Aneta a Kuba – 3.díl

Čas běžel, Aneta i Kuba úspěšně dokončili střední školy a nastoupili do svých prvních zaměstnání. Nová životní etapa pro ně znamenalo méně času na sebe. Bylo to jak pracovní dobou, tak potřebě se učit novým věcem. Přesto všechno spolu přeci jen zůstali v kontaktu a s radostí se dělili o své úspěchy, neúspěchy a úskalí, která jim život přinášel.

Aneta nástup do zaměstnání samozřejmě využila i k novým sexuálním dobrodružstvím se, kterými se s Kubou stále ráda svěřovala.

Jako například, když si jí po několika dnech zavolal do kanceláře majitel firmy a bez okolků se jí zeptal jak moc jí záleží na spokojenosti jeho jako jejího šéfa. Ptal se jí, když seděla u stolu a on se postavil těsně vedle ní s poklopcem kousek od její hlavy. Navíc si dal ruce do kapes, tak aby odhrnul sako. Aneta pochopila, rozepnula mu kalhoty, vyndala jeho ocas a začala ho kouřit. Nepřestala ani, když začal stříkat a vše spolykala. Šéf byl spokojený a začal si k sobě Anetu zvát častěji.

Nebo další příběh, který vyprávěla Kubovi a on si pak mohl uhonit ocas byl, když se šla odpoledne jen tak projít k řece. Bylo vedro a tak si vyšla těsném tílku a zařezaných kraťasech. Došla na místo kde seděl starší obtloustlý chlápek a chytal ryby. Když ho míjela pozdravila, ale dál si ho nevšímala. On na ní zavolal, že dál cesta nevede, že tam je jen neprůchodné křoví. Zastavila a dala se s ním na chvíli do řeči. Zdvořile prohodila pár slov jestli berou a jak často sem chodí a přitom si ho prohlížela. Hodně silný, prořídlé vlasy, zpocený snad úplně všude. Na sobě měl jen vytahané ušmudlané tričko a kostičkované plátěné trenýrky s širokými nohavicemi. Na nohou měl holínky. Když ho Kubovi popisovala, nechápal proč mu o tom vypráví, ale brzy pochopil. Po chvíli si Aneta všimla víc jeho trenek. Z jedné nohavice mu vyseli mohutné vytahané koule a z druhé ocas. Jak si Anetu prohlížel začal se mu nalévat krví a ukazovat se jí stále víc. Nemohla od toho odtrhnout oči.
„Líbí?“ zeptal se jí najednou. Aneta jen kývla a on pokračoval „a chceš se s ním potěšit?“

Aneta neodpověděla. Mlčky k došla blíž, kleka si mezi jeho nohy a jemně mu začala hladit koule. Jak byla v jeho těsné blízkosti cítila silný zápach jeho potu, jak se ho dotýkala cítila jak je jím celý mokrý a ulepený. Říkala Kubovi jak to bylo odporné a nepříjemné, ale že na druhou stranu se od něj nemohla odtrhnout. Po chvíli hlazení koulí jí řekl, aby ho kouřila. Naklonila se k němu a nosem nasála mnohem intenzivněji zápach potu smíchaný s močí na jeho nemytém ocase. V momentě kdy si ho vzal do ruky a stáhla předkožku a před jejím obličejem se objevil sice krásný mohutný žalud, ale celý ulepený bílými kousky se zarazila, zvedla hlavu a znechuceně se na něj podívala. Na její obličej začali kapat kapičky potu z jeho čela, on se jen usmál, chytil ji za hlavu a natlačil si jí na svůj ocas. Aneta otevřela ústa a s odporem se zachvěla. Zároveň jejím tělem, ale projela také vlna vzrušení a začala mu ho sama vášnivě kouřit. Nemohla se ho nabažit a tak jí nakonec přišlo líto, že se celkem rychle udělal do jejích úst. Ještě dlouho mu pak olizovala ocas i koule.
Když Kuba toto vše poslouchal, neskutečně mu stál, ale zároveň mu Anety bylo líto, že jí k tomu ten chlap donutil. Ona ho, ale ujistila, že se jí to nakonec moc líbilo a naopak, něco se v ní zlomilo a ona začala podobné situace vyhledávat záměrně.

Možná k tomu pomohl hned další její zážitek z podzemních garáží v jejich firmě. Ten den trošku víc koketovala a provokovala jednoho kolegu. A on jí odpoledne po práci chytil právě v garážích, ohnul jí přes kapotu svého auta, vyhrnul jí sukni, rozepnul si kalhoty. Už čekala, že jí to pořádně udělá ze zadu, ale on jí jen pochcal zadeček a kundičku. Když skončil, otočil jí, donutil jí si kleknout na zem do jeho kaluže moči a rovnou jí ho strčil do pusy. Celou dobu mu z ocasu ještě kapala moč, takže byla celé mokrá. Když jí do dal do pusy, zatlačil, aby že sebe dostal poslední zbytky a pak jí ještě měkkým ocasem začal šukat do pusy. Když to na něj šlo, vyndal ho a vystříkal se jí do vlasů. Pak chtěl nasednout do auta a odjet, ale Aneta ho zastavila, cítila se zneužitá a hrozně špinavá, ale přitom se jí to hrozně líbilo a chtěla mu to dát nějak najevo a tak ho chytla za ocas a snažila se z něj pusou vyždímat poslední kapičky semene.

Vyprávění podobných zážitků dělalo Kubovi v hlavě pořádný zmatek. Někdy mu bylo Anety líto, někdy pociťoval lítost nad sebou, že je pro něj nedostupná, jindy to zase byla žárlivost, ale vždy cítil zároveň radost z toho jak si to ona umí užívat jak se spokojená a také stále nepochopitelné vzrušení.

Přesto, že se už v reálu nevídali tak často, byli spolu už víc online, tak stále se rádi scházeli pokud jim to čas dovolil. Chodili spolu do kina, na koupaliště, někdy jen na večeři nebo někam na procházku. Když takhle byli spolu, působili na okolí jako dokonalý pár, naprosto sehraná dvojice, jeden druhého bezvadně doplňoval, sálala z nich důvěra jeden k druhému a snad z nich vyzařovala určitá vášeň. Naprosto dokonalý pár, vypadali jako zamilovaní, chyběli jen ty doteky, polibky, intimnosti.

Jak šel čas a roky, vídali se stále míň. O to víc spolu byli ve spojení přes webku. Kuba Anetu stále bezmezně miloval, ale stále nenašel odvahu jí to říct. Zůstal stále panicem bez zkušeností. Aneta si užívala sexu a života každým dnem a přesto, že se téměř denně svěřovala Kubovi, i ona si začínala uvědomovat, že jí jeho přítomnost chybí, že je pro ní výjimečný.
Vše se začalo měnit na jedné schůzce, kterou společně plánovali, aby společně oslavili jejich 25 narozeniny.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. A zrodila se submisivní, nevěrná děvka….. těším se na další díl.

  2. Myšlenka moc dobrá, určitě v ní pokračuj. Jen jestli to půjde zkus zapracovat na návaznosti. Ať ty její zážitky nějak na sebe přirozeně navazují, ať je jen nevyjmenováváš.
    Samozřejmě, že pokud se z ní stala taková kurva, tak asi neprocházela složitými duševními pochody a životními příběhy, než si zašukala s tím a nebo oním, ale někdy stačí jen pár slov, které to přirozeně spojí.
    Držím palec, ať se ti to daří. Nápad tam je.

  3. Díky za pochvalu, jsem rád že se povídka líbí. Ale jak už jsem psal, nějak mi to psaní neleze přes prsty, ale snažím se. Příští díl dám v týdnu, už rozepsanejsi, ale i tak je dobré něco nechat v náznacích, otevřené a nechat volný průběh fantazii, toho dalšího tam bude až dost, neboj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *