Správcem penzionu – Kapitola V.

Na silvestra dorazili další hosté. Bylo to šest rodin s dětmi a tak bylo nám oběma celkem jasné, že tady mé Terezce pšenka nepokvete a i jsem jí to řekl. Dorazili odpoledne a na večeři jsme se s nimi mohli trochu více seznámit. Nejstaršímu muži bylo kolem padesáti, nejmladšímu šestatřicet a děti byly od sedmi let po sedmnáct. Ženský byly spolužačky ze střední a asi se už spolu dlouho neviděli. Už tak nějak od první chvíle bylo znát, jako by se trumfovali, která si našla lepšího chlapa, která přijela dražším autem a která má inteligentnější děti. Byla tam cítit ta faleš, ale na to jsem si už trochu u některých hostů zvykl. Vždy, když jedna z žen odešla, tak se do ní hned ty ostatní slepice pustili.

Chlapy se celkem rychle u baru spolu dali dohromady a nějak jim to nevadilo, spíš si jich nevšímali.  Obsluhoval jsem a spíš poslouchal než mluvil, navíc mě od rána nějak bolela hlava. Když pak ženy začali mluvit o tom, kdo měl větší svatbu, už mi to začínalo lézt na nervy. Terezka se k tomu jen tiše smála, ale když mě viděla, jak se mi zvedá tlak, navrhla mi, že mám jít dělat nádobí, že to na baru zvládne.

Odešel jsem do kuchyně obsluhovat myčku a občas jsem průchodem sledoval mou manželku, jak se baví s chlapy na baru kolem sebe. Ti, posíleni panáky jí sem tam hlasitě rozesmáli a jí se evidentně líbilo, že je ve středu dění. Byla tak přirozená, nenucená a přátelská, což se rozhodně nedalo říci o jejich manželkách. I na tu dálku se dalo poznat, že se přímo perou o její pozornost, i když decentně, aby ženský u nedalekého stolu nic nepoznali. Minimálně dvakrát byla součástí rundy panáků, což sice k jejímu opití nestačilo, ale v náladě už byla.

Když bylo vše umyto a uklizeno, vydal jsem se za ní zpět a zábava se najednou, jako by mávnutím kouzelného proutku, zklidnila. Terezka si toho všimla a po chvíli mi navrhla, což také museli slyšet i pánové kolem, že jestli si chci jít lehnout, večer vezme sama. Druhý den byla sobota, takže nevstávala do práce, navíc jsme byli domluvený, že bar bude otevřený jen do půlnoci.

Vzal jsem si v kuchyni prášek a šel po schodech nahoru. V pokojích byl celkem randál, protože, jak tomu bylo většinou, rodiče nechali děti bez dozoru a sami dole v pohodě chlastali. Naštěstí jsem měl do našeho bytu dvoje dveře, takže ten randál dostatečně tlumily.

Lehl jsem si do postele a nechal rozsvícenou lampičku, aby mě žena nevzbudila šmátráním, až si půjde lehnout a byl jí docela vděčný, že mě toho rozruchu dole ušetřila. Jen jsem tak ležel a snažil se zklidnit tep, aby hlava tolik nebolela, než prášek zabere. Nechtěl jsem ještě usínat, protože to bych pak nemohl spát k ránu, jenže po pár minutách mi jsem už měl těžké oči zavřené a za pár sekund už jsem spal.

Probudilo mě nutkání dojít si na záchod. Podíval jsem se na budík, bylo půl druhé a k mému překvapení byla Terezčina polovina postele prázdná. Zvedl jsem se a poté co jsem si odskočil, natáhl jsem si kalhoty. Pomalu mě začínal pracovat i mozek a tak jsem se rozhodl, že se půjdu dolů podívat, co se tam děje. Potichu jsem otevřel dveře a lehce bos našlapoval po koberci ke schodům. Dům byl tichý a jen ze dvou pokojů se ozývala chrápání.

Začal jsem scházet po schodišti a ohnutý nakukoval, jestli něco dole nezahlédnu, ale místnost byla potemnělá a prázdná. Sešel jsem dolů a hned si všiml, že jsou dveře do kuchyně zavřené, jen kulatým okénkem svítí světlo ven. Už když jsem se vydal tím směrem, bylo mi jasné, co za nimi uvidím. A při druhém opatrném kroku jsem to i zaslechl. Nezaměnitelné Terezčino sténání a zvuk milujících se těl.

Nahlédl jsem dovnitř a uviděl jednoho z těch chlapů, nahého, hnědovlasého a o hlavu vyššího než jsem já, jak pomalu přiráží zezadu mou milovanou manželku k jednomu z nerezových stolů v zadní části kuchyně. Byla jen v rozepnuté bílé košili, prsa se jí lehce pohupovala a ona se se zavřenýma očima a lehce otevřenými rty, potvora, šťastně usmívala. Pochopil jsem, že mou větu, že jí u párů pšenka nepokvete, vzala jako výzvu.

Vyndal jsem si ho z kalhot a začal si ho honit. Tak nádherný pohled, chlap držící mého miláčka oběma rukama kolem krku pomalu, ale za to razantně ojížděl její kundičku a rozhodně nevypadal, že by s tím chtěl  hned skončit. Co jsem ho zahlédl, tak nebyl sice tak vybavený, jako já, ale rozhodně si, na rozdíl ode mne, dneska zašukal. Přitáhl se Terezku víc k sobě, jednou rukou jí objal krk a druhou zajel do rozkroku. A byl zručný. Má holčička se v náručí toho velkého muže začala kroutit, jako by chtěla utéct, ale on jí držel a nepřestával do ní bušit.

Byl jsem tak zabraný do toho divadla za okýnkem, že jsem ani nepostřehl, že za mnou stojí postava. Najednou jsem zaslechl šepot: „Tak tady se parchant Pavel zapomněl..“ Lekl jsem se a otočil. Za mnou stála manželka toho chlapa, hnědovláska, tak kolem 35 a dívala se mi přes rameno. Neměla na sobě nic než světlou noční košilku a tmavé kalhotky. Takhle nalehko a nenamalovaná vypadala paradoxně mnohem lépe, než předtím.

Nevěděl jsem, co mám říci. Z kuchyně se náhle ozval Terezčin výkřik, naštěstí ho nikdo nemohl slyšet, tak jako mi dva. V tu chvíli žena těžce vydechla a přitiskla se na mě k okýnku. Stál jsem bokem a sledoval jí hodně z blízka, cítil její parfém a hlavně jsem se dotýkal stále vytaženým ocasem jejího boku. Přemýšlel jsem, co se jí asi honí hlavou, podle jejího těžkého dechu a tvrdé bradavky, která mě tlačila do ruky, to mohl být současně vztek, ponížení i vzrušení. To jsem dobře znal.

Najednou se otočila na mě a hlubokým pohledem si mi dívala do očí. Pohnula rukou a já ucítil, jak mě její dlaň silně stiskla penis pod žaludem. Snažila v mých očích najít vysvětlení toho našeho divadla tří herců, hledala nějakého režiséra, nebo kdo za to nese vlastně zodpovědnost. Měl jsem trochu strach, aby nevzbudila celý barák a neudělala scénu a tak jsem jí zkusil do toho všeho zapojit.

Stiskl jsem zuby. Pevně a rozhodně jsem jí chytil za zadek, až překvapením zasténala. Nicméně pohledem neuhnula a hlavně zůstala bez hnutí celá. Nahmatal jsem prstem lem kalhotek a vjel jí pod ně směrem k broskvičce. Tekla proudem jako potůček, látka kalhotek byla úplně promočená. V tu chvíli, kdy jsem jedním prudkým pohybem prst vklouzl do jejího teplého lůna, přitiskla své rty na mé a její zasténání zmizelo v našich ústech.

Začala mi ho honit a nechala se prstit, přitom mě vášnivě líbala, aby nebyla tolik slyšet. Po chvíli přestala, vysmekla se a rychle si stáhla kalhotky. Pak se otočila hlavou do okýnka, nastrkala si promáčené kalhotky do pusy a nadzvednutím odhalila vyšpulený zadeček. Bylo to tak nádherně živočišné a podřízené pozvání, abych tu její prcinu projel, že jsem nezaváhal ani na vteřinu. Přesunul jsem se za ní a začal nekompromisně přirážet se stejnou rychlostí a důrazem, jako ten Pavel za sklem do mé lůna mé ženy.

Dalo mi hroznou práci se ovládnou a nevycákat jeho manželku hned na začátku, o vzrušení jsem neměl nouze. Měla jí uzoučkou a vzhledem k manželovu menšímu nástroji, se do ní nejspíš dlouho nikdo tak hluboko nepodíval. Její sténání a křik se ztrácel v tkanině nacucané její vášní a oba jsme přímo hleděli na naše drahé a dovádějící polovičky za sklem.

Terezka teď ležela rozvalená na zádech na stole, košili rozhalenou a nahé nohy do široka roztažené. Do obličeje jsem jí neviděl, ale o to víc jí bylo slyšet. Pavel jí docela slušně naklepával, vzhledem k tomu, že musel mít něco upito a jeho tělo se lesklo ve světle několika zářivek. Dal si Terezčiny nohy na ramena a já věděl, že to je jeho konečná. Žena totiž měla tak krásně stavěnou pánev, že mě dokázala touhle polohou bez servítek vyždímat během několika sekund. Nechtěl jsem sice skončit, ale také jsem se nechtěl prozradit. Stačilo pár tvrdých přírazů a už jsem to paničce vesele pumpoval do svatyňky. Vteřinu po mě zachroptěl i Pavel v kuchyni a řádně ženušku vystříkal také.

Jenže pak se stalo, co jsem nečekal. Ještě jsem nebyl úplně prázdný, když se Pavlově ženě podlomili kolena a sesula se k zemi. Asi to na ní taky přišlo a bylo toho víc, než mohla zvládnout. A nejspíš tomu ani nepomohlo, že kvůli kalhotkám nemohla pořádně dýchat. Nedokázal jsem tomu zabránit, ale jak byla najednou pode mnou a já stále v křeči, třikrát jsem jí semenem ohodil záda i s hlavou. V tu chvíli mě došlo, že jestli něco neudělám, riskuji divadlo, které bude mít mnohem více diváků.

Sehnul jsem se a rychle jí vytáhl kalhotky z pusy. Byla trochu mimo sebe, oči stále zavřené a celá se klepala doznívajícím orgasmem. Snažil jsem se jí setřít semeno z vlasů a košilky kalhotkami, ale byly tak mokré, že jsem ho spíš rozmazával. Nakonec jsem ze sebe stáhl triko a rychle jí s ním osušil. Pak jsem jí ho rychle strčil do klína a zvedl jí do náručí. Koutkem oka jsem zahlédl, jak se Pavel s Terezkou líbá, ona ho stále objímá nohama v pase a má ho tak pořád v sobě. Měli jsme proto ještě trochu času.

Vynesl jsem rozklepanou ženušku nad schody ke dveřím do jejího pokoje, vypadala, že už se trochu zmátořila. Pomalu jsem jí postavil na nohy a trochu potutelně se usmíval, když jsem viděl její vratká kolena. I tak se ke mně ale zvládla nahnout a vtiskla mi na tvář krásný polibek. Pak se otočila a zmizela ve dveřích. Jediné, co jsem si v tu chvíli přál, bylo, aby, její o hlavu větší než já, manžel, na nic nepřišel a nerozbil mi hubu.

Z přemýšlení mě vytrhlo vrznutí dveří dole. Rychlými kroky jsem zmizel za dveřmi bytu a škvírou pozoroval, jak chodbou prošel Pavel a zmizel za dveřmi. Poslouchal jsem, jestli neuslyším křik, ale bylo ticho. Uvědomil jsem si, že stále v jedné ruce držím své propocené a od sperma flekaté tričko a v druhé její vlhké kalhotky, které jsem jí zapomněl vrátit. Pak jsem uslyšel lehké šourání a v chodbě se objevila má žena.

Ani se dole neobtěžovala obléci, šla proti mně s úsměvem, v propocené rozhalené košili a s červenými fleky na prsou a po těle na místech, kde všude jí její vášnivý milenec pořádně mačkal. Z rudé frndičky se mezi stehny táhla bílá hustá pavučina zřejmě dlouho nevyvenčeného samce. Zastavila se a dívala se na mě. A pak na oko provinile si sáhla do rozkroku, setřela trochu semene dvěma prsty, strčila se je do úst a cumlala jako lízátko.

Už mi zas stál. Otevřel jsem dveře a na oko přísně ukázal do ložnice. Kalhotky s tričkem jsem měl schované za zády. Ona zase na oko zkroušeně pomalu prošla kolem mne, jako malá nestyda, rozhoznožka, hříšnice. Do nosu mě udeřila vůně jejího potu a nezaměnitelné vůně vášnivého sexu, který měla. Došla k posteli, ohnula se přes kraj a vyšpulila jí proti mně. „Tak můj milovaný a paroháčku, co se mnou máš v plánu?“ řekla s hlavou na matraci. Vzal jsem pásek z kalhot a omotal jí ho kolem rukou za zády. Nechala se a vůbec se nebránila. Stoupl jsem si za ní a sledoval její projetou prcinku. Stáhl jsem si trenýrky, stoupl si za ní a trochu jí zatlačil do postele.

„Miláčku měl jsi to vidět, zmocnil se mě vášnivě a byl jako parní stroj…“ dráždila mě Terezka. Plácl jsem jí přes zadek až to plesklo a ona vyjekla.

„Řekl, že mě jen políbí na dobrou noc a než jsem se nadála, už mě šoustal jako ďábel..“ Další plácnutí, další vyjeknutí. Stejně mě ale dráždila dál.

„Miláčku, já jsem nechtěla, ale když on měl tak tvrdý a velký péro, že jsem zatoužila, aby mě jí pořádně protáhl…“ Teď jsem plácl silněji, žena zakřičela, ale naštěstí víc do matrace, než nahlas. Palcem jsem jí přejel přes prcinku a byla krásně vlhká.

„Zlatíčko, já si prostě nemůžu pomoci, když mě se líbí, když mi jí cizí chlap pořádně vykropí…“ Takhle pokračovala ještě chvíli a když už měla zadek celý rudý, rozhodl jsem se jí říct pravdu. Nahnul jsem se nad ní a pošeptal jí do ucha, že to všechno vím. Že je tam přistihla dovádět i jeho žena. Terezka se zarazila a překvapeně zhluboka nadechla. Přejížděl jsem po její mušli špičkou žaludu nahoru a dolů. „Víš, má drahá ženuško, naštěstí jsem situaci dokázal zachránit“ hodil jsem jí vedle hlavy promáčené a od mého semene flekaté, černé kalhotky.

Neviděl jsem jí do obličeje, ale byla určitě hodně překvapená. Abych zdůraznil svá slova, vklouzl jsem do ní a pomalu a dlouze jí protahoval. Nejvíce mě rajcovalo, jak jí vytlačené semeno jejího milence stéká po jejích vnitřních stehnech. Nevím, zda si představovala, jak jsem byl tentokrát já jí nevěrný, nebo jí vzrušili ty kalhotky, ale něco jí pořádně rozparádilo. Měla nos od vlhké látky sotva centimetr a musela cítit všechny ty šťávy na nich. Těžce oddechovala a když jsem přidal do rytmu, pošoupla se hlavou a položila obličej přímo na kalhotky. Za necelou půl minutu se rozklepala v silném orgasmu a já jí následoval o pár sekund později.

Zůstal jsem v ní a pozoroval její vyvrcholení. Bylo to delší, než kdy jindy. Povolil jsem pásek a zvedl jí na postel. Hodil jsem kalhotky na zem a lehl si k ní. Stulila se ke mně se zavřenýma očima a celá se třásla. Přikryl jsem nás a Terezka za pár minut, s hlavou zabořenou v mé hrudi a beze slova usnula.

Nevěděl jsem, co si o tom mám myslet. Že by dnes otevřela nějaké dveře, které ani nechtěla otevřít? Bylo to to ponížení, že její manžel ošukal jinou ženu? Nebo jí vzrušovala ta žena a ona se toho bála? Každopádně se zdálo, že jsme možná dnes zašli až moc daleko.

Ráno jsem se probudil ještě za šera, Terezka se na mě dívala. Úsměvem zaplašila mojí nervozitu z noci a dala mi pusu. Řekla mi, že to včera bylo pro ní snad nejsilnější v životě a že jí vyděsilo, jak moc jí ty mokré kalhotky a její první parohy vzrušili. Že mě najednou pochopila trochu víc, proč se mi to tak líbí a také občas proč jsem z toho nesvůj.

Pak mi cudně řekla, že by mě taky možná chtěla někdy pozorovat, jak to dělám s nějakou jinou ženou, že si tím sice není jistá, ale že by to chtěla aspoň zkusit a je zvědavá. Byl jsem jak opařený, tohle jsem nečekal. Zasmála se mému zaražení a prstem mi přejela po hrudi. Pak se zvedla a cestou do koupelny jen tak mimochodem prohlásila, že by si ráda dnes zase vzala večer službu v hospodě. Pak zmizela ve sprše.

Byl jsem z toho jelen, dokonce sedmerák. Tak má ženuška má stále ještě bělobou vymalované hnízdečko lásky rovnou od dvou malířů a už přemýšlí, kterému ze zbývajících pánu a jak dnes podlehne.

Ještě chvíli jsem nad tím mudroval a přistihl jsem se, jak se usmívám. Pak jsem se za ní vydal do koupelny.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *