Cikán ze stráně – 4.díl

Léto uteklo rychleji než jsem čekala. Byl konec záři a zahradní sezona se chýlila ke konci. Přítel na konci záři vyhodil našeho zahradníka s tím, že příští léto o něho budeme mít určitě zájem. Přesto jsem ale z něj vycítila, že se ho rád zbavil.

Do té doby jsme s cikánem využili každou volnou chvilku k prcání. Na zahradě jsme si našli svoje místečka, kde jsme se pravidelně scházeli. Prcali jsme když přítel nebyl doma, ale kolikrát ikdyž byl na druhém konci zahrady. Cikán mi zacpával rukou pusu zatímco mě brutálně nakládal zezadu. Několikrát jsme využili i jeho matraci ve stráni, která nám sloužila jako hodinový hotel. Do práce jsem přestala nosit spodní prádlo, abych hned po příchodu domů mohla vyhrnout sukýnku a cikán naháněl moji holou prdelku po zahradě dokud se na mně v nějakém odlehlém koutu neukojil. Jednou jsem měla dojem, že nás snad i zahlédl soused, ale v tu chvíli jsem rajtovala nahoře a z cikána bylo vidět maximálně černé péro, které se tak jako tak schovalo až po koule v mé růžové kundičce. Žádné podezření tak nepojal.

S manželem jsem skoro přestala spát a když už, tak jenom s kondomem. Místo toho jsem mu ho začala honit. Nějak se mu to zalíbilo a sex po mně ani nevyžadoval, což mi vyhovovalo. Kundičku jsem měla kolikrát tak odřenou, že další penis bych už nezvládla.

A teď mělo všechno skončit. Přítel navíc ke všemu dostal v práci nařízený homeoffice. Celý den se nehnul z domu a mým hrátkám tak byl konec. Cikán už se u nás nemohl ukazovat jak se mu zlíbilo. Sem tam zašel, já mu ho rychle pokouřila, pochutnala si na jeho hustém semenu, ale nebylo to ono.

S blížícím se koncem roku přišel další šok.

Přítel mě požádal o ruku.

Řekla jsem ano a na okamžik zapomněla na černé péro, které mě poslední měsíce protahovalo.

Přítel byl nadšený a ze mně se měla stát vdaná panička.

Myslím, že by cikánovi udělalo radost si ošukat vdanou ženu.

Jeho pravidelné návštěvy ale ustaly. Nepřišel několik týdnů. Naschvál jsem nechávala otevřené okno, když jsem se sprchovala. Dokonce jsem několikrát chodila čekat do stráně k matraci. Vždy jsem se ale zmrzlá a zklamaná vracela domů.

Kundička mi vyloženě tekla touhou, ale nebyl kdo by ji ukojil. Přítelův penis nestačil a vibrátor jsem také neměla tak velký.

Přípravy na svatbu jsme urychlili. Měla se konat již na jaře. Nedaleko domu jsme měli takovou krásnou vyhlídku s restaurací, kam jsme často chodili. Přítel to tam domluvil a já obvolala všechny známé a rodinu. Datum bylo dohodnuté a svatbě tak nic nebránilo.

„Koho jsme ještě nepozvali?“

„Máme už asi všechny. Stejně tam nechci moc lidí,“ řekla jsem budoucímu manželovi a škrtla poslední jméno na seznamu. V tom mi to došlo.

„Co náš zahradík?“

„Ten cikán? Proč bychom ho zvali na svatbu?“

Strávil tu s námi nějaký čas a o zahradu pečoval jak o vlastní.“

„Stejně ho asi neseženeš. Bůhví kde bydlí.“

„Máš to na něj ještě číslo?“

Nadiktoval mi číslo a já hned druhý den poslala smsku. Nepřišla mi odpověď ani po týdnu a tak jsem svou poslední šanci vzdala.

Ve svatebním jsem vypadala jako princezna. Dlouhé bílé šaty jsem tahala po zemi a nad hubeným pasem mi na svět vykukovaly dvě nádherné kozičky. S každým jsem se přivítala a stále s nadějí vyhlížela cikána.

Manžel se točil kolem svých kamarádů, kteří ho již od poledne nalévali alkoholem.

Při obřadu tak sotva stál na nohách a jeho ano také neznělo přesvědčivě.

Zrovna když jsme dostali povolení dát si první manželské políbení, periferně jsem zahlédla postavu u dveří restaurace. Manžel se pokusil zapojit do polibku jazyk, ale já ho odbyla rychlou pusou a za zvuků hudby se vydala uličkou ke dveřím. Pohlédla jsem cikánovi do očí a ten jen souhlasně přikývl. Byla jsem na sebe pyšná.

Manžel se šouravým krokem vydal za mnou.

Po první manželském tanci jsem putovala do náruče každého muže na svatbě.

Až jsem skončila s ním.

S cikánem.

Moc tancovat neuměl, ale to mi vůbec nevadilo. Byli jsme k sobě těsně přitisknutí a já cítila jeho penis na stehně. Ručkou jsem mu ho jemně přes kalhoty pohladila tak aby si toho nikdo nevšiml.

Cikán mi celou dobu koukal do výstřihu a očima hltal moje kozičky.

„Nevěstu jsem ještě nešukal,“ řekl mi hladově.

Pousmála jsem se a víc se mu natlačila na tvrdnoucí penis.

„Měla by ses jít přepudrovat, máš rozmazanou řasenku.

Rychle jsem tedy odběhla na záchod protože jsem si nechtěla kazit svou image v můj svatební den.

Cikán mě následoval a ihned za námi zamknul dveře.

„Ty šaty si necháš na sobě.“

Vysadil mě na desku s umyvadly a vyhrnul mi šaty. V ruce už třímal své ztopořené péro a špičkou mi odhrnul mé krajkové kalhotky.

Ihned se do mě zabořil.

Vydechla jsem neuvěřitelnou úlevou.

I na cikánovi bylo vidět, že ho moje neopotřebovaná kundička překvapila.

„Máš ji jako patnáctka, copak si vůbec nešukala?“

„Ne, čekala jsem na tebe.“

„Tak je hodná.“

Za odměnu začal hluboko přirážet a já jsem nemusela ani zapojovat ruce. Po pár vteřinách jsem se udělala. Začaly ze mě stříkat šťávy až jsem cikánovi zamokřila košili. Po chvíli jsem se vzpamatovala a když cikán viděl, že jsem při smyslech, opět mě poctivě nabodnul.

Chtělo se mi křičet, ale nemohla jsem. Kňourala jsem, kousala se do jazyka, ale při dalším orgasmu jsem se neudržela a křičela na celou restauraci.

Cikán ani na okamžik nezpomalil.

Ozvalo se zaklepání na dveře. Naštěstí zůstaly zevnitř zavřené.

„Všechno v pořádku?“

Byla to manželova sestra.

„Jo…všechno v pohodě,“ vysoukala jsem ze sebe mezi přírazy.

„Pustila jsem si moc teplou vodu,“ odpověděla jsem a přitom cítila teplo. Tentokrát ve svém břiše. To cikán začal stříkat.

Pár vteřin po svatbě jsem byla oplodňována cizím semenem, zatímco jsem se přes dveře bavila se svou švagrovou.

„Nepotřebuješ pomoc?“

Cikánovy koule sebou škubaly nahoru a dolů a stále je neměl prázdné.

„Ne, zvládnu to.“

Během našeho krátkého rozhovoru mě nepřestával napouštět.

Když skončil, podíval se na mě a jeho oči jakoby říkaly. No co, přeci ti nezašpiním šaty.

Sperma ze mě okamžitě začalo téct. Rukou jsem ho sbírala a polykala.

Nakonec jsem ještě důkladně očistila mokrý penis a vrátila se ke svým svatebním povinostem.

Věnovala jsem se hostům a sem tam skočila na parket.

Cikán po mně neustále po očku pokukoval a bylo vidět, že jedno číslo mu nestačilo. Přes kalhoty jsem viděla jeho rýsující se péro a okamžitě na něj dostala chuť.

Při svatebním obědě jsem cítila jak mi semeno teče po nohách a končilo až na mých nalakovaných prstech na nohou. Vše ovšem dokonale skryly moje šaty.

Zábava na svatbě dál plula svým životem a pomalu se začalo stmívat. Hosté již byly v náladě a manžel s nimi. Rozhodně to nevypadalo, že by měl zvládnout nějakou formu svatební noci.

Mé naděje ke svatební noci se ovšem ubíraly jiným směrem.

Cikán byl stále součástí svatby a krátce poté, co se manžel odkomíhal na záchod ke mně přistoupil.

„Únos nevěsty.“

Vzal mě za ruku a odvedl mě ven k autu. Tam již čekal připravený řidič, který nás odvezl.

„Kam jedeme?“

„Tady kousek, ať manžílek nemá to hledání tak těžký,“ řekl cikán.

Řidič nás vyhodil u nášeho domu a vydal ze na zpáteční cestu k restauraci.

Cikán mě vzal za ruku a namířil si to se mnou do stráně. Byla tma a tak jsem byla odkázána na jeho znalost terénu. Šaty jsem bohužel neuchránila od nějakého toho fleku. Myslela jsem si, že míříme k naší prozkoušené matraci, ale když jsme ji minuli, začala jsem panikařit.

„Kam to jdeme?“

„Mám pro tebe svatební dar.“

„Tady mě ale nikdo hledat nebude.“ Budou se ptát kde jsem.“

„To je cíl únosu. Aby tě nikdo nenašel, neboj k manžílkovi se vrátíš ráno.“

Došli jsme ke dvěma špatně stlučeným srubům. Mezi nimi plápolal oheň a kolem něj stály tři nazí muži. Dva cikáni a jeden pupkatý padesátník s plnovousem. Všem třčely penisy div jim je plameny neolizovaly.

Třetí cikán se také vysvlékl a postavil se vedle svých spolubydlících.

„Tak, a teď si můžeš vybrat.“

Penisy měly srovnatelně velké, pupkáč, jediný běloch, o něco menší, ale i tak nadprůměrně vybavený. V záři ohně se všichni leskly a jejich hlavičky zářily do dálky.

Olízla jsem se a klekla si před pupkáče. Nevím proč ale na jeho péro jsem měla největší chuť. Nasála jsem ho do pusy a on instinktivně přirazil. Chytil mě za hlavu a dál si tempo určoval on.

Bylo vidět, že v poslední době se jeho chlouby nikdo nedotkl, protože začal po pár přírazech stříkat. Jeho semeno bylo husté a teklo mi až do krku. Dávivý reflex jsem si díky cikánovi vytrénovala natolik, že jsem se při polykání ani jednou nezakuckala.

Mrkla jsem na pupkáče a přesunula se k nejmladšímu členovi obydlí. Byl to asi dvacetiletý mladík, taky cikán. Péro měl luxusní. Velké a stále mladicky jemné. Na jeho špičce se utvořila malá kapička, kterou jsem lačně slízla.

„Hmm ty mi budeš chutnat,“ při těchto slovech jsem ho olízla od špičky až po koule a rozjela kuřbu.

Cikán překvapen mou rychlostí, začal okamžitě vzdychat a během pár vteřin mi pocákal celou pusu včetně šatů.

„Copak tady nikdo nevydrží dýl než půl minuty? A navíc mi zničíš i šaty.“

Byla jsem naštvaná.

V tom ke mně zezadu přistoupil cikán a chytl mě pod krkem.

„Nějak si moc dovoluješ holčičko. Nezapomeň, že jsi na našem území a ty jsi tu pro nás. Ne my pro tebe.“

Předklonil mě a bez varování do mě vnikl. K obličeji mi přistoupil poslední cikán, v kterém jsem poznala muže, který mi ještě nedávno ojížděl análek. Cikánův otec.

Vrazil mi ho až po koule do pusy a oba začali přirážet.

Sehráli se natolik, že v jednu chvíli jsem je měla v sobě až po koule oba. Pupkáč s mladým cikánem vše pozorovali a honili si svá opět tvrdá péra.

Souhra otce se synem dospěla k dokonalosti když se oba naráz udělali. Celé tělo mi brnělo a rozdýchávala jsem již druhou dávku semene v kundičce. Jestli po dnešním dni neotěhotním, tak už nikdy, napadlo mě.

Otec se synem mě nechali a šli se občerstvit. Stála jsem na vratkých nohách, šaty lehce opotřebované. Mladý cikán mě posadil na deku, odhrnul šaty a začal vylizovat sperma, které ze mě teklo. Mokrou kundičkou jsem přirážela tak, že jsem mu jezdila po celé neoholené tváři.

Když už jsem to nemohla vydržet, protočila jsem oči a zařvala na celou stráň.

Mladý cikán byl se svou prací spokojen a uznal, že si zasluhuje odměnu. Zabořil do mě své mladé péro a přišpendlil mě k zemi. Nohy jsem měla ve vzduchu a oddávala se jeho přírazům. Ucítila jsem pronikavou vůni semene. To se ke mně přiblížil pupkáč a strčil mi svoje žilnaté péro pod nos. Bylo cítit mužně a ihned jsem ho začala olizovat. Vedle něho se objevilo další o poznání tmavší péro.

Patřilo starému cikánovi, který se vrátil z občerstvení a nyní se nechával s plechovkou v ruce ode mě zpracovávat.

Pozorovala jsem posledního favorita, jestli se také nepřidá, ale už zkrátka nebylo kam.

Jen seděl na rozvrzané židli a díval se mě.

Celou dobu co mě mladý cikán nevybíravě ojížděl jsem s ním udržovala oční kontakt. Kolem pusy se mi pořád klátily dvě péra, které jsem udržovala v pohotovosti svým jazykem.

Mladý cikán začal hekat a odstrčil ode mě dva staříky. Vysvobodil moje kozičky, které doposud zůstávaly uvězněné v šatech. Naklonil se nad ně a začal okusovat bradavky. S každým skousnutím jsem cítila, že se jeho péro ve mně zvětšuje. Bylo to neuvěřitelné. Projížděl mi místa, kam se zatím žádné péro ještě nedostalo.

Začala jsem se škubat v orgasmu a vykřikovala rozkoší.

„Chci tvoje semeno!“ vykřikla jsem úplně v transu.

Cikán téměř okamžitě poslechl a explodoval do mě. Kousal mi u toho bradavky, držel mě pod krkem a cákal do mě svoji dávku.

Prožila jsem svůj nejdelší orgasmus a po celou dobu jsem sebou jen nekontrolovaně škubala a třásla se.

Vyklouzl ze mě a společně s jeho pérem se vyvalila hustá tekutina. Tekla mi úplně všude.

Nemohla jsem se vůbec hýbat a sotva jsem dýchala. Orgasmus ve mně stále dozníval a kundičku jsem měla v jednom ohni. Když na mě nalehl vousatý pupkáč, vůbec jsem neprotestovala.

Jeho péro bylo o něco menši, ale i tak mi prodlužoval rozkoš do nekonečna. Roztrhl mi šaty až pupíku a hodil si moje nohy na ramena. Otvor, který mi prznil se mu tak zúžil což se u něj projevilo okamžitým stříkáním. Péro nechal samozřejmě uvnitř a vychutnal si mě až do úplného konce.

Stařík se odvalil a z jeho stále ztopořeného penisu odkapávala směsice semene a mých šťáv.

Vypadalo, že všichni mají dost.

Posadila jsem se a všimla si, že šaty mám úplně zničené. Byly špinavé a potrhnané. Takhle se nemůžu vrátit na svatbu. Začala jsem panikařit a chystala jsem se k odchodu.

„Kampak, paninko?“ řekl nejstarší cikán.

„Musím se vrátit,“ řekla jsem a snažila se improvizovaně svázat šaty taky, aby mi zakrývaly prsa.

„Já jsem ještě nestříkal,“ řekl mlsně.

„Dovnitř už ne, už je tam toho dost. Někdy příště jo?“

Uzel se mi povedl a šaty jakžtakž držely.

„Ty odmítáš naše semeno?“ ozval se cikán. „Moje a tady mladýho ti nevadilo. Říkal jsem ti, že tátovi podržíš, když bude chtít.“

Starý cikán ke mně přistoupil se vztyčeným pérem. Rukou mi strhl šaty a ty skončily u mých kotníků. Stála jsem tam nahá, jen v bílých podvazkách.

„Budeš v sobě mít tři generace během hodiny,“ řekl starý cikán a vyzdvihl mě do vzduchu.

Než jsem si stačila uvědomit, že všichni tři cikáni byli rodina už ve mně ten nejstarší smáčel špičku. Měl neuvěřitelnou sílu a několik minut si mě jen tak pohupoval na okraji a drážil si žalud. Vrazil mi jazyk do pusy a začali jsme se líbat.

Rukama mi roztahoval prdelku a já cítila jak se jeden jeho prst blíží k mé druhé dírce.

Vklouzl tam bez menších problémů.

„Tak už mě nabodni, tohle dráždění mi nestačí,“ žadonila jsem.

Cikán se usmíval ale šukal mě jen na krajíček.

„Aspoň ten prst mi tam strč pořádně.“ Byla jsem úplně zoufalá, kundička se mi stahovala naprázdno a já cítila jak na mě přichází další vlna.

Starý cikán to vycítil taky a přirazil.

Hlava mi explodovala.

Cikán mi pustil zadek a já s rukama za jeho krkem přirážela sama. Kousala jsem ho do ramene a hekala jako laciná děvka. Jeho šťávami obalený penis do mě klouzal až po koule a já chtěla jediné.

Vyždímat ho.

Až do poslední kapky.

Přidávala jsem na tempu a celé tělo mi hořelo. Úplně jsem zapomněla na svatbu a že jsem vdaná paní. Rajtovala jsem na tom černém péru jako smyslů zbavená. Pohlédla cikánovi do očí a uviděla úžas smíchaný s rozkoší.

Pak mi jeho péro doslova vyrazilo dech.

Proudily do mě hromady semene a já neměla dost.

Neustále jsem přirážela a na cikánovi bylo vidět, že by radši pomalejší tempo. Nedopřála jsem mu ho a dál ždímala jeho penis. Kundičku jsem měla schválně staženou, aby tlak na jeho mužství byl co největší a hlavně, aby mi ani kapička neunikla ven.

Moje kočička mě nezklamala a všechno udržela v sobě.

Cikánovi se podlomily nohy a se mnou, stále nabodnutou, upadl na zem. To mě nezastavilo a dál jsem ho ojížděla.

Stařík chrčel a neustále do mě proudily provazy jeho bílé tekutiny.

Měla jsem několik hodin po svatbě a právě jsem byla oplodňována již čtvrtým samcem. Ani jeden z nich nebyl můj novomanžel.

Seskočila jsem z tvrdého péra, které sebou stále ještě škubalo. Sebrala jsem šaty a zmuchlala je do velké koule.

Ostatní na mě koukali s otevřenou pusou a mírným pobavením ve tváři. Starý cikán pořád ležel na zemi a něco nesrozumitelného blábolil. Klekla jsem si k jeho péru a dala mi na něj pusu. To samé jsem zopakovala u dalších třech.

„Těšilo mě pánové,“ řekla jsem a s mlaskající kundičkou jsem se vydala po stráni dolů.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Super….snad další díl přistane co nejdřív

 2. uzasne nieco aj ja dufam de sa co najskor dockame pokracovania

 3. Opět pecka, doufám že ted nás nenecháš čekat tak dlouho.

 4. Nádherný díl. Jen tak dál.

 5. Paráda, těším se na pokračování.

 6. Jo, vážně suprové čtení.

 7. snad dalsi dil pristane drive nrz minule. Dva tydny je hrozna doba 😀

 8. Už aby tu bylo pokračování. Nemůžu se ho dočkat.

 9. Chtelo by to 5ku. To cekani je peknej opruz

 10. Vypadá to, že intervaly mezi díly se prodlužují, to je špatné znamení ?

  • Hlavně aby alespoň bylo nějaké ukončení. Klidně at už je jen jeden díl, ale s pořádným koncem. Lepší než aby se autor nutil pořád do dalších dílů a nakonec to skončilo jako tuna ostatních příběhů bez konce. Například třeba všechny příběhy od JiCiMi, i když píše vážně dobře, ani jedna jeho sága se nedočkala konce. Autory to samozřejmě pak přestane bavit, což je pochopitelné. Proto je ale lepší kolikrát méně než více.
   Doufám, že ukončení se zde dočkáme. To například zvládl perfektně Dr25 ve Zlobivé mrše.

 11. To vás povídka o cikanech tak bere, že už má nejvíce bodů tady na webu a předstihla i puvabnou mrchu? OMG lidi jsou fakt zvrácení.

  • Mě se líbí mnohem víc než půvabná mrcha.

  • Úplně zbytečný komentář. Každému se líbí něco jiného, hodnocení je nestranné a mluví za vše. Když se ti to nelíbí tak to nečti. Z názvu jde jasně poznat o čem to asi bude.

   • Nebuď tak prudkej. Já neříkám, že se mi nelíbí, jenom nechápu, jak může mít tolik bodů. To máš jako kdybys bodoval restauraci kde mají různé delikatesy a vyhrála by uzená klobása s chlebem 🙂 Taky by ses divil, ne??

    • To je presne o cem jsem psal. Tohle neni, ocividne pro vetsinu, uzena klobasa s chlebem, ale hovezi steak. Uzena klobasa je treba pro me puvabna mrcha. Tohle je top.

     • Mně se to taky líbí,hlavně jsem si vzpomněl jak jsem se dvěma cikánama šukal tu mojí v Klášterci nad Ohří v parku kousek od půjčovny lodí,když jsme jeli vodu.)

 12. Co je vůbec s puvabnou mrchou? Taková dlouhá série a teď se to zaseklo? Četl jsem to moc rád, chodí tady ještě?

 13. Vypadá to, že autor na nás zapomněl 🙁

 14. Kdy bude dalsi dil?

 15. Nějaké pěkné ukončení by to chtělo. Je to nejlepší povídka na webu, tak snad to autor nenechá nedokončené.

 16. Na pokračování to moc nevypadá, to je teda pěkně na nic :/

 17. Nemyslim si, ze by autor neudelal alespon nejake zakonceni serie. Je to nejlip hodnocena povidka na strance. To by bylo hodne spatny, kdyby i nej povidka skoncila jako tuna dalsich nedopsanych….

  • Myslet si to nemusíš, ale jelikož všechny předchozí díly byly publikované během jednoho měsíce a teď už je to víc jak pět týdnů od posledního, takže déle než všechny ostatní dohromady, tak je celkem jasné, že už autor na 95% nic dalšího k téhle sérii nenapíše. Stejně tak to probíhá u sérií od JiCiMi a dalších. Přesně takhle skončila “Kolej” a “Krutý trest za nevěru” na kandaulismus.cz.

   Jedni z mála, kteří dokončují příběhy na části, jsou TMS0411, Dr25 a Mag99.
   Je to škoda, já osobně bych mnohem raději měl příběh klidně na méně částí a s pořádným koncem, než to uměle natahovat až to nakonec přestane autora bavit a pošle to do kytek, k hromadě dalších nedokončených příběhů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *