Víkendový wellness

Mirek s Hankou tvořili pár už téměř 15 let a svůj vztah kdysi dávno zpečetili, jak se sluší a patří manželstvím a následně i dvěma potomky. Po letech strávených spolu se do jejich soužití neodbytně vkrádal stereotyp, který se tu a tam více či méně úspěšně pokoušeli rozbít novými nápady. Hanka se obvykle uchylovala k nákupům sexy prádélka, kterým se snažila povzbudit Mirkovo lehce uvadající libido a Mirek se na oplátku snažil svou lepší polovičku čas od času rozmazlovat víkendovými wellness pobyty. A právě k takovému pobytu se právě naskytla příležitost, Mirek dostal v práci mimořádnou odměnu a po krátkém hledání na prodloužený víkend zarezervoval pokoj v poměrně luxusním hotelu v nejmenované moravské metropoli. Prarodiče se ochotně nabídli s hlídáním ratolestí, Hanka nadšeně přijala od svého drahého chotě obálku určenou na přípravu jejího zevnějšku a zužitkovala ji tak dokonale, až Mirkovi při pohledu na ni vyschlo v krku. Hanky delší hnědé vlasy prosvětlily melíry, nová řasenka a oční stíny zvýraznili její oříškové oči a dodali jí až šelmovského výrazu a nová byla i temně rudá rtěnka zvýrazňující její plné rty. Na šatech Hanka rovněž nešetřila, a tak večer Mirka překvapila novými červenými mini šaty na ramínkách s hlubokým výstřihem odhalujícím její stále poměrně pevná ňadra a sukní končící někde v půli stehen. To vše doplňovaly Mirkovi již známé punčochy samodržky a lodičky na vysokém podpatku. Když Hanka ohromenému choti špitla do ouška, že pod šaty se nehodí spodní prádlo neb jsou na tělo a spodní prádlo by jen kazilo výsledný dojem, Mirek na sucho polkl a hladově se na svou ženu vrhl. Když spolu později vedle sebe zpocení oddychovali v posteli, musel Mirek uznat, že jeho žena je i přes blížící se čtyřicítku pořád zachovalá a vášnivá baba, za kterou se otočí leckdy i mnohem mladší chlapi. „Znamená to, že se ti moje nové šaty a make-up líbí?“, komentovala jeho výkon Hanka a Mirkovi nezbylo než nadšeně souhlasit: „Vypadáš v nich jako kurvička k nakousnutí. Budu si tě muset hlídat, aby mi tě někdo nesbalil!“. Mirek se usmíval pod vousy a znovu si v hlavě přehrával právě dokončený akt. „Postavit Tě na týden k silnici a budeme mít splacenou hypotéku!“ komentoval Mirek Hanku, která právě vstala a chystala se do sprchy a jen na poslední chvíli stihl uhnout polštáři, který po něm Hanka se zvonivým smíchem hodila. „Ale nesmíš se prodávat moc lacino, v tomhle jsi fakt luxusní zboží!“ stihl ještě Mirek za Hankou zavolat, než za ní zaklaply dveře od koupelny.

Od toho okamžiku uplynul necelý týden a Mirek s Hankou si užívali bezstarostného prodlouženého víkendu, plavání v bazénu, vířivky, masáží, ochutnávky moravských vín i obyčejného bloumání po zákoutích starého města. Jejich pobyt se pomalu chýlil ke konci, čekal je poslední večer a oni si ho hodlali náležitě užít. Přestože v uplynulých dnech si spolu užívali, oba tak nějak cítili, že poslední večer si oba musí užít naplno. Po dobrém obědě se vydali na krátkou zdravotní procházku, poseděli v kavárně a na večer zamířili do vyhlášené restaurace. Hanka přípravu rozhodně nehodlala podcenit, stále ještě ji v kufru zbýval poslední trumf v podobě rudých šatů, na který se Mirek těšil jak malé dítě na Vánoce, a které měly představovat vrchol tohoto báječného víkendu. Nehty na rukou a nohou si rudě nalakovala již dopoledne, teď se Hanka vykoupala, znovu důkladně oholila své nohy i klín takzvaně na holčičku, namazala se hydratačním krémem a chvíli se nakrucovala před zrcadlem. Její plné prsy byly téměř neznatelně povislé, zdobily velké citlivé bradavky s tmavými dvorci, stačilo, aby přes ně jen přejela prsty a bradavky se poslušně vztyčili jako dvě malé anténky. Hanky rukou pokračovala přes své klenuté bříško, boky a pohladila svůj zadeček. Jako mladá byla vyzáblé vyžle a za svoje tělo se styděla. Dvě těhotenství ji však přidala kila na těch správných místech a Hanka byla konečně zaoblená na těch správných místech tak, jak si vždycky přála. Bezděky rukou zabloudila přes pahorek do svého hladce vyholeného klínu a prsty zlehka polaskala svou jeskyňku. Ta se vzrušením jen leskla a Hanka se nemohla dočkat vášnivého završení dnešního večera. Těšila se jak nadržená puberťačka a jen s nespokojeným povzdechnutím přinutila svou ruku, aby opustila její podbřišek a pokračovala ve zkrášlovací proceduře. Zkušeně nanesla na svůj obličej make-up, očními linkami, řasenkou a stíny zvýraznila své oči a vše završila temně rudou rajcovní rtěnkou. „Hotová děvka!“ vycenila na sebe spokojeně do zrcadla zuby a pokračovala oblékáním. Spodním prádlem se nehodlala zdržovat, jak si právě potvrdila, tak si to stále ještě minimálně pár let může dovolit, a navíc nové šaty rozhodně moc místa pro podprsenku neposkytovaly. Kalhotky se ji pro dnešní vlahý letní večer také zdály zbytečné, a navíc ji při chození na ostro vždycky vzrušoval ten pocit, že stačí tak málo aby byla její rozpálená kundička přístupná. Na závěr si na nohy natáhla černé samodržící punčochy a obula rovněž černé oblíbené botky na vysokém podpatku. Na krk ještě stříkla pár kapek svého oblíbeného parfému a vše zkontrolovala v zrcadle. „Nová číča ve městě pánové, připravte si šrajtofle!“ mrkla na svůj odraz v zrcadle a spokojeně vyrazila z koupelny.

Mirek se už nejmíň hodinu oblečený znuděně povaloval na posteli a dlouhou chvíli si krátil projížděním webu na mobilu. Když zářící Hanka konečně vyplula v oblaku vůně parfému z koupelny, vytřeštil oči a překvapením zapomněl zavřít pusu. „Kdo jsi a co jsi udělala s mojí ženou?“, vzmohl se po notné chvíli na chabou rekci a jal se rukama sápat po své drahé polovičce promenádující se pokojem. „Tak to prrr mladý muži! Já nejsem nějaká laciná holka. Kdepak je ta slíbená večeře a báječný večer?“ zabrzdila Mirka Hanka v rozletu a vyrazila z pokoje. „A nezapomeň si peněženku miláčku, já si svoji neberu!“ slyšel Mirek už z chodby hotelu. Jen tak tak se vzpamatoval, popadl peněženku a vyrazil z pokoje. Hanku dostihl až u výtahu, do kterého právě ladně vstupovala. Zářivě se usmála na kyselý párek seniorů a s hlavou vztyčenou s výrazem sfingy, která právě poobědvala dobře živeného faraónova úředníka, si stoupla ke stěně kabinky. Těsnou a potemnělou kabinku výtahu vyplňovala její aura a příjemná nevtíravá vůně. Mirek přistoupil za ní a automaticky zmáčkl tlačítko recepce, dveře se zavřely a výtah se pomalu uvedl do pohybu. Starý pán očima nevyhnutelně zabloudil do výstřihu Hanky a na temenu jeho lysé hlavy vyrazilo několik krůpějí potu. Jeho manželka se z kyselé stařenky okamžitě změnila v atomový reaktor, v němž narůstající tlak páry hrozil každou chvíli odhodit stovky tun těžké olověné víko na nic netušící Pripjať. Výtah s cinknutím dorazil do haly hotelu a Hanka z něj nenuceně vystoupila. Čas v hale jako by zpomalil, přítomní pánové neomylně zaregistrovali její přítomnost a zaměřili svou pozornost jejím směrem. Jejich partnerky pro ně v ten okamžik přestaly existovat. „Děvka!“, ulevila si stařena z výtahu. Hanka, aniž by se zastavila, se na ni otočila a smyslně vyšpulila rty. Z výtahu v ten okamžik s hromovým rachotem odstartovala kosmická raketa Sojuz ke své další vesmírné misi. Hanka to však již nevnímala a vznešeně proplula halou hotelu, před východem počkala na Mirka, který ji úslužně podržel dveře a společně vypluli do víru velkoměsta. Ještě na ulici cítila Hanka žádostivé pohledy mužů a nenávistné spalující pohledy jejich partnerek. S uspokojením zaznamenala, že i ten hezký mladý recepční na chvilku vypadl ze své škrobené role a hladovými pohledy si přeměřil její zadeček, který tak lichotivě zdůrazňovaly její šaty.

Na čerstvém vzduchu se Mirek probral, vypnul prsa a galantně nabídl Hance rámě, ta se do něj zavěsila a společně vyrazili na naplánovanou večeři. V restauraci na sebe Hanka opět strhla pozornost, zatímco si pánové mlsně mnuli vousy, za spalující pohledy přítomných dam by se nemusel stydět ani vysokovýkonný laboratorní laser. Mirek se dmul pýchou, že přítomná zářící hvězda je shodou okolností jeho ženou a náležitě si vychutnával svou roli. Večeře byla více než chutná, obsluha v podobě mladého číšníka rudnoucího při každém pohledu do žlábku mezi Hanky dmoucí se ňadra, byla nadstandardně rychlá a nálada s postupně vypitým pálavským bílým znatelně houstla. Mirek s Hankou flirtoval jako za mlada, až se celá pýřila. Se stoupající hladinkou alkoholu v krvi se osměloval a explicitně ji popisoval, co všechno s ní hodlá po návratu na hotel dělat. Hanka si večer vychutnávala jako nikdy, s Mirkem se výborně bavila a občas jen tak pro zábavu opětovala chtivé pohledy pánů od vedlejších stolů. Mirek se jí dvořil, líbal ji ruce, hladil ji a jiné ženy pro něj přestaly existovat. Hanka si připadala jako bohyně, její nálada byla povznesená i díky vypitému množství vína a všechna ta pozornost ji nepřestávala vzrušovat. Její citlivé bradavky se třely o napnutou látku jejich šatů, a to pochopitelně neuniklo pozornosti Mirka a pár dalších samečků kroužících kolem. Hanky broskvička jen předla touhou a ronila kapičky vzrušení. Mirek se zrovna netaktně dotazoval Hanky na přítomnost jejich kalhotek, a tak se rozhodla ho trochu potrápit. Shodila na zem ubrousek, a když se pro něj Mirek sehnul, tak mu dala odpověď na jeho zvídavou otázku a široce roztáhla stehna. Mirek si málem rozbil hlavu o stůl a poté co se zvednul, byl celý rudý v obličeji a jeho poklopec pulzoval jak Vesuv těsně před pohřbením Pompejí. Jejich hra zaujala dámu u vedlejšího stolu, která pohoršeně pronesla cosi o couře. Hanku to kupodivu nepohoršovalo, tahle noc byla její a rozhodně si ji nehodlala nechat zkazit, a navíc ji to zvláštním a podivným způsobem vzrušovalo. Večerní hodina pokročila a s tím se přiblížila i zavírací hodina restaurace. Byli nuceni se zvednout k odchodu, Mirek obdařil číšníka velkorysým spropitným a Hanka mu věnovala zářící úsměv. Před restaurací se s Mirkem shodli, že noc je ještě mladá a rozhodli se pokračovat v nedalekém klubu.

Mirek Hanku majetnici uchopil za zadnici a vyrazili potemnělým městem k místnímu vyhlášenému klubu. Byl všední den a v ulicích bylo jen minimum lidí, čehož Mirek hojně využíval a nenechavýma rukama hladil zadeček Hanky, občas zajel i pod lem šatů a laskal holou kůži jejich půlek. Cestou se zastavovali, aby se líbali a laskali. Chladný vzduch na ulici způsobil, že Hanky bradavky se ještě více vztyčily a hrozily protrhnutím látky šatů. Mirek to pochopitelně zaznamenal a v jednom temnějším koutě Hanku přitiskl ke zdi domu, stáhl ji šaty pod prsa a začal se nenasytně mazlit s naběhlými bradavkami. Rukou při tom sjel Hance po stehnu a pak pokračoval pod jejími šaty směrem vzhůru, až k její beznadějně promočené studánce, kde krátce polaskal její knoflíček a pak si až hrubě jedním prstem prorazil cestu do její kundičky. Hanka vzrušeně dýchala, z jejich úst se linuli steny a Mirek povzbuzen její reakcí přidal druhý prst a začal její kundičku nemilosrdně projíždět, zatímco nedočkavě sál její ňadra. „Ty jsi moje malá kurvička, moje sladká kundička, nadržená coura a já tě strašně chci ošukat!“, mumlal jako smyslů zbavený. Hanka byla skoro mimo, cítila mravenčení v podbřišku neklamně oznamující blížící se orgasmus a Mirkova slova ji rozpalovaly. „Ano, chci to! Dělej, omrdej mě jako děvku! Vem si mě prosím!“ sténala Mirkovi do ucha. Zpoza nedalekého rohu ulice se vynořil kolemjdoucí, který fascinován výjevem, který se před ním objevil, ztuhl a vytřeštěně pozoroval scénu, která se před ním odehrávala. Hanka ho periferním pohledem zaregistrovala, ale byla zrovna v tom stavu, kdy byla plně zaměstnána blížícím se orgasmem a bylo by ji bývalo jedno, i kdyby je pozoroval celý fotbalový stadion. Mirek nezvaného návštěvníka nezaregistroval, byl příliš zaměstnaný líbáním a olizováním Hančiných koziček a divokým prstěním její čvachtající kundičky. Hanka sténala a s překvapením si ve svém alkoholem otupělém mozku začala uvědomovat, že ji přítomnost voyeura vlastně docela vzrušuje. Doposud jeho přítomnost spíše cítila, než že by ho přímo viděla, zaklonila mírně hlavu a začala si ho zvědavě prohlížet. Stál ve stínu, takže se nedalo určit, jak je starý nebo jak vypadá, jen tam tak stál a ze tmy přímo svítily jeho vytřeštěné oči. Jejich zraky se setkaly, muž nehnutě stál a díval se na Hanku a ta přímo cítila, jak ji ten pohled spaluje. Stojí tam s obnaženými prsy a roztaženými stehny, její manžel ji přitom důkladně prsty projíždí její nadrženou píču a okusuje její nalité bradavky a ji se při tom třesou kolena vzrušením. V tom se přistihla, jak se vystavuje tomu cizinci, jak si vychutnává jeho pohledy, předvádí se a chce, aby přišel blíž. Olízla si rty a mrkla na něj. „Já jsem fakt děvka.“, napadlo ji a uvědomila si, že se jí to líbí, že chce být děvkou, kurvou, šlapkou. Že chce, aby po ní muži toužili, šíleli po ní. Někde v nitru se ty pocity probudily a draly se na povrch a Hanka neměla sílu se tomu bránit. Cizinec si evidentně její mrknutí vyložil jako povzbuzení a začal si hladit rozkrok, hladově ji pozoroval a v kalhotách mu narůstala solidní boule. A v ten okamžik k nim z hlavní ulice odbočilo auto, reflektory prořízly okolní přítmí a přejeli Mirkovi po zádech. Hance se z hrdla vydral zklamaný sten a Mirek od ní odskočil jako po zásahu elektrickým proudem. V těch pár sekundách, než auto překonalo pár metrů k nim, si Hanka stihla zahalit hrudník a stáhnout sukni. Vzrušením rudý obličej skrýt nedokázala, ale aspoň nasadila sebevědomý úsměv. Auto zastavilo vedle nich a z okénka na ně posvítil strážník baterkou: „Všechno v pořádku mladá paní?“. „Ale jistě strážníku, jen si tady s manželem trochu povídáme.“, pohotově odpověděla Hanka a políbila zkoprnělého Mirka na tvář. Strážník si je chvíli nechápavě přeměřoval, ale na konec zvítězila jeho lenost a s popřáním hezkého večera a s doporučením ke změně místa na popovídání policejní auto zase odjelo. „Tak to bylo o fous.“, zabručel otřesený Mirek a vzal Hanku za ruku. „Mrkneme do toho klubu, potřebuju panáka“, dodal. Hanka se ohlédla po šmírákovi, ale po tom nebylo ani vidu ani slechu. Hanka zalitovala, že si ho nestihla pořádně prohlédnout a do hlavy se jí hned draly myšlenky na to, že se někde potkají, a zatímco on bude vědět, že ona je TA děvka, tak ona nebude mít ani tušení. Vzrušilo jí to. A ještě více ji vzrušilo pomyšlení na to, že ti strážníci se mohli rozhodnout je zkontrolovat. Uvědomila si, že s sebou nemá žádné doklady. Vzali by ji s sebou na stanici, aby ji prověřili? Co by se tam dělo? Ona sama, oblečená jako coura, zavřená v cele a strážníci chystající se na její výslech. Scéna jako z laciného péčka se jí sama poskládala v hlavě, až se celá otřásla a až bolestivě si uvědomila, že se nestihla udělat a je pořádně nadržená. Mirek se probral z šoku a něco nesouvisle blábolil, měla chuť ho povalit na zem a pořádně se projet na jeho ztopořeným péru, ale na konec usoudila, že toho panáka potřebují oba.

V klubu bylo poloprázdno, muzika sice duněla, ale na parketu se svíjelo jen pár lidí, na baru posedávali štamgasti, kterým barman znuděně doléval panáky a u jednoho odlehlého stolu posedávala hlučná partička uhlazených manažerů z korporátu evidentně cosi slavící. Hanku si přítomní pánové opět začali poměřovat, ale v jejich pohledu už bylo něco jiného, už to nebyla ta touha po nedosažitelném, v jejich pohledech byl živočišný chtíč. Hanka si uvědomila, že cestou z restaurace ztratila něco ze svého lesku, muchlování s manželem ji taky nepřidalo, rtěnka a make-up byly rozmazané a účes vzal taky za své. „Už ne diva, už jen coura.“, zamumlala si pro sebe a poslala Mirka na bar koupit pití. Sama zamířila na toaletu, zavřela se v kabince a vyhrnula si šaty. Ulevila si a zaposlouchala se do ticha, které na záchodcích vládlo. Hudba byla slyšet jen z dálky a pocit, že je tam sama, ji lákal pohrát si sama se sebou, pohladila si kočičku a stáhla si šaty pod prsa, pohrála si s trčícími bradavkami a musela se usmát, když si všimla pár flíčků, které ji tam na památku na jejich muchlování zanechal vášnivý Mirek. Zavřela oči a znovu viděla tu policejní stanici a sebe sama, jak sedí na stole, s koleny pod bradou a vysvětluje přítomným strážníkům, že si jen zapomněla doklady na hotelu, že je manžel hned přinese. Ale ti strážníci jsou strašně přísní, jsou mladí, statní a testosteron z nich je přímo cítit, nemají s ní slitování a už po několikáté ji opakují, ať si odloží šaty a opře se o zeď, že ji musí zkontrolovat. Hanka se stydí, ale kundička ji přitom zrazuje a jen hoří. Klepou se jí kolena a mísí se v ní strach z neznáma se spalující touhou. Ví, že je chce a ví, že oni si je bezohledně vezmou… Hanka seděla v kabince a jednou rukou se tahala za bradavku a druhou si brnkala na nalitý poštěváček, kousala se do rtu a kousíček po kousíčku zvyšovala svoje vzrušení. Najednou Hanku vyrušilo bouchnutí dveří a na záchodky jako tornádo vtrhly dvě vetřelkyně, hlasitě cosi řešily a podle hlasu už měly upito, s klapotem podpatků se zabouchly v sousedních kabinkách a během močení nerušeně pokračovaly v konverzaci. Hanka se zvedla, upravila si šaty a cestou z toalety se zastavila u umyvadla upravit svůj make-up. V malém psaníčku měla jen rtěnku a řasenku, ale i tak se ji docela povedlo obnovit fasádu. Při odchodu se v zrcadle střetla pohledem s jednou ze slečen, v tom pohledu se opilecky zrcadlilo jediné slovo – KURVA. Hanka se jen pousmála, za ten večer si na to už vlastně docela zvykla.

V klubu našla Mirka na baru, šok už evidentně překonal za pomoci několika vyprázdněných panáků, které před ním stály na pultu. „Cos tam dělala tak dlouho?“, vyzvídal Mirek, „Jsem strašně nadrženej a musím tě mít!“, blekotal opilecky. Hanka cítila, že musí nutně doplnit hladinku, taky to strašně potřebovala, ale Mirka v tomhle stavu nedá. Mirek ji objednal víno a sobě panáka, sedli si do boxu kousek od manažerů a Mirek se na ni hned přilepil. Potřebovala trochu zvolnit, ale Mirek byl jak nadrženej puberťák, hladil ji po stehnech, líbal ji na ramenou a krku a drápal se jí do výstřihu. Vypila víno na ex a cítila, jak se uvolňuje, mávla na barmana a objednala si ještě jedno. Nemělo cenu to protahovat, věděla, že na hotel to už ani jeden z nich nevydrží a riskovat píchání někde na ulici už nechtěla, sice se ji na chvilku v hlavě rozsvítil obraz jejího nahého těla obklopeného urostlými strážníky ve výslechové místnosti, ale rychle tu myšlenku zahnala. Druhá sklenka vína ji příjemně zastřela myšlenky a ona se čím dál tím víc oddávala Mirkovým dotekům. Okolí vnímali jen vzdáleně, občas na sobě ucítila pohled jednoho z manažerů, ale vlastně ji to bylo docela příjemné. Mirek už vnímal jen svůj pulzující poklopec a Hanka se rozhodla: „Pojď na záchodky, chci šukat a hned!“. Mirek se jen opilecky uchechtnul a vyrazil za ní, táhla ho na dámy, ale Mirek se bránil a zatáhnul ji na pány. Chvíli se líbali u umyvadel, Mirek už ji opět stáhnul šaty a mazlil se s jejími prsy. Hanka ho chytla za ruku a dotáhla ho do kabinky, zamknula a opřela ho dveře, rozepla mu kalhoty a vytáhla jeho nadrženýho ptáka. Dřepla si před něj a několikrát ho olízla, zapumpovala rukou a stál jako svíčka. Jazykem obkroužila několikrát žalud a dala si ho do pusy. Drapsla ho rukou za koule a začala ho kouřit, občas přestala a jazykem si pohrála s jeho uzdičkou jen proto, aby ho pak s o to větší chutí začala zase kouřit. Mirek jen chrčel blahem a Hanka se dostávala do role. Kouřila manželovi čuráka jako zkušená děvka, olizovala mu žalud, sála ho a kouřila tak hluboko, až ji narážel do mandlí. Při tom si hladila nadrženou kočičku a sténala touhou ho v sobě mít. Mirek se kroutil a chvěl se ve slabinách, ptáka už dlouho neměl takhle tvrdýho a Hanka se činila jak ta nejluxusnější štětka. „Ty seš ta nejlepší kurva! Takhle mě ještě žádná nekouřila! Ty stojíš za všechny prachy! Jo! Kuř, ty děvko!“, hulákal opilecky Mirek na celou toaletu a oddával se Hančině kuřbě. Ani jeden při tom nezaregistrovali vrznutí dveří. Hanka se celkem oprávněně obávala, že Mirek se jí vystříká do pusy a ona z toho nic nebude mít, zoufale to potřebovala a chtěla ho mít už v sobě. Vstala, otočila se k Mirkovi zády a klekla si jedním kolenem na mísu před sebou, vyhrnula si šaty a Mirka si za ptáka přitáhla k sobě. Mirek pochopil, co se od něj očekává, chytnul Hanku za boky a prudce přirazil proti její kundičce. Hanka jen vyjekla, jak se jeho čurák prodral až na dno její studánky a okamžitě ji zalila vlna vzrušení. Její nadržená a mokrá kundička pevně semknula Mirkův penis. Ten na nic nečekal a začal přirážet proti její zadnici. Hanka poznala, že tohle Mirek dlouho nevydrží a začala si jednou rukou pomáhat, hladila si frajtříka, zatímco Mirek do ní bušil jak smyslů zbavený, protahoval důkladně její prcinku a narážel na její dno. Jak Hanka předpokládala, nemělo to dlouhého trvání. „Už budu!“, zachroptěl Mirek a doslova vytrhl svého ptáka z její zmáčený kundičky. Přestože Hanka netoužila po ničem víc než po tom, aby ji Mirek pořádně vyplnil její kundičku, poslušně, jako správná kurvička si před něj klekla a vzala ho do pusy. Právě včas, aby ji jazyk a patro zkropily první dávky Mirkova semene. Pevně obemkla jeho žalud rty a sála jeho pulzující péro. Mirek ji chytil za vlasy a začal přirážet, Hanka se snažila polknout celého pulzujícího čuráka, Mirek ji přirážel až do krku a zaplavoval její pusu mohutným stříkanci spermatu. Hanka to všechno poslušně polykala a snažila se potlačit dávící reflex, který vyvolávalo Mirkovo péro hrubě přirážející proti její puse. Přímo před nosem měla Mirkovo břicho a o bradu ji pleskaly jeho chlupaté koule. Jeho krví nalitý žalud se jí dral až do krku a posílal dávky horkého semene snad až přímo do žaludku. Odevzdaně, jako správná čubka, se mu dívala do tváře, která se křivila vzrušením. Po několika vteřinách, které se ji zdály jako věčnost, se Mirek uklidnil a začal přicházet k sobě, jeho vadnoucí penis ji vyklouzl z pusinky a zbytky spermatu smíseného s jejími slinami ji kapaly na prsa. Usmála se na něj, kundička ji pálila, měla chuť ho roztrhnout za to, že nedodělal, co začal, ale v tuhle chvíli mu neměla to srdce mu to vytýkat. Přerývavě dýchal a v tváři měl výraz idiota, přesně takový, jako mají všichni chlapi, kteří právě poslali pořádnou dávku svého semene rovnou do žaludku své milenky. „To bylo úžasný, seš skvělá kurvička!“, zamručel Mirek, začal si natahovat kalhoty a odemknul kabinku. Dveře se rozletěly a s třísknutím narazily na stěnu, Mirek se vrávoravě vypotácel, spíš vypadnul, na chodbičku před kabinkami.

Na toaletě stál jeden z manažerů a potutelně se usmíval, pozoroval chvilku Mirka, který se celý překvapený opilecky potácel ze strany na stranu a nemotorně si zapínal kalhoty, mnohem více si však všímal Hanky, která klečela rozkročená v kabince s vysoko vyhrnutou sukní a vystavenou rozcapenou rozšukanou mokrou kundičkou, s vystrčeným prsy s až bolestivě nalitými a trčícími bradavkami pokrytými semenem, z brady ji kapaly sliny, tváře pokryté slzami s rozmazanými očními stíny a záhadně se usmívala. Hanku už alkohol natolik otupil, že manažera zprvu ani nevnímala. „To bude za kouření bez a s polykáním za tisíc.“, vesele hlaholila za Mirkem a smála se svému vtipu. Pak si všimla vetřelce. Pozoroval ji a ona pozorovala jeho, mísil se v ní stud se vzrušením, alkohol ji otupoval smysly, čím dál tím víc a víc ji pálila neukojená kundička a v hlavě se jí opět objevil obraz policejní stanice. Nepřítomně si přejela rukou po ňadrech, usmála se, olízla si rty a prst si dala do pusy. „Ups.“, řekla a dál zírala na mladíka v kvádru. „Skvělá kurvička, říkáš? Tisícovka za orál bez s polykáním je docela slušná cena a ta rajda je dost sexy.“, procedil skrz zuby manažer a dál pozoroval Hanku. Pak vytáhnul ze saka peněženku a vytáhnul tisícovku, na Mirka se ani nepodíval a pokynul Hance. Ta měla v hlavě najednou mlhu, na sucho polkla a pak se ke svému překvapení zvedla a stále s prstem v puse se vydala k manažerovi. Cestou kroutila lascivně zadkem a usmívala se. Došla až k němu a až se mu chystala hrábnout do rozkroku, ale ten ucuknul a zavrčel: „No tak snad se aspoň opláchneš, ty špinavá děvko!“. V Hance hrknulo, ale nevypadla z role, s rošťáckým úsměvem se omluvila a v umyvadle si rychle opláchla obličej a postříkaná prsa. Manažer ji při tom pozoroval a sebelibě se usmíval. Mirek jen strnule stál a opilecky zíral, občas zamrkal a zoufale se snažil zaostřit. Hanka si Mirka vůbec nevšímala, opláchla se, utřela se papírovými ručníky a přišla k manažerovi. Byl to asi třicetiletý chlapík s arogantním výrazem, s ulízanými vlasy a strništěm, přesně ten typ, kterému máte chuť dát pěstí už ve dveřích. To ale Hanka neřešila, nepřítomně se usmívala a její ruka samovolně zamířila do jeho rozkroku, s potěšením konstatovala, že se v něm už nachází docela slušná boule a párkrát ji pohladila. „Takže orál bez s polykáním?“, slyšela sama sebe a pak dodala: „Jestli máš čepičku, tak mě můžeš i ošukat.“. „Ne, takový laciný kurvy jako seš ty, já nešukám, takže na kolena a ukaž, co umíš.“, zasyčel manažer a nacpal Hance tisícovku za šaty. Slova o laciný kurvě se Hanky dotkly, ale na tak, jak by čekala. Hlava se jí točila, roztoužená kundička pulsovala a Hanka ze všeho nejvíc toužila být poslušnou kurvičkou co plní přání nadrženejm zmetkům, jako byl ten, co před ní právě stál. Klekla si, rozepnula mu pásek a zip a opatrně vytáhla z kalhot jeho ptáka. Jeho velikost byla poměrně uspokojivá a znatelně se vzrušením nalíval krví. Olízla ho a začala kouřit. Ucítila slabou vůni parfému a se spokojeným zabručením si uvědomila, že je dohladka vyholený. „Ten parchant se doma musel připravovat.“, pomyslela si a v duchu se tomu musela smát. Sála nejdřív opatrně jen žalud a pomáhala si rukou, ale postupně zrychlovala a dávala si ho hlouběji do pusy. Mirek bezradně civěl, jak jeho manželka kouří toho mladýho, samolibýho zmetka a nevěděl, jestli se mu to nezdá. Ten hajzl se v klidu opřel o umyvadla a s přivřenýma očima si spokojeně užíval Hanky snažení. A že se Hanka snažila, dostávala se pomalu do varu, ten cizí pták v puse ji překvapivě rajcoval, sála ho, dávala si ho do pusy skoro celého, jeho žaludem narážela až do krku, jednou rukou mu hladila hladce vyholené koule a druhou si začínala honit broskvičku, která tekla, jak studánka z jara. Manažer spokojeně zamručel a to bylo pro Hanku jako signál, aby se snažila ještě víc. Chytila ho za zadek a přitáhla si ho, teď se skoro nabodávala pusou na jeho ptáka, vypláznula jazyk a snažila se dostat jeho tvrdýho čuráka co nejhlouběji. Byla po předchozím kouření tak uvolněná, že za chvilku polykala celý manažerův penis. Byl o něco větší než Mirkův, ale na toho teď Hanka nemyslela, chtěla jen, aby se ten zmetek co nejdřív vystříkal, chtěla, aby se jí vystříkal přímo do krku a chtěla to všechno spolykat. Připadala si jako kurva, a čím víc si tak připadala, tím víc ji to vzrušovalo. Na manažera už to evidentně šlo, sténal a zlehka přirážel Hance do pusy. Ta ho fakt kouřila špičkově, takhle hluboko ho ještě žádná kouřit nedokázala, vzrušovalo ho, jak si jeho žalud razil cestu skrz její rty a těšil se, jak jí naplní pusu. Trvalo to jen pár přírazů a chlápkovi začalo cukat ve slabinách, chytil Hanku za hlavu a natlačil si ji do klína. Jeho penis teď divoce pulzoval hluboko v jejím krku a vystřikoval jednu dávku semene za druhou. Hanka jen vytřeštila oči a snažila se neudusit, připadalo ji jako věčnost, než se ten zmetek vystříkal a ona se zase mohla normálně nadechnout. Jako poslušná čubka ho ale hned zase vzala do pusy a vysávala z něj zbytky semene. „To bylo fakt super.“, zachrochtal spokojeně manažer a naposledy párkrát zajel Hance do pusy, pak svůj vadnoucí penis vytáhnul a schoval do kalhot. „Fakt, dobrá. Nekecal jsi kámo.“, poplácal stále víc zmateného Mirka po rameni a odešel.

Hanka se zvedla a pomalu prošla kolem zkoprnělého Mirka k umyvadlu. Sehnula se, aby si opláchla obličej. Mirek stál jako opařený, neschopen vydat hlásku a tupě zíral na Hanky prsy, pohupující se nad umyvadlem a na její kulatý zadeček vykukující spolu s lesknoucí se kundičkou z jejích vyhrnutých rudých šatů.

Hanka se upravila, nespěchala a záměrně oddalovala tem okamžik, kdy se bude muset otočit a podívat se na Mirka. Ve spáncích ji divoce pulzovalo, mozek se zmatečně snažil zpracovat právě prožitý okamžik, kundička se až bolestivě dožadovala uspokojení a svědomí, zahnané alkoholem do kouta se slabým, ale neodbytným hláskem začínalo ozývat. Právě se zachovala jako naprostá kurva, vykouřila cizího chlápka před očima manžela. Kdyby nebyla tak nalitá, tak by ji morální kocovina donutila zhroutit se na podlahu a rozbrečet se, takhle ale jen vnímala znepokojivé vzrušení, kterým se jí ježilo chmýří v zátylku a její přecitlivělé bradavky trčely jako dva nacucané pupeny. Právě se utírala papírovým ručníkem, když na toaletu vtrhnul další z manažerů. „Tak kde je ta kurva, co tady kouří čuráky?“, hulákal a hned zamířil k Hance. Ta nestihla překvapením ani protestovat. „Hele kotě, chlapi už chtěj končit, ale rychlovku ještě zvládneme ne?“, funěl manažer číslo dvě, alias ružolící se ovar kolem čtyřicítky a drápal se Hance po prsou. „Moc pěkný kozy, bradavky jako dva čudlíky a ta kunda přímo čvachtá!“, nebral si servítky a hned strkal Hance prsty do kundičky. Hanku tělo opět zradilo, roztřásly se jí nohy, buchtička přímo křičela, že to chce a Hanka už se neovládala, jen si klekla, vypnula mozek a vytáhla jeho ptáka. Nebyl moc velkej, zato byl docela tlustej, oholení se tentokrát nekonalo, ale Hanka na nic nečekala a vzala ho do pusy, nasála ho a začala poslušně kouřit. Čurák se jí v puse zvětšoval a za chvíli už byl v plné síle. Tlouštík ji opatrně přirážel do pusy a spokojeně chrochtal. Hanka postupně zrychlovala kouření a pouštěla si ho hlouběji do pusy. Manažer, který teď silně připomínal veselého čuníka, se jí vytrhnul a přitáhnul ji k sobě. Začal si hrát s jejími prsy, laskal je a kousal ji do bradavek. Hanka byla na pokraji šílenství a za orgasmus by udělala cokoliv, sténala na celou toaletu a prsty si zručně hrála s poštěváčkem. „Prosím ošukej mě“, kňourala vzrušeně obtloustlému manažerovi do ucha. Ten se nenechal dvakrát pobízet, z kapsy saka vylovil kondom, nasadil ho na ztopořený penis a Hanku vysadil na umyvadlo. Ta sama roztáhla stehna a rychle si jeho penis zavedla do tekoucí kundičky, manažer přirazil a zajel do ní jako po másle. Hanka ho objala nohama kolem pasu, snad se i trochu bála, že ani tentokrát se neudělá, ale ovar neměl ani v nejmenším v úmyslu přestat. Po pár nemotorných přírazech se vzchopil a začal do Hanky pořádně přirážet, jeho penis nebyl sice z největších, ale její kundičku díky své šířce krásně vyplňoval a způsoboval jí vytouženou rozkoš. Nepatřil k nejvynalézavějším milencům, solidním monotónním tempem protahoval Hance kundičku, až jeho koule pleskaly o její zadeček s jediným cílem vystříkat se. Hance to ale v daný okamžik stačilo, Potřebovala už jen maličko, její broskvička vystřelovala do břicha příjemné šimrání oznamující příchod vytouženého orgasmu. Manažer ještě párkrát přirazil a Hanky kundička začala pulsovat, její poševní svaly se stahovaly okolo jeho penisu a Hanka z plných plic vykřičela svůj orgasmus do světa. Tlouštík očividně povzbuzen tím, že Hanka se udělala, zvýšil tempo a po chvilce i on s hýkáním nastříkal svou dávku do kondomu. Chvíli se ještě snažil do Hanky přirážet, ale s jeho klesajícím vzrušením ho to rychle omrzelo, vytáhl z Hanky penis, sundal kondom a hodil ho do koše, uklidil svoje nádobíčko do kalhot, naposledy Hance prohrábnul kundičku a potahal za bradavky a měl se k odchodu. Před dveřmi se zastavil, z peněženky vylovil dva tisíce a položil je vedle Hanky na umyvadlo. „Máš úžasnou kundičku, krásně jsem Tě udělal.“, pochválil se. „Ale teď už musím jít.“, zamručel spokojeně a odešel.

Hanka musela chvilku vydýchávat svůj orgasmus, po tolika přerušeních a zklamáních byl nebývale intenzivní a jí se z něj ještě stále klepala kolena. Sotva se trochu vzpamatovala, opláchla si v umyvadle obličej a kundičku, otřela se papírovými ručníky a upravila si šaty. Když schovávala svoje kozičky do šatů, vypadla na ní tisícovka od prvního manažera, přidala ji k těm dalším dvěma a schovala je do kabelky. Nakonec si upravila make-up a na roztřesených nohou se vydala zpět k baru. Teprve teď si všimla, že Mirek tu není a začala panikařit. Po celou dobu na něj vůbec nemyslela, byla zcela pohlcena svou rolí kurvičky, která ji zcela zachvátila a najednou si uvědomila, co vlastně provedla. Na nejistých nohách dovrávorala zpět do klubu, který už byl téměř prázdný, jen na baru sedělo pár opozdilců a na parketu se opilecky motaly ty dvě můry ze záchodků. Po manažerech nebylo také ani vidu ani slechu. Hanka si skoro oddechla, když našla Mirka spokojeně spát s hlavou na jejich stolku. Barman se na Hanku podivně šklebil, když ho prosila, aby jí zavolal taxi, a když šla kolem baru, tak zaslechla něco o „hodně dobrý couře“. Otočila se a autora poznámky počastovala pohledem, který by u slabších jedinců vyvolala záchvat epilepsie. Opilec se jen zakabonil, zastrčil hlavu mezi ramena a otočil se zpět ke svému pivu. Hanka se nasupeně odrazila od baru, známe šimráni v podbřišku, ale potlačit nedokázala. S povzdechnutím se jala vzbudit opilého Mirka a čelit následkům dnešní noci.

Na několikátý pokus se ji povedlo Mirka probudit a následně i nasměrovat do taxíku a dopravit do hotelu, kde strávil zbytek noci objímáním záchodové mísy. Hanka celou noc nespala, probírala se svými pocity a snažila se pochopit samu sebe. Absolutně netušila, co řekne Mirkovi… Nad ránem konečně na chvilku usnula a probudil ji až Mirek. Klečel u její postele, něžně ji líbal a omlouval se, za zkažený večer. „Promiň, lásko, vím, že jsem Ti slíbil, že si to užijeme a pak jsem se ožral, jak blbec. Slibuju, že Ti to příště vynahradím.“, omlouval se Mirek a div u toho nebrečel. „Ale ty úžasný šaty bez prádla si musíš příště zase vzít, jsou neuvěřitelně sexy a mě strašně rajcuje, jak v nich vypadáš, jako kurvička.“, dodal s mrknutím oka.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pekna poviedka. Trosku na moj vkus roztahany zaciatok. Napriek tomu by to vyslovene chcelo pokracovanie napr. Vydieranie fotkami ci sa slecne zapaci hrat na stetku…

  2. Najlepsia poviedka , co som tu čitala !
    Super !
    Fakt !
    Velmy sa mi pacila !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *