Alenčina zpověď – 4.díl

Neděle, máma uvařila oběd a hned po něm ji řikám, že jdu k sousedovi. Chce jít se mnou, ale zakazuju ji to. Nemusí taky všechno vidět, nebo vědět. Když se mě na něj ptala, řekla sem ji, že ho chodím masírovat, a že to je za prachy, tak se sklidnila. Pak ji dám padesát a bude spokojená, že vydělávám.

Doma jsem si ji ještě umyla, a hned sem vyrazila. Nemusela jsem ťukat, nechal pootevřeno. Hledám, kde je, a on na mě čeká v posteli. Tak se hned svlíkám a lezu k němu. Dělá mi tam místo, ale hned mě strká nohu mezi stehna a rukou se mě hrabe v kundě. Prstama v ni dělá průvan, jako náklaďák v průjezdu.

„Počkej, počkej, měls mě nejdřív líbat na pusu, a ty hned prsty do kundy.“

„Já zapomněl, pojď ke mně, já tě zpusinkuju. Přimáčkni se na mě prsama, a můžeš i dole kundičkou a budeme se líbat.“

Tak jsem se k němu přimáčkla a on se jazykem pomalu dostával do mý pusy. Olizoval mě jazyk a zuby a já jsem musela polykat jeho sliny a líbilo se mě to. Bylo to hustý. Hrozně mě to bavilo, ale nechtěl to dělat furt. Chtěl, abych mu cucala čuráka. Tak jsem musela. Řikal, že ho to baví, když mu někdo cucá ptáka. Mě by to asi nebavilo, kdybych měla ptáka.

Už jsem mu to dělala dlouho, a on nechtěl přestat, dokud mě nenastříká do pusy. Jenže mu to nešlo, tak mě to nebavilo. Pak mě to ale bavilo, když si mě otočil a začal mě lízat kundu v leže. To bylo hustý. Já mu cucala čuráka a on mě při tom lízal a kousal kundu.

Pak mě najednou stříkal do pusy a držel mě hlavu, abych se mu prej nevysmekla. Měla jsem plnou pusu, tak jsem byla zticha, aby mě to nevyteklo ven. Když dostříkal, říkal, abych tu medicínu všechnu spolkla, že je to zdravý. To se divím, že jiný chlapi to měly normální semeno a tendle to má léčivý. Všechno jsem spolkla, jako vždycky, ale dneska budu zdravá. To jsem ráda.  Máma mě říká, abych jedla jenom zdravý věci. A todle je navíc ještě dobrý a teplý.

Když jsem to takhle dobře udělala, hladil mě po prdelce, a pořád ve mně kroutil těma prstama.Tak jsem se otočila, a ptáka, dokuť byl tvrdej, jsem si šoupla do kundičky v leže se s ním znova cucala. Za chvíli sem se mu o ptáka udělala. Bylo to hustý. Eště nikdy sem se při orgasmu nelíbala s chlapem. Jenom jednou, s kámoškou, ale to nebyla chlap. Bylo to dobrý. Skvěle sem se uďála. A za chvíli se on uďál znova taky, a do kundy. To mě taky bavilo, jak tím čurákem ve mně škubal a stříkal, teda, moc toho v něm neměl, ale chtěl. Slušnej chlap, to teda jó.

Takhle jsme si zamrdali hned, jak jsem přišla. Potom už mě to u něj nebavilo. Chtěl si se mnou povídat, ale to mě nebaví. Tak jsem mu řekla, že přijdu, až se mě zase bude chtít mrdat. Tak mě pustil a já šla domů, dát mámě tu padesátku, připravenou v kapse. Ptala se mně, kdy zas pudu vydělávat, a já ji řekla, že až budu mít na to chuť. Nadávala mi, že jsem líná a nikdy nebudu mít nic. Nehádám se s ní. Večír jsem dostala chuť na píchání, a tak jsem u něj zvonila. Ale nebyl doma, a pak taky ne. Tak jsem si už nezapíchala. Odjela jsem ráno do práce a celý měsíc jsem doma nebyla. Eště, že je několik chlapů v práci, co mě milujou. Píchaj mě, i když nechci, tak mě to nechybí. Ale žádnej z nich ho nemá jako on. Maj jenom takový mrzáčky chcíplý, který nejdou ani pořádně zastrčit do kundy. A dycky spěchaj, aby už to do mě nastříkali. A o líbání nic nevědí.

Těším se domů. Dneska mě napadlo, že by si mě soused moch vzít za ženu, a byl by pokoj. Mohli bysme mrdat každej den, nebo i furt. Když má tak velkýho ptáka, než mě ho ňáká píča přebere. Musím se ho zeptat. Určitě mu taky chybí ta moje kunda, nebo já. To se ho zeptám, až u něj budu píchat. To by bylo hustý, kdybych měla vo svatbě bílý šaty, a on by mě v nich píchal, až by mě uplně vomrdal. To bych dala.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *