Aneta a Kuba – 1.díl

Tak do dlouhé době přidávám další povídku. Jste zvyklý, že zde vystupuji pod nickem CUCKOLD, ale protože jsem zaregistroval, že pod tímto nickem občas vystupuje i někdo jiný budu od teď používat nový nick PaulFT, tak snad se bzry zorientujete.

Kuba s Anetou se znali už od školních let. Vždy byli dobrými kamarády a trávili spolu hodně času. Když byli na střední škole, každý na jiné, neměli už na sebe tolik času, přesto se snažili být spolu neustále v kontaktu, alespoň přes sociální sítě a o víkendech spolu trávili alespoň nějaký čas. V té době si Kuba začal uvědomovat, že k Anetě cítí víc než jen kamarádství. Trvalo to nějakou dobu než si přiznal, že jí miluje a našel v sobě odvahu se jí přiznat. Když se konečně rozhodl, že se jí svěří se svými pocity až budou spolu o víkendu, přišlo zklamání. Aneta se mu v týdnu přes webku svěřila, že poznala úžasného muže s kterým stráví víkend, tím se mu omluvila, že tentokrát nebudou spolu. Kubovi se při těch slovech stáhli všechny vnitřnosti, nemohl se nadechnout, cítil jako by ho právě někdo bodl do srdce. Tím, ale jeho utrpení neskončilo. Aneta mu ukázala nové krajkové prádlo a chtěla vědět jestli si myslí, že se jejímu novému příteli bude líbit. Kuba nedokázal odpovědět a tak Aneta na moment zmizela z webky, aby se v zápětí před ní ukázala oblečená jen v tom novém prádle. Ačkoliv Kuba prožíval neskutečná muka uznal, že jí to moc sluší a je krásná.

Následující dny se Kuba moc trápil, ale uvědomoval si, že jí nikdy nedal své city najevo, že dlouho otálel. Zároveň však nepochopitelně cítil i radost. Radoval se z nadšení a štěstí, které právě prožívala Aneta. Pak přišel onen víkend, kdy zůstal sám doma zavřený ve svém pokoji a Aneta byla s jiným mužem. Neustále na ní myslel, užíral se a představoval si co asi právě dělají. Najednou pocítil vzrušení, uvědomil si, že čím víc ho tyto pocity zžírají, tím víc je vzrušenější, uvědomil si, že má velmi silnou erekci. Vzal si mobil, začal si prohlížet Anetiny fotky a při představě co ona právě dělá si ho začal honit. Prožil neskutečně silný orgasmus, jaký ještě doposud nezažil. Ten víkend honil ještě mnohokrát. Vždy ho vzrušila přestava co právě dělá Aneta, ta směs žárlivosti a lítosti a přitom i radosti, že ona je někde s někým šťastná.

Už v neděli večer se spojili přes webku. Kuba byl šťastný, že jí vidí a slyší. Aneta úplně nadšeně vyprávěla o víkendu, úplně bez zábran vyprávěla o každém detailu i o tom jak přišla o panenství, že i když měla strach z bolesti, tak si to nakonec hned napoprvé, díky jeho zkušenosti a ohleduplnosti užila. Poslední pomyslnou kapičkou bylo, když Kubovi řekla, že mu něco ukáže. Začala se před webkou vrtět a kroutit, stahovala si v sedě kalhotky a pak mu je ukázala, aby viděl jak je ještě stále plná semene z víkendu. Byli to ty nové, které mu už ukazovala, a Kuba zcela jasně viděl bílé fleky ještě vlhkého semene. Neskutečně mu bušilo srdce, žárlil, cítil lítost, chtělo se mu brečet, ale přesto z toho nedokázal odtrhnout oči, ocas mu stál jako kámen a nedočkavě čekal až se s Anetou rozloučí a on si ho bude moct vyhonit. Přitom všem zcela upřímně a bezelstně Anetě řekl, že je rád, že si to užila a je spokojená.

Když se v následujících minutách rozloučili a vypnul webku začal okamžitě rychle honit svůj tvrdý ocas. Měl zavřené oči, představoval se Anetu a vášnivě honil. Když cíti, že se blíží vyvrcholení začali mu z očí téct slzy. Srdce ho bolelo, cítil lítost, brečel a přitom prožíval neskutečně silný orgasmus.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Toto může být skvělá série, ale je třeba více, mnohem více dílů 🙂 protože se zdá, že se tu hodně bude hrát právě s postavami

  2. Těším se na pokračování.

  3. V porovnání s Jak mi nedala nebo Markéta, jsi to dost zkrátil.

    • Víš tenhle příběh mám v hlavě už dlouho, ale nepsal jsem, protože se teď nějak nemůžu rozepsat. Nějak mi to nejde, sám to cítím. Ale tohle bude na hodně dílů, admin už má druhý, budou kratší, ale bude jich víc, postupně se snad zase rozepisu a bude to víc rozvedené.
      Mimochodem, druhý díl je ještě o něco kratší, třetí už snad začíná nabírat na obrátkách.

  4. Začíná to zajímavě, ale to jako fakt si „jen“ kamarádi ukazují kalhotky postříkané semenem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *