I ty Brute? Část 1 ze 3

Měl jsem holku Katku, krásnou osmnáctku, blondýnku se zelenýma očima, pevnýma mladýma dvojkama a trošku větší, ale pořád moc hezkou prdelkou. Oba jsme ještě bydleli u rodičů a tak jsme se scházeli, kde se dalo. Buď u ní, nebo u mě, pokud nebyl nikdo doma, nebo různě na venku, kde bylo aspoň trochu soukromí. Oba jsem měli moc rádi sex, stále jsme byli ve věku, že jsme ho pořád poznávali a tak jsme chtěli vyzkoušet všechno. Dělávali jsme to v lese, ve skladu uhlí, ve vjezdu rekreační chaty, na louce při měsíčku, v autě a prostě všude tam, kde nás to zrovna chytlo a nesneslo to odkladu. Měli jsme tenkrát takový hloupý zvyk, že jsme po sexu na viditelné místo vyvěšovali naplněný kondom, např. jsme ho přivázali na drátěný plot hned vedle rušného chodníku, když nás zrovna nikdo neviděl. Byli jsme prostě blázni, co měli rádi sex a museli jsme to dávat všude najevo. Dnes mi to už přijde hloupé, ale to bylo tím věkem. Časem začala brát Katka antikoncepci, tak jsme už nemuseli kondomy používat a tím jsme ukončili i tuto naši úchylnou kratochvíli.

Katka byla moc hezká holka a já se s ní rád ukazoval. Dělalo mi radost, když se za ní chlapi otáčeli. Nevadilo mi to, bylo to stejné, jako když si koupíte pořádný bourák, aby se za ním lidi otáčeli. Já se s ní prostě rád chlubil. A jí to nevadilo, stejně jako já byla dost exhibicionistka. Když bylo léto, dostala od rodičů bílé, uplé šaty, ve kterých byla moc sexy. Ty šaty byly trošku průsvitné a když mi je doma ukazovala, jen tak bez prádla, krásně se jí v nich rýsovaly kozičky. Dvorce s bradavkami byly přes ty šaty zřetelně viditelné. Tak mě to rozrajcovalo, že jsem ji ty šaty hned vyhrnul nad boky, opřel ji o skříň v obýváku a zasunul jí prsty mezi nohy. Byla krásně mokrá, jako vždycky, když mohla přede mnou nějak exhibovat. Vzrušovalo ji to. Měla ráda, když jsem jí kroužil prsty po poštěváku, to jí dělalo moc dobře.

“Vystříkej se do mě!”, řekla nadrženě. “Už to nevydržím!” Tak jsem stáhl kalhoty jen tak ke kotníkům, na víc nebyl čas, a dal se do toho. Byla krásně mokrá i uvnitř, hezky to čvachtalo. Začal jsem přirážet, až začal svatební servis jejich rodičů v té skříni rytmicky cinkat o sebe. Katka způsobně vrtěla prdelkou do protipohybu a spokojeně vrněla. Já jsem z toho všeho byl hrozně nadržený a pořád jsem přitvrzoval, až to začalo ve skříni hrozně třískat. Katka se lekla: “Počkej, jestli to rozmlátíme, naši mě zabijou. Pojď radši na gauč.” Já si řekl, že nebude špatné udělat změnu a tak jsem Katku chytil pod koleny a zvednul do vzduchu tak, aby mi nevyklouznul. To byla jedna z našich oblíbených zábav – měnit polohy tak, abychom byli pořád v sobě. Takže jsem ji pomalu a pořád v zásunu nesl ke gauči. Ty šaty měla pořád na sobě. Nevadilo to, spodní prádlo pod nimi neměla. Na gauči jsme to dokončili hned po jejím orgazmu, déle už jsem čekat nemohl, byl jsem moc nadržený, tak jsem se vystříkal do její ještě škubající kundy.

Leželi jsme vedle sebe a já říkám: “Musím k nám domů, slíbil jsem mámě, že přijdu v pět domů a s něčím ji pomůžu.

“Já půjdu s tebou”, řekla Katka, “jenom se skočím umýt.”

Šli jsme spolu do sprchy a pak se šli obléct. Katka vytáhla ze skříně rifle a tričko. Ale ve mě se zase probudil exhibicionista.

“Proč si nevezmeš ty bílé šaty, jsou moc hezké a venku je horko. Bude to ideální”, říkám ji.

“Vždyť jsme je celé propotili při sexu, ty si přece nemůžu vzít.”

“Vezmi si je, vůně tvého potu mi nevadí a stejně to můžeš přerazit voňavkou. Ty šaty jsou fakt moc hezké a chci se dneska s tebou projít v těch šatech.”

Ona se usmála a řekla: “Tak jo, jak myslíš”, a sáhla do skříně pro podprsenku.

“To si neber, moc mě to vzrušuje, když na sobě nemáš podprsenku. V těch šatech máš moc pěkná prsa.”

Na tváři se jí objevil ten šibalský úsměv, který se jí v podobných situacích objevoval. “Jsi si jistý? Přijde mi, že je v těch šatech pak všechno vidět.”

“To mě právě vzrušuje, neber si to.”

“Tak dobře když chceš”, řekla pořád s tím svým úsměvem a navlékla si jenom tanga a přes ně pak ty nové šaty. Když jsme vycházeli od nich z domu, Katce strašně stály bradavky a v těch šatech to bylo hrozně vidět. Musela být vzrušená. Venku pálilo slunce a v ostrém světle ještě více vynikly její nádherné dvorce obklopující dva ostré tyčící se trny ve formě jejich tvrdých bradavek. Když jsme šli po ulici k nám domů, nešlo si nevšimnout, jak Katce všichni koukají na prsa. Holky překvapeně a některé i naštvaně, asi si myslely: “Co je to za kurvu, vždyť jí to jde všechno vidět”. Na chlapech bylo vidět, jak se jim to líbí a mlsně na Katku koukali. Mě to strašně uspokojovalo, viděl jsem, jak mi všichni závidí a zároveň mě to strašně vzrušovalo. Přišlo mi, že když proti nám šel nějaký pěkný kluk, že se Katka schválně ještě víc vyprsila. Prostě exihibicionistka. Když jsme přišli k nám, ještě nebyl nikdo doma, tak jsem toho využil a musel jsem si to s Katkou rozdat znovu. Byl jsem z té procházky hrozně nadržený.

Naše sklony k exhibicionismu se plně projevily na silvestrovské oslavě. Byl jsem s Katkou a partou přátel na chalupě, která patřila rodičům našeho kamaráda Martina, který tam byl se svou přítelkyní Evou. Před půlnocí šli všichni ven, připravit se na ohňostroj a vítání nového roku. Uvnitř jsem zůstal jenom já s Katkou, Martinem a Evou. Vevnitř hořela kamna a bylo tam hezky teplo. Měli jsme už dost připito, nálada byla uvolněná a do toho Katka řekla:

“Loni jsme příchod nového roku s Honzou slavili sexem, letos bych to chtěla stejně”, a strašně se smála.

“Tak mi půjdeme ven a můžete se zamknout, ale jenom na chvíli, je tam hrozná kosa”, řekl Martin taky se smíchem.

“A nechcete se přidat”, řekl jsem se smichem zase já a opět se ve mě ozval můj exhibicionismus. Milovat se s Katkou před Martinem a Evou? Strašně mě ta myšlenka začala vzrušovat.

“To jako čtyřku?”, řekl vesele Martin a bylo vidět, že ho ta myšlenka zaujala. Hned si začal mlsně prohlížet Katku a mě ta představa začala vzrušovat. Líbilo se mi, když ostatní okukovali Katku, ale nikdy jsem ani nepomyslel na to, že bych ji někomu půjčil. Teď, pod vlivem alkoholu mi ta myšlenka začala připadat zajímavá. Eva byla taky moc pěkná holka, tak proč, ne? Nic jsem ale neřikal a rozhodnul jsem se Martina s Evou pobídnout vlastními činy.

“Zamkni”, řekl jsem a začal se s Katkou líbat a rukou ji zajíždět pod tričko. Martin se zvedl a zamknul dveře. Začali jsme se Katkou svlékat a já koukal, jak Martinovi začaly blýskat oči, když se vykouknuly Katčiné krásné bílé kozičky. Za chvíli jsme byli nazí a začali před Martinem s Evou souložit.

“Nechcete se přidat? Nebo tam budete jenom tak koukat?”, povídám oběma. Martin hned začal navrhovat Evě, že by se k nám mohli přidat, nicméně Eva neměla moc chuť a tak to nakonec skončilo tak, že jsme jenom souložili já s Katkou a oni se dívali. Úplně jsme prošvihli příchod nového roku. Při souloži jsme s Katkou oba schválně volili co nejvíce vyzývavé polohy, např. jsem si ji položil před sebe zády tak, aby byla natočena čelem k Martinovi a Evě a zvednul jsem jí jednu nohu tak, aby bylo vidět, jak do ní přirážím. Úplně jako v pornofilmu. Hrozně nás ta exhibice oba vzrušovala. Martinovi se v kalhotách udělala strašná boule a bylo vidět, jak očima těká mezi katčinou penetrovanou kundičkou a kozičkama poskakujícíma do rytmu soulože. Úplně jsem viděl, jak si představuje, že Katku souloží a u mě to bylo poprvé, co jsem si uvědomil, že mě moc vzrušuje představa, jak Katka píchá s jiným. Katce se to taky moc líbilo, sténala více, než u ní bylo obvyklé a místo obvyklého jednoho, stihla orgasmy dva. Já to taky dlouho nevydržel a za chvíli jsem naplnil katčinou kundičku pořádnou dávkou spermatu. Katka pak udělala něco, co do té doby neudělala. Vytáhla mě ze sebe a rukou si hrábla do kundičky pro moje sperma. Měla od něj celou ruku. Tu si pak začala pomalu olizovat a koukala u toho na Martina. Ten byl strašně nadržený, úplně jsem viděl, jak se chce na Katku vrhnout. Eva byla pěkně nasraná. Těžko říct, co by se dělo dál, kdyby se nezačali z venku dobývat ostatní dovnitř.

“Otevřete, venku je hrozná zima!”, křičel kdosi.

“Co tam děláte, vy tam snad šukáte!”, volal zase zvesela někdo jiný.

Rychle jsme se s Katkou oblékli a Eva šla otevřít dveře. Netrvalo dlouho a oslava skončila, protože se pak Eva s Martinem strašně pohádali. Když jsme odcházeli, koukala Eva na Katku jako na kurvu. Jí to nevadilo.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Jo mlade holky umi pozlobit. Clovek si rika kde se to v nich bere, takove nevinne tvaricky a tak zvrhle touhy.

    • Jojo a to si vem, ze ji ve skutecnosti bylo jeste o par let mene. Osmnactku jsem z ni udelal jenom kvuli pravidlum webu 🙂

  2. Těším se na pokračování. .. mladé potvůrky úplně žeru. Doufám že ti ji někdo přetáhne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *