Život po nehodě – Markova nevěrná žena

20. října 2015
Ty voleeeee! To je kára!
Třílitr, šestiválec, biturbo. Jen lehce ojeté, dvacet tisíc.
Aha! Takže první cesta do práce na kterou se těším? Tak to kurva jo!
Bude to symfonie pod kapotou toho baworačiku, do prdele!
Pavel a Marek jsou dva celoživotní kamarádi, bylo jim nedávno dvacet pět. Rozjeli spolu právě malou firmu na údržbu zahrad a výsadbu zeleně. Na jihovýchodní Moravě je to slušný bussiness, lidé zde pečlivě udržují své pozemky a jen těžce se vzdávají jejich velikosti. Mnozí místní hobby zahrádkáři mají pozemek, který by byl měšťák považoval za kus statku. Právě vydělali svůj první čistý milion.
A kvalt hladce zapadl do kulisy, uvolněná spojka rozehrála tóny válců a ventilů. Směs turbínou vtaženého vzduchu s benzínem poslala na zadní kola zrádnou sílu točivého momentu. „Kurva, uval tomu, to je peklo“ řekl Marek. Pavel uposlechl a po vyjetí z úzké serpentýny uvalil maximum na plyn, současně podřadil na 2, pak 3. Jenže Pavel, dosud jezdící ve 20 let starém Golfu, přesáhl své schopnosti pilotovat zadní náhon o dobrých 100kW. Poslal dvojkové kupé M235i do utažené pravotočivé zatáčky, netrefil apex. Zpanikařil. Dupl na brzdu, auto opustila trakce, zadek vpřed. Přes kapotu Pavel viděl místo silnice trávu a příkop. Nebyl čas si ani povzdechnout. Pro oba dva od té chvíle byla tma a bylo ticho. Až do probuzení v nemocnici. Byli mladí, byli hloupí – snad za svou chybu zaplatili dost. Dokážete jim odpustit? Tak byste měli dokázat pochopit i Markovu snoubenku. Nakonec manželku, Lucinku.

Po nehodě
Lucie probrečela hodně. Marek z toho vyvázl, ale zůstal částečně na vozíku – to vždy když měl při chůzi bolesti. Jedním z následků nehody byla porušená pánev a tím neschopnost vzrušení a erekce. Otázka, zda se to zlepší, byla hrou budoucnosti. Každopádně funkčnost byla už navždy výrazně omezena. Oba dva se cítili hrozně. Markovi bylo jasné, že Lucka je krásná šestadvacítka, sex potřebuje a buď jej opustí, nebo neopustí. Ale kdo ví, co bude časem dělat? Lucka zase každé ráno, když si česala své krásné rovné hnědé vlasy, dívala se do svých tajemných mandlových očí. „Chodila jsem se Štěpánem půl roku, podváděl mě. Chodila jsem s Petrem 2 roky, podváděl mě. Budu teď, proboha, stejná?“ Děsila se budoucnosti. Protože byla v minulosti podváděná, srazilo jí to jako teenagerovi sebevědomí a proměnila se tak z náročné dámy na plachou, starostlivou partnerku – a teď tohle. Přes svůj komplex z dospívání věděla někde v hloubi duše, že sex miluje a muži jí imponují. Taky si byla vědoma toho, že je mladá, hezká a s pevnou sportovní postavou. Na sport se totiž po dvojím nasazení parohů (jestli se to tak dá u ženy nazvat) doslova upnula.
Tehdy ale ještě nevěděla, jak přirozené to je a jak přirozeně jí to půjde. Hodně jí totiž v měsících po nehodě začal pomáhat kolega z práce a kamarád ze střední Matěj. Ten Lucku kdysi tajně miloval, byl ale příliš nesmělý a skromný. Do dospělosti mu zůstala zvláštní platonická láska k hodné chytré Lucce, jak to viděl on. Imponovalo mu, že Lucka na rozdíl od ostatních čubiček nešla s každým, ale nechala se znesvětit (tak to Matěj viděl) jen sobě rovnými kluky. Věděl že i když ji Štěpán a Petr podvedli, měli jen choutky, nechtěli jí ani ublížit, ani jí nepohrdali jako kurvou. Lucie zkrátka do sebe nechtěla každý rezavý kuchyňák, ale hledala naleštěný meč. Znala svou cenu a zájem místních alkoholiků a trhanů, jakkoli jinak pěkných, ji urážel, pokud neměli intelekt a nějaké zájmy. Matěj byl zkrátka zvláštní kluk. Lucka mu imponovala, ve slabých chvilkách cítil žárlivost na její sex s jinými muži. Miloval, když jí mohl říkat „Luciáši“, protože jej zrovna kamarádsky popichovala a zlobila.

15. dubna 2017
Ten den probíhala svatba Lucie a Marka. Přejdeme především ke svatební noci. Lucka ležela na posteli oblečená do krásného bílého body s rozepínáním přímo mezi nohama. Každý by si s Markem vyměnil místo o svatební noci, jen jak by ji viděl s tím krásným účesem, ležící na zádech s pokrčenýma nohama, jako kdyby už podvědomě její tělo očekávalo svatebního misionáře. Jen odepnout háček a odhalit mušličku. Marek by si to také vyměnil s kýmkoli z vás. Bál se zcela legitimně, že se mu ani nepostaví. Po nehodě se to trochu zlepšilo, za rok ale zasunul do své lásky a právoplatné partnerky jen dvakrát. Z toho jednou se spíše on sám udělal polotvrdý třením mezi jejími stydkými pysky, zatímco ona mu nahrála orgasmus.
Také to celé dopadlo Markovou rukou na její kundičce. Třel jí klitoris, aby prožila alespoň orgasmus. Lucku však štvalo, že se Marek vyhýbal intenzivnímu prstění, nejspíš z nějakého komplexu kvůli neschopnosti jí pořádně naložit a vyšukat. Po roce už Lucka byla strašně nadržená. Rok občasného honění klitorisu? To by jí stačilo ve 14, 15. Ale ve 27 letech a se třetím chlapem? Měla vysazené prášky, snažili se už o dítě, protože v jejich situaci je to velmi dlouhý běh k cíli. Může to odteď trvat roky. Ovšem vystříkat se do ní zvládl za celý rok jen jednou a „proud“ z jeho poloměkkého pérka byl spíše jen pár kapkami spermatu. Často se udělal tak, že po dlouhém honění, dráždění a kouření jí do rukou/úst vyteklo sotva znatelných pár kapek spermatu. Mohla si tak akorát strkat po honění prsty do sebe, ale měla podezření, že to moc s tím malým množstvím (s bůh ví jak bohatým obsahem) fungovat nebude. Nefungovalo. Lucie měla zvláštní myšlenky při svatební noci, že? Je pravda, že ji to už frustrovalo, někdy měla chuť se sebrat a prostě to přestat s Markem dělat. Nakonec se o svatební noci přemohla, snažila se na Marka naskočit na koníčka, ale jakmile si ho do sebe zasunula, jeho polotvrdé péro po pár přírazech změklo. O hodinu později dosáhl při orálu orgasmu téměř bez spermatu. Od té chvíle se jejich styky ještě snížily. Marek navrhl ať tomu dají ještě rok – dva regenerace a malého namáhání a pak budou moci mít děti. Byl to ale sobec. Varoval jí před nevěrou, tajně ji kontroloval, nechtěl ani slyšet o sexu s jiným, myšlenka na možnost nevěry ho posedla a jeho dlouhodobá nálada po svatbě klesala, s Luckou mu to začalo skřípat a v tom se opět objevil Matěj, nyní již žádný panic jako na střední, ale sebevědomý mladý učitel na střední škole, který byl zdravý a na rozdíl od Marka měl možnost aktivně sportovat a výletovat s milými dívkami.

31. prosince 2017
Nyní to bylo mezi Lucií a Markem o něco lepší. V zimě to měl s bolestmi horší, takže používal na pohyb venku raději vozík. Na silvestra byl navíc po ruce Matěj jako pomoc a společnost. Lucka svůj kamarádský vztah s Matějem před Markem tajila, takže neměl problém s ním trávit silvestra. Myslel si, že se vídají jen v posilovně na cvičeních. Ale Lucku kryla její kamarádka Irena, která vždy potvrdila, že spolu všude byly a pečlivě si psala do deníku místa a časy. Irena totiž byla pěkně žhavá samice a přála Lucce, aby ji po dvou letech konečně pořádně vyšukal nějaký samec, jak to má v přírodě být. Matěj Lucii především pomáhal a nic si na ni nedovolil. Jí se líbilo, že si na nic nehrál a byl poměrně citlivý a vnímavý, dokonce s ním nedávno poprvé rozebrala svůj frustrovaný sexuální život. Teď už ale pryč od jejich pocitů, pojďme k faktům. Co se tehdy na silvestra stalo v panelákovém bytě 2+1 u Marka a Lucie?
Kolem sedmé večer se už samozřejmě pilo, všichni byli lehce opití vínem a dobře se bavili. Ano, silvestr doma je komorní, ale s ohledem na Marka to bylo pochopitelné. Čím více se pilo vína, tím více se na sebe Matěj s Luckou dívali. Pak už se spíše smáli jen oni dva a Marek byl do počtu. Lucka si to uvědomila a aby zabránila nepříjemné situaci, šla ještě zapnout pračku, dokud je na to čas. Ostatně vyprat nějaké věci potřebovala, v předvánočním pracovním shonu doma nic nestíhala. Večer u televize pokračoval příjemně až do chvíle, kdy Marka chytla bolest v zádech. Lucie mu starostlivě dala lék proti bolesti a zachumlala jej na pohovce do deky. Pak řekla, že zajde zkontrolovat pračku.
To byla přesně chvíle pro Matěje. Už to nemohl vydržet. Tady ten mrzák mu stejně neublíží. Strašně ji chtěl jako ženu. Což posílil ještě nedávný rozhovor na téma jejího sexuálního života, který v Matějovi rozbouřil moře žárlivosti, které se pak smísilo se vzrušením v dlouhých večerech, kdy půlku noci prohonil nad Luckou, jejími fotkami a nad představami. Chtěl ji prostě vyšukat jako samec – rozsévač, ale také mu leželo na srdci její dobro a její úleva od sexuální frustrace a od sobeckého manžela bez špetky pokory k tomu, že si za svůj osud může sám. Prostě tam půjde a buď ji vyšuká, nebo dostane facku, půjde domů a ukončí všechnu tu charitu, co jí dělal. To ne on, to víno.
„Promiň Marku, musím na záchod.“ Marek jen kývl, vypadalo to, že má s bolestí dost práce zde v obýváku. Měl čas, než zaberou léky. Chodba byla za zatáčkou a za dveřmi, které pro jistotu přivřel. Koupelna byla nejvzdálenější od obýváku, pračka hlasitě prala, bomba. Matěj doslova vtrhl do malinké koupelny, Lucka, která se zrovna před zrcadlem u umyvadélka snažila trochu ukočírovat svoje vlasy se na něj tázavě podívala. Nenapadlo jej nic jiného, než jí rovnou vlepit velkou pusu na rty. Odtrhla se od něj a dala mu facku, pračka burácela. Matěj ale neodešel. Lucka se na něj totiž dívala nejistě, bez většího údivu, a hlavně bez nějakého strachu či zloby. Byla krásná i v domácím oblečení, v tom obyčejném bílém tričku a rudých teplácích. Chytl ji za pasem a přitáhl si ji k sobě. Jemně se snažila odtrhnout, ale jen tak na oko. Chtěla podvědomě podlehnout a její mozek si musel utvořit jemné alibi. Začaly se vášnivě líbat, jazyk na jazyk. To vše se stalo rychle, na miniaturním prostůrku mezi umyvadlem, pračkou a starou vanou. Nebylo se kam hnout. Matěj toužil po jejích kalhotkách. Chtěl si k ní kleknout, tak ji narazil zadkem na peroucí pračku a hlavu měl na úrovni jejího pasu. Klečel před ženskou kundou jako před modlou, tak to asi my chlapi máme. Lačně jí stáhl rudé tepláky dolů a uviděl před sebou úžasné mentolově zelené kalhotky – brazilky. S kalhotkama už tolik nespěchal. Doslova si užíval, jak se před ním pomalu odhaluje její pahorek slasti, který u stojící holky přechází v malou úzkou čárku. Lucka samozřejmě byla vyholená, jako většina mladých holek dnes. „A tenhle chrám přede mnou prznili už tři chlapi“ pomyslel si Matěj „a já jsem až čtvrtý, ale dočkal jsem se svého snu.“ Za neustálého hučení pračky se přisál ústy na její kundičku, kopíroval její čárku jazykem a cítil, jak začíná zhluboka dýchat, vzdychat. Jako správná dáma Lucinka jen jemně naznačila, co chce. Nepatrně pokrčila levé kolínko a odtáhla nožičku od nožičky na které stále pevně stála, zapírajíc se rukama o pračku. Matěj byl první po více než 8 měsících od svatby, kdo jí pronikl do pochvy. Rozevřel jí trošku tu zatuhlou krásu, zatímco stále lízal. Nejprve jedním prstem, pak bez přerušení přidal druhý. Cítil, jak je vevnitř horká ze vzrušení, ale tuhá z nepoužívání. Samozřejmě netrvalo dlouho, a i přes pračku začal Matěj slyšet Lucčiny vzdechy. Cítil jak se kolem jeho prstů začíná její svatyňka stahovat a cestuje k tolik potřebnému orgasmu.
Byl si jistý, že by se od něj nechala klidně jen vyprstit. On ale nechtěl věci ponechat náhodě. Přestal s tím a vstal, začal ji zase líbat a její ruku si neomaleně strčil do kalhot, kde ihned začala osahávat koule. Snažila se pohonit jeho tvrdé péro. Pak mu Lucka pošeptala něco, co jej vzrušilo „Konečně velké tvrdé péro, to jsem neměla už dva roky.“ Probudila se jeho platonická láska a pocítil žárlivost při tom vědomí, že ještě nikdy nebyla jeho. Teď bude. Dominantně si ji otočil zadkem k sobě a líbal jí za krkem. Předchozí prstění trvalo jen minutku a věděl, že ten zbytek musí trvat podobně. Pračka zatím prala. Jako správný samec ji hrubě přitlačil k pračce a stáhl si kalhoty. Před sebou měl vyšpulené polokoule ženského zadečku a pod nimi pohled na něco, co zkrátka není v mých silách ani popsat, jak krásné to bylo. Vyšpulená buchtička, která jemně slintala a proužek šťávičky jí stékal po pravém závojíčku směrem k zemi, aby mohl začít po troškách kapat na zem. Matěj zaregistroval poblíž vchodu do její svatyňky výrazné znamínko. Znalost takového detailu Lucčina těla jej vzrušila. Neomylně směřoval své péro na krajíček. Nikdy nebyl nikomu ani s nikým nevěrný. Dostal na moment zvláštní představu, že to snad ani nepůjde. Že Lucka není jeho a tak se prostě slepí, uzavře a nedostane se do ní. Jenže toto je realita. Přišlo mu až děsivě vulgární, jak snadno do vzrušené rozprstěné kundičky zasunul půlku svého péra. Ani to nestihl zaregistrovat, čekal trochu odpor, ale stydké pysky se prostě rozjely od sebe a jeho péro se do nich zarylo jako nic. Až po pár centimetrech zaregistroval pocit příjemného tepla a určitý tlak uvnitř Lucky. Pomalu se do ní zasunoval a celé to sledoval, zatímco Lucka odevzdaně ležela na peroucí pračce a trochu to s ní šilo. Když se do sytosti nadíval, Matěj se na ni nalepil zezadu hrudníkem a zakryl jí dlaní ústa. „To abys neřvala“ a tvrdě přirazil… zas a znovu. Začal do ní zezadu bušit jako o život, stále nalepený tělo na tělo. Pračka jim dodávala svými otřesy a hučením rytmus, atmosféru živočišnosti. Matěj ji prcal, šukal, mrdal, konečně! Tyto slova projížděli hlavou především Lucce, která procházela fází omezeného vnímání. Věděla jen, že má péro v hluboko v sobě a že ji šoupáním tam a zpět neskutečně příjemně dráždí. V tu chvílí nevěděla jak se jmenuje, ani že je vdaná. Orgasmus. Přišel na Lucinku. Byl to tak silný příchod, že se začala nesmyslně kroutit, mlátit ručkama do pračky, nakonec odtrhla Matějovu ruku od své pusinky a zakousla se do ní. Měla pocit, že když to neudělá a neodvede trochu pozornosti, dostane infakrt z neuvěřitelné intenzity příchozího orgasmu. Jenže zrada techniky! Pračka přestávala prát. Matěje, který přece jenom tak velkou sexuální frustraci nepřetrpěl, to polekalo. Přestal přirážet. Lucku začal orgasmus zase opouštět. Zůstal v Lucce zasunutý nadoraz a ani se nehnul, aby nebylo nic slyšet. „Co teď?“ Sakra!“ pošeptal jí do ucha. „Zaa…začne to ždímat… pak to do..dodělej“ oddychovala Lucka. Čekali tedy bez hlesu, zaklesnutí do sebe na pračce. Ždímání začínalo pomalu. Vypouštění vody…… jedna otáčka… dvě otáčky. Matěj, který měl už předtím sám na krajíčku, začal z oddáleného orgasmu cítit neuvěřitelné pnutí. Nemohl takřka odolat touze, nevyšukat Lucku bez ohledu na nastalé ticho. Lucinka na tom byla ještě hůře, celá kundička ji zevnitř spalovala, přímo žádala pocit tření a když se nedostával, něco ji nutkalo, narážet se na to péro v ní sama. Ale musela odolat i když byla tak mimo, že už ani pořádně nevěděla proč. Svrbění postoupilo do takové fáze, že musela kroutit prsty na nohou a mačkat dlaně v pěst, aby to pnutí a pálení v jejím vyplněném tunýlku bylo k unesení. Tato situace měla za následek, že pouhá nevěra se zvrtla v něco pro Marka závažnějšího. Po chvíli, kdy se ždímání spustilo naplno a začalo s jejich těly poskakovat si Lucka přitáhla za pačesy zpoza sebe Matějovu hlavu „Neberu prášky.“ Matěj ale nijak nereagoval a začal ji šukat, to Lucce stačilo. Zase jemné alibi v jejím mozku zapadlo do sebe a umožnilo jí pokračovat bez výčitek. Úleva to byla neskutečná. Matěj ji šukal tak tvrdě, že cítila mírnou bolest, jak jí žaludem bubnoval na děložní čípek, ale orgasmus přehlušil všechno. Cítila zároveň, jak se v ní Matějovo péro začíná stahovat. Bez zábran se pokoušela přehlušit ždímací režim „Udělej se, ano, udělej se do mě!“ Matěj se do Lucky zarazil na doraz. Byl to tak silný pocit, že se musel zastavit a zaryl nehty do jejího zadku. Po prvním výstřiku v ní trošku pojezdil a pomáhal tak druhému, třetímu a čtvrtému napumpování Lucinčiny zadané nevěrné dírky spermatem.
Když opadly první emoce, dostavil se rozum. Matěj se vysunul z Lucinky a sperma z její pochvy okamžitě začalo kapat do jejích kalhotek a tepláčků, které měla stále stažené pod koleny. Naprosto rudá a udýchaná se vzpřímila a otočila k umyvadlu. Neměla teď nějak chuť se dívat na Matěje. Dala úplně dolů své stažené kalhotky s kalhotama a vzala z poličky pod umyvadlem papírové kapesníčky, jednu nohu si zapřela o hranu vany, druhou stála na zemi a likvidovala důkazy o své nevěře. Se zájmem sledovala (a sledoval i Matěj), jak se kundička poddává kapesníku, který likviduje důkazy z každého skrytého záhybu její kundičky. Ze strachu vypotřebovala další tři. Stále z ní vykapávala troška bílého semene, tak ještě jeden namočila ve vodě a vytřela si s ním důkladně dírku. Lucie přestala vnímat Matěje, který si mezitím natáhl kalhoty a do hlavy jí zase naskočil Marek. Začala panikařit. Viděla spermatem potřísněnou půlku oblečení, co měla na sobě! Jak teď? Jo, koš se špinavým prádlem! Uff, jsou tu nějaké věci, co se mi do pračky nevlezli! Vzala své rudé tepláky a zahrabala je na dno koše. Vytáhla si nějaké starší, již vyhozené. Může říct, že si je zašpinila vínem. Kalhotky tu nemá, špinavé si brát nebude. Ovšem sperma zatím zaschlo a kalhotky zaškrobilo a s Markem stejně nějaký sex nebude, vlastně to zaškrobení nejde ani na první pohled vidět! Nechá si je.
Chtělo trošku odvahy po tolika minutách vylézt z té koupelny a dělat jakoby nic. Jenže Marek si zdříml. Jeho léky na bolest byli silnější a jelikož si trochu vypil (i když by neměl) omámilo jej to. Nevěděl nic. Když se Marek probral, oba dva seděli na svých místech. „Spal jsem dlouho?“ zeptal se Marek. Jeho manželka měla pěkně rudé tvářičky. „Pár minut sis zdříml, nevadí.“ Špitla Lucka, dívajíc se do země. „Miláčku, nemusíš se stydět za to, že sis trošku vypila, vidím jak máš rudé tváře z toho vína“ řekl Marek a zasmál se. Chytl ho záchvěv velmi dobré nálady. Posadil se a natáhl se k Lucii, chytil ji za ruku. Trochu cukla, podivné. Ale pak mu ruku dala. Marek to přešel. Chvíli se mlčelo. Matějovi to bylo hloupé. Euforie i podivný stud se mu honil hlavou. Možná tomuto muži se kterým se bude bavit jako by nic právě oplodnil jeho ženu, právoplatnou manželku. Převážila euforie. Pro blaho všech rozvedl konverzaci jako by se nic nedělo.
Lucka se za to cítila stále hůř. Vše jí začalo docházet. Ale tělo bylo uspokojeno. Vlastně po tolika měsících nebyla připravena na tak žhavou akci. Pomalu jí z toho Matějova bušení začal bolet podbřišek a celkově místa oněch ženských orgánů a poškrábaný zadek. Když se blížila půlnoc, řekl jí Marek, ať přece rozlije šampaňské. Kvůli mírné, ale otravné bolesti šla nápadně divně. Navíc si docela nevědomky držela ruku na podbřišku, když šla pro láhev do lednice. Marek, který byl kolem půlnoci už notně ovíněný a veselý si toho všiml „Miláčku, proč chodíš jak naprcaná kachna? Jestli tě bolí břicho, tak už asi fakt nepij.“ Naprcaná kachna se zaryla Lucii do mozku a na ten moment už nikdy nezapomene. Trefilo ji to jako blesk. Podívala se na Matěje, ten raději uhl pohledem. „Už bych fakt neměla pít, sednu si a ať nám to uleje Matěj.“
Když šli spát, Lucie vedle Marka nemohla usnout. Matěj odešel přespat domů, staví se prý ještě u známých, kteří to táhnou až do rána. Když si byla jistá, že tvrdě spí, vyvlékla se z jeho obětí a šla na záchod. Seděla na prkýnku a brečela, hrozně brečela. Nevěděla co má dál dělat, cítila se hnusně a jako kurva. Zradila Marka a sama sebe. Udělala přesně to, co jí udělali její minulí partneři. Když se vybrečela a uklidnila, šla si opláchnout do koupelny ubrečený obličej. Pustila vodu a podívala se na sebe do zrcadla. Za sebou viděla onu pračku. V tu chvíli se jí v hlavě něco přeplo. Nedokázala si to vysvětlit, ale začalo jí to neskonale vzrušovat. Dívala se stále na pračku, stáhla si do půlky stehen pyžamové kalhoty. Zapřela se zadkem o umyvadlo a masturbovala. Vsunula si ručku mezi jemně sevřené stehna, vypadala docela stydlivě. Nahmatala si klitoris a jen s ním kroužila mezi prsty. Cítila poškrábaný zadek, důkaz nevěry, což ji ještě více vzrušovalo. Udělala se během minuty a představovala si další žhavou nevěru.

Rok 2018
Během několika týdnů gynekolog manželům Markovi a Lucii oznámil, že čekají dítě. Lucie po silvestru několikrát měla něco s Markem, aby zakryla pach své nevěry a případné otěhotnění mělo svůj základ v aktivitách s Markem. Nikdo neříká, že se Lucie netrápila a stala se z normální holky bezskrupulózní dračicí. To je omyl. Trápila se, ale byla příliš slabá na to, mluvit o tak brutální věci jako možné těhotenství s jiným mužem. Na chuť po nevěře si zvykla, jelikož s Markem se to zlepšilo během následujících let, ale jen málo. Přijala to za svou přirozenost, že potřebuje víc sexu, než se jí dostává. První měsíce po nevěře se začetla do literatury. Přečetla si o tom, jak spartští vojáci, odcházející na dlouhá tažení, nebo již zmrzačení z bojů, přenechávali svoje manželky na starost svým bratrům, otcům a dalším mužům v rodině. Byl-li Sparťan zmrzačen a nebyl-li schopen počít dítě, souložil s jeho ženou jiný plnoprávný Sparťan, aby se rod zachoval. To ji uklidnilo, v minulosti to dokonce mohlo být i normální. Po roce si už nevyčítala ani to dítě. Protože kdo ví, jestli by ho s Markem vůbec měla. Lucie byla také ještě mnohokrát nevěrná s více muži. Později taky přišel ještě druhý a třetí potomek. Snad alespoň jedno z těch dětí bylo Markovo, ačkoli lékaři se trošku divili, že Lucie musí být velmi plodná žena, vzhledem k výsledkům vyšetření, jakými dlouhodobě oplýval Marek. Je Lucie odsouzeníhodná? Nemyslím si. Myslím, že Marka milovala. Vždyť která mladá žena by zvládla v dnešní době pečovat o rozbolavělého mrzáka, vzít si jej a milovat jej. Potřebovala si jen trochu užít a potřebovala porodit a vychovat děti. A to jí Marek nabídnout nemohl. Jinak ale byla celý život ve všech ostatních ohledech jen jeho.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Možná budu neortodoxní, ale líbí se mi více povídky jako tahle. je tu víc příběhu, syrové popisy mrdání prostě nepotřebujem neustále dokola omilat v nekonečných sériích nebo opakujicich se povidkach bez dalsi pridane hodnoty.
    Dekuji autorovi a napsat i neco kratsiho by nebylo od veci.

  2. Je to moc pěkná povídka, děkuji autorovi za příjemné počtení. Líbí se mi, jak autor naráží na tu nepřízeň osudu mladého páru. Myslím, že Lucka vydržela poměrně dlouhou dobu žít vedle něj, než ho podvedla. Ale hned bez kondomu a nechat se vystříkat? – to považuji za dost extrémní čin a popření toho, že toho „mrzáka“ měla opravdu ráda. Jsou i jiné způsoby oplodnění, než přirozená cesta.. Samozřejmě už hodně zabíhám do logiky věci.. Každopádně jsem rád a děkuji autorovi, že ve mě nějaké myšlenky o příběhy vyvolal 😉

  3. Ano, něco jiného je to u manželky v delším vztahu a něco jiného mimo manželství. Spontánně existuje záchvat obrovské touhy, odporující racionalitě – toužící po vystříkání holky mimo uvažování – mně se to stalo, mimo kohokoli ve svazku manželském. Ale musím uživatelovi Vassarin říct, že jsem ustoupil poptávce po vystříkávání na úkor realismu. Povídka ani nemusí tvořit realistickou fresku, když autor chce realitu zkreslit. Můj cíl je maximální realismus, ale bylo mi to vyčítáno, že je větší touha po oplodnění a vystříkání. Tak jsem to napsal a ubral z úvahy nad reálným děním v podobných věcech.

    • Děkuji za reakci, každopádně musím říct, že jsem také fanda spíše realismu. Bohužel většina povídek zde i kdekoliv jinde se zvrhává v někdy více nereálné slovní porno. A kvalitní, třeba i smyšlenou povídku, založenou na reálném ději, aby člověk pohledal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *