Fotograf

Se svou přítelkyní Andreou se známe už čtyři roky. Dva roky jsme spolu chodili a už skoro dva roky spolu žijeme v našem společném 2+kk na sídlišti. Já (jmenuji se Marek) mám 30 let a pracuji jako realitní makléř pro realitní kancelář. Andrea má 27 a je učitelkou češtiny a zeměpisu na druhém stupni základní školy, kde učí šesťáky a sedmáky. Jsme oba takoví přírodu milující a sportovně založení lidé. O víkendech od jara do podzimu vyrážíme do přírody na kolech, k vodě, na dovolenou pak někam k moři a v zimě zase na běžky.
V sexu jsme si vyhovovali a dítě jsme si chtěli pořídit, až bude Andree třicet. Tedy alespoň ona si to tak přála. Andrea nikdy nebrala žádné hormonální antikoncepční prášky, takže jsme výhradně používali kondom na němž ona striktně trvala. Snažil jsem se ji přemluvit ať prášky začne brát, že s kondomem to není ono, ale ona nechtěla.
Už dlouho mě vzrušovala myšlenka na to, že se moje Andrea miluje s jiným mužem. Dlouho jsem přemýšlel, jak svou přítelkyni k takovému sexu přesvědčit. Několikrát jsem si s ní pustil porno, kde byla trojka s dvěma muži a jednou ženou a ptal jsem se jí, jak se jí to líbí. Andrea mi řekla že je to sice vzrušující, ale že je to takové divné. Když jsem se jí zeptal, zda by do něčeho podobného šla, že by mne vzrušilo vidět ji s jiným mužem, tak nechtěla ani slyšet.
Prý že by to nechtěla, že jí stačí co má doma.
Stalo se to v loni v srpnu. Při procházení inzertních stránek na internetu jsem nalezl inzerát, který mne zaujal. Fotograf nabízel focení erotických fotografií do soukromé sbírky. Přímo psal: Jsem amatérský fotograf, kterému je fotografie obrovským koníčkem a rád bych vaši partnerku nafotografoval ve vzrušujících a vyzývavých pózách nebo vyfotím i vás dva při mrdání. Já se budu jenom dívat. Můj návrh je založen na důvěře, kdy já respektuji váš vztah a kdy to není o penězích!
PS: Pošlete mi zprávu, rád se sejdu. Diskrétnost je nutností ze všech stran, z mé strany je samozřejmostí. Zkušenost už mám.

Už jen když jsem si představil, že se někdo bude koukat na moji Andreu úplně nahou mne vzrušilo… Zauvažoval jsem a řekl o tom přítelkyni s tím, že teď je mladá, krásná a sexi a že se rozhodně nemá za co styděti… Mládí ale nebude věčné a tak bych ji rád měl nafocenou nahou v albu, abychom spolu mohli jednou vzpomínat. Zprvu se opáčila, co prý zase blbnu, že by jí to bylo blbé, aby ji fotil cizí chlap, že by byla nervózní a asi by se styděla. Tak jsem použil argumenty, že u vody se také opaluje nahoře bez a nevadí jí lidé okolo… Přidal jsem, že na nudakoupališti ji přece okukují desítky mužských očí a taky to s ní nehne… No a nakonec jsem jí předhodil některé saunové eskapády, kde chlapy přímo provokuje, chlapům pak stojí péra, přivádí je to do rozpaků a někteří se nerozpakují si ho i vyhonit. Abych řekl o co šlo:

Tak např. letos v květnu, kdy jsme se s partnerkou rozhodli po malé oslavičce u známých si zajet zarelaxovat. Volba padla na saunu, ale kvůli malému množství alkoholu jsme zvolili jednu v dosahu metra. Byl už podvečer, půjčili jsme si prostěradla a v klidu se oddali odpočinku. Pomalu se začala blížit zavírací hodina, ale personál to nějak neřešil, jen už nebyl tak aktivní. S odcházejícími návštěvníky jsme si všimli cca šedesátiletého seriózního pána, který mou partnerku poočku pozoroval. Zůstali jsme postupně jen my tři, slečna z obsluhy se vytratila do svého zázemí. Seděli jsme na relaxačních lehátkách, ten muž si jakoby nenápadně sedl proti nám. Andrea již měla odhalená prsa, a ten muž začal být viditelně vzrušený. Po chvilce se ji jakoby náhodou spustilo prostěradlo a odhalila i svoji krásnou tmavě ochlupenou broskvičku. Pán si přisedl blíž a bylo vidět, jak si pod prostěradlem hraje s penisem. Pak přítelkyně roztáhla mírně nožky a nabídla tomu muži pohled na svoji štěrbinku. To už ten dotyčný nevydržel a začal si ho nepokrytě honit. Andrea byla trochu překvapená, ale evidentně se ji ti zalíbilo. Za chvíli byl hotový. Vzal svoje prostěradlo a odešel. My jsme si dali sprchu, jeli domů a tam jsme se divoce pomilovali. Bylo to super.
Asi měsíc na to jsme se do sauny vydali znovu, ale tentokrát jinam. Svlékli jsme se každý ve své šatně a domluvili se, že se sejdeme u bazénu a potom půjdeme společně do sauny.
Moje přítelkyně už čekala u bazénu, když jsem přicházel, měli jsme na sobě pouze prostěradla. Vybrali jsme si ze saun, kde byly k dispozici infrazářiče od kterých není tak velké teplo. Byl tam pouze jeden muž středního věku s větším mužstvím, oholený sympaták.

Sedli jsme si na opačný konec proti němu, on byl v spodní části, já nahoře a přítelkyně proti němu dole. Protože mě obvykle červenaji v sauně oči, tak jsem je nechal zavřené, prostěradlo jsem si dal pod sebe a byl tak odhaleny na rozdíl od přítelkyně, která měla prostěradlo okolo sebe, aby nebylo nic vidět.

Pospával jsem asi 5minut, když jsem koutkem oka zahledl, jak ten muž má ztopořený penis schovaný za prostěradlem, onanuje a přitom čumí na Andreu. Dělal jsem jako že klimbám a nenápadně jsem se podíval na ni. Moje přítelkyně už tak zabalená nebyla a měla odhalena prsa a bylo ji vidět do rozkroku. Něco podobného jako s tím starým chlápkem měsíc předtím. To mě také vzrušilo, po chvíli se tak penis postavil i mě.

Andrea koukala na onanujícího muže a viditelně odhalovala prsa i své přirození. Po chvíli si všimla i mého ztopořeného údu a toho, jak je pozoruji… On když zjistil, že mi to nevadí, roztáhl beze studu prostěradlo a začal ještě rychleji onanovat. Tehdy jsem se odhodlal k provokativnímu činu a rukou jsem Andrei sáhl na její kundu, která byla kupodivu zvlhlá a začal jsem ji prstit. Po chvíli muž to ten chlap už nevydržel, zvedl se, přistoupil asi na metr k mé přítelkyni a honil svůj velký naběhlý penis jako zběsilý. Najednou se napnul, zhoupl na špičky a po pár sekundách z něj spolu s vyheknutím a celkovým trhnutím počalo stříkat semeno, které dopadalo mé přítelkyni na stehna, břicho i prsa. Ten chlap toho v sobě měl opravdu moc. V té chvíli, jak začal stříkat, přítelkyně počala vzdychat a udělala se také.
Chlápek se odbavil, vysemenil, vzal prostěradlo a bez jediného slova zmizel.

Né že by se Andrea takto odvazovala pořád, to nikoliv. Byla soudná a v okolí bydliště, ve škole kde pracovala, před příbuznými i známými měla pověst slušné mladé ženy, držící se spíše vzadu. Andrea prostě nechtěla mít nějakou ostudu a pověst nějaké takové…
U ní ve škole ji měli za snaživou učitelku, která to s dětmi umí, je k nim sice přátelská, ale drží si odstup. V očích mých rodičů to zase byla společenská, veselá a decentní vysokoškolačka na úrovni, které se mám držet, neboť to je pro mne vhodná nevěsta. Kdyby věděli to co já… Jenže já jsem byl pyšný na to, že právě tahle slečna dokonalá je mojí přítelkyní a dělalo mi dobře, že se na ni mužští dívají mlsnými pohledy, svlékají ji očima, jak slintají a jak se jim topoří údy!

Andrea se netvářila moc odvázaně, ale nakonec si dala s tím focením říct. A tak jsem mu večer napsal na e-mail. že se uvidí podle situace a vzájemných sympatií.
Nemohl jsem ani dospat jak sem se těšil na odpověď. Druhý den už byla odpověď ve schránce. Prý si máme říct, co všechno zvládneme nafotit.

Dali jsme si sraz v jeho ateliéru. Měl ho tam co bydlel, to jest v Dubči na východním okraji Prahy. Bylo to takové bývalé seslké stavení s přízemním domkem, stodůlkou, asi bývalým chlívkem a tak. Tvrdil, že to koupil před deseti roky a že žije sám. Představil se jako Kamil a Andrea se mu velice zamlouvala. Prý že je velmi fotogenická. Kamil byl asi 55 letý chlápek nějakých 180 cm vysoký s pivním bříškem, poněkud prošedivělý a dost plešatý. Domluvili jsme se s ním na focení za dva dny, to byl čtvrtek 29. června, na 17. hodinu zase u něj. Ateliérek nám také ukázal, měl ho v takovém baráčku na opačném konci dvora o němž říkal, že býval výměnkem.

V den D si vzala Andrea na sebe černý krajkový korzetek se šněrováním vpředu a černé kalhotky tanga, letní modro-bílo-černě vzorované šaty a černé páskové boty na vysokém podpatku.
Fotograf Kamil nás uvítal a bylo vidět, že se mu jeho budoucí modelka zamlouvá. Dali jsme si skleničku červeného vína na uklidnění, manželka byla přece jen trochu nervózní, fotila se takto poprvé, ale po zhruba druhé dvojdecce se přece jen uvolnila.

Kamil si připravil nádobíčko a začal říkat manželce jaké fotografie chce pořídit. Takže začalo focení, postavte se Andreo takto a co myslíte, nerozepneme tu halenku? A z jednoho knoflíčku to najednou byla celá halenka dole, fotograf se činil a víno působilo a manželka se přestávala stydět a začínala se dostávat do ráže. Už se nestyděla, vyhrnovala sukýnku, špulila zadek do objektivu a tak mne ani nepřekvapilo, že na požadavek: „Teď sukni dolů!“ ani nezaváhala a koketně si jí stáhla dolů.

Přestěhovali jsme se do další části ateliéru, kde byla na zemi velká matrace jako s bílým hedvábným prostěradlem. Další přípitek, prý už na tykání, když stejně už na ní není prý moc prádla, to opravdu nebylo. Korzet moc nezakrýval její postavu a dvorce bradavek se zřetelně rýsovali přes krajku košíčků a kalhotky taky nebyli z největších a látka na nich snad byla ještě průhlednější. Ukázal jí na matraci a lehce jí plácl přes zadek. Bylo vidět, že se jí focení líbí, válela se na zádech, klečela, špulila zadek a přejížděla si prsty po krajkách korzetu a kalhotek. Ani nečekala na pokyn fotografa a začala si sundavat ramínka od korzetu, potom se předklonila a už se draly její dvojky na světlo. Pak si opět lehla na záda a začala si pomalu rozvazovat šněrování na korzetu, Kamil fotil jak o závod a manželka se taky snažila aby měl co nejlepší výhled. Pomalu si stáhla kalhotky dolů a odhodila je na zem. Sedla si na bobek a dala nohy od sebe, kunda se jí nádherně otevřela a bylo vidět jak se leskne vzrušením.

Začala rozepínat háček po háčku na korzetu a už byla úplně nahá. I na fotografovi bylo vidět, že by si dal říct, neboť se mu pod kraťasy vzdouvala boule. Ale i tak jsem pro oba měl připravené překvapení, vyndal jsem z batohu robertka, kterého jsem den předtím tajně koupil, a hodil jí ho na postel. Hned ho popadla a začala ho kouřit a objíždět jazykem, poté se přestěhovala na bradavky. Lehla si hezky na záda a dala nohy pěkně od sebe. Žasl jsem. Takhle jsem svou Andreu ještě nikdy neviděl. Špičkou robertka si začala přejíždět po pyscích a druhou rukou si pysky rozevírala. Netrvalo dlouho a už mizel uvnitř její roztoužené a viditelně zvlhlé pochvy. Pořádně to rozjela a úplně zapomněla kde je, měnila pozice, hlasitě vzdychala a za chvíli už se otřásala v orgasmu. Prohnula se jak luk a její tělo se lesklo potem.
Kamil byl nadšený a říkal, že takovou modelku tam ještě neměl.

Potom, že uděláme pár erotických. Ukecal mne, abych se vysvlékl i já a jelikož jsme už něco popili a byli jsme rozparádění, Kamil mi navrhl, aby jsem ho Andree dal kousek dovnitř v kleče zezadu. Andrea byla sice pro, ale začala, že nemám kondom a ona že zrovna má plodné dny, tak že musím opatrně. A tak Kamil fotil, jak své přítelkyni ohmatávám prsa, jak ji prstím kundu a jak ho do ní kousek zasouvám. Najednou nás ale poněkud zaskočil, když řekl:
„A moch bych i já?“
Andrea se podívala na Kamila, pak na mne.
„No, když ona dovolí?“ pronesl jsem alibisticky, protože ta představa mne hrozně vzrušila.
„Moch bys nás pro změnu fotit ty“ a ukázal na mne.
„No já nevim…“ řekla přítelkyně trochu v rozpacích, ale to už se Kamil vysvlékl z trika, kraťasů i slipů a oba jsme s Andreou čuměli nejen na to, že ten chlap je chlupatý snad všude, ale i na to, jak velký má penis, žilnatý, dlouhý určitě přes dvacet čísel a tlustý jako jelito.
Vzpínal se mu podél břicha jako štafetový kolík.
„Tak můžu?“ zeptal se znovu.
Andrea ležela na té matraci, nohy na široko od sebe, kundu mokrou a mírně rozevřenou…
„Tak co, Andreo, může?“ zeptal jsem se přítelkyně.
„Hmm…“, přikývla. „Ale musí bejt fakt vopatrnej!“
Opět jsem zíral a svou Andreu nepoznával.
„Ty nic nebereš?“ zeptal se jí Kamil, poklekávajíc mezi její stehna.
„Právě že né“, řekla a já doplnil: „My bez prcgumy ani ránu, víš…“
Pak už jsem přes hledáček fotoaparátu sledoval, jak se ten muž přesouvá mezi její nohy a jak drží svůj klacek v ruce a jak se jeho velký lesklý rudofialový žalud zabořuje mezi její stydké pysky.
„Opatrně!“ stená ona, ale jeho úd jde dál.
„Oúú…jé…ééé…poma…luuu…!!“ vyrážela ze sebe Andrea postrašeně a já se k tomu přidal:
„Fááákt…, vona na takovou kládu neni zvykláá!“
„Bezobááf… Každá kunda…se přizpůsobí… Zvykne siii…a uvidíš jak se jí to bude líbiit…“ on na to. „Bože vona je tak ouzkáá…“
„Jéé…jéé…jééé… Dej pozóóór!“ sténala Andrea.
On ho povysunul a zase pomalu zasunul a pak zase pomalu povysunul a zase zasunul. Pokaždé ho tam měl jen asi tak do poloviny délky a Andrea si skutečně přivykala, protože její strach a obavy v hlase se pomalu, ale jistě měnily.
„Neboj on dá pozor“ řekl jsem jí za něj. Andrea sténala slyšitelně už vzrušeníma v rytmu jeho přírazů: „Óóó…óóó…óóó…óóóh!!“Přitom jsem to fotil a neuniklo mi, že s každým dalším přírazem do ní jeho penis zajel o kousek hlouběji, takže po nějakých asi dvaceti přírazech v ní už byl celý. Něco tak velkého v sobě moje přítelkyně ještě nikdy určitě neměla.
„To je kunda…to je kunda…“ pronášel a já si vybavoval, jak jí asi svým velkým žaludem zatlačuje dělohu až kamsi do břicha a ta se zase při jeho výsunech vrací na své původní místo.
Najednou řekl: „Dobře žes mi sem tuhle pěknou samici přived!“
Jeho přírazy se pozvolna zrychlovalystejně jako Andrein dech. Ten se také stával hlasitým a přerývanějším. Znělo to jako: „Hááách!!! Hááách!!! Hááách!!!“ Přítelky ně se pod jeho nárazy koupala a otřásala. Pro mne to bylo úžasné divadlo in natura, s temi jejímy výheky a mlaskotem jejich pohlaví.
Díval jsem se na jeho penis, jak do ní proniká a zase vlhký ven a roztahuje jí kundu. Vzrušením jsem jen čuměl a úplně zapomněl fotit. Byl jsem tím živým divadlem, jež se mne citově i eroticky dotýkalo fascinován. Dívat se z bezprostřední, asi tak metrové blízkosti na fotografův chlupatý kmotající zadek a přitom slyšet pleskot jeho pivního břicha o Andreino a mlaskání jejich třoucích se pohlavních sliznic, a hlavně od zadu vidět, jak jeho velký úd zajíždí až po koule do kundy mojí ženy… To všechno ještě okořeněné reálnou představou, jak jí tím svým velkým žaludem buší na plodnou a ničím chráněnou dělohu…, na její děložní čípek…, to bylo něco fakt šíleného, neuvěřitelně vzrušujícího a nezapomenutelného…!!!
„Už to cejtim, jak se mi to blíží“ pronesl mezi přírazy.
„Jééé…ééé…tak…ho…vyn…déééj!!!“ zajíkavě vyjekávala
„Eš…tě…chvil…kuu“, on na to a já se nezmohl ani na hlásku.
„Už to bude“ vyhekl a ona : „Ne, néé…ne…smíš do…měéé!!!“. zakvílela Andrea, ale přitom se nádherně vypjala. Představa, že je zasunutý až po varlata v mé přítelkyni a může do ní vystříknout mne vystrašila, ale i pekelně vzrušila.
Do toho Kamil: „Neboooj…,, nic… z toho… nebudee… Bude…se ti…to lí…biiit…“
„Jááá…ááá…áááj!!!“ kvílela.
Bylo to zvláštní, že nijak chráněná Andrea, ta slečna opatrná si určitě sice uvědomovala to riziko a nebezpečí nežádoucího oplodnění od tohohle cizího chlápka, který věkem mohla být její táta a navíc určitě nebyl její typ, ale fyzicky proti tomu neudělala vůbec nic. Ani známka vzdoru, byť třeba marného, žádné panické kroucení s sebou či pokusy odstrčit jej za sebe. Ona prostě ležela na znak s hlavou vedle jeho, nohy skrčené, chodidla ve vzduchu a kolena od sebe na maximum, takže se mu vlastně kundou vyšpulovala a rozevírala. Rukama jej držela za chlupaté bedra, drásajíc mu je nehty, jeho chlupaté rameno pod bradou, takže měla hlavu zvrácenu vzad, oči křečovitě zavřené a z otevřených úst vyřvávala citoslovce plná slasti a úžasu: „Ijéééch!!! Ahááách!!! Óóóóch!!!“ a on do toho supěl tím svým: Óch…óch…óch!!!“ Já jen zaraženě čuměl, neschopen cokoliv podniknout, neschopen slova.
Prostě se mu poddávala…, podvolovala jeho samčímu pudu i když musela vědět, co je ve hře, co riskuje a co ji v její ovulaci zákonitě čeká a nemine, pustí-li to on do ní!
Ačkoliv věděl, že nemá antikoncepci, podíval se na mne a řekl: „Za to, že’s mi přivez tak hezkou kundu, ti dám něco na památku a naprcám ti tu čubku!“
Pak ještě asi třikrát nebo čtyřikrát ho do mé přítelkyně rázně zarazil a povytáhl, aby ho pak zarazil do Andrei dosti nešetrně, určitě nejhlouběji co mohl. Načež zařval: „Téééď!!!“, zaťal svaly na svých chlupatých stehnech a hýždích, trhlo to celým jeho tělem, varlata se mu trošku zacukly a normálně do ní začal stříkat, zatímco já jako parohatý blbec civěl, jak mi ten plešatý chlupatý starý samec przní přítelkyni a bezohledně do ní pumpuje svoje semeno.
Andrea na jediné na co se zmohla bylo její táhlé zavytí: „NÉÉÉ…TO NÉÉÉÉ!!!!!“, ale místo aby s sebou začala panicky mrskat, zkřížila mu chodidla na zadku a jak v tranzu tak přijímala Kamilovo semeno s maximální otevřeností do sebe.
Bože můj, on se třásl na mé krásné přítelkyni a semení do ní, zatím co ona jen kroutila nesouhlasně hlavou, třeštila oči a z úst jí vycházely neartikulované hlasité zvuky, které při souloži se mnou za sebe vyrážela, když měla orgasmus. Nehty mu zatínala křečovitě do paží a přitom to jeho semeno, které on vstřikoval do její plodné kundy, tu jeho spermiemi prosycenou s metanově bílou, hustou a lepkavou materii do sebe přijímala snad jako nutné zlo, ale rozhodně s mnohem větším požitkem, než kdyby absolvovala umělé oplodnění spermatem nějakého neznámého dárce. Takhle to bylo osobní…, in natura, prostě tak jak má být. Srdce jí určitě bilo jako o závod a neovladatelnými kontrakcemi svého poševního svalstva mu jistě v sobě svírala tu jeho žilnatou klobásu…
„Och nééé!!!“ vyrazila sice ze sebe ještě jednou, ale nebránila se, kdežto Kamil do ní s ochkáním vyprazdňoval svá varlata s bezohledným egoismem, že jsem se fakt na nic nezmohl.
Asi minutu na ní ještě tak ležel a pak pomalu z Andrei vstal. Oslizlý penis mu už zvolna uvadal. Bylo dokonáno.

Andrea se probrala z transu a byla celá roztřesená, rozpačitá. Musel jsem jí pomoci na nohy, protože stále byla jakoby někde mimo. Objala mne se slovy: „Markuuu…drž měéé!!“
Chvíli jsme tam tak stáli v objetí a ona pořád, že se jí motá hlava a píská v uších, ale že už to ustupuje. Teprve po chvilce řekla „Dobrý, už je to dobrý“, načež se velmi ze široka dobelhala ke svým kalhotkám, korzetu a šatům. Přitom jsem si všiml, jak jí po pravém stehně od rozkroku až ke koleni teče čůrek jeho semene. Kamil jí mezitím podal ručník a řekl, ať se otře, že koupelna je přes dvůr v jeho domě. Když se otřela na stehně a v rozkroku, tak se Andrea odbelhala nahá se svými svršky a lodičkami v rukou nahá přes dvůr.
Pohlédl jsem na Kamila a řekl jsem mu vyčítavě: „Hele, tohle sme si ale nedomluvili!“
„Sama to přece chtěla?“ odpověděl mi trochu pobaveně.
„Slíbil si, že jí ho tam dáš jen kousek a né úplně celýho. Koukni jak chodí! Taky si slíbil, že
si dáš pozor, že budeš vopatrnej a ty ses do mý přítelkyně normálně vysemenil jako nějaký živočišný hovado!!“ vyčítal jsem mu.
„A proč si proti tomu nezasách?!“ ťal mne a měl pravdu. „Promiň, kamaráde, ale bylo to prostě silnější než mý sliby… Mít ho celýho v takovýhle ženský, to se v mym věku nepovede každej den. Já jen využil nabízenou příležitost…, to pak dou sliby a vohledy holt stranou. Navíc přírodě neporučíš…“
„Ale dyť ti řikala…, prosila tě, abys to do ní nenastříkal, že nic nebere a má teďka plodný dny, ale ty…!!!“zvyšoval jsem na něj hlas.
„No jó, tak promiň, nó“, omlouval se poťouchle.
„Ale co když, co když…?“ reagoval jsem nasraně. „…bude těhotná?“ dokončil to za mne. „Jo, to je možný, to víš, to je příroda… No nebyla by první, co si vocuť sebou něco vodnesla… a věř mi, že některý se sem vrátily třeba po pěti šesti nebo sedmi měsících dát se nafotit i s těhotnym břichem.“

Když se po chvíli čekání zase Andrea, nakračujíc jaksi zeširoka, belhavou chůzí vrátila k nám již oblečená a obudá, jen s kabelkou a korzetkem v ruce, řekl jsem: „Tak pojedem?“ s ona na to jen: „Hmm“ a přikývla.
To že si pro fotky mám přijet za týden touto dobou jsem sice slyšel, ale neměl jsem, s hlavou plnou dojmů, náladu o tom dál rozvádět řeč, Proti jsem jen přikývl, řekl: „Jo jo, dobře“ a pak ono formální otřepané: „Tak se měj, my už musíme jet“, načež jsme vyšli ven před jeho dům a i když jsem v sobě měl alespoň půllitr vína, sedl jsem za volat a vyrazili jsme k domovu na Zahradní město. Jel jsem opatrně, abych předešel komplikacím s policajty a tak jsme dojeli před dům bez problémů, aniž kdokoli co poznal. Po cestě jsme s Andreou oba mlčeli. Oba jsme měli máslo na hlavě a oba jsme věděli, že to zašlo moc daleko, až za únosnou mez.
Přítelkyně vystoupila první, já zamkl auto a šel jsem k domu pár kroků za ní. Koukal jsem jí na zadek kroutící se pod šaty a v duchu si představoval ty myriády spermií toho obstarožního obtloustlého chlupatého plešouna, které si v sobě nese domů. Vnitřně jsem žárlil, že v sobě má jeho semeno, ale moje v sobě odmítala mít.

Ta myšlenka samozřejmě byla děsně vzrušující. Uvědomoval jsem si, že jakékoliv stříkání dovnitř není bez rizika.
Snad právě proto, že riziko jejího oplodnění jsem si podvědomě uvědomoval, tak mne to cizí sperma uvnitř Andrey děsně vzrušovalo. Musím ale říci, že jsme o tom po zbytek dne nemluvili. Prostě jsme se oba hovoru na to, co jsme právě prožili, neřekli ani slovo. Nemluvili jsme o tom ani další den a pak ani ten následující týden, kdy jsem na jeho konci pak zajel ke Kamilovi pro fotky.
Kamil po chvíli přišel otevřít. Už nebyl tak přátelsky žoviální. Řekl jen: „Ahoj… Jo, ty si deš pro ty fotky., co? Tak počkej, já ti je donesu…“ Ani mne nevzal dál. Po chvíli se přišoural a podávaje mi obálku od fotopapírů v níž byly ty fotky, řekl: „Hele, pro mě to byl nadlouho nejsilnější zážitek, když sem ti šukal tu tvou mladou kočku… fakt! Andrea se menuje, co?“
„Hele, ale to si neměl, to sme si nedomluvili“, odpověděl jsem mu trochu nasraně.
„No cooo… Kdyby nechtěla tak by mi nepodržela! Víš co se řiká…? Když čubka nepodrží, pes nenaskočí…“, šokoval mne a tak jsem se zmohl jen na:„Ty vole, co když bude těhotná?“
„No bóože… Dyť je to ženská a ženský maj mít děti, né? I tý tvý Andree bude břicho slušet… a kdyby byl zájem, můžu ji s břichem taky nafotit…fááákt…“.
Takovou dávku zlomyslného egoismu jsem od něho nečekal.
„Si hajzl, víš to!“ řekl jsem a odcházeje, ještě jsem zaslechl za zavírajícími se vrátky: „A ty zase parohatej trouba…chachachacha“.

Doma jsem si ty fotky v tichosti prohlédl, ale bez Andrey. Neměl jsem totiž odvahu ji tím jitřit, provokovat… Snad později. Byla tam sexy, paráda. I ty, co jsem fotil já, když Andreu zrovna mrdal ten Kamil se povedly. Byl na nich parádně vidět jeho velký ocas.

Vypadalo to, že se Andrea psychicky ze všeho otřepala a že se zase náš život zaběhl do normálu. Dny plynuly jeden za druhým a my dál chodili do školy učit, normálně jsme se kulturnili a večer krásně milovali. Nastal konec školního roku a i nám tudíž prázdniny.
Hned druhý prázdninový den nastal zlom.

Když jsem přišel domů kolem třetí hodiny odpolední domů po práci u kamaráda, kterému jsem pomáhal se stěhováním nábytku, nebylo zamčeno, takže jsem věděl, že přítelkyně je doma a já se docela těšil na sex. Odložil jsem boty do botníku, svlékl rifle a šel se podívat do pokoje a našel jí sedět u stolu s kafem. Šel jsem k ní a řekl: „Čau?“. Na to se Andrea na mne podívala. Pohlédl jsem na stůl a spatřil ty fotky, které udělal fotograf Kamil a také já, když ji mrdal… a já věděl, že je něco špatně. Podle opuchlých očí jsem poznal, že brečela. Také měla takový ztrápený výraz ve tváři. Jen mi řekla: „Sedni si“. Nervózně jsem si sedl na židli vedle ní a čekal, co bude. Andrea se na mne trochu vyčítavě podívala, ukázala na ty fotografie a řekla: „Stálo nám to za to!? Seš jako paroháč spokojenější?“
Mlčel jsem, nevěda co na to říci. Měla v podstatě pravdu. Vždyť to trápilo i mne. Pak pokračovala: „Tak abys věděl… mám zpoždění“. Hned jsem pochopil o co jde. Chvilku jsem opět mlčel a pak řekl: „Tak to eště nemusí nic znamenat ne? Však to se ženskejm vobčas stává ne?“
Andrea se smutně usmála a řekla: „Měla jsem to dostat před dvěma týdny, to se fakt nestává. Byla jsem si v lékárně pro gravitest a jsem těhotná“, načež mi ukázala bílou plastovou tyčinku a na ní svítily dva červené proužky. Vážně se mi podívala do očí. Nevěděl jsem, co říct, tak jsem jen připitoměle odpověděl: „Aha“.
Andrea na to řekla: „Průser, co??! Měli sme toho u toho fotografa nechat. Bylo to od nás nezodpovědný a byla to hlavně naše obrovská blbost. Ty si mu na všechno souhlasně skočil a já…. já se zachovala jak nadržená puberťačka. Já kráva… Bez kondomu do sebe vpustit toho starýho, plešouna chlupatýho jak opice… a ještě nechráněná nějakou antikoncepcí a dokonce v ovulaci…!!! Chlápek si užil, pustil to všechno do mně a ty si to ještě fotil!!!“
Zamračeně a nervozně jsem se na ní díval, moc sem nevěděl, co na to říct. Že to byl průser, o tom žádná. Až teď na mě dolehla váha mých/našich činů. Andrea na chvíli ztichla a pak pokračovala: „No, ale abys věděl, na potrat tedy rozhodně nepudu!“. Mlčel jsem a přítelkyně zas promluvila: „V týdnu si zajdu ke gynekoložce… A ty se smiř s tím, že budeš táta!“
Tak máme těhotenský průkaz…. Teď už je vše definitivní.
Pochyby? Měl jsem možnost vše promyslet a rozhodnout se. A žárlivost? Ta je obrovská.
Termín máme v březnu 2013.
My ale zatím Andreino těhotenství tajíme. Víme o tom jenom my dva. Kamilovi jsem to ale pochopitelně neřekl. Už jsem ho nekontaktoval, takže to neví.
Kdy to zveřejníme, jsme se zatím s Andreou nedohodli. Asi, až to bude na ní vidět.
No a navenek to budeme samozřejmě prezentovat jako moje dítě, jinak to asi ani nejde. Já se to vnitřně snažím brát, jako že čekáme moje dítě. Zatím s tím žádný problém nemám. Uvidíme ale, co přinese budoucnost.

Během druhého měsíce Andrea začala lehce přibrat na váze, asi tak jeden kilogram. Také se jí zvýšila poševní sekrece. Také se jí začala lehce zvětšovat prsa a má je citlivější. takže už nechce, abych jí je při souložení mačkal. Také dvorce na nich jí začala měnit barvu. Jakoby ztmavly. No a hlavně začalo být mé přítelkyni každé ráno na zvracení.
26. týden (7 a ½ měsíce těhotná)
Ve třetím měsíci jsme těhotenství zveřejnili, ani to už jinak nešlo. Andrea totiž začíná ztrácet pas. Já mám takový divný pocit, když mě někdo gratuluje. Kdo je biologickým otcem samozřejmě víme jen my dva. Co mne však žere a zároveň vzrušuje je to, že se mi Andrea jednou svěřila, že jí ta možnost, že ji ten starý a chlupatý plešoun s břichem (rozuměj fotograf Kamil) může oplodnit, neskutečně vzrušovala. Mě také, ale realizovat to už nikdy nechci.
Budoucí prarodiče byli tak dojati, byla to nádhera, ale pro mne zároveň velké sebeovládání.
Nu což, dítě se přeci narodí mé přítelkyni a bude vyrůstat v mé rodině, takže bude moje.
Je to pět týdnů, co se nám narodil synek. Vždycky jsem věděl, že budu u porodu. Manželka si to ostatně přála a já, vědom si toho, že za to její dítě mohu vlastně dost já, jsem tam chtěl být taky.
V den D: 3.května 2012, jsem byl v 9 ráno v porodnici. (Žena už tam byla o den dříve, protože přenášela).
Až do odpoledne jsem neměl celkem co dělat. Žena měla co chvíli bolesti, které celkem snadno rozdýchávala a moji pozornost nijak nevyžadovala. Ono to skutečně trvalo už dost dlouho, ale večer už šlo všechno ráz na ráz a po 4 hodinách porodu ve 23.45 se náš Damiánek narodil.
Ten moment, kdy jsem ho poprvé uviděl už nikdy nezapomenu. Byl to opravdu dosud nejsilnější zážitek mého života a mě najednou nevadilo, že jsem paroháč a že biologicky není můj. Když potom na mě asi za 2 minuty koukal za zavinovačky, bylo mi jasné, kdo to je, a že patří k nám do rodiny.

Tato povídka není mým dílem. Četl jsem ji kdysi na již zrušeném webu. Pokud by se našel autor, nechť se ozve a admin jistě rád doplní jeho jméno, případně povídku vymaže.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Bezvadné, tohle je povídka jakoby v mém stylu a dle mého gusta. Delší povídky s příběhem mám rád.

  2. Jo pěkně napsaný myslím že by se našlo spousta paroháčů co by vzalo tu svou na focení.

  3. Co na tom, ale i podobnych povidkach nechapu, je to, ze zensky si jsou schpny zajit do lekarny pro test gravidity, ale postinor nikdo neresi a radeji vychovavaji kukacku ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *