Její šéf

Když jsem se s Janou poznal, věděla o mé zálibě v nevěrných partnerkách, ale brala to jen jako moje erotické představy. Upozornila mě proto, že dělá pro šéfa, který si při jejím nástupu do práce vymínil její poslušnost a příležitosný sex. Ujistil jsem jí, že to chápu a že s tím v žádném případě nemám problém. To jsem opravdu neměl, ale zdaleka jsem ještě netušil, jaké to může být.

 

Petra jsem poznala krátce potom, co jsem nastoupila do nově vzniklé firmy. Kamarádka mi řekla o této firmě otevřené na okraji našeho města a pověděla mi i o šéfovi, takže když jsem přišla na pohovor jako tlumočnice do němčiny, byla jsem dost dobře obeznámená s choutkami pana šéfa. Šéf byl rodilý čech, ale po rodičích arab a bylo to na něm vidět. Působil však velmi kultivovaně a mile. K mému potěšení mě ohodnotil jako příjemnou a krásnou ženu, vyzkoušel si mě z němčiny a angličtiny a vysvětlil mi moje zařazení v jeho firmě.  A pak to přišlo.

„Než se s konečnou platností dohodneme, milá Jano, musím Vás ještě s něčím obeznámit. I když jsem ženatý muž, tak velmi často pracuji dlouho a svoje sexuální potřeby řeším tak jak je potřeba. Jsme tady ve firmě malý rodinný kolektiv(on, skladník, a jinak šest ženských) a na rovinu říkám, že jsem zvyklý, když mi moje zaměstnankyně vyhoví v sexu tak jak já chci, a je mi jedno, jestli budete svobodná, zadaná, nebo vdaná. Počítám s tím i ve Vašem ohodnocení, které jak jste si všimla, je velmi nadstandartní. Musím se vás ale zeptat, jestli s tím souhlasíte a byl bych velmi rád, Jano, kdyby Vaše odpoveď byla ano.“

Byla jsem na to od kamarádky připravená a šéf se mi jako muž líbil nejen vzhledem, ale hlavně vystupováním, takže jsem souhlasila aniž bych u toho moc zčervenala. Pracovala jsem ve firmě už druhý měsíc, když jsem poznala Petra, a na sex se šéfem nedošlo i když jsem kolem sebe pozorovala, že tu a tam si nějaká kolegyně zřejmě se šéfem užívala, ale častěji na služebních cestách a tam jsem zatím ještě nejezdila. Petr pro mě jezdil poměrně často do práce a šéf si mě kvůli tomu začal dobírat.

„Už ho tady zase máte, Jano“, „Už je tu zase Váš gentleman, Jano“, „Vy ho ale máte dobře vychovaného, Jano, jak je přesný, a jak se o Vás stará.“

A potom to jednoho dne přišlo. Kolem poledne si mě šéf zavolal k sobě.

„Přijede pro Vás dneska zase ten Váš, Jano?“

„Ano, dneska jsme domluvení, že přijede“

„Tak mu zavolejte, ať dneska přijede o půl hodiny později. Počkáme až ostatní odejdou a já Vás potom dneska ošukám ve vaší kanceláři, ano, Jano?“

„Ano, pane šéfe“ odpověděla jsem a chtěla odejít.

„Počkejte Jano, to není všechno. Chci aby jste mu řekla, že až přijede a bude na Vás čekat, že Vás budu u Vás v kanceláři šukat na stole. Chci, aby to věděl. Aby věděl, že až přijede a zaparkuje pod Vaším oknem, že budete ležet nahá na zádech na svém stole a čekat až já přijdu a ošukám Vás. Myslíte, že to pro Vás udělá, že bude tak poslušný a zvádne to?“

„Doufám, že ano“ hlesla jsem a vůbec jsem si nebyla jistá. Chtěla jsem jít do kancu a zavolat mu.

„Ne počkejte Jano, zavolejte mu teď hned, tady, přede mnou“, zazněl příkaz, úplně jinak, než jsem byla doposud zvyklá. V jeho hlase bylo něco, co nesneslo odpor, a tak jsem zavolala Petrovi.

 

Po poledni mi najednou zazvonil telefon, volala Jana, a tak jsem všeho nechal, pohodlně se usadil a vzal hovor. Janin hlas zněl nejistě a tajemně a já šestý smyslem vytušil o co půjde a ještě než se k tomu dostala, pocítil jsem neznámé vzrušení.

„Ahoj Péťo, jsem u šéfa v kanceláři,……víš jak jsem ti říkala o tý podmínce, když jsem tady nastupovala….., tak dneska…., no šéf chce, abys přijel o půl hodiny déle. No a chce, abys věděl, že až zaparkuješ a budeš na mě čekat, tak budu u sebe v kanceláři ležet nahá na stole a šéf mě bude šukat. Šéf chce, abys to věděl, až tady na mě budeš čekat,…….uděláš to pro mě, miláčku?“

Krve by se ve mně nedořezal, protože všechny byla v tu chvíli už dole. Byl jsem vzrušený jak nikdy. Pomalu mi docházelo, že dojde k tomu o čem jsem zatím jen snil u svých představ a videí. Až jsem z toho oněmněl.

„Halo, miláčku, jsi tam?“ ozývala se Jana nejistě a trochu rozpačitě.

„Ano miláčku, jsem tady“ prolomil jsem mlčení, „to víš že to pro Tebe udělám, budu tam přesně, těším se na Tebe a moc Tě miluju“, vypadlo ze mě a ten den jsem už na nic jinýho nemyslel.

Přijel jsem o deset minut dřív a tak jsem ještě čekal o blok dřív, a na místo jsem přijel přesně. Zastavil jsem na svém místě pod oknem její kanceláře, kousek od vchodu. Už tady žádná auta nebyla, takže mi došlo, že je tam se šéfem sama. Zalil mě pocit nezvyklého tepla, představil jsem si svojí Janu, jak tam leží nahá na stole, připravená se odevzdat svému šéfovi. Představoval si její odhalenou, vyholenou kundičku, připravenou pro cizího ptáka, její bradavky, jak trčí vzrušením do světa a světe div se, představoval jsem si ten cizí penis, jak se k ní blíží a jak do ní zajíždí. Seděl jsem se svýma představama, díval se na okno a čekal.

 

Pět minut před půl jsem už byla nahá a stála u okna a vyhlížela Petra. Přijel přesně, zaparkoval pod oknem a podíval se na mě, až jsem se zastyděla a myslela, že mě vidí. Rychle jsem přešla ke stolu a lehla si na něj, na záda, pokrčila nohy a najednou jsem si připadala jak děvka, vlhká? Šéf přišel téměř v zápětí, aha, kamera, došlo mi, teď už konečně chápu, proč tady všude kamery jsou. Jak rychle přišel, tak rychle z něj spadly kalhoty, spodky stáhl jen ke kolenům. Podívala jsem se na jeho výbavičku. Vlastně jsem to čekala. Menší, ale chlapák, jak šéf sám. Otřel si špičku žaluda o moje mokré závojíčky a asi spokojeností zachrochtal. Ošukal mě tak jak pracoval, poctivě, naplno, bez pauzy, vystříkal se do mě, přešel k hlavě a strčil mi ho do pusy. Olízala jsem ho a on si natáhl kalhoty, zkontroloval kameru a šel. Ve dveřích se otočil.

„Vypadá to, že Váš přítel, Jano, je poslušný. Zůstaňte ležet na stole tak jak jste a zavolejte mu, ať si Vás přijde vyzvednout.“ Zase ten autoritavní tón, nepřipouštějící odpor.

 

Představy mi letěly hlavou jako šílený, prolínaly se vzpomínkami na mé milování s janou a představami cizího ptáka v ní. Najednou telefon. Mám si jí přijít vyzvednout dovnitř. Otvírám opatrně dveře do kanceláře, Jana leží na stole, nahá, nohy pokrčené, rozkročené, kundičku lehce pootevřenou. Další vlna horka se přežene mou hlavou a jdu k ní, líbám jí, chutná slaně, divně.

„Nezlobíš se miláčku?“, ptá se a její oči se upřeně dívají do mých.

„Ne, jak bych mohl miláčku, vždyť tě miluju a tohle jsem vždycky chtěl, vždyť víš, říkal jsem Ti to“.

„Já vím, ale teď je to doopravdy. Opravdu se nezlobíš? Vzrušuje Tě to? Byla jsem s jiným, mám jí vystříkanou od jinýho“

Přitahuje mě její rozkrok, přejdu mezi její nohy a dívám se chvílema na její kundičku a chvílema do jejích očí. Je šťastná a nadržená, znám tenhle pohled.

„Ne miláčku, opravdu se nezlobím a jsem opravdu strašně vzrušený, celou tu dobu v autě jsem nemyslel na nic jinýho“.

Její ruka sjela do klína, lehce si roztáhla závojíčky a z růžové kundičky začalo pomalu vytékat bílé sperma. Její pohled se upíral do mých očí, ta chvíle byla neskutečně dlouhá, její oči, rozevřená kundička, její oči, bílé semeno, její oči……, věděl jsem co přijde.

„Vylížeš mě, miláčku?“……………

Pits

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pokračování by bylo moc supr 🙂

  2. Velmi pěkný příběh. Krásně se to čte.=)

  3. Opravdu pěkně napsáno. Snad bude pokračování 🙂

  4. Opravdu hezky napsáno. Zasloužilo by si to pokračování.

  5. Jo moc dobře se to četlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *