Firemní večírek

Koncem ledna jsme s mou ženou (krásná blondýnka s trojkama prsama a trochu větším sexy zadečkem) dostali pozvánku na jednu firemní akci, kterou pořádal náš kamarád. Manželka se velice těšila, že si konečně užije trochu zábavy a alkoholu od kterého měla díky starání se o domácnost již delší dobu půst. I já se po dlouhé době tešil na trochu zábavy a také jsem si říkal, že tento večer bychom mohli opět po delší odmlce užít nějakou nový sexualní zážitek.

Jsem si jistý, že něco podobného se honilo hlavou i mé ženě, protože jen tak si mohu vysvětlit proč věnovala tak velkou péči koupeli, oholení celého těla krom malé čárky nad její krásnou kundičkou, výběru černého sexy spodního prádla, sexy halenky a legínama, které krásně tvarovaly její sexy zadeček. K tomu vyzývavý make-up, kozačky, kabát a mohlo se vyrazit. Mohu jen konstatovat, že jsem byl naprosto spokojen a už při pohledu jak pobýhá doma jen v průsvitných krajkových kalhotkách jsem se musel hlídat abych po ní nevyjel 🙂

Večer začal poklidně, až možná trochu nudně a tak jsme si začali dopřávat bohatě alkohol a doufali, že trocha zábavy se snad dostaví. Asi okolo deváté hodiny jsme se rozhodli, že raději půjdeme někam za muzikou kde si manželka alespoň zatancuje.

Přijeli jsme na velkou úplně narvanou diskotéku a bylo úplně neuvěřitelné co to s tou mojí potvůrkou udělalo. Ihned objednávala panáky a koketně se u baru chychotala a vlnila se v rytmu hudby. To začalo působit i na mne a tak asi po hodině, to už byla pořádně rozjetá a v náladě, jsem jí začal zkoušet, že si může klidně s někym něco začít, že mi to vůbec nevadí. 

Ona, že jo a hned se začala motat okolo particky asi 40-ti letých kluků, ty jí už nějakou dobu pozorovali a hned se k ní hlásili, obvzláště jeden z nich s namakanou postavou. S ním hned dala do řeči, dívali se směrem ke mě a spokojeně se usmívali. Já se také usmál a chtěl vědět, kam až to může zajít. Po pár minutách se odebrali k baru, kde žena s provokativně vystrčeným zadečkem objednávala dvojitou rundu panáků. On jí po mém souhlasu na dálku pohladil po zadečku, zezadu se na ní nalepil a objal jí, ruce jí začli jezdit po bříšku a opatrně víš až na prsa, něco jí u toho vyprávěl a ta se jen spokojeně usmívala. K tomu ještě začala kroutit zadečkem a třít se mu o rozkrok. 

Po druhém panáku už jí bez problému projížděl prsa a i sem tam jí projel po její prcince. To se vždy krásně prohnula a ještě víc vystrčila zadeček proti němu, ten přitlačil na ní svou chloubou a bylo vidět jak byla manželka z toho neuvěřitelně vzrušená. To mu dodalo patřičnou odvahu a už celkem obratně jí dělal dobře líbáním na krku a jednou rukou jí projížděl po už dost nadržené a voňavé prcince. Celé mi to přišlo nejprve divné, ale nakonec mě celá situace dost vzrušovala- konečně bych mohl vidět, čeho všeho je moje manželka schopná.

Po chvili si to namířili rovnou ke mně, seznámili jsme se (představil se jako Ondřej) a je tu s kamarádama na pánské jízdě. Celkem ho udivilo, že je to moje manželka a že mi to vúbec nevadí. Vysvětlil jsem mu, že chceme zkusit po nějaké době opět něco nového v sexu, protože to máme rádi a již jsme zkusili jak kluky, tak i holky. Řekl jsem, že mám za tři dny narozeniny a chtěl bych vidět jaká je moje žena v posteli s někým jiným. Ta to celé poslouchala s vytřeštěnýma očima a toužebným úsměvem a bylo na ní vidět, že se strašně stydí, ale také na ní byla vidět obrovská touha si s Ondřejem užít více, než jen osahávání u baru. 

Ondřej se osmělil a hned mi pochválil jakou mám úžasnou a krásnou ženu. Manželka spokojeně poslouchala a navrhla, že si dáme drink a chtěla by si jít zatancovat. 

Dali jsme si drink a povídali si, nálada byla super a vzrušení neskutečné. Ondřej ji už přede mnou bez ostychu držel okolo pasu a sem tam jí silou zmáčkl zadeček, ta se jen usmála a vydala krásné áááh. Pak si jí natočil a rukou jí zajel pod halenku, kde jí začal masírovat prsa, já se ihned přidal z druhé strany a kdyby se sama po chvilce neodtáhla, že ostatní na nás blbě koulaj, klidně bychom jí to dělali dál. 

Nadhodil jsem, že by nám mohla udělat striptýz, Ondřejovi se také ta představa zalíbila a nadhodil, že bychom mohli zajet do nedalekého swingers baru a tam se uvidí. Žena se na nás podívala a jen řekla, že se uvidí, aleteď chce jít trochu tancovat. Kopli jsme tam dalšího panáka, vzala Ondřeje a šli. Objednal jsem si drink a šel si najít místo kde bych na ně měl dobrý výhled. 

Hned jak dorazili na parket má nadržená manželka začala neskutečně provokovat. Kroutila se okolo ondřeje, projížděla si rukama po prsou, dokonce se i ohnula aby na něj vyšpulila svůj krásnej sexy zadeček, on ohned přiskočil plácal jí přes něj a dělali jako když jí souloží ze zadu. Byli úplnou atrakcí i pro ostatní…

Po nějaké době ke mně přijde a ptá se zda mi to nevadí, že je už dost opilá, Ondřej se jí líbí, neskutečně ji vzrušuje a má jí z něj už šíleně nadrženou. Říkám, že mi to nevadí, že jsem si to tak přál a že bych chtěl vidět víc.. ona na to, že je s Ondřejem zábava a že by ho také chtěla zkusit jaký je v posteli a jaký má vybavení

V tom jsem se na ní usmál a říkám, že se bude muset snažit protože kolem něj se začala motat nějaká další holka. Ta moje na to kouká a říká: přijď za chvíli o patro níž, je tam VIP salonek a přines nám drink. A odešla. Ondřeje vzala za ruku a odtáhla ho z mého dohledu.

Ani jsem nevěděl, že je tu ještě jedno patro- říkám si.

 Nechal jsem jim asi půl hodiny a jdu dolu. Vidím, že je tu také hudba, spousta lidí, bar kde objednávám pití a vidím v rohu místnosti kde není tolik světla VIP salonek. Je oddělen jen pultem a za ním pohodlná sedačka. Na ní vidím Ondřeje jak na něm obkročmo sedí ta moje a ziřivě se líbají a osahávají. Protože je ale v rohu šero jdu blíž aby si mě nevšimli a dívám se jak daleko už pokročili.

Manželka osahává Ondřeje pod trikem a on jí rozepnul podprsenku a masíruje její prsa s naběhlími bradavkami. Neslutečný pohled na tuhle nadrženou dvojici. Ondřej si mě všiml a mává ať jdu k nim. Trochu zvolňují a po ujištění, že je vše v pohodě si jí na sobě trochu natočí a rukou jí pomalu zajiždí pod legíny. Ta se na něj okamžitě jako souhlas s tím na co se chystá přisaje, líbá ho, roztáhne nohy a trochu se zvedne aby se tam rukou lépe dostal. Je vidět jak ruka zajíždí i pod kalhotky a už má tu její neposlušnou, mokrou, nadrženou a krásně vyholenou pipinku v jeho moci. Jen je slyšet nadržené ááách a už jí krouží po poštěváčku a zasouvá do ní naráz hned dva prsty. Přetočí si jí vedle sebe aby měl více prostoru a za neustálého líbání ji intenzivně až zuřivě prstí a masíruje poštěváček. Ta mu vychází vstříc, krásně vzdychá a masíruje ho po naběhlém rozkroku. Ondřej se podívají zda se někdo nedívá a když vidí, že tam nikdo si jich ani nevšiml jí stáhne rukou legíny ke kolenům, stáhne jí i kalhotky a bez jakékoli zábrany jí prstí její píču, která teče jak řeka. Manželka funí, sténá, prohýbá se a najednou se nádherně udělá. Ondřej nepřestává a žena prožívá první asi největší a nejdelší orgasmus. Ondřej má úplně mokrou ruku, zvolňuje, ještě jí párkrát zajede dovnizř a ven, pohladí závojíčky a krouživými pohyby jí masíruje celou růžovou naběhlou pipinku. Manželka si užívá krásně doznívající orgasmus a Ondřejovi masáže její buchtičky.

Chvíli ještě leží, vzdychá, líbá ho a užívá si tu právě prožitou zvrhlou rozkoš s někým koho ani nezná. Ten koho před dvěma hodinama ani neznala jí právě prstama udělal a teď jí tu krásně hladí a mazlí pičku.

V tom se beze slova posadí, stáhne promočené kalhotky a legíny až ke kotníkům, opře Ondřeje do sedačky, usměje se na mě a se slovy: hlídej jestli někdo nejde. Jde na všechny ctyři, vystrčí krásně prdelku a prohne se aby se mi naskytl i krásný výhled na její buchtičku.

Ondrovi rozepne kalhoty, stáhne je rovnou i s trenkama a hned si strčí jeho naběhlou kládu do pusinky. Chvíli mu ho jednou rukou honí a cpe si ho až do krku. Je vidět jak se snaží mu to udělat co nejlépe umí. Líže mu dokonce i koule a druhou rukou mu to dělá. Ondřej i já jsme naprosto spokojeni…:)

Na Ondřejovi je vidět, že to ta moje kočka opravdu umí! Jeho péro mělo asi 20 cm, ale průměr, který se manželce vešel sotva do pusy. S úžasem se na ní dívá jak mu s ním dělá doslova psí kusy. Už se začíná propínat, ale ta moje nepřestává v neskutečný krasojízdě! Kouří, honí, olizuje, plive, saje a zas kouří. Najednou jí silou chytne za hlavu, propne se, zakloní hlavu a začne jí stříkat semeno rovnou do krku. Skoro se z toho udusila, ale furt polykala a kouřila mu ho dál. Ondra dostal skoro infarkt. Ještě mu ho pomalu a smyslně olizuje a on jen spokojeně oddechuje.

Máš opravdu šikovnou manželku prohlašuje a ta moje se jen usměje a už jí zas mizí ten kůl v pusině. Ondrův nástroj ta moje opět přivedla k životu a bylo na ní vidět jak by ho chtěla do prcinky.

Tím, že výhled z místnosti byl jen díky pultíku jen od pasu nahoru a ještě v šeru nebyla ta moje coura vůbec vidět a tak jsem ji, jak tam na čtyřech pomalu olizovala penis Ondrovi párkrát plácnul přes zadeček a projel jsem ji po úplně horké a krásné kundičce. Ta tu prdelku vystrčí ještě víc a tak jí do do tý její znovu nadržený píči vrazim dva prsty a pořádně rychle a silou jí prstím, krásně vzdychá a kouří Ondrovi péro. Kdyby se někdo podíval přes pult, měl by nadhernej výhled na prdelku a prcinku mojí manželky. 

Rozhodl jsem se, že si půjdu pro něco k pití a nechám je tu chvilku samotné. 

Sedám si k baru a vidím, jak Ondřej s mojí krasnou ženou odchází k toaletám a oba mizí na pánech…

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *