Proměna mé ženy – 2.díl (Jak jsem se změnil já)

Když moje žena poprvé vyzkoušela sex s jiným mužem, s naším kamarádem a mě zamkla do pásu cudnosti, úplně se změnila. Jakoby byla utržená ze řetězu, probudili se v ní dosud potlačované pudy. Přestala se zcela ovládat, poddala se svému chtíči. Moje žena našemu kamarádovi vysvětlila, že má ode mě svolení si s ním užívat, že bez jeho krásného ocasu nemůže být a tak k nám začal jezdit jednou týdně, někdy i dvakrát na návštěvy. Někdy si ho zatáhla do naší ložnice a mě nechali sedět v obýváku, jindy mě poslala uvařit kávu do kuchyně a když jsem za nimi přišel do obýváku už ho měla v kundičce a já se směl jen dívat. Byl to neskutečně krásný pocit vidět jí šťastnou, uspokojenou. Nemohl jsem si pomoct, ale dělalo mi dobře jí dopřávat to vzrušení. Já sám jsem také prožíval neskutečně vzrušující pocity a z počátku jsem si to užíval. Jenže po čase už jsem se nedokázal ovládat. Už jsem byl zkrátka nadržený až moc. A tak jsem si i já jednoho večera řekl o uvolnění.

„Líbí se ti to lásko, užívat si s ním?“ začal jsem opatrně. Přitiskl se k ní nahý v posteli, když jsme ulehli.

„Jo, hrozně moc. Ještě nikdy jsem si tak sex neužívala, je to úplně něco jiného“ přiznala.

„To jsem rád“ řekl jsem „jsem šťastný, když tě vidím uspokojenou. Ale i já bych už to moc potřeboval“ začal jsem jí líbat na rameni, hladit po celém těle a vzrušením jsem se celý třásl, doslova jako bych měl zimnici.

„Ale, ale“ řekla provokativně „tobě se to už nelíbí? Copak by jsi chtěl?“ ptala se.

„Tebe, moc to chci“ třásl se mi už i hlas.

„Ty se celý klepeš“ smála se „tak moc mě chceš?“

„Ano, tak moc. Pořád se mi to líbí, ale chci i já“ řekl jsem.

Otočila se ke mně, začala mě líbat a pak mi řekla:

„Tak mi přines peněženku, mám tam klíček.“

V mžiku jsem vystřelil z postele, doběhl do předsíně pro peněženku a hned se zase vrátil a podával jí jí. Stál jsem vedle ní a těšil se až mě odemkne. Našla klíček a vsunula ho do zámečku. Pak se na mě podívala:

„Opravdu to chceš tak moc?“ provokovala a začala mi u toho hladit naběhlé koule.

„Ano lásko, co to děláš s ním, tak mi jsme se ještě nemilovali“ řekl jsem nedočkavě.

Jen se usmála a odemkla zámeček. Stáhla klícku a můj ocas okamžitě vystřelil ven v maximální erekci. Ona ze sebe shrnula peřinu, aby mi ukázala svou nahou vlhkou kundičku a velmi něžně mě hladila po mé stojícím ocase. Pak se na mě povídala a řekla:

„Až ti bude stát, tak mi řekni“ uchechtla se s narážkou na mou velikost ve srovnání s ním.

„Prosím, nebuď teď taková, moc tě chci“ řekl jsem se znatelným vzrušením v hlase.

„Tak mi ho tam dej“ řekla smyslně a pak ironicky dodala „třeba ho tam ucítím.“

Vlezl jsem si do postele, klekl si mezi její nohy a mířil svým ocasem k její kundičce. Její ruka zašmátrala mezi nohama a chytla mě za něj, abych si ho navedla do sebe. Jenže já jsem byl tak moc nadržený, že jak se ho dotkla, vyletěla z mého ocasu ohromná dávka spermatu na její kundičku. Ona ho okamžitě pustila, nadzvedla se v loktech a dívala se jak na ní cákám z několika centimetrů. Já jsem měl neskutečně velkou ejakulaci, ale i přes vzrušení a přicházející orgasmus, když se ho dotkla, jsem neprožíval žádné uvolňující vyvrcholení. Nechápal jsem to. Jen jsem se díval, stejně jako má žena a nezmohl se na nic. Až po chvíli jsem se snažil ho aspoň vyhonit, ale už to nešlo, už ze mě nic nevycházelo a začal mi uvadat.

„A kvůli tomuhle jsi tolik otravoval? Proto tohle jsem tě musela odemykat?“ ptala se mě a dodala „viděl jsi jak vypadá správný sex? Přijde ti tohle jako sex, který si mám užít?“

„Promiň miláčku, byl jsem tak nadržený, že se to nedalo vydržet“ řekl jsem tiše.

„Tak si ho zamkni a pak všechno z mojí kundičky pěkně olížeš“ řekla nekompromisně.

Podobná situace se pak ještě několikrát opakovala. Moje nadrženost byla tak veliká, že jsem nebyl schopný normálního milování jako jsme prožívali spolu dřív natož, abych jí dokázal dopřát to co jí dával on. A tak jednou, když jsem opět naléhal na odemčení a snahu se milovat se ke mně v posteli otočila a řekla zcela vážně:

„Myslíš, že má cenu tě odemykat? Vždyť zase budeš dřív než začneme.“

„Já se budu snažit lásko, moc to chci“ namítal jsem.

„Teď se tě zeptám vážně, ano? A ty mi odpověz popravdě, ano?“ řekla.

„Ano lásko, odpovím ti popravdě“ řekl jsem.

„Myslíš si, že mě tím svým pindíkem uděláš?“ zeptala se.

„Asi ne, neudělám“ přiznal jsem popravdě vědom si své rychle ejakulace i toho, že j nyní zvykla na pořádný ocas a výdrž.

„A myslíš si, že je spravedlivé, aby jsi se udělal ty, když já se neudělám?“ zněla další otázka. Neměl jsem odpověď, jen jsem mlčel a tak pokračovala „on mi svým ocasem udělá dobře, tak si zaslouží, aby si to udělal i on, ale tvůj pindík stříká hned, neudělá mě, tak proč bych to měla dopřávat já jemu? Nebo myslíš, že nemám pravdu?“

„Máš pravdu“ nasucho jsem polkl.

„Tak vidíš“ řekla a dodala „a teď mi tedy řekni, jestli chceš, abych tě odemkla, aby jsi se zase sobecky udělal jenom ty nebo jestli dokud se nezlepšíš zůstaneš zamčený.“

„Máš pravdu lásko“ řekl jsem zklesle „zůstanu raději zamčený.“

Spokojeně se usmála a znovu se otočila ke mně zády, přitiskla se ke mně a zadeček natlačila na mou klícku. Začal jsem se opět třást, hladil jí a líbal ze zadu na krku.

„Lásko, ale když budu jen zamčený a neudělám se, tak budu vždycky tak rychle, nikdy se to nezlepší, to se nedá ovládat. Vždyť se podívej jak se hrozně třesu jen tě hladím“ snažil jsem se jí obměkčit.

„A napadlo tě třeba, že já to tak chci? Že se mi to tak líbí? Nikdy jsi si mě tolik nevšímal, nehladil mě, nebyl tak něžný“ řekla mile.

„Takže tobě se líbí mě držet nadrženého?“ ptal jsem se.

„Ano, je to úplně něco nového, neznám to a moc se mi to líbí, líbí se mi jak se celý chvěješ jen se mě dotkneš. Líbí se mi to tak strašně moc, že na tom nic nechci měnit“ řekla naprosto vážným a klidným hlasem.

Neměl jsem slov, jen jsem se k ní přitiskl ještě víc a zašeptal jí do ucha, že jí miluji.

„Já tebe taky, a spi už ty můj nadrženečku, dobrou noc“ řekla.

Začal jsem se smiřovat s tím, že mě opravdu nechce odemknout. Dokonce jsem si začal všímat toho, že si mou nadrženost opravdu užívá, jak se na mě smyslně usmívá. Začínalo se mi to uzamčení líbit, když jsem viděl jí šťastnou. Jenže má touha a nadrženost se stále stupňovali. Nemohl jsem si pomoct, ale musel jsem být své ženě neustále na blízku, dotýkat se jí, hladit jí nebo jí, alespoň držet za ruku. Choval jsem se jak prvně zamilovaný puberťák a čím víc jsem jí dával pozornosti, tím víc ona si to užívala a mě bylo jasné, že mi jen tak nedovolí odemčení a orgasmus. Začal jsem se měnit aniž bych si to uvědomoval. Nebylo to jen pozorností a láskou, kterou jsem se jí snažil dávat každým okamžikem, ale i jinými věcmi. Začal jsem jí zcela nevědomky a automaticky pomáhat zouvat nebo obouvat boty. Poprvé stála jako opařená, nechápala co dělám, ale nakonec s radostí mou pomoc kvitovala a zvykla si na ní. A já také, dělalo mi radost jí zase o kousek usnadnit nějakou činnost a dělat jí za ní. Při zouvání jejích botiček už byl jen kousek od dalšího drobného důkazu mé lásky a nadrženosti. Vždy když přišla domů, jsem jí přivítal polibkem, ale teď když jsem jí pomáhal klečící před ní na zemi z bot, jsem měl blíž k tomu jí políbit nohy. I to se jí zalíbilo a začala to sama vyžadovat. Postupně jsem se mazlil s jejíma nohama a líbal jí je stále častěji. Dokázal jsem to klidně celý večer, díval se na ní odspodu jak se spokojeně usmívá, přivírá oči. Její viditelná spokojenost mi naprosto uspokojovala a já byl šťastný, za to, že jí smím nožičky líbat.

Už jsem neměl orgasmus pár měsíců a začal jsem si na svou nepřestávající nadrženost a vzrušení zvykat, když se stala další věc, která mou ženu jen utvrdila, že mé odemčení není potřeba. Opět jsme večer leželi posteli. Já na zádech, ona měla hlavu položenou na mém rameni a svou dlaní mi držela naběhlé koule sevřené kroužkem klícky. Jen jsme si povídali, říkala, že u si ani nedovede představit, že by ze mě necítila to chvění, když se mě dotkne. A já se samozřejmě zase chvěl. Z ničeho nic jsem, ale ucítil takový divný pocit, přímo ve svém penisu, u jeho kořene. Přestal jsem se chvět, celý jsem ztuhl a párkrát zatlačil podbřiškem jako bych se při čůrání snažil vytlačit poslední kapky moči. Nešlo to. Byl to takový divný pocit. Všimla si toho i moje žena. Zvedla hlavu z mého ramene a podívala se na mě:

„Co děláš?“ zeptala se.

„Nevím, takový divný pocit, takový tlak v něm mám“ řekl jsem trochu zmateně a ještě párkrát zatnul svaly v podbřišku.

„Jaký tlak?“ ptala se znovu.

„Já fakt nevím“ řekl jsem a najednou to bylo pryč. Vteřinu nebo dvě se nic nedělo a najednou jsem se opět začal chvět, mnohem víc než před tím.

„Tak co se s tebou?“ ptala se dál.

„Já nevím lásko?“ řekl jsem na najednou jsem cítil ve svém rozkroku teplo a mokro. Myslel jsem, že jsem se počůral a asi si to myslela i moje žena. Odhodila ze mě deku a rozsvítila lampičku. Oba jsme se nevěřícně dívali do mého rozkroku, který byl celý zalitý neskutečným množstvím hustého semene.

„Ty jsi vytekl“ konstatovala suše a na její tváři se objevil rozpačitý úsměv.

„Asi jo“ řekl jsem celý zmatený. Nikdy jsem nic podobného nezažil.

Ona mi to začala roztírat po těle, nabírala to mezi prsty a dávala mi to do pusy, občas sama špičkou jazýčku ochutnala nebo si k tomu provoněla jako by si ověřovala jestli je to skutečně semeno a pak se mi zadívala do očí a řekla:

„No vidíš, že si umíš poradit sám. Už toho tvého pinďu nemusím odemykat, když jsi si našel jiný způsob se udělat.“

„Ale já ….“ nenechala mě domluvit.

„Je to úžasný tě vidět jak moc mě chceš, že vytečeš takhle sám od sebe, moc se mi to líbí“ řekla a bylo znát, že to myslí vážně. Vzala mi tím sílu namítnout, že jsem se neudělal, když jsem viděl její nadšení.

Jenže jí se to natolik zalíbilo, že mě paradoxně nakonec začala odemykat. Jednou nebo dvakrát týdně mi sundala klícku a začala si s ním hrát a dráždit mě. Nevím kde se to naučila, jestli to četla někde na netu  nebo jak k tomu přišla, ale naučila se takovou techniku dráždění a honění, že mě dokázala přivádět třeba hodinu k šílenství tím, že mě dovedla těsně před vrchol a přestala a pak znovu a znovu, pořád do kola. Vždy jsem cítil už přicházející orgasmus a pak nic, žádné uvolnění, vždy přestala tak, abych žádné uvolnění neprožil. Někdy mě u toho dokázala ještě provokovat i slovně, když jsem třeba ležel na zádech, ona klečela mezi mýma nohama, aby se mi mohla dívat přímo do očí a sehnula se k mému tepajícímu ocasu, těsně před ním otevřela ústa, jako by ho chtěla kouřit, vyplázla jazýček, který byl jen pár milimetrů od uzdičky a pak vzrušeně řekla:

„A když on mi to pěkně udělá, tak já ho pak takhle hezky udělám pusou. Asi by jsi taky chtěl viď, ale ty víš, že nemůžeš, že?“

Její provokování a dráždění bylo dokonalé. Hrozně jsem se chtěl udělat, ale věděl jsem, že mi to nedovolí. Pokaždé jsem se neskutečně těšil, až mě zase odemkne a bude si se mnou hrát, těšil jsem se, že se, alespoň přiblížím k orgasmu. Zároveň jsem se, ale začínal každého takového odemčení bát, protože jsem věděl, že nedovolí se udělat, že mi jen ukáže co bych mohl, co s mí její milenec, ale já to mít nebudu. Byla to neskutečná směsice pocitů.

Tohle její časté dráždění mělo efekt, jaký chtěla. Moje samovolné výrony se stali častějšími. Po několika dalších týdnech ze mě semeno po kapkách vlastně ukapávalo skoro pořád, kdy pak třeba po týdnu přišel jeden velký výron, podobný tomu prvnímu co jsme spolu zažili.

Moje nadrženost se už nijak nezvětšovala, protože už jsem byl nadržený tak, že to prostě nešlo. V mé hlavě byla jak má žena, cítil jsem ve svém srdci jen jí a uvědomoval jsem si, že jsem vlastně šťastný za to jak to máme. Za to, že si našla milence a mě zamkla do klícky a nekompromisně mi zakázala prožívat orgasmy. Nedá se to nějak rozumě vysvětlit nebo popsat, ale když zažila vyvrcholení s ním, cítil jsem jak mým tělem také probíhají příjemné pocity. Nechtěl jsem už změnu a neuměl jsem si už ani představit, že by mi dovolila se vystříkat. Mým největším blahem bylo, když mi dovolila líbat její nožičky, když mi dovolila lízat její nevěrnou kundičku nebo zadeček. Tím, že se moje nadrženost už neměla kam posouvat, ale můj sexuální půst dál pokračoval, mělo za následek, že se zvětšovala touha být pro mojí ženu ten nejlepší chlap, pomáhat jí ve všem. Tenkrát jsem to ještě moc dobře nechápal, ale začala se u mě projevovat submisivita vůči mé ženě, která se stále zvětšovala. A asi si to zpočátku neuvědomovala ani ona, protože nebyla nijak dominantní, spíš to brala jako pozornosti, snahu jí být nápomocen. Ale tady jsme dostáli změny a myslím, že opět za to mohlo mé uzamčení. Moje nadrženost totiž na čas přešla spíš podrážděnost v době, kdy jsme na sebe z mnohých důvodů neměli moc času. Na čas ustalo mé dráždění, líbání jejích nožiček bylo také po málu, jediné co se nezměnilo, byli návštěvy našeho kamaráda. I když i to byli trochu jiné. Nezdržoval se nijak dlouho, jen si společně s mojí ženou většinou v rychlosti udělali dobře a zase odjel. Prostě bylo to období, kdy nebyla moc dobrá doba a já začal být spíš protivný. Začali jsme se dohadovat. Naše hádky byli stále víc zbytečné a častější. Až to  jednou rázně utnula moje žena:

„A ty si myslíš, že mě ty hádky s tebou věčně baví?“ ptala se mě při jedné takové hádce.

„A ty myslíš, že mě ano? Se pořád nehádej“ kontroval jsem.

„Já se hádat nebudu!“ řekla rázně a pak dodala „jak se můžu hádat s někým kdo má ptáka v kleci a protože nic v posteli neumí mi dovoluje milence?“

Tohle mě hodně bolelo a neměl jsem co říct, ale ona pokračovala:¨

„Víš co ode dneška žádné hádky. Paroháč s klecí na ocase prostě bude poslouchat a jestli ne, tak dostaneš páskem na prdel. Já už se rozčilovat nebudu.“

Řekla rozhodně a já se sebral a zavřel se v kuchyni. Byl jsem naštvaný a přemýšlel jsem, že už to zašlo moc daleko, že jsem jí nikdy neměl dovolit milence, nikdy jsem se neměl nechat zamknout. Seděl jsem tam asi tři hodiny a moje žena zase pro změnu seděla sama zavřená v obýváku. Během té doby jsme oba vychladli a k večeru se potkali v předsíni, když já šel za ní a ona za mnou. Objali jsme se, políbili na usmířenou a pak si šli sednou na pohovku do obýváku. Tiskli se k sobě, vyznávali si lásku a říkali si, že jsme oba hloupí, když se hádáme, kvůli takovým hloupostem. Jenže její přítomnost, doteky a vůně opět vyburcovala mou nadrženost a tak jsem jí tiše šeptal do ucha:

„Lásko, když myslíš, že by pomohl pásek, tak to prosím příště udělej.“

„Myslím to vážně, nechci se hádat s mužem, kterého miluji, opravdu budeš dostávat výprask, když mě naštveš“ řekla tiše a rozvážně, aby bylo zřetelné že svá slova myslí vážně.

„Dobře miláčku, udělám pro tebe všechno, rád si od tebe nechám dát výprask jen abychom se už nehádali“ souhlasil jsem. Sedl jsem si před ní na zem, abych se jí mohl dívat přímo do očí, aby viděla, že i já to myslím upřímně a dodal jsem „myslím to vážně, příště si vezmi pásek a dej mi výprask, ano?“

Jen se mile usmála a tiše řekla:

„Neboj, už nebudou žádné hádky.“

Zbytek večera jsme měli zase plný lásky a něhy jako dřív. Užíval jsem si líbání nožiček a oba jsme zase byli šťastní a spokojení. Druhý den jsme oba byli v práci a jen si občas napsali SMSku. Od milého koketování se svou ženou jsme přešli k řešení jedné věci a opět se schylovalo k dohadům. Najednou přestala psát. Napsala asi až po půl hodině, kdy mi přišla jen zpráva:

„Slíbila jsem ti, že už se hádat nebudeme, takže doma to vyřešíme. Uvidíš.“

Tušil jsem co má na mysli a nezmohl se už na žádnou odpověď.

Domů jsem přišel o něco dřív něž ona. Když přišla, tak jsem jako každý den přispěchal do předsíně, klekl si jejím nohám, zul jí boty a nožičky políbil. Pak jsem se na ní od spodu podíval a ona se jen tam povýšeně na mě usmíval. Odložila kabát a kabelku a odešla do ložnice. Přes rameno na mě jen doslova houkla:

„Svlékni se donaha a počkej na mě v obýváku.“

Tiše jsem udělal co chtěla a když jsem procházel okolo ložnice do obýváku viděl jsem jak stojí před šatní skříní a z kalhot vytahuje silný kožený pásek. Kdy vešla do obýváku ukázala prstem na křeslo a řekla:

„Klekni si a ohni se přes něj!“

Bezeslova jsem splnil její příkaz a tiše čekal na nový zážitek na svůj první výprask. Ona se postavila bokem kousek za mě a pak jen řekla:

„Nebudeme se hádat, tohle máš místo hádání, za to tvoje odmlouvání.“

Napřáhla se a na můj zadek dopadla první rána. Slabé plácnutí, které jsem skoro ani necítil. Přišla další jen nepatrně silnější a pak další zase slabší. Takhle jsem dostal asi deset nebo patnáct ran, každá jinak silná, jinak mířená, jakoby hledala ten správný grif a intenzitu, správný postoj. Pak přišla další rána a ta už pořádně pleskla o mé půlky a byla také pořádně cítit. Padla další rána a hned za ní další. Všechny byli stejné, jako přes kopírák, jako by je způsoboval nějaký stroj. Půlky jsem měl v jednom ohni, oči se mi zalévali slzami z prožívané bolesti, ale statečně jsem držel. Dostal jsem snad dvacet silných bolestivě pálivých ran, když jsem za svými zády uslyšel:

„Poslední tři, aby jsi to zapamatoval“ řekla a znovu se napřáhla. Ty poslední tři byli mnohem prudší a bolestivější. Výprask ustal a ona se mě zeptala:

„Je to takhle lepší než hádka?“

Místo odpovědi jsem se sesunul z křesla k jejím nohám za začal jí je vášnivě líbat. Nemohl jsem si pomoct, ale musel jsem. Zadek mě pálil, bolel, ale já přesto cítil mnohem silnější lásku a vděk, za to že mi dala výprask, že je má žena, že je se mnou. Chvíli jsi užívala mou pozornost a líbání nohou a pak se usadila na pohovku. Já si klekl před ní na zem a schoulil hlavu do jejího klína. Teprve teď jsem mohl mluvit:

„Ano lásko, je to lepší než hádky.“

„Bolelo to moc?“ ptala se.

„Ty první rány ne, ale pak už to bolelo hodně“ přiznal jsem.

„Ale držel jsi“ řekla.

„Musel jsem, chtěl jsem.“

„No nemusel jsi, ale asi se ti to líbilo, když jsi mi pak hned líbal nohy“ usmívala se spokojeně. Jen jsem se na ní usmál, nechtěl jsem odpovídat hned, chtěl jsem si to v hlavě trochu srovnat.

„Ze začátku jsem se trochu bála, že tě to bude bolet, ale když jsem pak viděla, že červený pruh na tvém zadku a ty jsi pořád držel, tak jsem se bát přestala“ začala vysvětlovat své pocity ona a dodala „ale neprožívala jsem to nějak moc, dokud jsi mi po tom výprasku nezačal líbat nohy. To mě úplně dostalo, zalíbil se mi ten pocit, jak nad tebou stojím.“

„Já jsem se za začátku taky bál, ale ty první rány jsem ani necítil, až pak. Hodně to bolelo, ale přitom se mi tak nějak líbilo, jak to pálí a hlavně ten pocit, že před tebou klečím a ty nade mnou stojíš s páskem v ruce. Najednou jsem tě nevnímal jako svou ženu, ale jako svou vládkyni, bohyni, jako ženu, které patřím a to mi začalo dělat dobře i přes tu bolest co jsem cítil. A když to skončilo, tak jsem najednou věděl, že musím být u tvých nohou a líbat je. Najednou jsem cítil jak jsem ti hrozně vděčný“ přiznával jí své pocity.

„Takže se ti to líbilo? Budeme všechno od teď řešit výpraskem?“ ptala se.

„Ano lásko, líbilo. Bolí to, ale hrozně moc se mi to líbilo a jsem šťastný, že jsi s tím přišla“ přiznal jsem.

„To je dobře, mě taky“ usmívala se spokojeně.

„Nebudeš se mi smát, když ti něco řeknu?“ zeptal se opatrně.

„Ne, nebudu, proč bych se ti měla smát?“ řekla.

„Víš nevím jak to říct, ale teď po výprasku se cítím stejně jako po milování. Když si se ještě milovala se mnou, když jsme si to užili, když odezní orgasmus a celým tělem prochází ty příjmené pocity uvolnění, to teď mám já. Je to asi divný, sám tomu nerozumím, ale je to moc krásný“ přiznal jsem své pocity.

„To je moc dobře“ usmívala se na mě.

„A víš co je ještě divnější?“ zeptal jsem se.

„Copak?“

„Že už teď se moc těším na další, až to budu prožívat znovu a hlavně, že mám dokonce strach, že se doopravdy udělám, že se vystříkám a tím všechno skončí“ přiznal jsem trochu rozpačitě, protože jsem právě řekl, že bych nechtěl prožít to co tolik prožít chci, orgasmus.

„Neskončí, neboj“ usmívala se a něžně mě pohladila po tváři „mě se to taky takhle líbí. Navíc víš moc dobře, že na stříkání mám někoho jiného. Není důvod to dovolovat tobě.“

„Děkuji, hrozně moc tě miluji, jsi nejlepší žena na světě“ začal jsem jí vyznávat lásku a děkovat zatím co jsem se svezl k jejím nohám a začal jí je s neskutečnou vášní líbat.

Změnil jsem se, s pomocí mé ženy a klícky jsem se změnil a cítil jsem se tak šťastný.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *