Zuzka v GANGBANG párty

Jak jsem psala do komentářů, byla jsem ještě jednou za dědulou. Ale s manželem jsme se rozhodli, že nyní napíšeme něco z říše fantazie.Poprvé budu psát já (Zuzka) a manžel bude přispívat jen svými nápady 🙂 Takže jdeme na to. Vzrušuje mne téma gangbang, takže zkusímzplodit něco v tomto duchu. Ještě jednou upozorňuju, že následující povídka, je naprosto smyšlená! Nebo ne? Nechám to na vás 🙂

Jednou mi manžel navrhnul, ať jdeme do swingers klubu.
Cože? Nejdu! To Ti nestačí, že už jsem se kvůli tobě spustila se třema chlapama? A vůbec, asi už za čuňákem chodit nebudu, Ty chceš pořád více!
Ale no tááák, nemusíš přeci mít s nikým hned sex. Můžeme tam jen posedět a mi bude stačit jak z tebe bude těm chlapům stát. A pak si zalezeme do nějakého pokoje nebo boxu a ošukám Tě jen já, a možná jim dovolím se maximálně tak dívat.
No, to je teda romantika. Ty to fakt dokážeš pěkně podat. Zlobila jsem se.
Ale nakonec jsem souhlasila a hned o víkendu jsme vyrazili.
Byla to nějaká bývalá hala, kde byl prostor nápaditě rozdělený přepážkami, a různými závěsy, a to dohromady tvořilo spoustu zákoutí, polootevřených kójí, uzavíratených pokojíčků, ale i zcela otevřených míst se stolem a sedačkami. Uprostřed byl kruhový bar a vše byloosvětleno, decentním světlem, které i díky spoustě zrcadel vrhalo všude odlesky. Takže, člověku se na první pohled zdálo, že není nic vidět, alepo chvíli zjistil, že je vidět z jedné strany haly na druhou.
V šatně jste se museli svléci minimálně do spodního prádla, nebo nějakého erotického oblečku, ale mohli jste jít i úplně nazí. Jen vstup zcela oblečeným byl zakázán.
Zvolili jsme spodní prádlo a já k tomu podvazky se vzorovanými punčochami do půlky stehen, lemovaných krajkou.
Seděli jsme na baru, popíjeli sekt a já po nějaké době jsem si musela odskočit. Když jsem se vracela, míjela jsem stůl kolem kterého sedělo několik starších pánů a podle několika lahví co měli na stole, jsem poznala, že asi hluboko do kapsy nemají. Samé pravé šampaňské a drahé skotské. Když mě uviděli, hned měli oplzlé řeči a návrhy. Trochu jsem je odpálkovala a odešla k manželovi.
Co chtěli? Ptal se hned manžel.
Ale takové kecy.
No tááák, řekni.
Fakt to chceš slyšet?
Horlivě přikývl.
Za kolik kouřím a že mám pěknou prdel a kozy. Debilové.
Proč debilové? Viděli pěknou ženskou. Nooo a vypadáš trochu jako… nooo děvka…
Hmmm, jsem si myslela, že se Ti to bude líbit. Jsi fakt vadný! Řekla jsem naštvaně a poručila si skleničku whisky.
Vypila jsem ji na ex a poručila si další.
Víš jak je to tu drahé, řekl manžel.
No a, neměl jsi mě tu zvát.
Nepřišli jsme sem pít.
A co, mám šukat s cizíma?!!! Úchyle!!! Víš, že už neberu prášky!!!
Vtom jsem si přes jeho volné trenýrky všimla, že manželovi stojí.
Ty seš fak úchyl!!!
Nemůžu za to. Každopádně pít už nebudeme a jdeme domů.
Tak to teda ne! Chci se bavit a jestli mi nekoupíš pití, oni mi ho koupí! Řekla jsem.
Kašli na to, jdeme domů. Řekl manžel.
Ne, kašlu na tebe! Zvedla jsem se, pleskla se po zadku a vyrazila k oněm pánům.
Tak pánové, máte tu pro mě místo? Zeptala jsem se, když jsem došla k jejich stolu.
Určitě, ozvali se a hned uvolňovali místo mezi sebou.
Sedla jsem si mezi ně a hned jsem měla v ruce šampáňo.
To je servis, zasmála jsem se.
Tak kdo byl ten hrdina, co chtěl vykouřit? Zeptala jsem se.
Chvilku zmlkli, jak jsem je překvapila a pak se jeden ozval. Já.
Chcete to tady, nebo si mě odvedete do soukromí?
Tady ty couro! A pohodlněji se usadil a opřel do gauče.
Hrála jsem suverénku, ale styděla jsem se. Přesto jsem přelezla po gauči přes dva chlapy až k tomu, co chtěl kouřit a jakoby nic jsem mu vzala ocas do pusy.
Podívejte na tu děvku! Ta se toho nebojí! Lízel mu pořádně i koule! Saj ten žalud! A další podobné výkřiky a smích se ozýval od jeho kolegů.
Cítila jsem jak mi ostatní hladí přes kalhotky zadek, kundu a mačkají kozy přes podrpsenku.
S ptákem v puse, jsem se po očku podívala po okolí a zjistila jsem, že kolem stojí i jiní diváci. Samotní chlapi, ale i páry. Některé ženské kroutily hlavou a říkaly něco svým partnerům. Zaslechla jsem jen útržky jako… do to bych nešla, …beztak je to zaplacená šlapka, … chudák manžel, viděla jsem je sedět spolu u baru… a podobně. Ale některé byly vzrušené a kousaly se do rtů a nechaly se obírat svými partnery, nebomožná i cizími chlapy. Všimla jsem si, že chlapi jsou všichni nad padesát let. Asi páni podnikatelé, co tady vytáli své milenky a zlatokopky. Nachlapech bylo vidět, že jim život na vysoké noze svědčí a nějaké kilo i více kilo navíc neřeší.
V tom jsem zahlédla mého manžela, který se také díval, ale ne sám! Stál tam nahý se stojícím ptákem a líbal se a mačkal kozy starší ženě, takpětačtyřicetileté. Ale musím uznat, že moc hezké. Velké kozy, tak pětky možná i šestky, větší zadek a zarostlý černý trojúhelník mezi nohama.

Ale přesto, měla krásně symetrickou postavu a pěkná po tváři s krásným účesem. Manžel se s ní líbal, mačkal jí kozy a prstoval kundu.
V tom si všiml, že se na něj s tím ocasem v puse dívám. Zašeptal něco té své neznámé a ta se ochotně otočila, předklonila a roztáhla půlky.

Manžel jí ho jakoby nic fouknul do zadku.
Tak to teda ne! Řekla jsem si.
Vytáhla jsem ocas z pusy a tak aby to všichni slyšeli jsem řekla.
Pánové, manžel se na mě vykašlal a nechal mě tady s váma samotnou. Že prý jsem děvka. Takže abych mu dala za pravdu, dneska děvka budu. A dám zaváděcí cenu. Kdo chce kompletní služby, tady do té dózy po šampaňském hodí tisícovku a jsem jeho se vším všudy.

Spoléhám, že si mě nikdo nenavleče na ptáka bez zaplacení. Zasmála jsem se a pánové se mnou.
Po hale to zašumělo a hned se začaly natahovat ruce s danýma bankovkama a ty mizely v dóze.
Vrátila jsem se ke kouření a už mi začali stahovat kalhotky.
Podvazky Ti necháme, ať vypadáš jako pravá štětka, stejně potřebujeme jenom díry. Zasmál se jeden a ostatní to hned kvitovali.
Hned první mi přiložil žalud na anál a snažil se ho tam dostat. Moc mu to nešlo, protože se mu suchý žalud lepil na můj suchý zadek.
Ale měla jsem pusu plnou slin a předmrdky z kouřeného ocasu, tak jsem si plivla do ruky. Měla jsem toho plnou dlaň, hned jsem si to plácla mezi půlky a promnula mu žalud. Hned mu to šlo lépe a po chvíl tlaku zadek povolil a žalud zaskočil dovnitř. Trochu mě to zabolelo, ale i vzrušilo a zadek se mi sevřel hned za jeho žaludem tak silně, až slastí vyhekl. Nahmatala jsem mu jeho velké vytahané koule, které mu rajcovně visely a opatrně jsem mu je masírovala. Začal se ve mě pohybovat a dostávat hlouběji. Pleskal mě po zadku a s každým plesknutím, mi řekl děvko, couro nebo něco podobného. Další chlapi mi mačkali kozy a dost bolestivě tahali bradavky. Měl ale tlustého čuráka a v půlce jeho délky se už nemohl dostat dále.
To nejde, nechce si někdo ustříknout a trochu jí semenem promazat prdel? zeptal se ostatních
Jo, já už to mám na krajíčku, ještě chvíli a hodil bych jí to na záda.
Ušklíbla jsem se na něj a jízlivě poznamenala, že vyhonit si ho mohl bez placení.
Jeho ocas byl celý upatlaný, jak mu z něj teklo a od honění našlehaná předmrdka mu na žaludu vytvořila hustou pěnu.
Tohle jako chcete strčit do mě, jo?! Běžte si ho umýt!
Vždyť právě jdu do myčky, odpověděl mi se smíchem, postavil se za můj zadek a zasunul ho dovnitř.
Vy prase!!!
Drž ty čubko!
Musela jsem ale uznat, že ve mě krásně klouzal a stačilo mu pár přírazů, aby jsem ucítila jeho chlupaté koule na kundě, takže jsem poznala že je ve mě celý. Už jsem se těšila na mrdačku, ale chlápek si mě přidržel za zadek a začal se ve mě cukat.
Otočila jsem na něj hlavu a podle jeho blaženého výrazu, jsem zjistila, že si do mě právě ulevuje.
Co to jako být?! Myslíte, že tu jsem jenom na semeno?!
Vůbec si mě nevšímal a jen si ulevoval.
Když s tím skončil, vytáhl ho ze mě a poplácal po zadku jako když chválí nějakou klisnu.
Chtěla jsem to ze sebe vytlačit, ale hned mi ho tam vrazil ten co mě šukal jako první.
Hmmm, to je něco jiného! Pěkně vymrdaná a promazaná prdel! To je jízda!
Nechala jsem ho, ať si užívá a vrátila se ke kouření.
Najednou se mi zvětšil v puse a teplé husté semeno mi začalo prodit do pusy. Prasata! Oni se snad na tuhle akci připravovali, každý stříká jako kdyby spíš chcal, probíbalo mi v hlavě, ale nechtěla jsem dát nic znát a polykala jsem jako kdyby nic lepšího nebylo.
Zatím dospěl k vrcholu i ten v zadku. A začal si ulevovat.
Když ho vytáhl, tak řekl, ať všechno nechám v sobě a neopovažuju se to vytlačit. Ještě si ho nechal olízat a zatím už přistoupil k dílu další mrdák. A zase do zadku!
Mám taky kundu, vy prasata!
No jo paninko, do kundy můžeme šukat pořád, ale do zadku to každá manželka nebo milenka ráda nemá. Tak si to musíme vynahradit na vás, když jste dneska za děvku.
On byl vůbec nějaký ukecaný a celé šukání mého zadku komentoval a popisoval jak mi to udělá a jaké zrovna používá tempo. Vydržel docela dlouho.
Tak paninko, bude se stříkat! Zasunu ho dovnitř celého a koule vám rukou strčím mezi pysky a budu vám je třít. Táááák už to je! Cítíte jak do vás stříkám?! Řekněte že ano!
Svým způsobem to bylo rajcovní, jak mě používal a komentoval to.
Dalšího konečně napadlo zaššukat si do kundy a pěkně mi ji vystříkat. Už jsem to potřebovala a během chvíle jsem se udělala.
Pak na mě šli ve dvou. Na jednoho jsem nasedla a hned mi sál cecky a druhý mi ho strčil do zadku. Udělali se za chvíli a skoro současně.
Semeno mi už teklo z obou děr a míchalo se mi mezi nohama, takže i ti první co mi vystříkali zadek, si mohli být jistí, že se jejich semeno dostalo do mé nechráněné kundy.
Další dva si mě otočili naopak, takže jsem ležela zády na tom co mě šukal do zadku. Oba se do mě vystříkali a já se znovu udělala.
Pak na mě lehnul jeden tlusťoch a šukal mě na klasiku. Lehl na mě tak rychle, že jsem si ani nestačila všimnout jeho výbavy. Ale jak do mne zasunul ocas, myslela jsem že ho mám až v krku, jak byl tlustý a dlouhý. Ještě že už jsem byla tak vyšukaná. Kozy jsem ještě neměla postříkané, takže si s nima užíval. Kousal je a cucal. Mrdal mě tvrdě a dlouho. vůbec na mě nedbal a já se udělala na té jeho bezohledné kládě.

A když se měl udělat, poručil ať si kleknu a všechno mi nastříkal do obličeje a na cecky. Měl toho tolik!!!
Teprve teď jsem si mohla prohlédnout jeho obrovské koule. Připoměli mi jedno péčko s koněm. Ne, že bych tento typ porna sledovala. Ale ty koňské koule mi utkvěli v paměti a někdy jsem si je představovala ve svých fantaziích. A teď jsou tady! Nevadilo mi, že jsem celá zapalaná od semene, hlavně že se mi to splnilo! Lízala jsem mu je, líbala je a čistila jazykem od semene. Poprosila jsem ho jestli by mi to nemohl udělat ještě jednou, ale vystříkat se mi do kundy.
To víš že jo, ty couro, ale musíš chvíli počkat. Nejde mi to dvakrát za sebou.
Dalším dvěma chlapů jsem v kleče vykouřila. Jednoho jsem spolykala a druhý mě celou zkropil semenem.
Pak jsem nasedla na dalšího a zatím co, jsem ho obsluhovala na koníčka, kouřila jsem dalšímu.
Vystřídalo se na mě ještě dalších dvacet chlapů a já měla semeno úplně všude. Zkoušeli jsme různé polohy a plnili si na mě sny, které jim manželky nedovolili. Měla jsem nádherně uvolněné a promazané obě díry a vzrošovalo mne jak mi po sobě kloužou půlky zadku a taky jak jsem o sebe třela klouzající kozy. Ale hlavně jsem se pořád těšila na toho tlusťocha s obříma koulema.
Konečně jsem se dočkala!
Klekni a vystrč prdel!
Hned jsem poslechla a blaženě se prohnula v zádecha, kozy přitiskla na podlahu a vyšpulila zadek co to šlo.
Ucítila jsem jeho žalud na zadku a nepřed se trochu lekla. Má ho moc velký. Ale pak… ať si mě třeba rozerve, bude to stát za to! Podržím mu jako klisna!
Zasouval ho dovnitř a díky tomu jak jsem byla rozšukaná, to nebylo tak hrozné. Jen obrovský tlak. Ale le tááák příjemný!
Když byl asi v půlce vytáhl ho a strčil do kundy. To bylo úžasné!
Chvíli mi ji šukal a pak zase vystřídal díry, ale teď už se dostal hlouběji.
Šukal mě a střídal díry. Já vyváděla a když se konečně dostal až po kořen do zadku, tak jsem zažila ten nejúžasnější anální orgasmus! Ječela jsem na celé kolo! Pak to samé předvedl i s mou kundou. A když mi ji konečně vystříkal, udělala jsem se znovu a přála si, aby to byl on kdo mě dnes oplodní.
Lehl si na záda a já mu ho lízala a čistila a líbala jako nějakou modlu. Domluvila jsem si, že kdyby si kdykoli potřeboval ulvit, ať mi zavolá.
Tím tahle akce skončila a já se vydala za manžílkem k baru. Tak co, takhle sis to představoval?
Jsi dokonalá děvka.
Prohlížela jsem se v zrcadle, celá zalepená od semene, včetně vlasů. Cítila jsem jak mi to teče z kundy i zadku. Bylo to opravdu dokonalé.

Tak tohle je má, asi hodně ulítlá fantazie z říše gangbangu. Asi jsem to trochu přehnala, tak doufám, že se bude líbit.  Je to taková ta věc, která vás vzrušuje a o které sníte. Ale zároveň o které víte, že ji nikdy neprožijete a vlastně byste ani nechtěli prožít. Jako žena, mám někde zakódováno být submisivní samičkou pro pořádné samce, ale zároveň vím, že prožít to ve skutečnosti… nooo zkrátka, asi neee 🙂
Asi jako když chlapy vzrušují (ne sexuálně 🙂 ) válečné filmy, ale do války by chtěl jít asi málokterý.
Stejně tak se najde jen pár žen, které měly odvahu a náturu takový gangbang opravdu prožít. Podívejte se například n GGG, a to tam jsou fakt i amatérky.

S pozdravem Zuzka

Bookmark the permalink.

7 Comments

 1. Žádný koment? Na to jsem se těšila nejvíce.

 2. Zuzi, vůbec to nebylo ulítlé, jako fantazie super, realitu amatérka bez tréningu asi jen tak nedá, ale třeba se mýlím. Ale od toho se pohybujem tady abychom se bavili, vzrušovali, sdíleli své představy a zkušenosti a balancovali na hraně reality a fantazie. A navíc je úžasné že jsi tu jako žena která se tu s námi dělí o své zážitky i představy, jen tak dále,víc povídek a zážitků, jsou nám všem novou inspirací i zábavou.

 3. Super napísané. Len pokračujte. Ide vám to parádne

 4. Moc pěkná povídka. Tohle bych s manželkou také rád zažil. Rozhodně máme podobné představy.

 5. Parádní povídka! Myslel jsem že exploduji jak jsem se dočetl že jsi nechráněná. To bylo fantastické.
  Uvažujete o rodině? Tohle by Martina nebralo ani někde hluboko v něm?
  Mimochodem už jste někdy s Martinem zkoušeli dráždit pánský anál? Někomu se to může zdát divné, ale ve skutečnosti je to velmi časté u párů. A vzrušení je u toho veliké.

 6. Zuzka + Martin

  Děkujeme za komentář. Nic o rodině tady nebudeme zmiňovat. Pánský anál jsme nezkoušeli, manžela to nebere. Líbí se nám, že já jsem ta v sexu submisivní. To, že jsem v povídce nechráněná, je opravdu velmi rajcovní, ale máme trochu rozum… aspoň doufám 🙂 a v reálu opravdu jen s antikoncepcí a dalšího chlapa už nechceme. Stačí nám jednou za pár měsíců „čuňák“ a možná ještě občas svolím a bude moci pozvat i „prasáka“ a „dědulu“. Ale to jen v případě, že ti dva první zmiňovaní, budou stále pravidelní dárci krve. To kvůli zdraví. Dědulu neřeším, od něj mi doufám nic nehrozí.

 7. Ahoj, máte naprosto úžasné zážitky, se svou ženou jsme před časem taky realizovali podobné schůzky. Naprosto chápu vaše vzrušení. Nechtěli byste napsat váš email? Že bychom na toto tema trochu pohovořili 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *