Na svatbě

Příběh, který vám chci vyprávět se stal začátkem září. Moje manželka Lenka (27 let baculatých tvarů s hnědými vlásky) měla dělat svědka na svatbě v jednom malém penzionu na okraji Klatov. Respektive spíše malý statek. Svědkyni měla dělat své dlouholeté kámošce, která sice pochází někde z Moravy, ale přestěhovala se do Klatov a tam s mou ženou studovaly zdravotku. Moje Lenka jakožto svědkyně měla přijet již v pátek, protože se ještě dělaly různé přípravy. Takže v pátek jsme odpoledne vyjeli od nás ze Sušice a na místě se ubytovali. Dostali jsme krásný pokojíček a já se těšil na večerní dovádění. Máme už jednoho potomka a ten byl na celý víkend pěkně u babičky.

Po ubytování jsme oba vyrazili pomáhat novomanželům. Oba je moc dobře známe již dlouhou dobu. Koho jsme však neznali je nevěsty mladší bratr. Ono mladší znamená 25 let, protože nevěstě už totiž bylo 30. Byl to evidentně frajírek, co balí holky jednu za druhou. Však už na baru popíjel vínko a u toho měl nějaké kecy na servírku, která se mu očividně líbila. Ale ta takové chlapy v hospodě poznává každý den, takže mu brzy dala košem. Takže nelenil a vydal se k nám seznámit se a pak taky trochu pomáhat. Přípravy nám zabraly dost času a nevěsty brácha Tomáš, jak se nám představil, stále dost popíjel víno a už měl docela upito. No…, jako nový subjekt balení ho zaujala moje Lenka. Ano moje manželka a to i přes to, že jsem byl pár metrů od nich. Sem tam ji pohladil po zadku. Sem tam se otíral o její prsa. A často jí koukal do výstřihu, který měla ten den obzvláště velký.
Ale jak už to tak bývá, tak náhoda tomu chtěla, že se mi splašily střeva a musel jsem nutně na pokoj. Co vám budu povídat zpět už jsem nemohl. Rychle jsem si vzal prášky a zbytek večera strávil na záchodě. Lenka dorazila až po dvanácté v noci. Prý se ještě popíjelo na tu zítřejší veselku. A pak se mě ptala, zda jsem si všiml, jak ji Tomáš pořád ohmatává. Přiznal jsem, že ano. A po mém odchodu prý byl ještě více dotěrný. A doslova ji začal balit. Dokonce jí nabízel “kávu” na pokoji. Ona však byla hodná manželka a šla za mnou. Mě už naštěstí zabraly ty prášky, ale trůnit tolik hodin mě totálně vyčerpalo. Takže z dovádění sešlo. Však zítra je taky den, říkali jsme si. V posteli jsme si pak ještě povídali. Hlavně o Tomášovi a o tom, že jí bavilo, jak ho mohla dráždit. A mě se také líbilo, jak on se snaží i když marně. Takže jsme dospěli k tomu, že zítra by ho mohla pěkně pozlobit.

Druhý den vše začalo ihned po snídani. Přeci jen obřad byl v 11 takže moc času nebylo. Tomáš měl evidentně kocovinu, ale tu brzy zažehnal dalším doplněním alkoholu v podobě vína. Po obřadu došlo na svatební oběd se vším, co k tomu patří. U stolu jsem seděl naproti manželce, ale zajímavější bylo, že vedle ní byl Tomáš. Ono sezení bylo tak pro všechny páry, že seděly naproti sobě a ne vedle sebe. A Tomáš toho dost využíval, jak se mi pak Lenka přiznala. Měla šaty, takže jí normálně rukou jezdil po stehně a snažil se dostat pod sukni. A ona podle naší domluvy ho chtěla potrápit, takže si nenápadně sukni povyhrnula. Měl tak najednou přístup na její nahé stehno. On toho rád využíval celý oběd. A na konci oběda prý zajel rukou i k jejímu rozkroku. Já si toho nevšiml, protože on dělal, že mu upadla vidlička. A jak jsem se dozvěděl pak, tak to byl ten moment, kdy on měl přístup až k jejím kundičce. Vynadat mu samozřejmě nemohla před všemi, takže ho prý nechala. Stejně to bylo jen pár sekund. Ale i tak jí to vzrušilo. Přeci jen měla po včerejšku chuť na sex. Po obědě novomanželé se jeli fotit na svatební foto někam pryč a začala volná zábava. Já si šel na bar pro pití a zdržel se s jedním známým. Ale zpovzdálí jsem sledoval jak toho Tomáš využívá pro agresivnější dobývání. Něco Lence pořád říkal a pod stolem ji přitom hladil stále intenzivněji. Ona se dokonce natočila k němu a on měl lepší přístup k rozkroku. (jen abych to nemusel pořád opakovat, tak věci z jejího pohledu vím díky jejímu vyprávění, které mi pak doma poskytla a proto ho průběžně budu do příběhu vkládat)

Když jsem od baru přišel, tak se Tomáš zase lehce stáhl, abych nepojal podezření. Ale ruku na stehně ponechal i tak. Byla totiž pod stolem a zakrytá ubrusem. Líbilo se mi jak ho Lenka dráždí, takže jsem jim dávala stále více prostoru mým pobytem na baru. Lenka byla stále více nadržená a měla už z toho flirtování a dráždění vlhké kalhotky, což on samozřejmě poznal. Věděl ale, že nemá cenu útočit hned z kraje. Objednával proto víno a po hodince zábavy a návratu novomanželů do ní dostal dva panáky whisky. To ona nikdy nepila. Respektive tvrdé nepije standardně, ale on to dokázal. A samozřejmě to mělo efekt v který on doufal. Její zábrany během pár minut byly ta tam. A když jí pozval tančit, tak už měl nejspíše v hlavě plán jak ji dostat z mého zorného pole. Jenže já si všeho raději moc dobře všímal a sledoval je o to více. Při tanci se k ní hodně tiskl a to hlavně, aby jí dal pocítit své vzrušené mužství. Cítila jak je tvrdý a samozřejmě začala dost toužit mít v sobě tvrdé péro.

I když v ten moment prý stále myslela na to mé a ne na jeho. Po kole tancování se jí snažil ukecat ať s ním jde ven. Ale ještě odolala. Respektive musela za mnou. Vylíčila mi jak moc už potřebuje, abych jí vzal na pokoj a vyšukal. Byla krásně rozjetá a mě se nevím proč začala ta hra líbit. Respektive už v minulosti jsem měl fantazie, že s ní šuká i jiný muž než jen já. A teď tu byla příležitost. I mě alkohol uvolnil, takže jsem se rozhodl jí vše svěřit. Byla zaskočená, ale viděla jak se Tomáš vrací z venku, takže se otočila na mě a řekla: „Tak jak chceš. Ještě to můžeš zastavit a vzít mě ven ty. Ale když to neuděláš ty, tak Tomík mě určitě vyvede.“ Dala mi pusu a šla za ním.

Nešli hned pryč jak jsem si myslel, ale vzala ho na taneční parket. Chtěla mi dát čas na rozmyšlenou, zda to opravdu chci. A já váhal, až najednou vidím, jak si ji vede ven. Samozřejmě jsem je sledoval a vedla ho evidentně na náš pokoj. Ten měl jedno specifikum. Byl dvoupatrový. V dolním patře byla koupelna a prostor pro skříň a převlékání. A nahoře v podkroví byla manželská postel. Lenka nechala pootevřené dveře, takže jsem mohl potichu za nimi. Naštěstí šli hned do patra. Jinak by mě viděli a byl by nejspíš rychlý konec. Jako myška jsem postupně schůdek po schůdku došel až na zorné pole. Tomáš byl hodně aktivní, takže Lenka už byla na posteli, nohy od sebe a on hlavu pod sukní. Lenka si užívala jeho mrštného jazyku, ale ještě koukla směrem na schody. Byl prý vidět jen letmý obrys, takže se uvolnila a nechala se unášet přívalem slastí. Dokonce i kalhotky ještě měla na sobě. Ty z ní strhl až po té co jí po několika minutách lízáním dohnal k orgasmu. „Já věděl, že tě dostanu. Takové samičky jako ty znám. Před manžílkem dělají svaté, ale potřebuji pořádně protáhnout. Tak pojď na kolena ať vidíš co tě čeká.“ Rychle si rozepnul kalhoty a stáhl je i s trenky pod kolena. Lenka se chtivě chopila práce. Respektive chopila se péra a už ho měla v puse. Možná i v krku podle jeho stylu tvrdého přirážení a držení její hlavy. Bylo hodně zvláštní sledovat jak cizí chlap takhle zneužívá pusu mé manželky. Ale zároveň mi péro stálo jak nikdy. Přes kalhoty jsem si ho začal i honit. Bylo to jako sledování nejlepšího porna. Co porna tohle bylo přímo divadlo a já byl v první řadě.

Vypadalo to, že se za chvíli Tomáš udělá do její pusinky a bude po všem. Ale Tomáš pustil její hlavu ze sevření a pomáhal ji na nohy, aby s ní mohl hned prásknout na postel. Sundal ze sebe zbytky oblečení a už byl v posteli u ní. „Tak a teď si užijeme.“ Dal jí poprvé pusu, která přešla v líbání. Přitom jí nezapomněl rukou projížděl rozkrok. Prostorem se tak linul zvuk líbání a pak mokrého čvachtání jak jí prstil. „Teda ty jsi pěkně úzká a mokrá. Takový kurvička já rád.“ Už se chystal na zasunutí. Začal si ji nastavovat, aby do ní mohl. Ale moje Lenka vždy i při největším vzrušení bývá ta zodpovědná. „Počkej ne tak hrrr… ještě musíme nasadit kondom.“ Slezla z postel a hledala ho v kabelce. „Ale na co? Jsem zdravý.“ Snažil se jí obměkčit.
„To je hezké a i bych ti to ráda věřila, ale kondom máš kvůli mě. Já totiž nic neberu. I manžel ho nosí, takže buď nasadíme nebo jdeme dolů.“ Vytáhla konečně balíček kondomu a s úsměvem na něj mávala. Tomáš evidentně nebyl nadšen, ale nakonec natáhl ruku a balíček vzal. Přeci jen lepší šukačka s gumou než žádná. Vybalil rychle jednu šprcku a už jí roloval na péro. Pak už nic nebránilo, aby Lenka lehla na záda a pěkně mu roztáhla nožky. Tomáš hned mezi stehna zaplul a už začal hledat cestičku do její kundičky. Když jí našel prudce přirazil. Lenka vykřikla vzrušením. „To je ono. Jen křič jak hrdlo ráčí. To já rád hlasité kurvička. A vdané bývají nejlepší.“ A už přirážel a Lenka skutečně hekala. Ona ráda nahlas sex prožívá. Ale doma se kvůli dítěti musí hodně krotit. A teď nemusela, takže si to užívala o to více.

Tomáš Lenku nešetřil a pěkně jí skutečně protahoval. Zároveň přirážel hluboko a vždy prudce. A protože jeho péro bylo o nějaký ten centimetr delší a baculatější, tak ho cítila skutečně intenzivně nejen na šířku, ale hlavně na hloubku, kdy cítila jak jí žalud naráží na čípek. Ze začátku to bolelo. Ale pak s toho byla slast s každým přírazem.
„Chci tě zezadu. Chci vidět tu tvojí prdel. Chci ti naplácat za to, jak jsi zlobivá nevěrná kurvička.“ Vyjel z ní a už jí pomáhal do polohy na všech čtyřech. Zaklekl za ní a začal jí přejíždět pérem po kundičce. „Tak co? Chceš ho tam? Chceš ještě? Chceš vyšukat mozek z hlavy?“ Dráždil jí a ona souhlasně křičela. Chvíli mu trvalo než opět zasunul. Ale pak se zadařilo. „Takhle je to mnohem lepší.“ řekl jí a už jí šukal. A přitom jí pěkně začal plácat přes zadek. Pěkně střídal jednu a druhou půlku. Což se mojí tuze líbilo a opět se odměnila krásným hlasitým orgasmem. Ještě, že na veselce hrála hudba nahlas jinak by jí bylo snad i tam slyšet. „To je ono. A teď se udělám já co ty na to?“ Lenka kývala. „Jo…jo udělej se… Výstříkej se…“ Tomáš ji chytil za boky a začal neskutečně zrychlovat. „To je ono. Drž ještě chvíli… už to bude… už budu… pěkně tě vystříkám!“ Bylo poslední slovo a už celý rudý stříkal. Nacpal ho do mé ženy co to jen šlo a vychutnal si to. „Teda to bylo něco…“ pronesl zadýchaný Tomáš a konečně z ní vyjel ven. Ovšem zde nastal problém. Až teď jsem viděl, že jeho péro postrádá gumu. A i z dálky bylo vidět jak z Lenky teče potůček semene. Tomáš nevypadal překvapeně. A mě to došlo. Jak nemohl zasunout při změně polohy, tak to bylo tím, že si potichu sundal gumu. „Co to…“ Lenka si sáhla mezi nohy a vylétla jak čertík z krabičky. „To je… kde máš?“ Koktala a ukazovala na jeho nechráněné péro. „Támhle“ a ukázal na polštář, kde ležela guma. „Jsem říkal, že tě pěkně vystříkám.“ Byl ledově klidný. Já v šoku a Lenka ještě ve větším. „Já myslela, že stříkáš do gumy a né do mě ty debile. Vždyť jsem říkala, že nic neberu!“ 

Co vám budu povídat chvíli Lenka křičela. Tomáš byl stále v klidu. Já váhal, že tam vlétnu a dám mu po hubě. Ale nakonec se Lenka začala uklidňovat. „Prosím tě z jednoho stříkání se hned nestřílí ne? A kdyby náhodou, tak máš manžela ne? Mu podržíš bez šprcky a je to.“ radil jí a zase jí hladil po celém těle. „Co si dát přídavek než půjdeme co? Já teď dlouho nemrdal, tak jsem při chuti a tobě se to taky líbilo.“ A už se líbali a pomalu jí pokládal na postel. A už se cpal mezi její nohy. „Počkej ještě…“ sahala přitom na krabičku kondomů. „Šššsss ty teď už nepotřebujeme. Užij si to pěkně naplno.“ Více protestovat nestíhala, protože už do ní pomalu vklouzl. „Ale dej si pozor…“ vyhekla a už mu rozevírala nohy co to jde. „Neboj dám pozor, aby jsi jí měla pěkně plnou…“ Smál se. „To né. Radši ven…“ Kroutila se a z posledních sil se vzpírala. „Vždyť vidím, že to chceš. Že tě vzrušuje jak tě tu mrdám jako kurvičku. A pěkně bez šprcky. A určitě chceš zase vystříkat. Tak se tomu nebraň. Stejně už to v tobě je, tak druhá várka neublíží.“ promlouval jí do duše a něžně přirážel. A Lenka. začala souhlasně kývat hlavou. „Jen to řekni nahlas… chceš vystříkat? Chceš zase cítit jak ti ji naplním?“ začal se dožadovat hlasitého souhlasu. A ona skutečně vyhela „Jóóó.“
„Nahlas mi to řekni!“ A ona skutečně zakřičela „ANO“. Pak už přešel od něžného zasouvání v rychlejší. Opět ji napěchoval co to šlo a vší silou. Snažil se co nejrychleji dosáhnout vrcholu. Ještě než se tak stalo, tak sáhl po polštáři a s Lenky pomocí jí ho nacpal pod zadeček. Takže se mu teď ještě více zpřístupnila její kundička. „Takhle to bude lepší. Ať stříkám pěkně hluboko. Třeba zaděláme na sviště.“ Zase se zubil. A Lenka nic jen stenala a nechala se dál projíždět. „Už to na mě jde. Cítíš jak mi v něm škube? Za chvíli budeš zase plná. Já do tebe dneska to dítě prostě musím naprcat. Ať má manžílek radost.“ Kdyby jen věděl, že jsem na schodech a slyším ho. Lenka se, ale na závěr probrala z letargie. „To né… radši ho teď vyndej… dodělám tě pusinkou…“ Asi jí došlo jak velký risk je nechat ho udělat se v ní a ještě v poloze určené přímo na oplodnění. Ale Tomáš jako by neslyšel. Nebo spíše jí nechtěl slyšet. „Neboj. Neměj strach. To bude v poho. Bože ta tvoje kunda mě tak svírá.“ Křikl a začal celý rudnout. „Promiň, ale musím ti to dát…“ vyhekl a už jí po druhé plnil. Zabořen po koule v ní držíc jí, aby se nevysmekla.

Zůstal v ní do jeho změknutí. Ale i pak když vyjel, tak vytékající semeno prsty začal vracet zpět do ní. „Tak ani kapka nazmar. Tak to mám rád. Snad se to chytne.“ Tomáš se začal oblékat a Lenka zůstala vysílením ležet, tak jak ji nechal. S polštářem pod zadkem. Já když viděl jak jí podruhé plnil, tak jsem to přehnal z honěním a udělal se do kalhot. A protože jsem byl pořád v šoku, tak jsem byl jak socha. Ani jsem si neuvědomil, že Tomáš musí jít okolo mě. Což se také stalo. Nejprve se lekl, ale pak viděl flek u mě v rozkroku. „No vida, tak jsme si užili všichni tři. Sorry kámo, ale asi jsem ti zadělal na kukačku.“ Poplácal mě po rameni a odešel. Já pak šel za Lenkou a pomohl jí do sprchy. Tam si jí rychle vypláchla. I když jsme oba věděli, že to nemůže pomoci. Pak jsme asi hodinu debatovali. Chvíli i hádali. Ale nakonec jsme se usmířili a hodili to za hlavu. Stejně se nedalo už nic dělat. Po návratu na svatbu už byly všichni značně unavení. S Lenkou jsme si dali víno a Tomáše naštěstí nikde neviděli. Až pak, když jsem šel na záchod, tak jsem slyšel z kabinky typický zvuk šukání. Neodolal a z vedlejší kabinky kouknul honem, kdo tam je. A tam na sedátku servírka z večera a mezi nohama Tomáš šukající jí jako by dnes ještě nešukal. Nechtěl jsem, aby mě viděla, takže jsem šel zpět. Ale ještě jsem zřetelně slyšel. „Takové kurvičky já rád. Já tě musím vystříkat.“ Její odpověď už jsem neslyšel. A Lence jsem o tom raději nic neříkal.

No a teď je říjen a já sedím v čekárně a píšu, co jsem zažil, protože manželka je akorát na vyšetření na gyndě kvůli opožděné periodě.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Dr25 svými povídkami, které mám rád, nikdy nezklame. Skvělé.

  2. Perfektní povídka, hodně vzrušující, taky mám moc rád povídky od DR25, už mi to chybělo.

  3. Přidám se k pochvale, jako vždy dobré.

    Lze vlastně nějak jednoduše zobrazit povídky daného autora? Čekal bych, že to půjde kliknutím na jméno, ale to mi nefunguje.

  4. Nahoře – kategorie povídek – az seznam povídek. A dáš si hledat dr25. Na jiný způsob jsem nepřišel.

  5. Mno, Tomášovi kterej by procházel vedle mě bych dal do držky způsobem, že bych byl odvezen k výslechu k fízlům a s manželkou bych se rozvedl a začal svobodně dýchat 😉 konec příběhu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *