Alenčina zpověď – 5.díl

Po dlouhý době zase jedu domů k mámě. Zase se mnou v autobusu jede ten voják, jako tehdá. Ale sednul si někam jinam, protože si asi se mnou nechtěl povídat. Nebo ho třeba taky bolely zuby, nebo tak. Sedí vzadu a já jsem na něj několikrát vystavila mý kozy, ale dělal, že to nevidí. Tak ať. Čeká na ňáký mrzáčky malý, ušmudlaný.

Je léto a v autobuse je teplo, jako v prdeli. Potím se pod kozama, až je to vidět, a taky mezi nohama a na zadku. Je to hnus. Už abych byla venku a mohla si to všechno vyvětrat. Píča už mě svědí a potřebuju si ji poškrábat. Přes kalhoty mě to nepomáhá.

Konečně jsme doma. Hned venku na chodníku si zastrkuju ruku za kalhotky a drbu si ji všema prstama. Je to skvělý. Mám ji sice upocenou, ale už nesvědí.

Doma mě máma žene pod sprchu, protože smrdím potem, jak řekla, jako prodejná děvka. Po sprše je mi líp. Hned od mámy vyzvídám, co je se sousedem, je li doma a tak.

„Je určitě doma, ale nevím, jestli bude chtít nějakou masáž. Několikrát jsem se ho ptala, že bych mu ji udělala, ale nikdy nechtěl. Jen se mě ptal, jestli jsem se nezbláznila. Tak nevím.“

Vydávám se k němu, zvoním a on po chvíli otvírá. Je překvapen, stejně jako já. On, že mě vidí, já že mu už stojí. Asi si ho doma honil rukou, protože to vypadá, jako by pašoval deštník v kapse.

Má radost, že jsem po dlouhé době doma. Prý – přijdu li. Odpovídám, že už sem přišla a že už sem připravená. Pozval mě teda dál a zavřel za náma dveře. Hned se ho ptám, jestli má padesátku pro mámu, aby mě neďála nohy. Chvíli se na mě dívá jako na zjevení a pak říká:

„Jo, jako za tu masáž, jistě, že mám.“  Sáhnul do portmonky a dal mě padesát. „A ty chceš taky něco?“  Dívá se na mě.

„Ne, já s tebou šoustám zadarmo, protože tě asi miluju. To se pozná, protože mě celou tu dobu svrběla, když jsem si na tebe vzpomněla.“

„No proto, jinak bychom se rozešli. Nehodlám za šoustání utrácet.“  A vrací peněženku do kapsy.

Uďál mě radost, že je takovej šetrnej. Má recht. Taky by moh celou vejplatu promrdat, a co potom?

V kuchyni si posbíral ty porňácký časopisy, odnesl je na záchod a šel si umejt nářadí. Já jsem zatím pokukovala po bytě a po zařízení. Celkem se mi tady líbí. Volám na něj:

„Láďo, když bysme se vzali za muže, tak bych bydlela s tebou a moh bys mě píchat každej den, nebo i víc. Abys na mě nemusel čekat, až zase přijedu z práce. Byla bych u tebe doma a čekala na tebe, až přijdeš. A vo svatbě bys mě moh píchat v bílejch šatech tak dlouho, že bych pak ani nemohla chodit. To by bylo hustý, ne?“

Přišel do dveří, kouká na mě a povídá:

„Ty ses zbláznila, jako tvá máma, co to tu meleš?“

„Jen sem myslela,že…….“

„Tak nemysli. Stejně ti to nejde. To by se ti líbilo, nechodit do práce a čekat, až tě někdo vopíchá. Ne, nebudeme nic měnit, a pokud se ti to nelíbí, jdi domů.“

„Ale Láďo, ještě sme si ani nepíchli a už mám odejít? To ale není možný, už jsi mi dal padesát, tak pojď a já tě aspoň vykouřím, jestli nechceš mrdat.“

„To víš, že chci. Jen aby mezi námi bylo jasno.“

„Když to chceš, je jasno. Ale už se budeme svlíkat? Nebo ještě budeme mluvit o počasí?“

„Alenko, mě z tebe trefí šlak. Tys vyšla tak v osmičce, viď?“

„Ne, už v sedmičce, ďála sem ji třikrát, byla sem rychlá, tak mě tam už nechtěli.“

„Aha. Tak se svlíkej.“

Tak jsme se do toho dali. Naházeli jsme všechny věci na sebe na jednu hromadu na zemi a jdeme do ložnice. Vidím, že už má čistý prostěradlo. To promrdaný dal pryč. Je pořádnej.

Chce, abych si klekla na všechny čtyři a pak mě zezadu maže kundu nějakým svinstvem. Sice to voní, ale je to mastný. Strká mě to dovnitř dvouma prstama, až si má kundička vytrubuje, jak do ni jde vzduch. Oba se tomu smějeme, protože to je sranda. Potom ale je za mnou a honí si péro, aby bylo větší a silnější. To mě baví, protože vím, že ji budu mít úplně plnou.

Bez čekání ho do mě zasunul. Vytlačil ze mě vzduch a kunda mi zase zatroubila. Teď už se nesmějeme. Jen přirážíme a já trochu fňukám, protože mě to bolí. Jeho pták ve mně hřeje jako kamínka a jezdí hned tam, hned sem. Eště, že mě ji namazal, jinak bych ji měla vodřenou i zevnitř. I přes tu bolest se mě to ale líbí, a když do ty mý kundy začal stříkat, uďála sem se taky. Horký semeno je ve mně. To sem chtěla. Teď si ho v sobě nechám, abych zas nezasvinila to nový prostěradlo.

Šel se umejt do koupelny, a mě nechal tak, se zadkem proti slunci, které mi oknem svítí přímo do kundy. Zahřívá mě ji, jako před tím jeho semeno.

„Alenko, bereš ještě doufám prášky.“

„Jo, ale pozítří už mám poslední, pak na to seru. Někdy mě je špatně, hlavně když je zapiju třeba vodkou, nebo tak.“

„Álo, ty jsi ale pitomá. Co mám s tebou dělat? Tak že dneska je to naposledy. Když nebudou prášky, nebude ani soulož.“

„To myslíš naše mrdání? Bez prášků to jde taky, nebuď blbej. Proč by to nešlo?“

„Protože nejsem vůl, a protože s gumou to nedělám. Jasno?“

„Nevim, podivej se oknem. Co furt máš s tim počasím?“

„Nebo to budeme dělat jenom tak. Dycky mě to nastříkáš někam jinam, třeba do zadku, to sme spolu eště nedělali. Chlapi v práci řikali, že mě to de. Tak to zkusíme.“

Nebaví mě píchat jenom v práci. Taky chci doma. A s pořádným tágem. Doufám, že ho přemluvím, aby mě eště chtěl píchat.

„Tak ještě uvidíme, Alenko. Vyzkoušíme to hned dneska. Teď běž domů a přijď večer. A vykoupej se doma, než přijdeš. Bude to lepší.

Jdu teda domů a večer se k němu vrátím. Jen si před tím eště udělám klystýr, abych měla čistej zadek. V práci to nedělám, tam na to nemám čas. Každej mě chce nastříkat do zadku hned, za mašinou. Pak se mě blbě chodí, ale už sem zvyklá. Dojdu si pak na záchod a je to.

Večer mě Láďa zase píchá zezadu. Jako už dneska jednou. Jsem na všech čtyřech a on stojí za mnou. Zase mě maže tím svinstvem, tentokrát do zadku. Prstama je ve mně a rejdí tam, jako splašenej. Sahá až daleko.

„Alenko, jsi připravena?“

„Dělej, ty divochu, nemůžu se dočkat.“

A než stačím domluvit, je ve mně. Jen jsem hekla, jak do mě to bidlo zajelo. Prdel mám jako v ohni, a on do mě ještě tluče, jako o závod. Ještě že ji mám trochu zvyklou z práce, jinak bych asi řvala jako kráva. Za chvíli jsem mu ji ještě trochu stáhla a on se udělal, jako na povel. Stříkal mě do zadku semeno, které hned mizelo někde dole ve mně. Bylo to hustý. Ještě mě několikrát projel a pak si ho vyndal. Byl jako pomačkanej mončičák.

„Álo, drž takhle, ať to nevyteče do postele. Přinesu ti ručník.“

Udělal to a zabalil mě zadek do ručníku. Lehla jsem si na bok, aby si eště moh hrát s mejma kozama. Ocucával mě je a různě je válel a tak. Potom mě dal ještě ptáka do pusy, abych mu ho trochu olízala. Zase se mu při tom postavil, tak sem ho chvíli nechala na pokoji. Tak mě zatím redil prstama v kundě a mačkal mě poštěváčka až k zbláznění. Už sem zase měla chuť.

Otočil si mě na záda a mrdal mě kundu, dokud jsem se neudělala. To mě bavilo, protože on už nemoh. Neměl už žádný semeno. Udělal mě to jen tak, abych nebyla nasraná, že sem nebyla. A před tim sem už byla i trochu nasraná. Bylo to docela hustý.

Po ňáký době mě poslal domu, že zejtra je taky den. Šla sem. Máma chtěla zase padesát, tak sem ji poslala do prdele. Myslí si, že nám padesátka pomůže? Hovno. Potřebuju si vymrdat víc. A to mi de jen v práci, tam beru plat, a eště si při tom zamrdám. Já sem ale pitomá, že někomu podržím, a nedostanu ani kačku. Od pondělka to budu dělat za prachy. Ale za kolik?

Aspoň za padesát, to se bude dobře počitat. Dyž to udělám pětkrát, mužu mit dvě stovky, nebo tak. A dyž mě nedá, já mu taky nedám. To bude hustý, ty vole.

 

Ráno mě Láďa tahá z postele, že abych šla k němu ho namasírovat. Dává mámě padesátku a de domu, na mě čekat. Tak teda vstanu a du se umejt. Nejvíc si meju kundu, protože mě určitě zase chce mrdat. Ale do zadku mu to nedovolím, mám ho eště vodřenej od včera. Nechal otevřeno, tak du dál, a on je v kuchyni, u stolu, a je nahej. Má ho v obou rukách a honí si ho do ruda.

„Alenko, klekni si tady u mě a sundej si triko, ne, podprsenku si nech.“  Udělala jsem to, on si mě přitáh a zasunul mě ptáka mezi kozy za podprsenku. Plivnul mě mezi kozy a začal s ptákem jezdit nahoru a dolů. Jako by byl v kundě. Moc mě to nebavilo, ale aspoň mě nebolí zadek.

„Skloň hlavu, a až pojedu s vocasem nahoru, chytíš ho do pusy a olízneš, jasno?“  Zase jasno, co furt má? Dělám to, jak řek a asi po minutě mě nastříkal do obličeje a mezi kozy a do vlasů. Měla sem to všude. A jak to bylo mazlavý, rochnil se v tom ocasem a dál přirážel. Nebaví mě to. Sem zvědavá, jak mě to dneska chce udělat. Eště mě to neřek.

Poslal mě umejt a potom mě posadil na židli. Znova si ho nahonil a šoupnul mě ho do pusy. Chvíli mě projížděl žaludem rty, pak mě posadil na stůl a vrazil mě ho do kundy. Mrdal s ním ve mně, přidal ještě dva prsty, i když to moc nešlo, rejdil s nima ve mně, až jsem se uďála. Chvilku sem mu přirážela k prstům a ptákovi, a když je ze mě vyndal, bylo to hotový. Myslela sem, že to bude hustý, ale nabylo. Nebavilo mě to. Jak nemám v kundě semeno, je to na hovno. Ani v zadku mě to zadarmo nebaví. Asi se na něj vyseru a budu píchat jinde. Jo, už sem se rozhodla. Ať si honí péro sám.

Já chci pořádně píchat a stříkat semeno do kundy. To mě baví.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *