Zaklíněná

Jmenuji se Petra a je mi 24 let. Pracuji jako pokojská v jednom Pražském hotelu. Mám dlouhodobého přítele se kterým už plánujeme za měsíc svatbu a jeho jméno je Honza. Já se samozřejmě těšila až si svého prince vezmu za manžela. Od začátku jsem tušila, že je ten pravý. Však také to byl můj první kluk, který se mnou provozoval i sex. On se i několikrát ptal, zda mi nevadí, že zažiji jen jeho v posteli, ale já s tím byla smířená a vyhovovalo mi to. Náš příběh se však odehrává v práci, kde jako každé pondělí máme dost práce z odjezdy pokojů a jejich následným úklidem. Každá z holek už víme co máme dělat a vše nám jde pěkně od ruky. Až do pokoje 310 vše šlo v pořádku. Ovšem ve 310 jsem si všimla něčeho pod postelí. Holky už byly netrpělivé a šli na oběd, že je doženu. Zalehla jsem na zem a pod postelí ležel mobil. Chtěla jsem ho vytáhnout a vlezla pod postel.

 

Náš hotel má postele z masivu a náhoda tomu byla, že jak jsem pod postel vlezla, tak se mi zády povedlo postel lehce nadzvednout a jedna zadní noha byla špatně připevněná, takže mi celá váha postele padla na záda. Nemohla jsem se hnout ani jedním směrem. Uslyšela jsem kroky a byla ráda, že se holky vrátili. “Hmm beautiful.”  A jeje blesklo mi hlavou. To není žádná z mích kamarádek, ale nejspíše onen host, který tu nechal mobil. Trošku jsem si oddechla, že někdo je tady a může mě vysvobodit. Rukou jsem ještě dokázala mobil postrčit ven, aby pán věděl jak jsem se pod postel dostala. “Thank you. That’s what I forgot.” Sice jsem moc cizí řeči neznala, ale poděkování jsem bezpečně poznala a doufala, že mě nyní pomůže i on. Ovšem místo nadzvednutí postele jsem ucítila jeho ruku na stehnu. “You are so Beautiful.” Až teď mi došlo v jaké situaci jsem. Jsem pod postelí a můj zadek je vystaven na jeho obdiv. A aby toho nebylo málo, tak mám pracovní úbor. Což znamená krátká sukně.

 

A má sukně byla první věc, kterou neznámí pán vysunul a odhalil mé pozadí. Pokusila jsem se ze všech sil postel zvednout sama, ale čím více jsem se snažila tím více jsem byla slabá. A on místo pomoci jen dál hladil mé stehna a pomalu stoupal až k lemu kalhotek. Bože co chce asi dělat? Prsty zajeli pod gumu kalhotek a jedním rychlím tahem je stáhl až ke kotníkům. Tam je chvilku nechal, ale nakonec je sundal úplně. Takže jsem teď před cizím chlapem byla od pasu dolů nahá. Byl to po mém příteli jediný chlap co mohl obdivovat můj zadeček a vyšpulenou kundičku. Jeho ruce opět masírovala stehna a opět se blížili k rozkroku. Ovšem teď už se mohl dotknout mé kundičky. Začni křičet, to ho vyděsí a uteče.” Říkal mozek, ale tělo začalo pociťovat příval vzrušení. Místo výkřiku jsem jen nahlas zasténala. To ho popohnalo k další akci a začal prstem kroužit po poštěváčku. S prsty to opravdu uměl a Honza nikdy na předehru nebyl, takže jsem zažívala i krásný pocit jak se mé tělo postupně připravuje a uvolňuje.

 

I kundička se pěkně začala činit a zvlhla. Jeho prsty se do mě začali postupně tlačit až se do mě celé dostaly. Kroužení po klitorisu zároveň s jeho prsty ve mě byla nevídaná slast. Mě se snad i to co se děje začíná líbit. Lekla jsem se. “And now relax.” Zašeptal hlas neznámého pod postel. Uslyšela jsem jasný zvuk rozepínání zipu. “Relax.” Opakoval ještě několikrát než jsem ucítila na roztoužené kundičce jeho přirození. “Do not worry. I will be careful.” Sice jsem rozuměla jen pár slovíčkům, ale jeho hlas mě dokonale uklidňoval. “Relax and have fun.” Bylo poslední co řekl a jeho žalud začal prorážet cestu do mého nitra. Byl krásně tvrdý a přišel mi i trochu širší jak Honzovo. Jak do mě dál a dál pronikal, tak byl i delší než co jsem měla doma. Sakra to je macek a já ho ani neuvidím. Ježíš co se mi to honí v hlavě. Vždyť jsem skoro vdaná. Jen Honza má být ten kdo mě může dělat takové věci. Mé myšlenky na Honzu přešli ve chvíli, kdy jeho penis dojel až po kořen do mě a já ucítila jeho nabušený pytel jak se zhoupnul až k mému klitorisu.

 

Pan neznámý chvilku počkal až se kundička adaptuje na jeho přirození. Ale po krátké pauze rozjel rychlé tempo. “You’re so sweet… Do you have a tight pussy…” Křičel během celé akce a já byla mimo jak může vydržet takové tempo. Honza byl vždy ten něžný a ohleduplný milenec. Ale tady to bylo živočišné mrdání. Prostě jsem byla jeho a on si dělal co chtěl. “You’re fucking amazing. I want to cum inside. I Can?” Sakra vědět co mi říká. Ale co líbilo se mi to, tak jsem ho chtěla potěšit  a křičela z pod postele nahlas: “YES!!!” Dost ho můj výkřik povzbudil a ještě trochu zrychlil tempo a chytl mě za vyčnívající zadek. “I will cum!!! Cum inside you!!!” Slastně vykřikoval a já poznala, že na něj jde jeho vyvrcholení. “Ne do mě neberu prášky!” Napadlo mě neposlední chvíli, ale tak jako jsem nerozuměla já jemu on nerozuměl mě. “Do not worry I’ll give you all my seed. Hold on, you little slut!” Křičel on, ale vůbec jsem nechápala co říká. Ale evidentně vytahovat neměl  v plánu. V péru už mu neuvěřitelně cukalo. “Take it. Take it all. All my seed you bitch!” Byly poslední věty než se do mě naposled natlačil naplno. A pak už jsem cítila nepoznané. Honza vždy měl kondom a nebo stříkal semeno na mé bříško. Ale cizinec mi poprvé dopřál dávku čerstvého semene hluboko do mého lůna. Bylo to tak intenzivní, že jsem nevydržela a s jeho pérem hluboko ve mě jsem se také udělala. Ještě nikdy jsem to nezažila, ale bylo to úžasné souznění těl. Jeho péro stříkalo mohutné chuchvalce semene do mě a má kundička mu ještě pomáhala stahováním.

 

Nevím, kdy jsem přišla k sobě, ale neznámí už byl pryč. Galantně mi stáhl sukni zpět, takže jsem tam nebyla úplně vystavená. Asi po dvaceti minutách konečně přišli kolegyně a pomohli mi ven. Naštěstí ani jednu nenapadlo co se v pokoji dělo. Koukala jsem po podlaze a mé kalhotky byly pryč. Asi si je pan neznámí odnesl jako vzpomínku. Já si jako vzpomínku odnesla plnou kundičku jeho semene, které až teď když jsem vstala začalo vytékat pomalu ven. A ještě navíc jsem si odnesla pocity, které jsem až doposud nezažila.   

O příhodě jsem samozřejmě nikomu neřekla ani slovo. Ani nejlepší kamarádce jsem to nemohla říci. Za měsíc od této příhody byla svatba a já byla nejšťastnější nevěsta. Nejspíše by tato příhoda mohla upadnout v zapomnění, ale už týden po svatbě se mi vše vrátilo. Zkusila jsem totiž těhotenský test a vyšel pozitivně. Bála jsem se to říct, ale musela jsem. Po oznámení o mém stavu byl Honza šťastný jak nikdy. Myslel, že mu ujeli nohy dva týdny před svatbou, kdy jsme nepoužily kondom. Já mu to samozřejmě nevyvracela.

 

Jinak zde by mohl příběh končit, ale ještě malá vsuvka. Zajímalo mě jak vypadá otec dítěte a protože v hotelu kopírujeme do papírů i občanky nebo pas, tak jsem v nestřežený moment zapátrala v historii. Z papíru na mě vykoukla fotka a já málem potratila. I z černobílé fotky bylo zřejmé, že pan neznámí je černoch…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Jsem skodoliby a dominanti, takze ta predstava, jak si ji bere nekompromisne zezadu a ona nemuze uhnout, nemuze vlastne nic a ani nakonec nechce, hmmmm, krasa. Taky bych ji naplnil kundu i kdybych ji dokonale rozumel, co mi rika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *