Životopis jednoho cuckolda – 5.díl (život s klíckou)

Zatím co se peru s druhým dílem Terezky, kde jsem už měl vymyšlený příběh, ale pořád mi chyběl nějaký zajímavý konec, ten už jsem vymyslel, mám závěr o kterém jsem ještě nikdy nečetl, ani jako o fantazii na nějakém fóru, jsem se rozhodl, přidat další část svého životopisu Cuckolda. Nějak totiž v posledních dnech nedokážu vyhnat z hlavy myšlenky na nedávné hrátky.

A tak to vezmu trošku obsáhleji. Jsem cuckold a v této své pozici nebo chcete-li životní úloze se cítím dobře, když jsem zamčený v klícce. Mít totiž ocas v klícce je především symbol, že jsem odevzdal část sebe, svou mužskou pýchu ženě, kterou miluji. A velmi si užívám tu skutečnost, že ona s povděkem přijala klíček a láskyplně toho zneužívá. Ano, láskyplně, vlastně mě mučí, týrá, ale neskutečně krásně a něžně, aniž by se mě musela dotýkat. Být zamčený, mít zakázáno se udělat totiž pro mě znamená, že mě chce, že mě pořád miluje. Je to paradox, ve vanilkovém vztahu je to naopak, když je sex miluje ho, ale já to mám zkrátka opačně, dokud mi to odpírá, vím, že jí zajímám. A já jsem jí neskutečně vděčný, jsem šťastný, že mě zamkla a ovládá mě. Jsem tak hrozně nadržený, že při sebemenším podnětu myslím jen na to jedno. Když třeba projíždím městem a vidím na ulicích plno hezkých žen, elegantně a sexy oblečených, jediné co já vidím je moje láska. Dívám se na tu cizí ženu na ulici, neříkám, že se mi nelíbí, ale jediné na co u toho dokážu myslet je ona, těším se domů, až budu s ní, až ucítím její vůni, až jí políbím nožičky. Zamčením ocasu do klícky si žena k sobě totiž připoutá především srdce, které jí zcela patří. Tolik asi k tomu jak vnímám klícku a co to pro mě znamená. Už si neumím představit, že by mě odemkla. Nejen, že si bez klícky připadám už divně, něco mi prostě chybí, ale hlavně by se ztratilo takové to neviditelné pouto.

A abych nepsal jen o sobě. Možná už jsem to psal v nějakém předchozím díle, ale moje láska je ráda, že mě má zamčeného. Říká, že stojících a stříkajících ocasů vidí pořád dost, takže klícka je pro ní změna a chce, abych byl zamčený. Navíc mě prý pořádně nestojí. Říká, že nadržený jsem prý poslušnější a pozornější. A to je asi pravda, protože, když něco provedu, když se pohádáme, tak v nadrženosti sám poprosím o výprask. Takže i z tohoto pohledu mě musí zamykat. Ale ona hlavně chce.

Za tu dobu co se o cuckolding a zamykání zajímám, jsem už vyzkoušel řadu klícek. Samozřejmě, že s koupí té první, Spiderwire, jsem udělal chybu, asi jako každý. Na podruhé už to bylo lepší, CB6000s, měl jsem klícku, ve které jsem mohl být zamčený opravdu dlouhodobě. Pak mi moje láska pořídila kovový Bon4. Ten byl na trvalé nošení ideální, protože byl skutečnou klíckou, takže se snadno dala provádět hygiena. Pak jsme pořídili platový Captor, protože jsme chtěli něco s integrovaným zámečkem, ale ten bohužel asi po měsíci praskl. Navíc se v něm nedala vůbec provádět hygiena. Takže na řadu přišel kovový Prisiontrainer. Naprosto dokonalá klícka. Nejen, že se neustále blyští, je nejpohodlnější ze všech, které jsem vyzkoušel, i hygiena se s ní dá provádět skvěle. Za tu dobu co jsem byl v různých klíckách jsem si prošel snad vším co mě mohla potkat. Nicméně jsem si na ní natolik zvykl, že dnes už nemusím vůbec mazat okolo kroužku a můžu spát v noci klidně nahý a nemám žádný problém. Kdo už někdy klícky zkoušel, ví í čem píši.

No a teď jsem asi půl roku právě zamčený v Prisiontraineru. Moje láska zjistila, že nejen, že mě nemusí odemykat aby zkontrolovala nějaké případné otlaky nebo oděrky, ale i že právě hygienu dokážu udělat  bez problémů a ona si mě tak může odemknout jen, když se jí chce. A ono se jí právě nedávno chtělo. Letos poprvé mě odemkla. Poprvé od vánoc. Objednala si totiž v jednom sexshopu nějaké nové hračky do práce a chtěla je na mě nejdřív vyzkoušet. Jen tak mimochodem, je to úžasné mít ženu, která si kupuje pracovní pomůcky v sexshopu.

Ale zpět ke zkoušení. Odemkla mě a poslala mě vykoupat se. Neustále mě po očku hlídala, abych ve vaně sám nedělal nějaké nepřístojnosti. Když jsem přišel posadila mě na sedačku a začala si se mnou hrát. Nejdřív mi okolo ocasu a koulí navlékla vibrační erekční kroužek a hned ho zapnula. A mě hned stál. Pak vybalila další erekční kroužky, obyčejné silikonové. Jeden natáhla až ke kořenu, druhý doprostřed a třetí okolo žaludu. Vibrační kroužek mě celou dobu příjemně šimral na koulích a na prostatě. Potom láska vytáhla umělou vagínu, resp. silikonový masturbátor s vibračním vajíčkem ve tvaru vagíny. Na ptáka mi nanesla lubrikační gel a pak mi ho do ní pomalu strčila. Žalud vyjel z druhé strany. Zapnula vibrace a já okamžitě ucítil dráždění přímo na uzdičce. Na řadu přišla poslední hračka. Silikonová vibrační 8mm široká dilatační tyčinka. Nanesla na ní gel a pomalu mi jí celou zasunula do ocasu. Pak spustila vibrace. Otočila se zpět pro gel, nanesla si ho trochu na špičky prstů a když se jimi blížila k žaludu, bylo hotovo. Už jsem nevydržel. Začal jsem stříkat. Jenže to byl jen zkažený orgasmus a ještě navíc zkažený tím, že jsem měl ocas přiškrcený a ucpaný, takže nemohlo žádné sperma ven, spíš to začalo bolet a pálit. Až po chvíli, okolo té dilatační tyčky začalo vytékat sperma. Láska se na mě jen podívala a řekla, že toho teda moc nevyzkoušela. Postupně ze mě všechno sundala a poslala mě se umýt, že prý jsem čuně a udělal jsem se bez dovolení. Zatím co jsem se sprchoval, ona umyla ty nové hračky a když jsem přišel už mi podávala klícku, abych se zamknul. Pak se mě zeptala jestli se mi to líbilo s tou umělou vagínou, protože ta její přeci není pro mě. A mě se to líbilo moc, ale úplně nejvíc ten konec, tak poslední poznámka, že ta skutečná, ta její není pro mě, že já budu mít jen umělou náhražku.  A tohle právě miluji. Mít doma takovouhle potvůrku, vědět, že dokud nás to bude bavit, dokud ona bude dělat svou práci, dokud mi bude nevěrná, tak já nebudu smět. Mám v ní tu nejlepší ženu.

 

Tak jsem se vypsal, ze svých pocitů v klícce, pochlubil se posledním velmi silným zážitkem a půjdu se opět věnovat druhému dílu Terezky.

(Když je dneska pátek, tak počítám, že v srpnu nejdýl v říjnu to dopíšu)

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *