Podnájem 4.díl

Otevírám oči a rukou hledám mobil, abych vypnula budík. Kouknu na displej a vidím 8:45. Petr byl už dávno v práci a já osamocená ležela na posteli a přemýšlela co budu do jedné dělat. Ale hlavně jsem neustále myslela na to co mě dneska a zítra čeká, co všechno si na mě Honza připravil a co budu muset všechno splnit, aby byl Honza spokojen. Další myšlenky, už plně popoháněly mojí fantazii a představivost a v hlavě jsem si přehrávala nejrůznější scénáře mého sexuálního zaučovaní. Z přemýšlení mě probudilo opětovné zvonění budíku a já si uvědomila, že si nevědomky hladím prsa a hraju si se vztýčenou bradavkou. Stačí dva dny půstu a stává se ze mě nadržená kurvička a hned jsem vstala a šla se do koupelny opláchnout, tedy spíš zchladit.

Pod sprchou jsem se dostala do normálu a už jsem začala opět normálně uvažovat nad všedními věcmi, jako co posnídám a co si udělám k obědu. Z koupelny jsem šla rovnou k lednici a začala přemýšlet co bych si mohla uvařit, až jsem nakonec vzala jogurt, ten by mě měl ke snídani stačit a k obědu si udělám kuřecí plátek s bramborem.

Ani jsem nedosnídala a ozvala se příchozí zpráva. Vyskočila jsem ze židle a běžela si do ložnice pro mobil v očekávání nějakých rozkazů od Honzy. Ale zpráva byla od Petr a jen informativní, že se od Mirka vrátí až okolo osmé večer a že dá vědět až bude vědět přesnější čas. Na závěr nezapomněl napsat zmínku jak se moc těší na moje překvapení a na úplný závěr napsal, že mě miluje.

Informace o jeho návratu, až okolo osmé hodiny mě docela překvapila, myslela jsem, že by se mohl vrátit hned po obědě, takhle to s Honzou bude o dost delší než jsem myslela. Jinak řečeno mě čekalo více úkolů a povinností, které budu muset plnit podle Honzových rozkazů. A já si moc dobře uvědomovala, že to budou určitě perverzní úkoly, na kterých si bude chtít můj pán vyzkoušet mojí poslušnost a mě nezbude nic jiného než je plnit a to bez odmlouvání. Jak jsem nad tím přemýšlela, tak jsem si uvědomila, že mě má v hrsti a já nemůžu nic proti tomu udělat, abych tomu zabránila a jen musím být poslušná. Podivné na tom všem byly mé perverzní představy co bych chtěla zažít, taková temná strana mé duše. Byly to myšlenky na perverzní sex, a praktiky které byly před Petrem tabu. Kdybych mu řeka na co myslím, určitě by se semnou rozvedl.

Část dopoledne jsem strávila na netu a snažila jsem se už nepřemýšlet co mě čeká. Poté jsem si udělala oběd a po obědě jsem šla do koupelny, abych se trochu upravila. Oholila jsem si podpaží, poupravila si ohanbí a oholila si nohy. Namalovala jsem se a upravila si vlasy. Když jsem se oblékla a naposled se na sebe koukla do zrcadla, abych zkontrolovala zda jsem něco neopomněla. Ozval se dnes již podruhé tón příchozí zprávy. Koukla jsem se na mobil a otevřela příchozí zprávubyla od Honzy. Začetla jsem se do zprávy, kde bylo napsáno jen, že za deset minut mám stát před jeho dveřmi do bytu. Nic víc, nic míň. Koukla jsem se na hodiny na stěně a ty ukazovaly 12:51. Už jen devět minut a já budu v područí mého pána a netrpělivě jsem přecházela z ložnice do obývacího pokoje, kde jsem se pokaždé koukla na hodiny, abych zjistila čas. Poslední dvě minuty a já jsem vyrazila ke dveřím a následně jsem šla po schodech do prvního patra. Poslední schod a ještě tři kroky, a už jsem stála před dveřmi do bytu mého Pána. Stála jsem a čekala co se bude dít, nevěděla jsem zda mám zazvonit či mám čekat až si pro mě přijde. Stala jsem tam už dobrých pět minut a vůbec nic se nedělo, neslyšela jsem ani hlásku ani zvuk, který by naznačoval něčí přítomnost. Byla jsem nervózní a nevěděla co mám dělat, tak jsem si ještě jednou přečetla zprávu, abych se přesvědčila, zda jsem něco nepopletla, ale všechno jsem splnila. Nakonec jsem se odvážila a zazvonila, ale krom zvonění zvonku se nic nedělo. Už dobrých dvacet minut jsem stála před dveřmi a čekala jsem co se bude dít. Pro sebe jsem si říkala, že ještě deset minut a odejdu. Deset minut bylo pryč a stále nikdo neotevřel. Začala jsem zase uvažovat, že odejdu,ale co když je to test jak jsem poslušná, ale třeba se Honza zalekl, že by to mohl být velkej průser, kdyby se to provalilo, že mě vlastně znásilnil a následně vydíral.

Z přemýšlení mě vytrhl zvuk otvírajících se garážových dveří a následné zvuky přijíždějícího auta. Následovaly zvuky otvírajících se dveří a pak zabouchnutí. Slyšela jsem kroky, které se přibližovali a následně jsem poznala i Honzův hlas.

„Hodná holčička. čeká na pána.“ Ozvalo se mě za zády a já se pomalu otočila, abych ho mohla pozdravit. Ale jen co jsem se otočila jsem ztratila řeč a jen jsem koukala na Honzu, ale hlavně jsem koukala na další osobu co stála vedle něho. Byl to velmi mladý muž, byl určitě mladší jak můj manžel Petr, typovala bych ho tak na 18 let. Stále jsem si prohlížela toho chlapce, který vyšel ze stínu schodiště a já si ho mohla prohlédnou důkladněji. Vypadal opravdu mladě,byl hubený s ostrými rysy, ale hlavně jsem zjistila, že je to taky cikán, byl snad i snědší jak Honza. Zatím co jsem si neznámého prohlížela, přistoupil Honza ke dveřím od bytu a otevřel je. Pobídl mě ať jdu dál a já poslušně následovala Honzu a za mnou šel onen chlapec.
Jen co jsme došli do obývacího pokoje otočil se Honza a řekl:„ Ty si sedni do křesla a Michale ty si dej věci do pokoje a tam počkej.já za chvilku pro tebe přijdu!“
Já si hned sedla a koukal se jak vedle mě prochází Michal dál do bytu, až zmizel za dveřmi. Ke mě zatím přistoupil Honza:„ Tak co těšíš se?Dneska se toho hodně naučíš. Tak koukej být hodná a poslušná kurvička a my se o tebe postaráme, když budeš zlobit, tak tě čeká trestje ti to jasný?..Tak co těšíš se?“ Já jen koukala a nevěděla co říct. Jen jsem koukala s vytřeštěnýma očima. Ucítila jsem jak mě Honza chytá za bradu a natáčí mě hlavu tak, abych koukala jemu přímo do očí.
„Tak odpověz mi kurvičko! Těšíš se?“ Já jen kývla hlavou, jako že souhlasím. Nechtěla jsem to říct nahlas. Ale Honzovi to nestačilo a více mě zmáčkl čelist.
„No tak jen to řekni nahlas, že se moc těšíš jak tě budeme prznit.“ Já jen koukala a než jsem si uvědomila co všechno řekl, jsem automaticky poslušně odpověděla, že se moc těším.
„Tak je hodná kurvička.“ Řekl Honza a pustil mojí čelist a popošel ke komodě a ze zásuvky vyndal mě známé spodní prádlo, kterým to všechno začalo.
„Obleč si to!“ A tanga s podprsenkou dopadly před moje nohy. Rozhlédla jsem se po pokoji, jako bych se bála, že mě někdo uvidí. Jediný kdo byl se mnou v místnosti byl Honza a před ním jsem se nestyděla. Nevím co bych dělala, kdyby zde byl i ten kluk Michal, to bych se asi zdráhala, ale takhle jsem se sklonila pro prádélko a již ve stoje jsem se začala svlékat. Když jsem byla jen ve spodním prádle a chystala jsem se sundat mojí podprsenku, abych si v zápětí oblékla svatební dar podívala jsem se na Honzu. Ten stál asi tři metry ode mě a držel v ruce kameru a natáčel mě jak se převlékám. Rychle jsem svlékla podprsenku a hned jsem si začala oblékat druhou, jenže to se Honzovi nelíbilo a zpoza kamery jsem slyšela jak mě nařizuje abych nespěchala a pěkně se mu předvedla. Koukla jsem se do kamery a zpomalila jsem mé nasazování krajkové podprdy. Jen co jsem dopnula háčky, přesunula jsem ruce na své boky a začala jsem si shrnovat kalhotky. Když jsem byla asi v půlce stehen povolila jsem sevření a nechala jsem kalhotky spadnout na zem. Z gauče jsem vzala tanga a opět jsem se začala oblékat. Honza se zatím přiblížil asi tak na metr a zblízka natáčel zahalování mého ohanbí. Již jsem cítila jak se mě šňůrka zařezává mezi půlky, když jsem ucítila jak se mě Honza dotýká na stehně a koleni.
„Kočička se na dnešek oholila, šikovná kurvička to se mě líbí. ale nemysli si, že si dobrým chováním odčiníš trest za neposlušnost. Ten si hezky odpracuješ.“
Já bez hnutí stála a nechala se ohmatávat obrovskou snědou rukou, která právě zkoušela pevnost mého zadečku. Po dostatečném prohmatání půlek zajela Honzova ruka zezadu mezi mé nohy a několika prsty pod látkou tang ošahal mojí buchtičku. Na ní byl poznat dvou denní půst a hned ochotně zvlhla a na Honzovi tváři byla vidět spokojenost. Já jsem se naopak styděla sama před sebou, že nejsem schopná se ovládat.
„ Tak koukám, že jsi připravená. Tak to nebudeme odkládat a můžeme začít s výcvikem a nebo s trestem. Tak co chceš jako první výcvik nebo trest? A nebo víš co ty to zvládneš najednou.“
Jen co dopověděl větu chytl mě za ruku a táhl mě přes pokoj do neznámých dveří.
„Kam mě to vedeš? Tam nechci.“ Probudil se ve mě pud sebezáchovy a bála jsem se neznámé místnosti.
„Buď poslušnáneboj bude se ti v pokojíčku líbit, máš tam všechno co potřebuješ“
Otevřel dveře do pokoje a mě se naskytl pohled na velkou manželskou postel. Na protilehlé stěně ode dveří byly velká vestavná skříň, kde dveře tvořily čtyři velká zrcadla. Zrcadla odrážela malou sněhově bílou postavu, která byla oblečená jen v tangách a podprsence a za ní stála mohutná postava cikána který stál za ní a rozdíl v barvě pleti byl tím více patrný. Ano ta malá bílá holčička jsem byla já a ta mohutná postava patřila mému pánovi, který stále držel kameru a stále si všechno natáčel.
„Tak jak se ti líbí tvoje učebna?“ Slyšela jsem přes rameno Honzovu otázku, ale nechala jsem jí bez odpovědi a stále se rozhlížela a v hlavě jsem měla zmatek a nevěděla jsem jak se mám chovat, zda se mám všemu poddat a poslouchat Honzovi příkazy a vyhnout se tak trestům, které by určitě přišly a byly by určitě ještě horší. A nebo se mám pokusit o odpor, abych nevypadala jako, že to dělám dobrovolně. Tyto myšlenky se mě honily v hlavě a já nevěděla co mám dělat.
Honza jako by věděl co se ve mě odehrává a jeho další slova mě utvrdily, že nemám na výběr a budu muset poslouchat. Připomněl mě, že je můj pán a máme mezi sebou dohodu a když nebudu po vůli, že všechno zveřejní. Pak po mě chtěl abych mu zopakovala jeho pravidla, kterými se mám řídit. Chvilku jsem přemýšlela a pak jsem postupně Honzovi začala odpovídat. Honzovi se to zdálo moc potichu a tak mě nakázal, abych to říkala nahlas. A já začala znova a skoro jsem křičela:
„Pravidlo první : jsem tvoje děvka a budu plnit všechny tvoje příkazy. Druhé pravidlo : všechno budeš natáčet a pravidlo číslo tři: musím tě oslovovat pane.“
„Pěkně si to pamatuješ, ale abychom si jen nepovídali, tak můžeme začít a abys ses trochu otrkala, tak jsem si pro tebe připravil překvapeníno takové překvapení to asi nebude protože jsi ho už viděla.“

Přemýšlela jsem co tím Honza myslí a jen jsem stála a čekala co mě čeká. Honza zatím odešel z pokoje a já si za stálého přemýšlení prohlížela pokoj. Manželská postel byla opravdu obrovská určitě tak o metr širší a delší než typické postele. Na čelní stěně byla obrovská plochá televize. Dalším pohledem jsem objevila další zrcadlo, které bylo na stropě přímo nad postelí. To mě tak zaujalo, že jsem si sedla na postel a vzhlédla jsem vzhůru a koukala jsem se na sebe do tohoto zrcadla, následně jsem si lehla za stálého koukání na můj odraz. Zkoušela jsem i nějaké pózy, jen tak na zkoušku, které bych mohla ukázat mému manžílkovi, abych ho na sebe navnadila.

Z mého počínání mě vyrušil zvuk otvírajících se dveří. Vzhlédla jsem z postele ke dveřím, a koukala se jak do místnosti vstupuje Honza a v ruce kromě kamery drží i robertky, které mě sebral. Že by to bylo to překvapení? To se mě nezdálo a měla jsem pravdu, protože jen co do místnosti vstoupil Honza za ním šel ten klučina, myslím že ho Honza jmenoval jako Michala. Michal měl na sobě jen tílko a trenky. Pod tílkem se rýsovalo snědé vypracované tělo.

Hned mě došlo co má Honza v plánu, vyskočila jsem z postele a hned jsem začala protestovat, že tohle je už moc a že se zbláznil. Honza chvilku poslouchal co říkám a nijak nereagoval jen se otočil ke dveřím a otočil klíčem, který si následně vložil do kapsy kalhot.

„Tak Kurvičko vypadá to že jsi za tu chvilku zapomněla pravidla, tak co kdyby jsi nám je zopakovala.“
Já, ale stále křičela, že to ne a že se zbláznil, že nejsem žádná jeho kurva. Při mém ječení se mě nahrnuly slzy do očí a já začala plakat. Slzy mě tekly po tvářích a já začala Honzu prosit, aby Michal odešel, že budu po vůli jenom jemu nikomu jinému.

Honza mě chytnul za paži a řekl: „To bys opravdu chtěla? Bys to chtěla jenom se mnou a co tvůj manžílek na toho nemyslíš. Z toho by neměl radost.“ A začal se společně s Michalem smát.
„Takže si to ujasníme a doufám že naposled, jednou si moje holka na všechno, tak se tak budeš chovat. Co ti řeknu, tak to budeš dělat k mé spokojenosti. Rozumíš? A kdybys to chtěla ukončit, tak to není problém jen všechno co mám zveřejním. Tak co jak ses rozhodla? Budeš poslušná?“ A já jen nevěřícně koukala a pomalu jsem kývla hlavou na souhlas a sklopila zrak k podlaze.
„No vidíš jak si rozumná.“ A při těch slovech se rukou dotkl mé brady a naznačil abych hlavu zvedla.
Najednou se ozval Michal, který se chtěl dozvědět jaké máme pravidla a Honza mě dnes už do druhé řekl, abych je opět zopakovala. Jen co jsem je dořekla opět se ozval Michal a chválil Honzu, jak to má zařízené.

„ Tak jsme si to vyjasnily a můžeme začít. Takže jdeme na to. Nejdříve se budete spolu mazlit. Pak jí třeba budeš chvilku lízat a ty ho následně na oplátku pokouříš no a pak se bude mrdat, vystřídáte několik poloh a pak jí to hodíš třeba na kozy je to jasný!“ Na Honzova slova hned zareagoval Michal který, mě vzal za ruku a odvedl mě k posteli, kde si sedl a zatím co já stála mezi jeho nohama on mě hned začal hladit. Začal na bokách až se rukama dostal na záda, kde hned obratně rozepnul podprsenku, která mu vzápětí spadla do klína. Jen co mě obnažil poprsí, hned se na jednu mojí bradavku přisál ústy a já cítila jak se jí snaží sát. Zatím co se Michalova ústa starala o moje prsa, jeho ruce jsem cítila na mých půlkách. Roztahoval je a hned zase stlačoval až následně na mé pravé půlce přistála zprudka jeho dlaň. Místností se ozvalo plácnutí, které zanedlouho následovalo další a další. Po třetím plácnutí, které bylo nejintenzivnější jsem výskla a trochu sebou cukla. Michal přestal s plácáním a vztáhl ruce na má ramena a silou naznačil, abych si klekla. Já se ohlídla na Honzu a čekala, že by přeci jen to mohl ukončit, ten ale z po za kamery jen souhlasně přikyvoval.

Michal ještě více zatlačil a já už poslušně si začala klekat. Má kolena se ocitla na hustém koberci a moje oči se zaměřily na vzdouvající se mladíkovi trenky. Tan si zatím stáhl tílko a hodil ho za mě na zem. Jen co se zbavil tílka si lehl na záda a mým očím se naskytl pohled na pořádný stan. Trenky byly našponovány k prasknutí a dokonce jsem na vršku uviděla vlhký flíček. Michal musel být opravdu nadržený, protože mě hned pobízel abych se o něj postarala a nadzvedával své pozadí, abych mu mohla stáhnout trenky. Stále jsem však váhala i když jsem věděla, že to je stejně nevyhnutelné. Pomalu jsem vztáhla ruce a uchopila jsem trenky na bokách a pomalu jsem je začala stahovat. Napružený čůrák kladl odpor a já musela zabrat větší silou.
„Mladej si ho kvůli tobě dva dny nehonil, tak se o něj koukej hezky postarat.“ Uslyšela jsem Honzu, který z boku natáčel mé počínání. Pořádně jsem zabrala a konečně se mě podařilo osvobodit Michalovo péro, které plesklo o jeho břicho, aby se pak mohlo opět postavit do pozoru.

Stáhla jsem trenky až pod kolena a pak se můj zrak vrátil do rozkroku, abych si mohla pořádně prohlídnout Michalův pij. Nebyl tak velký jako Honzův, ale o dost větší než má můj Petr. Byl zcela oholen, vlastně na jeho těle nebyl jediný chloupek a kdybych neviděla to ohromné péro, tak bych mu hádala tak 16let. Dále mě zaujala jeho barva, bylo jasné že je to cikán jako Honza, ale jeho páro bylo o dost tmavší skoro jak by patřilo černochovi. Pomalu jsem vztáhla ruku a uchopila jsem černou kládu u kořene. Díky mé sněhově bíle pleti se ještě více ukázal barevný rozdíl. Pomalu jsem vyjela nahoru a pak jsem rukou sjížděla opět dolu, ale tentokrát jsem začala stahovat i předkožku, která schovávala tmavě fialový žalud. Začala jsem jej pomalu honit a Michalovy se to muselo líbit, protože se na jeho penisu vyrýsoval snad všechny žíly a žilky, které v něm jsou. Jeho penis doslova zhrubnul.
Můj další krok směřoval mojí druhou ruku na velký Michalův pytel, který jsem začala prohmatávat a ošahávat jeho varlata.
„Dobře to dělášjo přesně takno a teď do pusinky kurvičko.“
Pomalu jsem se začala přibližovat ke špičce žaludu, ale Michal se odstrčil a vylezl celý na postel a lehl si doprostřed. Já pomalu vstala a po čtyřech jsem vylezla na postel a jako kočka šla k Michalovi, ten si zatím pod hlavou rovnal polštář. Opět jsem se dostala mezi jeho nohama a zase jsem uchopila jeho péro do ruky, ale tentokrát jsem hned sklonila hlavu a již jsem cítila jak se mé rty dotýkají jeho žaludu. Hned jsem ucítila slanou chuť. Zhluboka jsem se nadechla a hned jsem si vložila celý žalud do úst a začala jsem jej sát a kouřit. Slyšela jsem Michalovo pochvalné komentáře, které směřovali jak ke mě, tak i k Honzovi, kterému chválil jakou si našel dobrou kurvičku. Honza mu odpovídal, že je to teprve začátek a že ta kurvička toho umí daleko víc a hlavně, že to co neumím, že mě to naučí. Zatím co se chlapi bavily já stále kouřila a honila Michala.
Právě jsem jazykem jela od kořene k uzdičce. Byla jsem asi v půli co jsem ucítila jak se mě něčí ruka dobývala do rozkroku. Michal to být nemohl, proto jsem se otočila, abych se přesvědčila, že ta ruka patří Honzovi a byla. Honza neodolal mému vyšpulenému pozadí a zatím co jednou rukou stále držel běžící kameru, druhou rukou začal obstarávat mojí prcinku.
„Sundej si je!“ Uslyšela jsem Honzův rozkaz, týkající se mých tang, které mu bránily v jeho činnosti.
Bez přerušení kuřby jsem si stáhla tanga a odhodila jsem je na zem. Tanga ani nedopadly na zem a už jsem opět ucítila jak mě jí hladí a za okamžik jsem ucítila jak do mě proniká Honzův prst.
„Míšo máš jí připravenou, stačí jenom prolíznout a může na tebe.“ Poznamenal Honza a z mé kundičky vystrčil prst a opět se postavil u čela postele s kamerou stále v ruce. Michal si okamžitě sedl a udělal ještě několik pohybů a já najednou ležela na zádech a mezi stehny se na mě koukala rozesmátá Michalova tvář. Ještě chvilku jsme se koukali z očí do očí, až se Michal sklonil k mému rozkroku, aby jej mohl hned prozkoumat jazykem. Nejdříve jen zlehka projel mojí puklinku, pak si jí ale rukama pomohl více roztáhnout a opět vnořil jazyk do puklinky, která ale tentokrát byla roztažená. Jeho jazyk prozkoumával veškeré zákoutí mé kundičky, která se mu zato odvděčovala velkým množstvím šťáv. Postupně se zaměřil na můj poštěváček a po chvilce do mě strčil i jeden prst. Všechno jeho dráždění mělo za následek, že se nezadržitelně přiblížil můj orgasmus. Jako by to poznal a ještě více mě začal dráždit jazykem a také přidal další prstík. Už jen chvilky mě dělily od vyvrcholení, sama jsem si dráždila bradavky a začala jsem i pravidelně sténat. Bylo mě hned jasné, že nejsem jeho první holka a že má velké zkušenosti, i když na to vzhledem nevypadal.
A bylo to tady. Prudce jsem se prohnula v zádech a v mohutném výdechu jsem dala najevo svůj orgasmus. Michal si zatím sedl a pozoroval moje vyvrcholení za neustálého prstění dvěma prsty.
Vzhlédla jsem ke stropu, kde jsem spatřila sebe zcela nahou a krásně roztaženou s dvěma prsty v kundičce. Dále jsem v odrazu zrcadla viděla sedícího Michala, který se na mě koukal a zatím co mě jednou rukou prstil, tak druhá proháněla jeho péro. V zrcadle jsem pozorovala, jak mě opouští Michalovi prsty, následně k ním přičichl a pak již rukama uchopil moje nohy a ještě více je roztáhl. Za nohy mě více nadzvedl zadeček. Já instinktivně vztáhla ruce a chytla jsem se pod koleny a ještě více přitáhla nohy k sobě. Pozorovala jsem v odraze, jak se Michalův penis přibližuje k mé kačence. Už jen centimetry a náhle moje broskvička ucítila třetí penis v jejím životě. Pomalu žaludem několikrát projížděl mojí puklinku, až sním našel vchod a jedním mohutným přírazem do mě vstoupil a začal mě hned mrdat. Místností se nesly mlaskavé zvuky našeho počínání a já stále koukala na náš odraz v zrcadle.

Můj výhled náhle překazila Honzova hlava. Ten aby měl lepší záběr na moje prznění se postavil nad mojí hlavou a točil Michalovo počínání z výšky. Já mohla koukat jen na Honzův rozkrok, kde se očividně vzpínalo jeho péro. mého upřeného pohledu si Honza všimnul a reakce na sebe nedala dlouho čekat. Řekl Michalovi, aby mě mrdal zezadu a ten hned začal s přípravou, kdy ze mě hned s mlasknutím vyjel a začal mě otáčet a následně si mě nastavoval a šteloval, abych na něho měla hezky vyšpulený zadek. Jen co jsem byla v optimální poloze na jediný příraz byl ve mě. Chytnul mě za boky a opět rozjel mé mrdání. Honza nás chvilku obcházel, až skončil u mé hlavy. Chytnul mě za vlasy a zatahal mě za ně tak, abych se na něj koukla.
„Tak jak se ti to líbí, když tě mrdá takovej mladej sameček. Líbí se ti tože jo?“ Nemohla jsem kývnout hlavou, tak jsem mezi vzdechy skoro vykřikla, že je dobrej.
„Tak že se ti to líbí. Ještě aby ne takové mladé kurvičce. Tak a teď se ještě postaráš o toho mýho.“
A začal si rozepínat poklopec, ze kterého následně vytáhl svého čůráka. Přitáhl mě za vlasy blíž k jeho rozkroku a já už cítila známý pach jeho péra. Trochu jsem se ještě natáhla a jak ta nejposlušnější děvka jsem ho začala kouřit. Hned jsem ucítila jak se mu do něj valí krev a za chvíli byl tvrdý jak kámen. Byl to neskutečný pocit moje první trojka. Jeden mě mrdá do kundičky a druhého kouřím.

Honza mě stále držel za vlasy a dirigoval si hloubku kouření. Opět jsem slzela a nezvládala jsem pojmout jeho penis, tak hluboko jak by si přál. Několikrát jsem se i dusila a rukou se snažila omezit hloubku zasouvání.

Zatím co jsem kouřila Honzu, tak Michal během mého mrdání se začal zajímat o mojí zadní dírku. Rukama roztahoval moje půlky a posléze začal prsty přejíždět po řitním otvůrku. Začal i zkoušet, jak moc jsem sevřená. Ale já jen co jsem ucítila dotek na mé kakaové dírce jsem instinktivně stáhla svaly. Jeho snahy o proniknutí , ale nepřestávaly a stále na dírku útočil. Nakonec jsem ucítila jak mezi mé půlky plivl a to přesně. Začal prstem v slinách kroužit a stále více tlačit na mojí dírku. Která nakonec polevila a do mé dírky i přes můj odpor vnikl první článek prstu. Chvilku sním nehýbal a nechal mojí prdélku, aby si zvykla. Po chvilce jsem ucítila jak se snaží opět tlačit hloub a tentokrát jsem jen cítila nepříjemné pocity, ale během chvilky byl prst celý ve mě. Michal byl očividně spokojen a přidal na frekvenci mého šukání a postupně mě začal ošukávat i prstem v mém zadečku.

Všechny otvory jsem měla zaplněné, dokonce už ani Honza nevyžadoval hluboké kouření a postačilo mu moje snažení na jeho žaludu. Pár minut jsem byla takto obdělávána, když Michal vytáhl prst z mého zadečku a pevně mě uchopil za boky a hned mě začal velice tvrdě mrdat. Naše těla do sebe narážela v rychlém sledu za mlaskavých zvuků. Honza mě pustil vlasy a odstoupil od nás. Asi aby měl lepší záběr a při tom upozornil Michala, aby to nestříkal do mě . Michal byl zklamanej a chvilku Honzu přemlouval, aby mohl do mě, ale Honza byl neoblomnej a řekl, že může na moje tělo nebo do držky.

Michal si hned vybral a už mě zase šteloval. Tentokrát jsem skončila na zádech s hlavou ohnutou přes pelest postele a Michal již ve stoje si šteloval svoje péro do mé pusy. O poznání lépe se kouřilo než to Honzovo, bylo tak akorát dlouhé a široké. Zatím co jsem se snažila o uspokojení Michala ucítila jsem jak se mezi moje nohy dobývá Honza a Michal mu pomáhá tím, že držel moje nohy, aby měl snadnější přístup. Honza toho hned využil a zasunul do mě svého čůráka a to až na doraz. Začal mě pomalu mrdat a já opět jednoho kouřila zatím co mě druhý šukal. Za pár minut se dostavil můj dnešní druhý orgasmus. Moje kundička se rytmicky stahovala okolo penisu a moje pusinka mohutně sála Michalovo péro.

Michal zařval a vyndal péro z mé pusy a rukou se dovedl k mohutnému výstřiku, který směřoval přímo do mých otevřených úst, několik cákanců skončilo i na mé tváři a čele. Ty ale Michal prstem setřel a pak mě jej nechal olízat. Michal odstoupil a od Honzy převzal kameru a začal natáčet jak smilním s Honzou a přitom pronášel hlášky typu: Pořádně jí vomrdej kurvu nadrženou, nebo Pěkně se kurvíš, to kdyby viděl manžílek, jakou má doma děvku a mnoho dalším ponižujících vět. Nezapomněl ani na stálé pobízení Honzy, který už byl těsně před výstřikem. Ještě několikrát přirazil až na dno a pak ho vytáhl a hned začal mohutně stříkat na moje bříško, prsa a několik kapek skončilo i na mém obličeji.

„Ty vole fotr, ty se nezdáš takový mrdky.“ To co jsem slyšela od Michala mě vyrazilo dech a nevěděla jsem co mám dělat. Chtěla jsem něco vykřiknout, ale zakoktala jsem se v návalu vzteku a začala jsem v návalu emocí brečet.
„Co bulíš, no bože tak tě mrdaly otec se synem, děláš jako by se ti to nelíbilo“ Řekl Honza a přitom roztíral svojí mrdku po mém břiše a prsou.
„A kolik mu je?“ Zeptala jsem se a koukala na Honzu. Který však neodpověděl a mrknul na Michala.
„Sedmnáct!“ Zakřičel Michal.
„Někdo tak mladej tě ještě nemrdal, že jo?“ Opět vykřikl Michal. Já jen potichu odsouhlasila, že má pravdu.
Celý rozhovor ukončil Honza, který mě nařídil ať se jdu vysprchovat, abych byla připravená na následující úkoly. Michal mě pomohl vstát a řekl mě, že mě ukáže kde je koupelna. Podal Honzovi, svému otcovi kameru a na zpět dostal klíč od pokoje a zcela nazí jsme šli do koupelny. Myslela jsem, že odejde, ale on si sedl na pračku a pobídl mě, abych šla do sprchy. Michal mě se zájmem pozoroval po celé mé sprchování a mělo to na něj jasný dopad, opět se mu postavil jeho čůrák.
Už jsem se otírala, když vešel Honza a hned okřikl Michala, aby se uklidnil, že jsou teprve čtyři hodiny. Honza mě zase podával mě známé černá tanga s podprsenkou a tentokrát zde byly i podvazky a punčochy. Hned jsem si všechno začala oblékat. Honza ještě okřikl Michala, aby se taky osprchoval.
„V kolik se zítra vrátí tvůj manžílek?“ Zeptal se mě Honza a já hned odpověděla, že až večer,tak kolem osmé hodiny. Na Honzovi byla vidět spokojenost.
„Teď si odpočiňte, v pět pokračujeme.“ a odešel z koupelny.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *