protože jsem musela vylézt z postele a jít ji vypnout, na co ji nahřívat, neměla jsem vůbec chuť do ní lézt.

 

Jenže jen co jsem otevřela dveře od terasy a naskytl se mi pohled na zahradu a do vířivky měla jsem během okamžiku zalité oči slzami. Nevěřím že tu je.Vstává z teplý vody a trochu se mu kouří z těla protože venkovní teplota je jen něco kolem 13 st. Jdu k němu po mokrý trávě v těch teplých fuseklích a stále nevěřím že ho vidím, že je skutečně tady. Rozběhl se ke mně a objal. Byl tak mokrý a teplý a přitom se trochu chvěl……skočila jsem mu kolem krku a zavřela oči. Stékaly mi slzy po tváři a byla jsem sťastná.. Ahoj princezno, šušká mi do ucha…..je úžasný cítit tu tvou vůni zase. Nejsem schopna slova. Objímám ho chci bejt chvíli jen přitisknuta… Beru mu po chvíli do dlaní tvář a líbám ho….tak moc mi to chybělo….pojď do vody je chladno…říkám mu zalez si tam, jen to ze sebe svleču…..absolutně jsem neřešila co mám na sobě a jestli to je sexy nebo ne. Chtěla jsem to ze sebe co nejdříve ztrhat ať už jsem u něj. Zatím co odepínám zip na overalu dívám se na Richarda jak usedá zpět do vířivky jak se na mě usmívá a sleduje mě.

Dívám se na bublinky jak se mu chviličku drží a kůži a pak praskají…..jsme oba potichu….zvláštní ale přitom příjemné ticho….jako bychom si ty okamžiky ukládali někam hluboko do sebe….není potřeba mluvit, některé okamžiky jsou vyjímečné samy o sobě není třeba slov. Ten kdo má overal ví jak blbe se z něj leze a jak komické to někdy může být…dcera říká že si takhle nějak musí připadat housenka která se zrovna vykukluje v motýla..neohrabaně :-))))))))ale hurá jsem z něj venku…když sahám na okraj kalhotek trochu se zarazím…….a podívám se trochu s nejistotou možná s trochou studu na Richarda…..ten jen vtipně beze slov překryje své oči rukami ale s prsty pořádně od sebe…..tomu se začnu vážně hodně smát a vím že je to on….nahou mě viděl už tolikrát a kalhotky jsou dole…vcházím k němu do vody a je úžasně vyhřátá…..sedám si vedle něj ale on mě okamžitě chytá za boky a říká pojď ke mně a posazuje si mě přímo na sebe..bože jsem během vteřiny úplně vzrušená….líbáme se a nevíme kam s rukami…..cítím jak mě tlačí jeho čůrák jak je tvrdý a jak si s ním pohrává bublinkující voda. Zbožnuji to……vodu vážně moc miluji a Richardovo tělo v něm absolutně nejvíc. Richard bere do ruky telefon a říká..hele slíbil jsem , že mu poděkujeme a úplně ho z toho nevynecháme…….já u sebe svůj telefon nemám hned mě napadne a fotíme mému muži pár peprných fotek, které mu Richard obratem posílá….bez komentáře , bez jedinného písmenka, jediné co mu posílá je smajlík bez pusy….to znamená že nemá rušit. Chytám to jeho skvostný péro pěkně u kořene a v duchu si říkám jak ty si mi miláčku jeden macatej chyběl :-)))))

chci si ho tam vrazit…musím ho mít v sobě….nepřemýšlím a když mám jen špičku jeho péra skoro v sobě Richard mi šeptá do ucha..počkej víš že nemůžeš…..nebo se něco změnilo?

Jasně až teď jsem se vrátila do reality…prášky vole, nežereš prášky……no páni. Já skoro zapomněla….to nic. To nevadí……ještě chvíli se dráždíme a mazlíme,ale když vzrušení vystoupá do už toho stádia že se nechcete udržet vylézáme z vířivky a jdeme domů…..jsem dva naháči na naší sedačce, Richard se natahuje pro kondomy co má v kapse a když si ho nasazuje dívám se jak krásný tvrdý péro má , když v tom na něj koukám a říkám hele…..řekl ti muž že mám alergii?že můžu jen bezlatexové? Richard se na mě usmál s těmi jeho ďolíčky a s neuvěřitelně pobaveným ne se na mě dívá a rychlostí blesku z péra sundává kondom….kde je máte? Ptá se mě….co ? Co kde máme? Kondomy…máte nějaké doma ne? Ježiši….já netuším….teď se na mě trochu nechápavě podíval…jak netušíš..? až teď mu došlo co má odpověď znamenala….

vy spolu vůbec nespíte? To mi chceš říct že takovou ženu jako jsi ty nechává jen tak? Neodpovídám mu na to…bere do ruky telefon a někam volá..já přemýšlím jestli doma nějaké kondomy jsou a pokud ano tak kde. No ahoj, hele …kde máš kondomy, nějak si mi zapomněl říct že má zdravotní problém…..s takovou jí neojedu….to slovo mě pobavilo….můj manžel se baví po telefonu s milencem který mu předemnou říká že mě neojede…..vtipný a dráždivý……beru mu do pusy čůráka který se tady tak krásně majestátnicky tyčí ….a kouřím ho….když mu muž sdělí že možná nějaké budou za trezorem típe Richard telefon a hned jen co ukončil hovor mě vyfotil jak před nim nahá klečím a kouřím mu čůráka……z té se posere a posílá fotku mému muži……háže telefon na sedačku a chytá mě za cop a určuje si jak hluboko to chce a s jakou intenzitou…….je tak neskutečně vzrušený, to jeho vzdychání mi hrozně chybělo….když v tom mě chytá pod rameny a míří si to přímo ke schodům a do naší ložnice. Jdu za ním a dívám se na jeho nahé tělo….jeho široké záda z plavání jeho zadek jak dva kmínky…..a ty jeho pazoury……:-))))

Prej jsou pod trezorem…říká mi když vcházíme do ložnice. Hmmm nejsou….nejsou? Ne nejsou…ukaž….ani nikde kolem? Ne ani nikde kolem…..Dívá se na mě a říká jakto že doma nemáte žádné kondomy to spolu vážně nespíte? Myslel jsem že je to jinak….ne není…Můžeš mi pujčit telefon nechal jsem svůj dole….jasně natahuji se na postel pro telefon, a vím přesně co chce….vytáčím manžela a dávám ho Richardovi…..vole tady žádný nejsou….tak jak …..jsou nějaký v domě nebo ne….slyším jak muž trochu s nejistotou v hlase odpovídá že asi ne….no jo po tý době na to zapomněl a tohle prostě nedomyslel…že nemůžu šukat s normálními. Richard se na mě dívá když mu beru z ruky telefon a je vidět že mu jede mozek na plné obrátky jak tuto situaci vyřešit.

Hele neřeš to to nevadí……kurva..co jsem to řekla..jak jako nevadí….kundu mám promáčenou durch a s pohledem na jeho čůráka se nechci smířit s tím že ho v sobě mít nebudu. Pojď nějak to vyřešíme…..jasně že vyřešíme…kde je maj? V sexshopu, nebo v lékárně? Zajedeme pro ně. Dívám se na něj a říkám ne…teď ne,třeba později….vyřešíme to jinak….stojí přede mnou s polotvrdým čůrákem a dívá se na mě co hodlám dělat. Jdu na postel na čtyři a natahuji se pro olejíček do nočního stolečku …vidí mě celou, když v tom mě jemně ale rázně pleskne přes zadek. Chceš to co myslím? Ano chci…..jseš si jista? Nemluv už a podávám mu olejíček…klečím a rukami se držím pelesti postele, Richard je těsně za mnou a jemně mi žaludem jezdí po zadečku, ten je tak naolejíčkovaný že nemusí ani moc tlačit a začíná do mě pomalu pronikat….neuvěřitelný…okamžitě mám husí kůži po celém těle a jen vzdychám…Richard je neuvěřitelně jemný a nikam nespěchá….přeci jen nemá zrovna klasické proporce…..jemně mě šuká do zadečku…je to neskutečně dráždivé a já hodně hlasitě sténám………jsem neskutečně mokrá……když mi Richard rukou vjíždí na totálně promáčenou kundičku jen mi šušká do ucha ničeho se princezno neboj té se dnes taky pověnuji a zajíždí mi dvěma prsty dovnitř. Neuvěřitelný pocit, jeho macek v prdelce a prsty na kundičce, netrvalo dlouho a jeho jemné a pomalé přírazy se začaly zrychlovat a byly tvrdší a tvrdší…byla jsem jak v rauši cítit to jeho péro v sobě……ty rytmické pohyby. To jeho horké velké tělo co do mě bušilo……..křičím jak smyslů zbavená, když mnou projíždí orgasmus…..jsme téměř stejně……ale než ho ze mě vytáhl vzal si můj telefon a vyfotil mému muži fotku s čůrákem vraženým až po kořen v mé prdelce….

pošleš mu to? Vyndává ho ze mě a uleháme si k sobě….lehám si mu na paži a posílám fotku se slovy….vyřešili jsme to i bez gumy mému muži…..

přišla odpověď…….celý se chvěji, tohle jsem nečekal….

Ležím Richardovi na paži, na jeho podbřišku mám položenou nohu a hladím ho. Dívám se na něj, na jeho tvář z profilu na jeho vlasy a snažím si uvědomit že je to skutečnost,že je tady a teď.Že jsem jen neusla. Napadá mě….na jak dlouho? Co? Na jak dlouho tu jsi ? Jakto že tu jsi? Teď už tady zase budu jak budeš potřebovat. Budu tu pro tebe. Dívám se na něj, když mě políbil letmě na nos a se slovy pojď sem mě chytá pod pažemi a přesouvá si mě na své nahé tělo a moc mě objímá….Teď už tu zase budu, slibuji. Líbáme se a já vlastně nevím co to znamená….Taky jste si někdy všimli toho jak je čas pomíjivý. Když by se nám hodilo aby utíkal rychleji tak se táhne a když je nám vzácný tak utíká mílovými kroky…..Po chvíli jsme se zvedli a šli jsme spolu do sprchy…..tam jsem se ještě chvíli mazlili a já na něj dostala zase znovu chuť ale za hodinu musím pro děti……Richard to ale vymyslel jinak. Když jsme vylezli ze sprchy a já se oblékla vzal si dole ze sedačky telefon a zavolal mému muži.

Richard: hele jelikož to dopadlo tak jak to dopadlo a my šprcky nenašli, tak je teď spolu jedem sehnat. Zvládneš vyzvednout děti ne?
Muž: no asi bych to zvládl ale potřebuji pak ještě pracovat.
Richard: a to asi zvládneš pro jednou doma s dětmi ne? Nenechám ti ji takhle doma.
Muž: jako že si ji odvezeš? Počkej to jsme si nedomluvili…kdy přijedete?
Richard: řekni dětem že mě jela vyzvednout na letiště že přiletím i s dcerou a doveze nás na návštěvu. V sedm budeme u Vás.
Muž…..no , no…dobře.
Richard:super a teď mi řekni kde ty šprcky seženu…
Muž…no tak já je tehdy objednával přes net,…tak nevím jestli se dají někde normálně koupit….ty mi ji dnes asi pořádně zprzníš viď….
Richard: no večeři radši dovezeme a počítej s tím že dnes budeš spát sám…..děti budou spát všechny tři v pokojíčku a já s ní budu dnes šukat všude kde bude chtít…….

Dívala jsem se na něj a v duchu jsem si říkala…ten má ale kuráž….nebo je spíše trochu přidrzlý? Takhle si určovat a mému manželovi diktovat co a jak bude?

Ale co je mi to fuk, jsem šťastná za to že je zase tady.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. čekal jsem pořádně vystříkanou kundu ale bylo to ještě lepší, taky bych si dal =-)))

  2. Moc díky za obnovu serie. A prosím ať ty díly přibývají co nejrychleji ?

  3. je ti to fuk, nebo te vzrusuje, jak je richard pridrzly? co ti na to rekl manzel, kdyz se vratil? nevadilo mu ze milenec jeho manzelky mu pridrzle rika co ma delat?

  4. puvabna_mrcha

    jéé ani nemluv, taky bych si to už zase zopakovala :-))))

  5. puvabna_mrcha

    Hele myslím , že v tý chvíli, kdy jsme řešili určitou situaci to bylo naprosto v pohodě. že jsme to nikdo nevnímali nějak za hranou, naopak to bylo celkem hodně dráždivé. Richard není nějaký egem přerostlý floutek co by se tu choval jako že mu vše patří nebo si něco nárokoval jen proto že mě občas ojede. V ten okamžik si myslím že to bylo svým způsobem i rajcovní, že si řekl jak chce aby to bylo. manžel mohl klidně říct že nemůže, nestíhá a bylo by to jinak,ale věř mi že si večer jako kandaulista přišel rozhodně na své.

  6. Prosim vas bylo by možno od vás koupit něco osobního? Jsem fetišista a měl bych moc velký zájem o vaše kalhotky prádlo nebo pokud by to bylo možné tak i po sexu s milencem, použité prádlo nebo i od semene. Zaplatím samozřejmě dopředu, mockrát vám děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *