Začalo to na koleji

Lenku jsem poznal na vysoké škole. Byl jsem o pár let starší a přivydělával jsem si jako noční hlídač vysokoškolské koleje v Praze, takže jsem měl přehled o tom, kdo se, s kým a v jakém stavu se vrací večer z hospody. Věděl jsem, která střídá kluky jak na páse, navíc jsem znal i jak některé z nich dokážou sténat, protože při nočních pochůzkách se mi občas poštěstilo něco přes papundeklové dveře zaslechnout. Byla to kolej pouze česká, takže jsem věděl i ke kterým slečnám se chodí „doučovat“ zahraniční studenti, hlavně černoši, ale o tom teď vyprávět nechci. Chci jít ke kořenům toho, proč jsem takový, jaký jsem. Nebylo to příjemné a dlouho jsem s tím bojoval, než jsem si to dokázal přiznat, ale tady to tenkrát začalo.

Byl jsem dost stydlivý a až na pár spíše trapných pokusů jsem žádné zkušenosti se ženami neměl, to vše se ale s Lenkou změnilo. Byla to drobounká špinavá blondýnka, neměla ani 160 cm, měla dětský obličej a brýle, všude po ní chtěli občanku, protože vypadala na patnáct let i když jí bylo dvaadvacet. Byla to taková tichá malá holčička, jen ta prsa. Každý chlap musel všimnout, vzhledem k její velikosti je měla poměrně velká.

Poznali jsme se na jedné párty, cestou domů jsme se drželi za ruce, abychom neupadli a na pokoji se vzájemně orálně uspokojili. Další den jsme už spolu chodili a užívali si spolu všude, kde se dalo. Asi po půl roce se nám povedlo přesvědčit vedení kolejí a ta nám dala společný pokoj, od té doby jsme souložili minimálně jednou denně.

Když na to vzpomínám, bylo to strašně vzrušující, to poznávání a objevování. Lenka sice byla zdánlivě tichá voda, ale nebála se nechat si protáhnout prdelku ve veřejné sprše, nebála se nechat se prstit nahá za keřem v parku, nebo si to rozdat v lese hned vedle cesty. Navíc byla multiorgasmická a stříkala, takže jsem tu její vyholenou mladičkou mušličku zbožňoval. Dokázal jsem jí lízat tak, že když jsem skončil, měl jsem hlavu mokrou jak po sprše a kolikrát jsme museli převlékat mokré prostěradlo. Také mi několikrát po orgasmu omdlela, což mužské ego nese hodně dobře, zvláště, když se o to přičinil. To že byla maličká mělo své výhody, mohl jsem jí zvednout do náruče a nakládat jí ve stoje, protože nic nevážila. Zkrátka přesto, že nejsem zrovna moc dole obdařený, dařilo se mi jí, nebo jsem si tenkrát myslel, dostatečně uspokojovat.

Líbilo se mi, jak postupně získává sebevědomí, jako by každá naše eskapáda a dobrodružství ji trochu povzbudilo a stmelila nás. Měl jsem totiž jednoho velkého nepřítele a tím byl její otec. Byl to sebestředný a egoistický šmejd, který svou rodinu držel železnou rukou, nesnášel a nevěřil lidem a Lenka ho musela poslouchat na slovo. Hned po první návštěvě mě začal nesnášet a tak se začalo stávat, že pokaždé, když jsme měli s Lenkou někam vyrazit na výlet, tak jí nutně potřeboval doma a zakázal jí se mnou jet. Pořád nám házel klacky pod nohy a snažil se nás rozeštvat a jak hučel do rodiny, tak mě pak postupně nesnášeli všichni, nejvíce její sestra.

První zlom v našem vztahu nastal po více než roce, když se její otec dozvěděl, že už spolu půl roku bydlíme. Zavolal na vedení kolejí a bombardoval a vydíral Lenku tak, že mě s pláčem prosila, abych se přestěhoval na jiný pokoj, že už to nevydrží. Nebyla schopná se mu postavit, ale já ho znal, tak jsem byl sice naštvaný, ale nakonec jsem na to přistoupil. Jako kompromis jsem ale dohodl s vedením kolejí, že budu na pokoji hned vedle jejího, ten byl v té době prázdný a ona zůstane v tom našem.

Ať jsem se snažil jakkoli, náš vztah tenhle krok zpět poznamenal. A rozhodně mu nepomohlo ani to, že má přítelkyně několik dní poté vyhrála soutěž o kadeřnickou přeměnu u jedné kosmetické firmy. Vrátila se mi úplně změněná, nebyl to jen nový sestřih, ale začala se více líčit a najednou to byla úplně jiná holka, než se kterou jsem chodil. Začala zase více chodit na akce s kamarádkami a už méně trávila večery se mnou na recepci.

Cítil jsem, jak ji pomalu ztrácím a jak to šlo z kopce, začalo se to kazit ještě více. Sex byl čím dál víc jen kvůli potřebě a na spotřebě gelu se dalo poznat, že už to ani Lenku tolik nevzrušuje. Korunu tomu nasadil jeden večer, kdy nám praskla guma a Lenčina reakce mě doslova přizdila, takhle vzteklou a rozhozenou jsem jí ještě neviděl.

Věděl jsem to, že to končí, ale nechtěl jsem to slyšet ani vnímat. Pořád jsem jí miloval, pořád jsme spolu jezdili na chatu za Prahu, pořád jsme chodili za ruce na procházky po městě, jen už těch polibků nebylo tolik. Myslel jsem si, že to ještě půjde zachránit a tak jsem dělal různá romantická gesta, která ale vyznívala ve finále spíše křečovitě a rozpačitě.

Jednoho dne se za mnou na vrátnici zastavil kamarád a šel rovnou k věci, že před chvílí viděl mou Lenku, jak tancovala a líbala se před klubem s nějakým klukem. Bodlo mě to hluboko, ale snažil jsem se nepanikařit. Kolem druhé noční za mnou Lenka přišla, byla opilá a byla v rozverné náladě. Snažil jsem se na sobě nedat nic znát, chvíli tam tak seděla proti mně a dívala se na mě. Byl jsem stručný a občas jsem se jí podíval do očí, ale moc dlouho jsem to nevydržel, když jsem si uvědomil, že se ještě před chvílí líbala ještě s nikým jiným. Zeptala se mě, jestli si nechci dát pauzu a jít jí uložit, že by ho tam chtěla strčit na dobrou noc. Já jsem jí řekl, že dnes ne, že nemám náladu.

Chvíli bylo ticho, pak se smutně usmála, zvedla se a políbila mě na tvář s tím, že si jde lehnout. Byl jsem na ní naštvaný, tak jsem jen chladně odvětil a pak se díval, jak jde pomalu po schodišti k pokojům. Měla těsnější šaty ke kolenům, boty s malým podpatkem a trochu rozcuchaný účes. Když mi mizela za rohem a otočila se bokem, viděl jsem, že v ruce drží mobil a něco píše.

Seděl jsem tam dál a přemýšlel. Pomalu ze mě vyprchával vztek a najednou se mi zdála nějaká ta pusa nedůležitá. Byla přece opilá a to člověk občas dělá i to co nechce. Navíc jsem cítil, že má reakce našemu vztahu nepomůže a že by mu spíš prospělo se pomilovat, takovým tím romantickým způsobem při svíčkách, jako to bylo dřív, když jsme se ještě navzájem objevovali. Že jí zkusím připomenout, proč jsme se tenkrát tolik milovali.

Asi půl hodiny po jejím odchodu jsem se tedy zvedl s tím, že za ní zajdu na pokoj a když bude už bude spát, tak jí i vzbudím. Vyběhl jsem po schodech do druhého patra a měl chvíli se vydýchat, protože jsme bydleli na konci vedlejší budovy s tou hlavní propojenou. Za chvíli jsem zahnul za poslední roh a blížil ke schodišti, za kterým naše pokoje byly.

A pak to přišlo. Byl to takový knockout, že se mi podlomili nohy. Už pár metrů před dveřmi pokoje jsem zaslechl Lenčino nezaměnitelné sténání, společně se sténáním nějakého kluka a vrzáním postele. Došel jsem těch pár kroků a svezl se vedle dveří na dlažbu, bylo tu pusto a prázdno. Za tenkými dveřmi mi nějaký parchant šoustal mou přítelkyni a rozhodně to nebylo žádné romantické milování, to bylo zběsilé mrdání. Neviděl jsem sice nic, ale za to jsem toho slyšel dost. Lenka byla v sedmém nebi, protože nebylo možné přeslechnout, jak to na ní po chvílích přicházelo a hlavně to mlaskání. To hlasité mlaskání při každém přírazu znamenalo, že teče jak řeka. Kluk si vůbec nebral servítky a za hlasitého funění do ní přirážel až postel praskala. Seděl jsem, poslouchal a prožíval neskutečná muka a ponížení. Kdybych nebyl tak v šoku, asi bych se rozbrečel, celý jsem se třásl a hlava se mi motala.

V pokoji nastal odmlka, ale jen krátká, za moment už divoká šukačka pokračovala. Nejspíš si jí otočil na břicho, protože Klárčiny výkřiky zněli tlumeně, jak byla zatlačená do polštáře. Pak na chvíli mlaskot zpomalil a já zaslechl jsem jeho hlas, jak říká: Teda Lenko, ta tvoje kunda je boží! Vsadím se, že takhle tě jako já ten tvůj blbeček nevošuká!

Zadržel jsem dech a čekal co přítelkyně odpoví, jenže v tu chvíli se po chodbě rozlehlo halekání nějaké partičky vracející se z hospody. Byli zatím za rohem, takže mě neviděli, tak jsem se zvedl a rychle a co nejpotišeji vklouzl do svého pokoje vedle. Pokoj byl prázdný, spolubydlící byl ten den doma. Klepali se mi nohy i ruce a když jsem padl na svou postel jak v mdlobách jsem slyšel i přes zeď tlumené vzdychání a hlavně přirážení pelesti postele do slabé zdi. Z chodby jsem pak zaslechl partičku, jak se tlumeně smějí, jak si něco opile šeptají a poslouchají mou drobnou, roztomilou a milovanou Leničku, jak jí tam tu její malou nevěrnou kundičku protahuje nějakej zdivočelej kretén.

Ležel jsem na pokoji a najednou jsem si uvědomil, že mi stojí, jak asi nikdy, rozepnul jsem si poklopec, rychle ho vytáhl a stačilo jen párkrát za něj zatáhnout a už to ze mě lítalo jak z fontány. Takhle hodně jsem nikdy nestříkal, bylo to tak silné, až mě z toho rozbolel a zatočila se mi hlava. Chvíli jsem tak ležel a nemohl se vzpamatovat, z toho vedle, co mi nepřestalo pořád rytmicky klepat na zeď a hlavně z toho, co to se mnou dělalo. Protože prakticky jen několik sekund poté jsem byl opět tvrdý.

Z části vzrušením, z části ponížením jsem si ho vzal opět do ruky a začal si ho honit. Partička z chodby odešla a byli jsme tam jen mi tři. Tři zpocená těla v agonii oddělená slabou zdí, oni dva spolu o sebe zběsile tepajíc v živočišné slasti a já, pokořený a zničený s tričkem a kalhotami notně pocákaným vlastním semenem. Pak jsem přes zeď slyšel chlapský výkřik a bylo ticho. Netrvalo dlouho a bylo ho na mě zase o trochu víc.

Zvedl jsem se, převlékl se, potichu vyšel z pokoje a zamířil k vrátnici. U Lenky bylo ticho, byla třetí hodina a já jsem měl ještě tři hodiny do předání směny. Po konci jsem se vrátil na pokoj a snažil se usnout, ale nešlo to. Kolem osmé hodiny se začali ozývat nějaké zvuky za zdí a pak jsem slyšel otevření dveří a hlasy ve dveřích. Zvedl jsem se a poslouchal za těmi svými. Slyšel jsem Lenku, jak říká, že večer mám volno, že to tady nepůjde, ale že může zajít k němu. Pak jsem slyšel lehké mlaskání, jak se spolu líbali. Byli ode mne sice přes dveře, ale ne dál než metr a půl.

Lehl jsem si, zavřel oči a propad se do bezesné černé díry. Probudil mě telefon, Lenka psala, jestli ještě spím. Neodpovídal jsem a asi za hodinu zaklepala na dveře a celá usměvavá vtrhla dovnitř, byla jako sluníčko, čerstvě namalovaná a upravená. Byl jsem unavený a tak jsem ani nemusel předstírat rozmrzelost. Řekl jsem si, že budu dělat jako že nic a počkám, s čím přijde ona.

Na večer jsem měl zamluvený stůl ve steakové restauraci, kam si chtěla se mnou vždycky zajít, tak jsem jí to připomněl. Ona se zarazila a veselí bylo to tam. Po chvilce mi řekla, že má lístky do kina, že jdou se spolužačkou, protože má narozeniny a pak ještě na jednu akci potom. Že se moc omlouvá, že si to neuvědomila, ale že nemůže jít. Díval jsem se na ní a ona sklopila oči, pak přišla ke mně, políbila mě do vlasů a řekla, že se omlouvá, že jí to moc mrzí a že si o tom promluvíme, že musí teď jít na přednášku. Pak zmizela ve dveřích.

Bušilo mi srdce tak, že jsem se musel několikrát zhluboka nadechnout, abych se uklidnil. Má láska mi právě řekla, že si raději půjde zapíchat s nějakým idiotem, než aby šla se mnou na romantickou večeři. Chtěl jsem od toho utéct, ale byl jsem tím nasáklý a tak nebylo kam. Celý den jsem zůstal zavřený na pokoji a ignoroval další omluvné zprávy, které Lenka posílala. Nereagoval jsem ani na její klepání, dělal jsem, že tam nejsem.

Večer pak jsem slyšel, jak zamyká dveře a odchází v podpatcích pryč. Řekl jsem si, že bych se měl ujistit, že se mi to prostě jen nezdálo, jestli to nebyla jen noční můra. Byl jsem žárlivý a hodně nasraný, tak jsem zavolal tomu kamarádovi, co mi o její nevěře řekl a i když toho kluka neznal, rozjeli jsme spolu pátračku po známých. Za hodinu jsem měl jeho jméno.

Zaběhl jsem dolů za kolegou na vrátnici a za chvíli jsem měl i číslo pokoje. Došel jsem tam a celý jsem se třásl vzteky. Za moment jsem stál před dveřmi a nebylo pochyb, že za nimi se už ne neznámý kluk snažil vyšukat mé přítelkyni mozek z hlavy. Nestál jsem tam dlouho, už jsem na to byl unavený. Najednou nějak hodně moc unavený. Pomalu jsem se vydal po chodbě pryč a vzdychání mé přítelkyně se vzdalovalo, až zaniklo úplně.

Další dny to bylo úplně v mlze. Vím, že jsem Lenku několik dní ignoroval, vím že jsem se jí snažil vyhýbat, dokud to šlo. Vím, že ona nakonec věděla, že to vím, protože mi to přišla nabonzovat naše společná kamarádka a nadávala mi, že s tím nic nedělám. Asi se to za pár dní rozkřiklo, protože drbání jelo na kolejích ve velkém. Jenže já už jsem neměl sílu. Ještě párkrát jsem se s Lenkou sešel, ale nebylo to úplně příjemné.

Pamatuji si náš poslední sex. Bylo to vsedě na posteli a už v tom nebylo moc citu. Prostě jsem si jí vzal a použil tvrdě jako nějakou hračku ke svému ukojení a poprvé mi bylo jedno, jak to cítí ona. Ten večer u mě naposledy přespala, na vedlejší posteli, protože spolubydlící tu opět nebyl. V noci mě vzbudil její pláč, tak jsem se zvedl, lehl si k ní a silně jí objal. Brečela ještě pár minut, než tvrdě usnula.

Ráno jsem vstal a šel udělat snídani v kolejní kuchyňce, po deseti minutách za mnou přišla. Brečela a řekla mi, že se se mnou rozchází. Pak mě objala a chvíli jsme si brečeli v náručí, protože už nebylo moc co skrývat. Pak vešla do kuchyňky nějaká studentka a Lenka se otočila a vyběhla ven. To bylo naposledy co jsem jí viděl.

Ještě ten den se odstěhovala z koleje, ukončila studium a přestěhovala se do Jihlavy, kde jí měl tatínek na očích. Jediného, koho jsem potkával na chodbách byl ten machýrek, který jí tenkrát šukal. Byl o trochu mladší než já a i když možná byl tam dole lépe obdařený než já, rozhodně nebyl taková vazba jako já. Věděl, že to vím, tak měl myslím strach pokaždé, když mě zahlédl.

Po rozchodu jsem se složil, pár dní marodil tak, jak nikdy v životě, ale pak jsem se z toho vyklubal jako motýl. Začal jsem to brát trochu s rezervou a více si užíval. Měl jsem tu přece pořád kolej plnou nadržených a mladých holek, které za pár panáků a hezkých slov stahují kalhotky ke kotníkům.

Bohužel jsem věděl a tušil, že mě už žádná nikdy neuspokojí tak moc, jako to, co jsem prožil oné noci. A bylo těžké si to přiznat.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Skvela povidka! Neplanujes pokracovani? Docela by me zajimalo, jak jdou osudy tech dvou dal…:)

  2. Tak to bylo podle skutečné události a opravdu se mi to událo. Co se stalo se mnou samozřejmě znám a ještě bych dvě kapitoly o jiných ženách mohl napsat, ale co stalo s ní, nevím. Už je to pár let a my se od té doby nevídáme.

    • Velmi bych uvítal, kdybys napsal, jaký to na tebe mělo vliv a jak se vyvíjely tvé další vztahy. Moc se přimlouvám a těším, že napíšeš pokračování, četlo se to skvěle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *