Jak mi nejspíš nasadila parohy

Ahoj jmenuju se Pavel a je mi 24 let.
Ještě do minulého týdne jsem měl přítelkyni (25), říkejme jí třeba Lucka. Lucka byla krásná štíhla brunetka s většíma dvojkama a krásným kulatým a pevným zadečkem. Byli jsme spolu celkem asi 9 měsíců. Dali jsme se dohromady asi v lednu, kdy měla Lucka před státníma zkouškama. Bylo to takové to období kdy se musela pořád učit a velice nikam jsme nechodili. Občas o víkendu na skleničku vína ale to bylo tak všechno. Neustále ležela ponořena v knihách a šprtala se na svou zkoušku dospělosti. Po vystudování dostala magisterský titul a stala se z ní učitelka na 1. stupni ZŠ.

Po zkouškách jsme konečně začali žít takový ten klasický společný zamilovaný život ke kterému patří výlety, večeře, diskotéky apod. Jen v tom sexu to bylo pořád takový divný. Před zkouškama jsem si myslel že jde čistě jen o stres a že to po zkouškách bude lepší. Nebylo! Spali jsme spolu spolu třeba 5x za měsíc. Sice šukání sní bylo super ale bylo ho na náš věk málo. Já se pak musel uspokojovat rukou, protože bez toho být zkrátka nemůžu. Říkala mi že ona na to není tak moc závislá, protože předemnou měla kluka se kterým byla 5 let a ten to po ní absolutně nevyžadoval. Nechápu! Takže tak ty měsíce plynuli a my si spolu dopřávali jen pár dnů v měsíci.

Jeden víkend nás kamarád pozval na oslavu jeho narozenin do místní hospody. Oslava začínala cca v 18:00 a lehce se rozjížděla. Bylo tam asi 20 lidí. 15 kluků a 5 holek. Jak se tak popíjelo tak ta moje krasavice pořád chodila kouřit ven s jedním klukem, kterého jsem již v té době absolutně nemusel. Tak nějak jsem to po očku registroval a vždycky po pár minutách vyšel ven za nima abych si tu svoji Lucku pohlídal. Samozřejmě jsem ani neuvažoval o tom že by sním něco při tom jejím apetitu mohla mít, ale jistota je jistota.

A tak to pokračovalo celý večer. Po nějaké době si šli opět zakouřit. Já po pár minutách vyšel ven před hospodu za nima a nikde jsem je neviděl. Až po nějaký chvilce jsem slyšel za rožkem nějaký smích a hlasy. Tak jsem tam nakoukl a oni 2 tam spolu seděli na zemi. To už mi nedalo a udělal jsem žárlivou scénu co tam jako spolu dělají apod. Bylo mi jasný že za cca 2 minuty by toho moc nestihli. Po hádce jsme se odebrali dovnitř a až do konce oslavy už spolu nikam sami nešli.

Bylo zhruba půl 4 ráno a oslava se chýlila ke konci. Nám opitým alkoholem se ale domů moc nechtělo a tak jsem si řekli že zajdeme na druhý konec města do nonstop hospody. Tuhle sestavu jsem tvořil já, Lucka, můj nejlepší kamarád s partnerkou a ten otravný kluk co celou oslavu chodil kouřit za mladou. Došli jsme do hospody a já po dalším pivku odpadl do říše snů rovnou na stůl.

Po asi hodině mě Lucka budila stím že pro nás dojede taxi. Taxi dojel já si sedl dopředu, protože jsem taxikáře znal a Lucka s tím klukem a mým kámošem s partnerkou na zadní sedadla (byli tam 4 namačkaní) Jak tak cesta plynula tak jsem koukal do zpětnýho zrcátka a uviděl jsem i po tmě ruku toho kluka, jak hladí moji Lucku po stehně a jde rukou pořád výš.

Ona absolutně neprotestovala, což mě vzrušilo a nijak jsem do toho nezasahoval. Lucka měla sukýnku a tanga. Chvilku jsem odvrátil pohled ať nejsem nachytaný a podíval se až po chvilce. To už jeho ruka dráždila přes tanga kundu mý Lucky která měla přivřený oči a užívala si to. U toho jí ještě decentně líbal na krku. Mě se z toho udělala pořádná boule v kalhotách.

Mezitím nám taxikář zastavil před našim domem a pro zaplacení rozsvítil. To Lucku probralo z nadrženosti a po tichu mu řekla co to jako dělá. Ano divadlo pro mě. Doma jsme došli lehli a já celý nadržený si chtěl zašukat. Překvapivě neodmítla a já svého tvrdého ptáka narval do už pěkně vlhké teplé kundy mé Lucky.
Ráno jsem se jí ptal jestli jí nějak neobtěžoval v taxíku, že mi celý večer přišlo že ji balí. Ona že co blázním že se bavili celý večer o obyčejných věcech a že by se nenechala. Že jí jen jednou sáhl na stehno a hned mu ruku oddělala.

No a minulý týden asi 2 měsíce po tomto zážitku jsme se rozešli. Jak jsem to tak probíral s kamarádama ten rozchod, tak mi jeden řekl že slyšel, že mi ji ten kluk během toho jak jsem spal na stole, vymrdal na záchodě. Za normálních okolností bych tomu vůbec nevěřil, ale po tom zážitku z taxíku si myslím že mi nasadila parohy už v hospodě.

Navíc od té doby začala chodit sama s kamarádkou na diskotéky, takže bych se nedivil, kdyby těch ptáků v sobě měla víc. To byl koneckonců důvod našeho rozchodu. Na jednu stranu mě to vzrušuje když vidím jak mi někdo osahává holku, ale na stranu druhou hrozně žárlím.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. ADYS, ty náš také nick pistolero7 ???

  2. V posledním járu zemědělky přišla nová spolužačka z Moravy. Přistěhovala se ke klukovi, co se vrátil z vojny. Vášnivá bruneta s kudrnatou pičkou a kozama akorát tak do ruky, prdelku přesně na zásun. Už na střední nebyla jen s jedním, pak v Brně na vysoký svýho kluka podváděla se spolužákem, a když přišla k nám do čtvrťáku, tak za pár týdnů mi na něm seděla. A myslím, že nejenom mě. Jako správná zootechnička to měla nejradši na koníčka nebo pejska 🙂 Že jsem měl přítelkyni jí vůbec nevadilo! Honila jak o život a dokázala vymýšlet nejrafinovanější způsoby, jak se dostat z dohledu a někde si zašukat nebo mi ho vykouřit. Ráda to nechala naostro sypat do sebe, neměla vůbec žádný problém přijít plná „ze školy“ a sem tam připustit toho svýho. Jednou večer to venku dostala zezadu skrz punčocháče a běžela celá ulepená rovnou na poslední autobus domů. Trouba makal, ona si užívala. Vzala si mě domů, i na moravské prázdniny jsme spolu jeli, a blbeček zatím okopával brambory. Ženský už takový jsou. Po promoci to ustalo, co mi říkala naše spolužačka, měla pak asi „kamaráda“ u koní nebo v práci. Parohatýho pitomečka si tak domestikovala, jak říkáme my zemědělci, že dneska kolem ní poskakuje jak psík, povídali sousedi. Jsou to fakt velký potvory, ale chyba by byla toho nevyužít 🙂 Sexu zdar!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *