Zhrzená manželka

Jmenuji se Lenka a je mi 31 let s manželem Jiřím 33 jsem už osm let. Vždy jsem náš vztah brala jako ten nejlepší co v okolí znám. Jiřímu jsem maximálně věřila a nikdy by mě nenapadlo, že by mě mohl podvést. Ale jednoho dne mi přišla SMS od jeho sekretářky. Ta chtěla zajít na kávu, že ale manžel nesmí nic vědět. Moc se mi nechtělo, ale zvědavost byla veliká, takže jsem se nakonec odhodlala na schůzku s ní zajít. Jirka nic nevěděl jak chtěla. To co mi oznámila byl nejhorší sen každé ženy. On mě s ní podvádí. Normálně mi řekla: ”Spím s Jirkou už půl roku.” Šok se mísil s obrovskou bolestí. Měla jsem chuť ji na místě zabít a pak i manžela. Vypověděla mi, že se to stalo na služební cestě poprvé a pak párkrát v kanceláři. To proč mi to oznámila bylo kvůli tomu, že jí tížilo svědomí. Jí takovou kurvu, že něco tíží jo? Je jí 25 typická blonďatá kráva co chlapům jen zamotá hlavu a pak nohy kolem hlavy.  

 

Po schůzce jsem jela směr domov, kde jsem byla odhodlaná vše ukončit. Bez milosti jsem chtěla rozvod. Děti jsme ještě neměli a majetek ať si strčí do prdele. Byla jsem úplně rozhozená, ale protože cesta domů se zasekla v koloně, tak jsem měla čas trochu vychladnout a postupně přemýšlet. Napadlo mě, že bych mu ty parohy mohla pěkně vrátit i s úroky. Když on si může vyšukávat s mladou fuchtlí, tak já můžu taky. Ale aby to byla pomsta jak se patří, tak mě napadlo zajít dál než on. Musel trpět víc než já a protože chtěl už přes rok začít dělat na miminku, tak jsem se rozhodla, že mu to splním, ale dítě nebude jeho to zařídím. To bude ta správná pomsta. Já už pomalu po dítěti, také toužím přeci jen už nemládnu a jsem akorát na hraně, kdy bych měla začít s tím něco dělat.

 

Domů už jsem s plánem v hlavě přijela celkem klidná. Jirka koukal na fotbal a já šla do koupelny. Tam leželi mé prášky, které jsem vyhodila do koše. Protože fotbal teprve začal, tak jsem ještě stihla na internetu najít pesar. Ten jsem si hned objednala. Sice stál kolem 13 stovek, ale musela jsem mít jistotu, že Jiřík nikdy nevypustí jeho semeno až do mé dělohy. S ním budu vždy mít pesar a s milencem co si najdu půjdu vždy naostro. Pesar dorazil v týdnu a já ho hned zkusila než přišel Jirka z práce. Od vyhození prášků jsem s ním raději nespala i když museli ještě účinkovat. Večer jak přišel, tak jsem poprvé zkusila sex s pesarem. Bála jsem se zda něco nepozná, ale choval se normálně a nevypadalo, že by během sexu přišel na změnu mé ochrany.

 

Plán vycházel jak měl a já v lékárně pro jistotu zakoupila vitamíny pro ženy, které se snaží otěhotnět. A pak už jen stačilo začít počítat, kdy budu mít svou ovulaci. Bylo to už přes měsíc bez prášků a mobil mi ráno oznámil počátek mé ovulační doby. Bylo to ještě lepší, že byl pátek a já občas v pátek chodila s kamarádkami do kina. Takže jsem manžílkovy napsala, že večer nebudu doma, že máme babinec. A ihned jsem se vrhla na přípravu. Dala jsem si sprchu, kde jsem se dohladka oholila. I nohy jsem pro jistotu vzala i když to ještě nebylo třeba. Pak jsem našla krajkové prádélko k tomu pěknou mini sukni a přiléhavý top s velkým výstřihem, abych vystavila své trojky na obdiv. Pak jen zbývalo vybrat kam vyrazím. Už dlouho jsem nebyla sama na zábavě nebo v baru. Vždy jsem měla manžela po ruce a nebo kamarádky. Ale teď jdu po několika letech na lov. Ještě poslední úpravy vlasů a nějaká ta vyzývavá vůně a mohla jsem vyrazit.

 

Záměrně jsem vypadal dřív než přijel Jirka, aby mě neviděl takto připravenou, aby nepojal podezření. Už když jsem jela taxíkem do centra, tak po mě řidič pokukoval a mě to dělalo moc dobře. Dokonce za pohled na mé kalhotky mi dal nakonec slevu a vizitku, že mě může v noci hodit domů. Mé ego bylo na vrcholu blaha. Hned první chlap se chytl a já s chutí vzala vizitku, protože pokud bych nebyla úspěšná, tak on by si určitě dal říci. Docela mě zaskočilo jak rychle jsem se vžila do role chtivé kurvičky. A zároveň mě to dost bavilo. Zapadla jsem do prvního klubu, který jsem navštěvovala jako mladá holka. Dost se to uvnitř změnilo. Hlavně osazenstvo bylo o dost mladší jak já. Ale i tak jsem sklidila několik moc pěkných a nadržených pohledů. Taky netrvalo ani pět minut a už jsem měla prvního panáka od jednoho mladíka. Mohlo mu být tak maximálně 20. A mě to nevadilo naopak jsem s ním pěkně začala flirtovat, protože když může manžílek mladou flundru já můžu mladého kolouška.

 

Večer krásně utíkal a já už dostávala jeden panák za druhým pokaždé od jiného nápadníka. To jejich obskakování a pokusy mě zabalit byly hrozně rajcovní. A nevím zda to bylo tím jak po mě toužily a nebo ovulací, ale kalhotky jsem měla pěkně promočené. Však taky během tance nejeden kluk zajel rukou pod sukni. Vůbec mi nevadilo, že mi přitom sukně vyjela nahoru a já ukazovala veřejně zadeček. Jak do mě padal panák za panákem, tak jsem se krásně uvolnila a nechala už kluky sahat kam jen chtěli. Ani nevím kdo první sáhl na má prsa. Kdo první prsty zajel až pod kalhotky. Bylo toho během chvíle tolik, že se mi z toho motala hlava. No možná ta hlava byla hlavně z alkoholu, který už jsem neuměla pít jako zamlada. Nakonec si mě kluci pěkně během tančení přehazovali z náručí do náručí, aby si každý mohl sáhnout. Moc dobře viděli, že mi to nevadí, takže byly stále odvážnější. A jeden byl natolik odvážný, že mě začal hned jak mě dostal pod ruce líbat.

 

Měla jsem při tom zavřené oči a vychutnávala si jeho mrštný jazyk v mí puse a snažila se líbání co nejlépe oplácet. Zároveň jak mě držel blízko u sebe, tak jsem cítila jeho rostoucí vzrušení v kalhotách. Až po nějaké době líbání mě napadlo se podívat po tom kdo tak skvěle líbá a má ze mě tak velkou bouli v rozkroku. Otevření očí však byl trochu šok. Byl to mladík né že ne, ale byl to cikán. Naštěstí já nejsem rasistka a pokračovala jsem v líbání. Dokonce jsem se snažila o to více, protože můj manžílek cikány nesnáší. A v tom mě popadla myšlenka, že právě tento mladík bude můj první, kdo se pokusí vykonat pomstu. Bylo by to dokonalé. Manžel by čekal svého potomka a v porodnici by uviděl malé cikáně. Hned jsem na svém plánu začala makat a už jsem se od mladíka nehnula. Jak přestala hrát hudba, tak se mnou šel k baru a dali jsme si panáka.

 

Dozvěděla jsem se, že je to Petr a je mu krásných 19 let. Já mu přiznala svůj věk 31 což prý je v pohodě, že má rád starší vyzrálé a krásné ženy. Že mladé jsou moc blbé a podobné keci, abych se cítila dobře a chtěná. Jeho ruce také neustále byly pod mou sukní, kde se jeho prsty dotýkaly promočených kalhotek. Na mou větu o tom, že jsem vdaná jen odpověděl: “To přeci není žádný problém ne.” A zase mě začal líbat. S polibkem dal nastranu kalhotky a strčil do mě rovnou dva prsty. Bože jak já byla nadržená. I on cítil příležitost snadného mrdu: “Půjdeme se projít?” Oznámil mi a zaplatil. Šli jsme ven a on si mě celou dobu vedl za ruku. Ostatní kluci co se mnou také tančili jen valili oči že zrovna on ulovil tak horké zboží. Venku jsme nedošli moc daleko. Asi to tu znal, protože mě odvedl za roh do tmavé uličky bez osvětlení. “Kdepak je vůbec manžel? Že tě nechá tak samotno a nadrženou?” Ptal se. Zalhala jsem, že je na služební cestě a já měla chuť se bavit.

 

Petr moc ani neřešil mou odpověď. Pro něj bylo hlavní, že tady není a on si tak může užít. “Neměla bych to dělat…” Snažila jsem se hrát trochu nedostupnou, protože ho to evidentně bralo, že má zadanou paničku. “Neboj on se to nikdy nedozví. Jen se spolu pobavíme což jsi sama dnes chtěla ne?” Začal mě líbat na krku a pomalu vytahoval mé tričko nahoru. “Dobře, ale jen se budeme osahávat ano?” Začala jsem hrát naivní holku. “Neboj jen to co budeme chtít budeme dělat.” Byl opravdu znalec a věděl, že tahle odpověď mě trochu uklidní, aby mě mohl dál svlékat. Pomohla jsem mu sundat mé tričko a on jednou rukou rozepnul podprsenku, která padla sama na zem. Hned se lačně přisál na moje bradavky a střídavě je olizoval a jemně okusoval. Tenhle cikán už určitě několik holek měl, protože se choval skutečně zkušeně na svůj věk.

 

Jako další část oblečení šla k zemi sukně a nakonec i kalhotky. Byla jsem před ním nahá a vůbec jsem se nestyděla. Naopak jsem byla stále více nadržená, takže jsem sama zaklekla a dobývala se do jeho kalhot. On mi ochotně pomohl a jeho kalhoty letěli také na zem. Byl naostro, takže na mě hned vyskočilo jeho mužství. Bylo krásně tmavé a tvrdé. Jirku jsem musela vždy dlouze kouřit k takové tvrdosti, ale tady to bylo připravené hned k použití. Ovšem i tak jsem nemohla neochutnat a začala ho kouřit. On si slastně hekal a držel mou hlavu a korigoval tempo. Vyloženě si užíval, že mě ulovil a jsem tak svolná. “Nechceš ho do kundičky? Jen trošičku zkusit co paničko?” Líbilo se mi jak to zkouší pomalu, takže jsem odpověděla, že jen na kousíček. Jeho úsměv však jasně říkal: počkej dostaneš ho tam až po kořen. Vstala jsem a on hodil na zem jeho koženou bundu. Já si na ni mohla lehnout a roztáhla jsem nohy. On se mezi ně hned vecpal a už se chystal k zásunu.

 

“Máš kondom?” Chtěla jsem zkusit jeho reakci. Stejně bych mu ho nakonec sundala. “Paninko nemám. Ale když jsme domluvený jen na kousíček tak není třeba ne?” Dělala jsem, že má pravdu a pokývla souhlasně hlavou. Opět jeho všeříkající úsměv. Nasadil naběhlí žalud na mou notně roztouženou kundičku a začal ho do mě pěkně pomalu tlačit. Je tomu přes osm let co do mě zajíždí jiné než Jirkovo péro. V podbřišku jsem zažívala ten pocit z nového. Byl ve mě asi tak napůl, když jsem chtěla opět zahrát nedostupnou, ale jak jsem se nadechla, že promluvím, tak on opět zkušeně přiložil jeho pusu na mou a začal mě líbat. Nechtěl připustit mé protesty a jak líbal, tak i dál zasouval. Nakonec dojel až nadoraz a konečně mě přestal líbat a já se mohla pořádně nadýchnout. “A je tam… Podívejte jak mu to tam sluší…” Podívala jsem se dolů a musela uznat, že to byl krásný pohled. Má čistě bílá kudnička a stehna a mezi tím jeho tmavý klacek a jeho celkově tmavé tělo.

 

“Ale kondom?” Zkusila jsem opět protest. “Teď už je to jedno ne?” Odpověděl zostra a začal přirážet. “Já šprcky nerad a bez nich je to větší zábava uvidíte… “ Uklidňoval mě aniž by musel. Já byla ráda, že chce pěkně naostro. “Ale opatrně prosím…” Hekala jsem a doufala, že tím co mám v plánu říci neukončím mrdání, ale to hraní mě bavilo, tak jsem nemohla odolat. “Copak paničko bolí?” Ptal se, ale ani trochu nezpomalil. “To ne… je to… je to… krásný, ale… neberu… ovuluju…” Koktání a sténání už jsem nemusela hrát. To už mi skutečně jeho bušení způsobovalo. “Aha… Ale o to je to lepší… Nechráněnou paničku mám poprvé… “ Začal si to užívat ještě víc. “A co kdybych vám ji vycákal? Neláká vás to?” Kochal se mou bezmocí a pokračoval ve stejném tempu. “Ale co manžel… Co mu řeknu?” Přirazil až nadoraz. “Že jste mrdala s cikánem a užila si to… Že on to tak dobře neumí… ” Byl najednou dominantní a přebíral otěže, aby mohl zakončit finále stříkáním do mě. “Co když s toho něco bude?” Zněl můj další dotaz. “Tak budete mít krásný miminko… nebojte budete spokojený oba… Tak co chceš to do kundy?”

 

Chvíli jsem dělala, že váhám nad odpovědí. “Tak dobře, ale jen jeden výstřik… zbytek ven… ano?” Moc dobře jsem věděla, že jak on začne stříkat, tak to bude do poslední kapky. “Dobře paninko to beru. Jen jednou odstříknu a zbytek půjde ven…” Ten jeho výraz natěšení byl k nezaplacení. “Chci to ale dokončit zezadu… Honem na kolena paninko.” Vyjel ze mě a já se rychle nastavila zadečkem k němu. Jedním přírazem mě opět zaplnil a začal bušit. “Už budu paninko…” Křičel na mě a já už nebyla schopná mluvit jak jsem byla natěšená na příval semene. “Uděláme miminko? Potěšíme manžela?” Kdyby věděl, že potěší hlavně mě, tak by ho to asi tak nerajcovalo. “Tak a je to tu…” Chytil mě za boky a silně přirážel. Jeho péro narostlo až jsem se bála, že mě natrhne, ale on už nebral na nic ohled. Jeho semeno se akorát dralo z koulí skrz jeho tvrdý péro. “Vem si všeckooo…” Křičel zabořen ve mě. Já ucítila jak jeho semeno začalo proudit hluboko do mě. Krásné teploučko a pocit, že můj plán vyšel a já se pomstím. Samozřejmě, že cikán stříkal nejen první, ale i všechny další výstřiky hluboko do mě. Ani známka po tom, že by vytáhl. “Tak a máte to tam… Kvalitní materiál na děcko…Určitě budete spokojený… Už jsem pár spolužaček dokázal naprcat, ale paničku zadanou jsem ještě neměl možnost…” Začal se oblékat a jeho galantnost byla pryč, tak jako jeho semeno z koulí. “Tak dolů z té bundy musím jít.”

 

Odvalila jsem se bokem a on si pobral věci a odešel. Ze mě teklo jeho semeno já se pomalu začala oblékat. Jak jsem zjistila, tak podprda a kalhotky byly pryč. Takže jsem nasadila sukni a tričko a vyrazila domů. Šla jsem pěšky, aby ze mě vyprchalo co nejvíce alkoholu. Jirka doma už spal, takže jsem si dala v klidu sprchu a šla spát. Jirka nic nepoznal, takže jsem s ním dál normálně mrdala, ale vždy jsem měla pesar. Po několika týdnech se ozvali ranní nevolnosti a já tušila, že pomsta se zadařila na první dobrou. Udělala jsem si test a byl pozitivní. Počkala jsem s oznámením novinky do třetího měsíce, kdyby náhodou chtěl Jirka potrat. Pak jsem konečně zašla za doktorem a potvrdil těhotenství. Jirka byl po oznámení šťastný jak malý kluk. Kdyby věděl, že ve mě roste malí cikáně, tak by dostal asi na místě infarkt. Vše probíhalo dobře až do osmého měsíce, kdy přišel domů Jirka rozpálený do běla. “Musím ti říct, že ta moje sekretářka je pěkná svině.” Nějak jsem nechápala a poslouchala dál. “Ona normálně po firmě říká, že se mnou má vztah. Tak jsem na ní uhodil a ona se přiznala, že mě miluje a chtěla zničit mé manželství abych si jí všimnul. Tak jsem ji na hodinu vyhodil.” BOŽE. Ten infarkt jsem teď měla asi já. Bylo mi na omdlení a nevěděla co dělat. Vždyť on mi byl věrný a já jsem teď ta špatná. “Děje se něco miláčku?” Ptal se Jirka, když viděl jak jsem během okamžiku změnila barvu. Sakra co teď. “Auuu… ježíš mě praskla voda…”

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Parádní povídka, jen tak dál

 2. pridrzla_dama

  tak presne todle je ta situce kdy si zkurvis zivot jednim vrzem…neoplaci si myslet ze kdyz ti manzel ublizi vysukavanim s nekym jinym tak ty mu ublizis stejne kdyz budes mrdat prvni ligu….a jeste s ciganem???hold…akorat vytrestala sama sebe,protoze co asi udela manzilek v porodnici??necha tam svou uzasnou zenusku co se zachovala jako nejvetsi spina,ktera se nejdrive nechala vojizdet na diskotece jako ta nejvetsi spina a nakoc jeste zapadne s ciganem a naivne si mysli,ze vytresta s ciganckym deckem manzela…..nooo trochu ji preji at ji opusti a je na toho cernyho spratka sama.jako proti povidce nic nemam…ale moc tady nechapu ten fenomen ciganu co musi za kazdou cenu omrdavat bile zenske,bez gumy a behem ovulace a jak se tady z normalnich chlapu delaj ti nejvetsi idioti….jako povidka dobra, 100 lidi sto chuti ale mozna by to uz chtelo i neco trochu jineho nez stale jen ty cigany.ale jen muj nazor.

  • Jen jestli mohu mít dotaz. Jaké téma by lákalo tebe? Jen nějaký hrubý obsah. Ja hledám inspiraci na další psaní, tak pokud něco máš rád se pokusím to zhmotnit do povidky 🙂

 3. Ahoj měla sis to uvědomit dříve co děláš nejde o to s kým,si byla i když to už je jedno a být naštvaná,že nemá čas nebo co tě k tomu vedlo?Byl jsem věrný taky zažil něco podobného nezapomeň používáte antikoncepci a to je už v současné době trochu problém,nejde totiž odstranit z vody kterou všichni pijeme praví chlapi budou vzácností.

 4. Možná jeden dovětek a nepřišlo ti blbé to vůbec udělat člověku co tě měl rád a možná stále má proč sis to raději dříve neověřila nežs‘ udělala takovou blbost která nejde vzít zpět.Bylo zvláštní,že ti to ta sekretářka sama sdělila to byla její pojistka chtěla totiž vědět jaká si a jak se zachováš tys udělala pravý opak.Mělas‘ počkat no jo pozdě bycha…Asi bych si to ověřil.Můžeš mi napsat,že jsem blbej o ostatní komentáře budou možná podobného znění.Je mi to jedno je to jen názor nic víc!

 5. Všechno bych pochopil, zhrzený člověk dokáže udělat šílené věci. Je sice poněkud zvláštní, aby milenka práskla milence, ale budiž.
  Ale i za předpokladu, že manželova nevěra by byla, co by asi udělal každý chlap, když uvidí cikáně. Požádá o rozvod, pro pořádek udělá test DNA a platit nemusí. Zůstanete sama s cikánětem bez peněz, protože „otec“ těžko bude něco platit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *