Dlouhý večer

Nedávno jsem zjistil takovou šílenou věc o své ženě, že tomu doteď nemohu uvěřit. Kdybych to jen slyšel, bral bych to jako výmysl nějakého blázna. Ale on je to podloženo i fotkami a videi. Ale tedy popořádku. Letos v červnu jsem byl v hospodě s kamarády a normálka popíjeli a bavili se o všem možném. Jednou začas tak vypadnu a trochu si odpočinu od rodiny. Nemám sice manželku, ale dlouho letou přítelkyní, s kterou vychováváme šestiletého kluka a o druhé dítě se pokoušíme.  Spolu jsme už nějakých třináct let a do té doby bych řekl, že to byl pohodový vztah.

Moje drahá Žaneta byla pěkná holka. Vyšší postava kolem sto osmdesát, štíhlá. Po porodu se vrátila rychle na svou původní váhu, a i prsa moc netrpěla kojením. Sice dříve měla takové plné trojky, ale i teď její pevné dvojky akorát do ruky stojí za obdiv. Oběma je nám osmatřicet let. Já pracuji v IT a ona, momentálně dělá asistentku v jedné společnosti. Do toho dne jsem jí měl za až moc slušnou a stydlivou. Někdy mě to štvalo, protože se oblékala jak šedá myš, a přitom by mohla v klidu strčit do kapsy kde jakou modelku. Stydlivost a nesmělost tomu dávalo korunu. Ale jinak byla božská. Pokud jsem jí správně navnadil předehrou, sex byl prostě úžasný.

No a tak si tak sedím v té hospodě, poslouchám kamarády a do toho vnímám, jak u vedlejšího stolu se zase dobře baví partička cikánů. Poměrně slušně oblečeni. Co poměrně. Oproti mně, všichni značkové oblečení a bylo vidět, že hluboko do kapsy nemají. Dost popíjeli a byli dost hluční. Jeden z nich nejvíc. Zřejmě slavili jeho narozeniny. Vlastně pořádně jsem jej zaregistroval až když začal vykřikovat, že ukáže tu kurvu, co si s ní užíval a co mu vydělala slušný prachy. Byl jsem poměrně překvapen, neboť jsem si říkal, že už tohle pasáctví neexistuje, že holky dělají na privátech a policie se tímhle dokáže rychle zabývat. A proto jsem se tím směrem víc zadíval a sledoval, jak podává kamarádům nový iPhone na jehož displeji svítila fotka oné kurvy.

Nejdřív jsem jen zíral. Trvalo to chvíli, než mi mozek řekl, co přesně vidím. Něco takového, jako když koukáte na obraz známého malíře, o kterém jste se učili ve škole a přemýšlíte, co to je zač. Znáte ho, viděli jste ho, ale nevíte, co přesně obraz zobrazuje. A pak vám to dojde. A mě to došlo. Byla to moje přítelkyně. V plné své nahé kráse, s rozevřenýma nohama a blaženým výrazem. Taková ta fotka, co se fotí po dobré mrdačce. Taková fotka, kterou ta moje nikdy nechtěla vyfotit. Přemluvil jsem jí maximálně na vyfocení prsou. Proto jsem šokovaně zíral do místa, kde před chvíli byl telefon. Pak jsem začal vnímat i ty uznalé komentáře a další informace od toho cigána, který telefon dal do plazu. Podíval jsem se na něj a prohlédl si ho. Bylo mu tak 50 let, poměrně obézní. To nebylo vyboulené břicho neboli pivní pupek. Byl prostě tlustej. Možná to bylo i tou jeho výškou. Kolem sto sedmdesáti. Určitě byl menší jak přítelkyně.
„Jo byla dobrá. Dobře mrdala. Škoda jí“ a podobná slova zněla z jeho úst.

A tak jsem šokovaně popíjel další a další pivo a přemýšlel, co se právě stalo. Jak je to možné. Spíš jsem si říkal, že to je jen náhoda. Že ta holka vypadá jako moje přítelkyně, ale není to moje přítelkyně. Ale on říkal i její jméno. Doslova a do písmene jí jmenoval Žaneta. To by byla už moc velká náhoda.  A tak, když jsem chcal po nějaké hodince na hajzlu a vedle mě se postavil tenhle cigán, prostě mi to nedalo.
„Jak to že máš fotku mé holky“ spustil jsem.
„Co to kurva jako má bejt. Jak jako že byla dobrá kurva. Jak ? Jak?“

Tak nějak podobně jsem na něj vychrlil. Pak jsem se zarazil a sledoval, jak si mě divně prohlíží výrazem „Teď jsi to chlapečku přehnal, tě zabiju“ a pak se rozzářil jak škodolibé sluníčko.
„Jo tak ty jsi Tomáš“ a bylo to. Poplácal mě po zádech, protože zrovna domočil a strčil svého ptáka do kalhot.
„Jo chlape, život je svině. Ale na druhou stranu ti závidím. Taková mrdna. Máš štěstí. Tak se z toho neposer. Splatila dluh a už se k nám nemá“ a vyšel ven.

Rychle jsem se upravil a vyrazil za ním. Chytl jsem ho ještě v chodbě, před vstupem do lokálu.
„Jak jako dluh. Kurva, co to má bejt? Jak mám bejt klidnej, když mi nějaký cigoš mrdal holku. A kdy jako to bylo?“
Vzhledem k tomu, že jsem ho chytl za rameno a vypadal jsem asi dost nasraně, tak mě chytl za ruku, víc jí stiskl, až to zabolelo a podíval se mí pořádně do očí. Musel jsem uhnout. Znáte to. Neprovokuj zuřivého psa, že mu čumíš do očí, jinak zaútočí. Raši sklopit.
„Jestli slíbíš, že budeš hodnej, tak bych ti mohl něco říci a ukázat“ a pustil mi ruku a já jeho rameno.
„Fajn. Tak já zaplatím a počkám venku“

Upřímně, trvalo mi skoro půlhodiny, než jsem dopil své pivo a zaplatil. Přesněji, než jsem se odhodlal odejít. Vyšel jsem ven a hned byl u mě.
„Sem myslel, že si posera a už chtěl odejít“ plácl mě do ramene a vydal se směrem k nedalekým panelákům.

V jednom z nich bydlel. Dojeli jsme do nějakého šestého patra a já se ocitl v jeho bytě. Bydlel zde sám. Posadil jsem se na gauč a von přinesl nějaký pivo a pak začal vysvětlovat.

Takže ta moje si půjčila u něj peníze. Před několika lety, když jí bylo nějakých dvacet a rozhodla se, že chce zkusit štěstí v zahraničí. Odjela tehdy na dva roky do USA, na což potřebovala peníze. Letenka a tak. Souhra náhod chtěla, že přítelkyně zapomněla, nebo spíš neměla z čeho, splácet a on skončil v base. Díky i nějaké bitce a částečné amnézii pak na mladou tak trochu taky zapomněl. Když už byl venku, tak si dal do kupy svůj nepořádek, ale přiznal, že některé věci prostě nemohl dohledat. Jaké pak bylo jeho překvapení, když na přítelkyni narazil před pár lety na pracovním úřadu, kam si došel pro dávky, jako nezaměstnaný, bývalý kriminálník, který se snaží rekvalifikovat. Ona těhotná, v pokročilém stupni těhotenství, tehdy třicetiletá. Hned, jak jí uviděl, jí poznal, a i si vzpomněl na ten dluh. A hned jí taky oslovil. V ruce sice neměl žádný papír, ale ona nezapírala a začala ho přemlouvat, že mu to bude splácet a podobně.  Jen musí počkat, až začne chodit do práce, že bude na mateřské a z té to nezaplatí.

On zavětřil příležitost. Řekl jí, že čekal dost dlouho a že má ten dluh pěkně velký i s úroky. Taky by prý mohl přijít za mnou, nebo její rodinou a chtít peníze po nich. Nemá prý na výběr. Buď mu hned zaplatí vše, nebo splátky, ale podle jeho pravidel.  Prý hned pochopila, o co se jedná. Chtěla vystoupit z jeho auta, v kterém byly, aby měli víc soukromí, protože tohle se přece na pracovním úřadu neřeší. Že není žádnou kurvou a podobné řeči měla. On zase, že sice není, ale brzo bude. Že mu to může splácet tímhle a ještě, pokud bude šikovná, jí nějaká koruna zůstane i pro ní.  Z toho auta samozřejmě odešla s razantním ne. Ale za necelý týden mu sama zavolala na telefon a domluvila si sním další schůzku.

Tentokrát u něj doma. V tom bytě, kde jsem seděl já. Na tom samém gauči seděla i ona. Skleslá, jak hromádka neštěstí, pořád opakovala, jak není kurva a jak to nedá a podobně. A on, že když se bude snažit si to aspoň užít, tak to tak špatné nebude a že když se bude snažit, tak brzy bude mít splaceno. Sama začala říkat, že jen s kondomem, že nepolyká a ani nebude dělat anál a rozhodně se nebude s nimi líbat. Musel se tomu jen smát. Jak hezky souhlasila k tomu být kurvou a splácet ten dluh takto.

Seděl jsem, popíjel pivo a pořád tomu nechtěl uvěřit. Proč nepřišla? Nějak bych to udělal. Sehnal někde ty peníze. On se tím jen bavil. A pak mi podal telefon a že abych kukl. Měl tam připravené video. Ještě, než jsem ho pustil bylo vidět, že je tam moje přítelkyně. Pustil jsem ho. Seděla vedle něho na gauči v jeho bytě a slyším, jak se jí ptá.
„Souhlasíš, že dluh splatíš tím, že budeš kurvou?“ její smutný výraz, mokré oči z toho, jak brečela a potichu odpovídala.
„Ano. Budu šukat za peníze“
„Tak pokud to myslíš vážně, tak se svlékni kurvo“
Chvíli váhala, ale pak se zvedla a s svlékla se. Stála před ním s velkým těhotenským břichem a nateklými prsy.
„Jsi pěkná. Sedni si rozevři nohy a ukaž mi kundu, začni se prstit!“ a ona tak zase po chvíli udělala. Zatím co on se postavil, ona si sedla na gauč, na jeho kraj, nohy měla na zemi rozevřené do široka a on zabíral její kundu a to, jak si začala hladit prsty a pak jeden do ní strčila a začala se jím šukat. Střídavě natáčel detail její kundičky a to, jak začíná pomalu vzdychat a pak to, jak si honí svého ptáka. Asi čekáte, že uvedu, že ho měl velkého, dlouhého a tlustého. Ale ne. Byl to normální pták, asi tak šestnáct centimetrů dlouhý a možná jen trochu silnější.

Přítelkyně začala víc a víc vzdychat a měla podle videa přivřené oči. Asi myslela na něco pěkného a přestala vnímat a užívala si i ty jeho doteky. Když nehonil, hladil jí nalitá prsa a mačkal je a komentoval, jak je to pěkná kurva a že teď stvrdí svou dohodu. Než jsem se nadál a pak i ona, najednou natáčel, jak má ptáka v ruce a doslova se napasoval mezi její nohy rozevřené. Jak na ruce ucítila žalud dala instinktivně ruku pryč a bylo to. Najednou ho do ní zasunul, odhodil přitom foťák na gauč, takže najednou byla černá tma. Jen jsem slyšel, jak mladá šokovaně vyjekla.
„Ne tohle ne“ a on do toho
„Ale jo kurvo, tohle jsou úroky“
A pak bylo slyšet její vzdychání a hekání a jeho funění, jak je pěkně úzká.

Podíval jsem se šokovaně na něj a on se usmíval a začal hned, jak si to užil. Že sice říkala ne, ale byla v tu chvíli tak nadržená. Užila si jeho ptáka, každý pohyb doprovázela vzdycháním. A když se jí šeptem ptal, jestli bude kurvička, tak vzdychala ano ano ano dokud se neudělal hezky do ní. Což bylo slyšet i na videu, jak hezky zařval
„Joo cákám mrdku“

Hned na to uchopil zpět telefon a já zase mohl vidět, jak si natáčí detail její kundy a jak ho vytahuje a jak z ní teče mrdka.

Byl jsem v šoku. Ale tohle byl teprve začátek toho dlouhého večera.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Nějak se tady s těmi romy roztrhl pytel.

  2. Super. Len tak ďalej

  3. na pokračování!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *