I ty Brute? Část 2 ze 3

Katka měla kromě exhibicionismu další vlastnost. Moc ráda se  seznamovala s lidma, hlavně s klukama, co ji balili na každém rohu a ona se tomu nebránila a dost často si nima měnila číslo a pak si pořád psali a ona se při čtení jejich sms-ek pořád smála. Mě to dost vadilo a bylo mi jasné, o co těm klukům jde, ale Katka se vždycky tvářila jako naivka a říkala: “Miláčku, vždyť mi si jenom píšeme, jsme jenom kamarádi.” A tím mě neskutečně dráždila, rozejít se s ní jsem ale nechtěl, tak nějak jsem jí naivně věřil. Ale hlavně mi s ní jinak bylo moc hezky. Ten sex a ty zážitky stály prostě zato. Nicméně ani nám se nevyhýbaly krize a tak jsme si jednou řekli, že si dáme na týden pauzu, že se nebudeme stýkat a uvidíme se až za týden. Asi za dva dny mi přišla od Katky sms-ka: “Miláčku, když si dáváme pauzu, znamená to, že si můžu užívat?” Říkal jsem si, co tím asi myslí, ale řekl jsem si, proč by ne, však ať si klidně zajde někde s kamarádkama povyrazit. My jsem taky byli včera s kámošema ve striptýz baru. To jsem však nevěděl, že si Katka pod slovem “užívat” představuje něco jiného.

Po týdnu jsme se zase setkali. Já už se moc těšil, protože jsem byl hrozně nadržený a Katka mi už chyběla. Když jsem k ní přišel, zase si s někým pořád psala v mobilu a smála se. Ptal jsem se jí, s kým si píše a ona říká:

“Ale, před třemi dny jsem se potkala s tvým spolužákem Romanem, je moc milý vtipný. Byli jsme spolu na kafi a tak.”

“A tak?”, ptám se? Katce se zase objevil ten šibalský úsměv. Bylo mi jasné, že to nebude jenom tak nějaké “a tak”.

Ale Katka dělala, jako by to přeslechla a zeptala se: “Miláčku, je možné, aby se nějaký chlap udělal hned po prvních dvou přírazech?”

To mě zaskočilo, proč se na to proboha ptá v této situaci? Trochu nesměle jsem jí tedy odpověděl: “No, tak možné to je, pokud je hodně nadržený, většinou se to stává v pubertě, když ještě nemá moc zkušeností”, odpovídám jí, ale vrtá mi to hlavou. “Jak jsi na to přišla, proč se na to ptáš?”

“Ale, ptala se mě na to Lucka, že prý se jí to stalo s jedním klukem”, povídala klidně. A zase jí zapípal mobil. Ona rychle vyskočila ode mě z postele a četla si další sms-ku. A zase se smála. Mě už to naštvalo, tak jsem ji stáhnul k sobě a strhal z ní šaty. Byl jsem naštvaný, věděl jsem, že si píše s Romanem a chtěl jsem ji pro sebe. Dával jsem si po tom týdnu záležet a taky jsem žárlil na Romana. Proto jsem na ni chtěl udělat co nejlepší dojem. Zahájil jsme proto sex orální předehrou. Při té se Katka většinou rychle udělala a pak jsme pokračovali normálním sexem, kde jsem se už mohl více věnovat sobě, protože Katka už měla “splněno”. I tak se ale čas od času povedl i druhý orgazmus. Při lízání se Katka vždycky strašně hezky kroutila. Překvapilo mě, že ji teď při orgazmu, když jí začala celá kundička hezky pulzovat, zevnitř vyteklo dost šťávy, která chutnala jinak, než jsem byl zvyklý. Když jsem ji z ní začal vysávat a ucítil jsem její chuť, strašně mě to rozrajcovalo a kláda mi ztuhla jako málokdy.

“Dej mi toho víc, je to super! Ještě zatlač!”, říkám ji. Ona se uchichtla a začala tlačit. Vytekla jí ještě další šťáva, kterou jsem s chutí slízal. Pak už jsem to nemohl vydržet a začal s ní souložit. Kundičku měla krásně mokrou, hezky to v ní klouzalo a čvachtalo, jako když bývala opravdu nadržená. Netrvalo dlouho a naplnil jsem ji kundičku semenem. Když jsem ležel vedle ní, tak jsem viděl, že přemýšlí. A za chvíli řekla:

“Ptal ses, co znamenalo to “a tak”. Po tom kafi jsme si dali s Romanem ještě pár panáků a pak jsme šli k němu domů, kouknout na jeden film. Začal mě líbat a já mu říkala, že nemůžu, že jsem s tebou. Roman ale říkal, že to je přece ok, když máme pauzu. Tak jsem ti napsala, jestli ta pauza znamená, že si můžu užívat. A tys napsal že jo. Dost mě to překvapilo, ale pak jsem si řekla, že si asi taky užíváš a tak že bude lepší, když v tom budeme oba, abysme si nemohli pak nic vyčítat. A tak jsem se přestala bránit a Roman se na mě hned vrhnul. Celý se chvěl a byl celý do ruda. Sotva však do mě dvakrát zasunul, tak se udělal. Strašně se mi pak omlouval, ale bylo to dost trapné.”

V tu chvíli by se ve mě krve nedořezal. Tak šukání ty říkáš “užívat”, pomyslel jsem si. Takhle jsem to vůbec nemyslel, říkám si a už jsem před sebou viděl, jak si moje krásná Katka lehá nahá před Romanem a jak on, celý do ruda, do ní zasouvá. Hrozně mě to naštvalo, zároveň se ve mě ale probudil můj exhibicionismus. Přes to všechno mě vzrušovalo pomyšlení, jak se při pohledu na mojí krásnou Katku Roman vystříkal hned po druhém zásunu.

“Amatér”, řekl jsem nevědomky nahlas.

“To je všechno, co mi na to řekneš?”, řekla Katka. “Měla jsem trochu obavy, co na to povíš, ale zase jsem před tebou nechtěla mít žádné tajemství, protože tě miluju. Jsem ráda, že to bereš takhle.”

Mě při té představě začínalo zase tuhnout péro, nechápal jsem proč. Chtěl jsem ale zdůraznit, že Roman je blbec a jen já jsem pro ni ten pravý milenec, takže jsem řekl: “Roman je blbec, to se mi nikdy nestalo, vycákat se hned při druhém zásunu.”

“To ne, tobě se napoprvé vůbec nepostavil”, řekla Katka a zasmála se. Měla pravdu. Při prvním sexu mezi námi dvěma to byla tragédie.

“Potřebuji od každé holky vždycky druhou šanci, poprvé mi to s žádnou nikdy moc nejde.”

“Právě, to jsem si taky říkala, proto jsem se sešla s Romanem ještě jednou. Chtěla jsem dřív, ale nešlo to, tak jsme to stihli ještě dneska odpoledne, než jsi přišel. Dokud jsme měli ještě pauzu.”

“Cože, vy jste šukali ještě dneska?”, vykřikl jsem na ni překvapeně.

“No ano, dneska byla poslední možnost, tak jsme se domluvili a šli jsme k němu domů. Na podruhé už mu to šlo mnohem líp, takže jsem se vrátila domů těsně před tím, než jsi přišel”, usmála se Katka.

“Počkej, chceš mi říct, že těsně před tím, než jsem tě lízal, jsi spala s Romanem?”

“No ještě u Romana jsem se samozřejmě pořádně umyla. Ale asi ve mě ještě něco zůstalo. Když jsi mě lízal, cítěla jsem, jak to ze mě teče. Měla jsem strach, co řekneš, ale ty jsi chtěl ještě. Když jsi to řekl, tak mě to hrozně vzrušilo, tak jsem ti vytlačila i ten zbytek. Hrozně mě překvapilo, jak to ti Romanovo sperma chutná, řádil jsi pak jak tajfun.”

Byl jsem v šoku! Právě jsem spolykal Romanovu nálož. A ještě mě to chutnalo a rajcovalo. “To si děláš ze mě srandu, to bylo Romanovo sperma?”

“Ano”, špitla s úsměvem a chytila mě za ptáka, který v tu chvíli byl zase ztuhlý jako kláda. Vjel do mě zvláštní amok a začal jsem s Katkou znovu zuřivě souložit.

“A nevadí ti, že ti péro klouže v Romanově spermatu?”, řekla. V tu chvíli jsem se do ní vystříkal. Nebylo pochyb. Nebývale mě rajcovalo, když do mojí Katky stříkal cizí chlap.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hmmm úžasné pokračování. Už se těším na poslední díl 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *