Výpomoc

„Udělej to, teď, udělej to, prosím.“ Žadoní a v mezích možností přiráží svým překrásným zadečkem k mému kolíku, který jsem do ni před minutkou zasunul.

Její manžel, ležící s druhé strany, na vedlejší polovině postele, ji ve spaní drží za ruku, tak že pod mou přikrývku přesunula jen zadek a horní polovinou svého těla zůstala u něho.

Celý večer jsem s ní tancoval a dost jsme se spolu sblížili. Nepřišlo mi proto tak nemožné se s ní pomilovat, když o to stála.

Bez okolků mi ji nastrčila, a stejně tak ji já, bez okolků, přijal. Prsty jsem ji projel mezi pysky a jeden ponořil do pochvy.

„Prsty ne, to nechci.“ Zašeptala a já jsem se tedy posunul výš a zasunul ji penis zezadu mezi stehna.

Naslinila si prsty, navlhčila žalud a navedla si ho do sebe. Konečně jsem v ni. Její úzká a teple vlhká pochva se mi konečně otevřela a já do ni s očekáváním vstoupil.

Lehce se v ni pohybuju, pokouším se dostat hlouběji, ale moc se ji to nelíbí, a do konce, když ji chci uchopit za prsa, odmítá mě. Naopak ještě si stahuje cíp noční košilky, splývající ji po zadku, aby se co nejvíce zakryla.

Její manžel ji najednou uvolňuje ruku ze sevření, otáčí se k ni zády, a pokašlává. Oba jsme na chvíli doopravdy ztvrdli. Jen malý kousek jsme se v tu chvíli ocitli od nebetyčného průšvihu. Jen kdyby pootevřel oči, nebo si ji chtěl k sobě přitáhnout, oba bychom skončili.

Zatím to ale prošlo.

Mariánka začala znovu přirážet. Mně to ještě chvilku trvalo, ale vzrušila mě tak, že jsem dlouho neotálel. Dokonce mi konečně dovolila uchopit ji za prsy.

Semeno jsem do ni nastříkal až potom, co si prožila svůj orgasmus. Vzrušila mně tím svým přerývaným dýcháním, a já ji to našil přesně tam, kam to chtěla. Nejprve jsem z ni chtěl vyklouznout a zadržet to ve dlani, ale zašeptala, že to není nutné a podržela si mne v sobě. A držela si mně tam pak ještě několik minut.

Nakonec si přelezla k manželovi, zamrkala na mne a s vložkou mezi nohama za chvíli usnula. Nakonec i já.

 

O týden později se zábava opakovala. Ondra se zase opil, a tak, když jsme šli spát, jsem znovu počítal s tím, že si s Mariánkou užiju trochu sexu.

Než Ondra usnul s manželkou v objetí, vypadalo to, že jsem se spletl, ale když začal pravidelně pddychovat, Mařenka na mne spiklenecky zamrkala a vyklouzla z pod přikrývky. Vplula ke mně, stulila se mi v náručí a zadeček mi přitiskla do klína.

„Neboj se, neprobudí se, a takhle se mi to bude více líbit.“ Pošeptala mi a zavrtěla zadečkem na mém tvrdnoucím penisu. Ucítila ho, trochu se ke mně pootočila a šeptla: „Taky moc se těším.“

A opravdu se těšila. Vykasal jsem ji košilku až pod prsy, sundal si slipy a pomalu do ni vjel. Tentokrát byla připravená. Krásně jsem v ni chvíli klouzal a hladil ji prsy. Bradavky ji najednou ztvrdly, ona se ke mně ještě víc přitiskla a krásně se udělala.

A ještě to neměla za sebou, a já do ni nastříkal všechno semeno, které jsem v sobě měl. Celé to netrvalo ani pět minut a bylo to.

Zůstal jsem v té horké kundičce ještě drahnou chvíli. Líbilo se mi v ni.

Pak se Mařenka zvedla a odběhla do koupelny. Když se vrátila, lehla si k němu. Na mne jen tak zamávala rukou. Oba dva jsme potom usnuli.

Nevím, jak dlouho jsme spali, ale už začalo svítat, když mne probudil nějaký pohyb.

Majka se drala ke mně pod přikrývku, ucpávala mi ústa dlaní a s prstem na rtech mne nabádala k tichosti. Byla nahá a velmi ji to slušelo. Vlezla si na mně, pojezdila mi penis kundičkou a po chvíli, když byl v normě, si ho do sebe zasunula. Zhluboka vydechla a s tichým zakňouráním mne pěkně pomaloučku začala šukat. S lehkostí se mi vznášela na ocase až do chvíle, kdy jsem do ni poslal to, co po mně chtěla. Nevadilo ji, že se neudělala, chtěla jen to semeno.

Za chvíli se oblékla do košilky, přelezla k manželovi a dlouho na mně hleděla. Nechala mě, abych si to rozebral, jak se mi to zlíbí.

„Nechrápej, mamča tu dělá striptýz, a ty to zaspíš.“ Zahulákal na mně Ondra. Procitl jsem a vidím, že se na mně směje. Mariánka právě odcházela v noční košilce kamsi do koupelny.

„Dej mi pokoj, ještě se mi nechce vstávat.“ Odporuju.

„Chrápeš celou noc.“ Hartusí.

Jen kdyby věděl, jak a proč jsem společně s jeho ženou nespal. Jak jsem jeho manželku píchal zezadu, nebo, jak po mně rajtovala, dokud nedocílila svého. Sklapl by.

U snídaně mi pod stolem Marie přejela nohou po lýtku a já v tu chvíli nevěděl, co s tím. Nakonec jsem si oddychl, když jsem od nich odcházel.

 

Po nějakých čtrnácti dnech, třech nedělích mi Majka zavolala, že jde kvůli čemusi do města, a že by se u mne ráda zastavila, zda budu doma. Odpověděl jsem, že ano, a druhý den ji čekal.

Přišla přesně. Dala si se mnou kávu a nechala se ode mne chvíli muchlovat. Prohmatal jsem ji prsa, i kundičku jsem ji pohladil. Po chvíli vstala a povídá: „Víš, proč jsem přišla? Víš, že nejde o žádnou lásku. Chci tě jen proto, že Ondra nemůže mít děti, už to víme.“

Zůstal jsem překvapený a nevěděl, co říci.

„Pojď mi s tím pomoci, prosím.“ Pronesla smutně. Postoupila ke mně, zavěsila se mi kolem krku a přitiskla se svými tvrdými prsy. Penis nebyl k zastavení, a ona si toho hned všimla. Začala si rozepínat halenku a ve chvíli přede mnou stála jen v bílém prádle.

„Udělej mi děcko, skus to ještě jednou, prosím.“ Zakňourala a znovu se přitiskla. Rukou mi zajela za kalhoty a několikrát mi zmačkla penis. Bylo hotovo.

Sebral jsem ji do náruče a odnesl ji do postele. Než sem se svlékl, byla už nahá a čekala. Lehl jsem k ni, rty jsem se přisál k jejím bradavkám a jemně je kousal, dokud nezačaly tvrdnout, pak jsem je ponechal osudu a bloudil ji ústy po těle, jako bych něco hledal. A našel. Vnikl jsem ji jazykem do nastavené kundičky a dlouho ji lízal a dráždil klitoris. Přivodil jsem ji orgasmus a s pomocí prstů ji udělal.

Z hluboka oddychuje a odpočívá. Já si klekám k ni a podávám ji penis ke kouření. Je čas, aby mi to oplatila.

„Tohle já neumím, Péťo, a chci, abys mě oplodnil, takhle je to na nic.“ Sdělila.

„Tak se to nauč, budu pak výkonnější.“ Přesvědčuju ji, a asi se mi to daří. Otáčí se na bok a nechá si zasunout penis do úst. Žalud se ji sotva vejde, ale mírně zatlačím, a je v ni.

Ne, že by se ji to ošklivilo, ale neumí to, a neví si s tím rady. Ale jen pár minut. Radím, jak a co a kdy, a nakonec ji to celkem jde. Svými horkými, vlhkými ústy mne vzrušuje víc a víc.

Pak ho rychle vyndávám z jejích úst a lehám mezi její roztažená stehna. Vjíždím ji do kundičky, třikrát, čtyřikrát do ni píchnu, a semeno se do ni valí, jako po výstřelu. Je řídké a horké. Během několika sekund se udělala podruhé. Zůstal jsem v ni, dokud mne nepožádala, abych ji pustil do koupelny.

Vrátila se oblečená, čistá a voňavá. Políbila mně na rty, poděkovala, a během chvilky byla pryč. To bylo naposledy, kdy jsem se s ní miloval. Už nikdy ani nepřipustila, že to někdy byla pravda.

Před koncem roku se ji narodilo děvčátko a radost celé jejich rodiny byla obrovská. Ondra se pyšnil svým otcovstvím a všude roztrušoval, že doktoři neví nic. Byli šťastní. A nezměnilo na tom nic, když se ukázalo, že je malá Mariánka blond jako já, ačkoli rodiče jsou černovlasí. Drobnost.

Každé vánoce dostávám nepodepsaný pohled, na kterém je vždy napsáno jen: „Děkuju.“

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *