Rozumování nad nevěrou ženy či přítelkyně – 2.díl

Je tady další pokračování mého zamyšlení, proč světem tolik hýbe nevěra a proč se tolik mužů nosí titul paroháč. Položíme si několik otázek a budeme hledat důvody nevěry.

Kdy ženy zahýbají? Velmi často v zaměstnání. Pravděpodobně vám bude nevěrná s kolegou nebo se svým šéfem

Zatímco vy ji zahnete kvůli momentálnímu vzrušení, prostě je to pro vás jen tělesná potřeba, u žen je nejčastějším důvodem nevěry nějaká nespokojenost ve vztahu nebo v sexu s vámi. Seznamte se se situacemi, v nichž vám nejčastěji hrozí nasazení parohů.
Dříve, než se začneš příteli-paroháči zapřísahat, že bys za svou partnerku dal ruku do ohně a že jsi si její věrností naprosto jistý, protože ona taková není, k ní ti to nesedí, měl bys vědět, že ženy zdaleka neviňátka nejsou. Je sice fakt, že podvádějí v konečném součtu méně než muži, ale podle studií v tomto směru  prováděných je tomu tak jen proto, že ženy mají k nevěře prostě jen méně příležitostí. Téměř tisíc respondentů ukázalo, že pokud mají k nevěře ženy stejnou příležitost jako muži, podvádějí ženy stejně často. Ostatně, ti nevěrní chlapi k té nevěře potřebují někoho do páru, pokud to nejsou zrovna gayové. A koho asi? No ženské přece…

Diametrálně se však liší důvody, proč ti tvoje drahá polovička nasadí parohy než proč zahneš ty jí. Stěžuje si tvoje přítelkyně často na to, že váš vztah už není, co býval, že si jí málo vážíš a ještě méně se jí věnuješ? Potom zpozorni!!! Hnedka začni věnovat větší pozornost jejím telefonátům, které má ve dvě v noci a dalším podezřelým aktivitám. Možná se ta tvoje cítí nedoceněná a tudíž nespokojená ve vztahu s tebou…?

Druhým podstatným důvodem je nespokojenost v sexu. Tím ale, kamaráde, není míněna nižší frekvence vašeho vzájemného šukání, ale její dosti odlišné představy o průběhu vašich erotických hrátek. Naproti tomu hlavním důvodem nevěry nás mužů je jenom momentální sexuální vzrušení. Prostě, když je čurák v kundě, je rozum v zadeli… Nevěrné muže, ani ženy nezajímají momentální důsledky jejich nevěry. Rozum jde prostě na procházku. V daném okamžiku jednají značně zaslepeně, pudově, živočišně…

Zatímco u mužů je nevěra v naprosté většině případů podmíněna sexuální přitažlivostí k té či oné ženě, u žen je to spojené spojená s emocemi a city. Většinou jsou důsledkem nespokojenosti ve vztahu, pocity osamělosti, nedocenění nebo deprese. někdy je to pro ženu východisko z nekonečných diskusí a hádek, které stejně k ničemu nevedou. Pak žena hledá vzrušení, které už se z partnerského vztahu vytratilo, případně řeší sexuální neshody a odlišnost sexuálních preferencí. Prostě si myslím, že ženy si dokazují především to, že jsou stále atraktivní, krásné, přítažlivé, prostě sexy pro jiné chlapy, kteří to vidí, zatím co ty už ne. Nejméně často je ženská nevěra motivována pomstou a touhou po odplatě nevěrnému muži.

Kvůli lepšímu sexu prý nevěru podstupuje podle studií jen 29% žen, ale celých 71% se v rámci své aférky následně zamiluje. Proti tomu se prý při nevěře zamiluje pouhých 43% procent mužů a pouhý sex je motivací pro 57% nevěrných mužů.

Smutné je, že její nevěru nejspíš ani neodhalíš. Podle velmi pesimistického průzkumu z letošního roku v USA, jehož se zúčastnilo přes šest tisíc mužů a žen, zůstane totiž naprostá většina nevěr žen neodhalená, tedy asi 95%.. Podle odborníků je tomu tak proto, že ženy jsou lepší lhářky. Ženy mají strategie, mají to lépe promyšlené a sofistikované výmluvy, zatímco muži jsou při nevěře mnohem impulzivnější, což nahrává jejich odhalení.

Stále častěji zjišťuji, že nevěra skutečně není jen záležitostí mužů. Ženy mají pouze tyto zážitky daleko víc ukryté, zasuté v zamčené komůrce. Víc se za ně stydí, víc se za ně viní a také je více popírají.

 

Další díl http://parohaci.cz/rozumovani-nad-neverou-zeny-ci-pritelkyne-3-dil/
Předchozí díl http://parohaci.cz/rozumovani-nad-neverou-zeny-ci-pritelkyne-1-dil/

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. manzel neverne

    no jo ale co se s tim da delat? Nepoustet ji do prace? Aby se doma nudila a jeste vice vymyslela cim se zabavit a s kym zahnout?
    Mas nejaky napad, jak zabranit aby zena zahybala? Tohle je vsechno o tom ze zahybaji, to vime, ale co s tim? Takovy serial bych si taky docela rad precetl. Pokud to je teda vubec resitelna vec 🙂

  2. Když fenka nepodrží, pejsek nenaskočí a když má fenka barvení, klidně se za psem podhrabe… No jo, , je to zapeklitá věc… Ale pokud to není tedy přímo nymfomanka, tak ji denně ošukej a ona dá pokoj… Jinak znáš to, i kdybys ji na kundě ruku držel, někdo jí ho tam stejně hvízdne mezi tvými prsty…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *