Dlouhý večer – 2.díl

Tak tam sedím na tom gauči a nevěřícně jsem sledoval, jak z přítelkyně teče mrdka toho cigána. Byl tím mým šokem potěšen.
„Neboj, byla z toho v prdeli. Doslova mě za to seřvala“ smál se a pak došel pro další pivo, neboť jsme už dopili. Zatím co byl pryč, zjistil jsem jednu věc na sobě. Ptáka jsem měl tvrdého. Nevím proč, ale i když mě ta situace neskutečně srala, a to zjištění i bolelo, tak jsem byl i zároveň vzrušený. Když jsem sledoval to video, tolik mi to nedocházelo. Ale teď, ta myšlenka, ta vzpomínka, jak jí před ním prstí a jak jí pak šuká, i když jsem to neviděl.

Když přinesl pivo, usadil se a začal zase povídat. Mladou nechal po tomhle na pokoji až do porodu. Přesněji, nic po ní nechtěl. Jen si hezky psali a ona mu sama oznámila, že už je syn na světě. Pak následovalo šestinedělí, kdy si musela zvyknout na novou roli matky. Prsa se jí v té době strašně nalila, takže z pěkných trojek byly najednou skoro pětky, plná mléka. Docela rychle se dokázala tehdy dostat na původní váhu, a to i díky cvičení. Měla strach z břišního rozestupu, takže doma posilovala břišní svaly a musím uznat, že najednou vypadala lépe než před těhotenstvím.

A pak jsme po dlouhé době zkusili i sex. Jednou dvakrát, a i když ze začátku si stěžovala na mírné bolesti, tak nakonec i tohle se u nás vrátilo do normálu. A právě v té době se znovu ozval on.  Sice se ho pokoušela přemluvit na jinou možnost splácení, ale upřímně přiznal, že jí chtěl vidět aspoň párkrát, jako kurvu. Takže se znovu viděli půl roku od porodu, aby dojednali podrobnosti. Ona čekala, že bude na privátu, že bude v nějakém bytě, kam jí přijde zákazník. Ale to jí hned vyvedl z míry. Tohle si prý musí zasloužit. Zjistila tak, že bude jezdit na parkoviště k benzínkám za Prahou, kde se postará o kamioňáky. Vysvětlil jí, že za ní dají max tisícovku, a tak bude muset zvládnout aspoň pět, aby se mu to vyplatilo. A byla z toho dost špatná. Ano, opět se mu rozbrečela, že neví, jestli to dá. Navíc také musela řešit hlídání syna. Neuměla si představit, jak by aspoň jednou týdně dala syna k hlídání na skoro celý den. Ano, na parkoviště měla chodit hlavně přes den. Noční směny, ty lepší, jsou pro zkušenější. Ale, jak se říká, kdo chce, najde způsob a kdo nechce, najde důvod, se nakonec i našel způsob, a to v podobě jedné kurvy, která by syna vždy pohlídala přímo na parkovišti.

Seděl jsem zase šokován a ani se nemohl napít. Ona vážně souhlasila s touto možností a brala našeho syna někam za Prahu a zatím co mrdala, jako kurva, hlídala ho nějaká jiná. Smál se mi do obličeje. Zároveň mě ale chlácholil, že si z toho nemám nic dělat, že to hrozně moc obrečela. Pak mi zase podal telefon a já na něm sledoval fotky. Vztek a vzrušení a bolest z toho všeho se opět objevilo. Přítelkyně zde byla na posteli nahá, klečela u jeho nohou a kouřila mu ptáka. Na další mu ho zase honila, kdy měl už nasazený kondom. Opět mě chlácholil, že trvala na kondomu, a tak ho měl i on. A začal popisovat, jak má úžasné tělo, ale jak z toho byla, tak psychicky v háji, že prostě bylo poznat, že to dělá s jistým odporem. Ale prý se snažila. Snažila se mu ho kouřit i když ze začátku to bylo jen lehké vsunutí ptáka do pusy a pak honění a olizování. Ale když jí chytl za hlavu a pořádně jí ptáka zasunul do pusy, tak se chvíli dávila, ale nakonec pochopila držela a snažila se i tak sama kouřit.

Přepínal jsem jednu fotku za druhou, až se objevilo video. Po jeho spuštění jsem mohl sledovat přítelkyni v celé své nahé kráse, jak na koníčku se snaží poskakovat na tvrdém ohonu. Vzdychala, to ano, ale v tváři bylo vidět, že brečela. A když jí chytl za prso a zmáčkl ho, až trochu z bradavky vyteklo mateřské mléko, sykla bolestí. Přesto pokračovala v poskakování a já mohl slyšet nadržený hlas toho cigána, jak jí chválí a povzbuzuje, aby ho hezky udělala.  Video mělo tak deset dvanáct vteřin a s končilo. On ale pokračoval ve vyprávění, protože se tím dost bavil. Já mohl jen poslouchat a na základě fotek a videí si dál představovat, jak to probíhalo.

Po chvíli jí přestalo bavit, jak na něm poskakuje. Přeci jenom bylo znát, že v tom není moc dobrá a nedělá to s takovou vášnivostí, jak by si představoval. Proto jí povalil na záda a jak do ní zasunul, začal se s ní i líbat. Chvíli protestovala, pokoušela se dát hlavu na stranu a když to nepomohlo, jen mu chtěla dát klasickou pusu. Ale nakonec, když začal přirážet tu pusu otevřela a začala se s ním líbat a šermovat s jeho jazykem. Nešetřil jí. Pro něj byla jen na uspokojení chtíče a proto přirážel, jak se to hlavně líbilo jemu. I tak prý začala nakonec vzdychat a přirážet proti němu. Dokonce se mu zdálo, že už nebyla tak napjatá a víc uvolněná. Jak jí tam v posteli mrdal, do toho jí říkal, že jí bude stačit pro začátek takhle hezky lehnout roztáhnout nohy a nechat to na zákazníkovi a hezky mu u toho zahekat, aby měl pocit, že se mu to líbí. Nakonec už nevydržel a vytáhl ptáka z její kundičky, rychle stáhl kondom a začal jí cákat na břicho a něco málo i na prsa. Dokonce si z toho udělal fotku, kterou mi hned ukázal. Přítelkyně tam ležela na posteli s mírně rozevřenými nohami. Na břiše měla cákance husté mrdky a i něco málo opravdu i na prsou.

On pak odešel z ložnice, ale prý si to přítelkyně udělala rukou. Byla rozdělaná, ale ne úplně uspokojená, a proto se rozhodla, že se dodělá. To mě znovu šokovalo a jen jsem se pořádně napil z láhve piva, abych zjistil, že jsem opět dopil. Vstal a přinesl další pivo a pokračoval ve svém vyprávění.

Za pár dní od této domluvy přítelkyně zvala dopoledne kočárek a syna a vyrazila za ním. Spolu pak v jeho autě odjeli za Prahu k jedné benzínové pumpě, kde parkovalo víc kamiónů. Byla z toho zkroušená. Snažila se ho přemluvit na jiný způsob a znovu si v autě poplakala. Cestou taky se musela převléknout do pracovního úboru. Bylo léto on, od té druhé kurvy, která pak měla hlídat syna, dostal takové to vyzývavější oblečení. Upnutý top s výstřihem a sukni a tanga. Když jsem jí viděl takhle vyfocenou, byla v tom neskutečně sexy, ale zároveň jsem jí v tu chvíli vnímal, jako tu nejšpinavější kurvu. A to teprve byla na začátku toho všeho.

Na místě pak měla jednoduchý úkol. Přemluvit pět chlapů na sex s ní. Minimální částka tisíc korun. Méně ne. Ze začátku jí v tom musela pomoci jiná kurva, co tam byla a znala to tam. Šla s přítelkyní a zkusili oslovit postupně pár chlapů, kteří stáli u svých kamiónů, nebo od nich odcházeli. A on si to hezky natočil a já viděl, jak mladá celá nesvá, se sklopeným zrakem se snaží komunikovat. Spíše to za ní dělala ta druhá a doslova jí nabízela. Prodávala. Vidět to bylo z dost velké dálky a zoom telefonu z toho dělal ještě hezké kostičky. Ale vidět toho bylo dost. Nakonec se chytil jeden. Tlustej postarší chlápek, který si nejprve přítelkyni prohlížel obcházel si jí a dokonce si jí sáhl na zadek a okusil i prsa. Pak se jí na něco ptal a ona mu odpovídala. Podle toho cigána, co mu řekla ta druhá, smlouvali na ceně.

Ona mu řekla, že za tisíc kouření a sex s kondomem výstřik na prsa. On požadoval víc. Na rovinu žádal služby bez kondomu a nabízel za to dva tisíce. Byl v tomhle dost neoblomný a mladá nevěděla, jak pořádně odpovídat. Nechtěla asi zřejmě naštvat toho cigána a potřebovala udělat aspoň těch pět chlapů. A ta druhá jí pomáhala spíš v tom, že tomu dotyčnému řekla, že za dva tisíce je za služby bez kondomu málo. A že za 2000 jedině, když oral bez kondomu. A tak jsem sledoval na videu, jak mladá a ten chlápek spolu vlezli do kamiónu.

Opět jsem nevěřícně zíral na cigána a ten se stále usmíval.
„Tvoje věrná, slušná a nesmělá ženuška se s tím nadrženým Polákem domluvila. Přinesla mi po půl hodině pět tisíc korun.“
Musel jsem tohle chvíli zpracovávat. Půl hodiny a pět tisíc korun. Což znamenalo jediné. Pobídl mě, abych na telefonu přepnul na další video. Jak mladá vlezla do té kabiny kamiónu, tak on k němu pomalu přišel. Od té kurvy dostával jasný posunky, jaká tam nakonec byla domluva. Sebou si vzal selfie tyčku. Díky tomu jsem na videu viděl, že stojí vedle kamiónu ze strany, kde byl lesík a kde tak nebylo na ně vidět od pumpy, nebo většiny parkovacích míst. Díky selfie tyčce pak mohl dát svůj telefon k okýnku. A já díky tomu mol spatřit vnitřek kamiónu.

A tam v zadní části jsem viděl přítelkyni. Prsa vytažená z výstřihu topu sukni vyhrnutou bez kalhotek. Ležela v zadní části na jakési posteli. Opřená o lokty a vzdychala, protože jí zrovna ten tlustý chlápek lízal kundičku a i prstil. Ne na dlouho. On už byl sám nahý a jednou rukou si honil péro. Přestal tak v prstění a lízání, a nakonec na mladou vlezl. Doslova jí zalehl a začal se mazlit s jejími prsy. Nakonec si sama sáhla mezi nohy, aby si jeho péro nasadila a on přirazil a začal nadrženě mrdat. Ozvalo se její slastné vzdychání a hekání, jak je úžasný. Nohy přitom dala víc od sebe, a dokonce je zvedla takzvaně do praku, co jí ten prostor umožňoval.

Byla to neskutečná potupa a hrozné ponížení. Ale zároveň i vzrušení. Jak vyprávěl, co vše slyšel on. I to, co jsem viděl na tom videu, mě neskutečně vzrušilo. A já nevědomky, si začal hladit tvrdý ohon přes kalhoty. Všiml si toho. Jen se usmíval, a nakonec mi řekl.
„Ten den mi přinesla sedmnáct táců“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super. Len tak ďalej

  2. Parada, uplne tam vidim svoji. Moc se tesim na pokracovani. Diky.

  3. nádherná povídka.jen tak dál

  4. Treba pokracovat

    Super ale uz by to fakt chcelo dalsi diel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *