I ty Brute? Část 3 ze 3

Bylo pozdně letní odpoledne a já byl zase u Katky doma. Její rodiče byli na noc pryč a tak jsme měli celý jejich dům pro sebe. Od té epizody s Romanem uběhl asi měsíc a my si byli věrní, pauza skončila a tak jsme spali jenom spolu. Pořád mi to ale nedalo. To vzrušení, co mnou proběhlo, když jsem nevědomky lízal Romanovo sperma! Ten šílený orgasmus, co jsem zažil, když jsem si uvědomil, že píchám kundičku, do které teprve před pár hodinami stříkal Roman. Tohle mi nedalo spát a když jsem byl někdy sám, masturboval jsem u té představy. Katce jsem ale nic neříkal.

Ležel jsem s Katkou v posteli, když v tom jí zapípal mobil. Vzala ho a po chvilce se zase uchichtla a začala datlovat sms-ku.

“To si zase píšeš s Romanem?”, zeptal jsem se.

“S Romanem jsem skončila, teď už mám jenom tebe. Tohle je Honza, potkali jsem se dneska v autobuse. Byl hrozně milý a vtipný, tak jsem mu dala číslo. Asi mě balí. Má takovou starou stodvacítku a prej, že mě v ní sveze”, smála se. “Nic s ním ale mít nechci, píšeme si jenom proto, že je to zábava. On by chtěl víc, ale já to dál nepustím, neboj.”

Zacukalo mi v péru. Zase tu byly ty vzpomínky na Katčin úlet s Romanem. Dospěl jsem k rozhodnutí.

“Řekni mu, ať za tebou dneska večer přijede tou svou stodvacítkou. Můžete si to v ní spolu rozdat, jestli chceš. Od té události s Romanem to mám pořád v hlavě. Chtěl bych znovu zažít, že se tě zmocnil někdo jiný a vzít si tě hned pod něm”.

Katka zůstala stát s otevřenou pusou, div jí mobil nevypadl z ruky.

“Eh, tohle vážně chceš? Abych tě s někým podvedla?”

Ta představa mě vzrušovala čím dál víc. Ztratil jsem veškeré zábrany a začal plánovat naši úchylnou trojku s Honzou. Ten akorát nebude vědět, že jde vlastně o trojku. Začal jsem nadrženě diktovat.

“Vezmeš si na sebe ty bílé šaty. Pod ně už nic. Až přijede, řekni mu, ať zajede autem do dvora, tam jak je sklep. Pak ho začni svádět. Já to budu všechno tajně pozorovat ze sklepního okénka. Jestli se s ním chceš v autě vyspat, můžeš, ale za těchto podmínek: Necháš otevřené okýnko, chci vás slyšet. Musí stříkat do tebe. Hned, jak se udělá, tak ho vyhodíš a půjdeš za mnou. O mě mu neřekneš ani slovo.”

Čekal jsem, že tím Katku zaskočím ještě víc, ale ona jenom nahodila ten svůj šibalský úsměv a řekla jenom: “Dobře, jak chceš – když ti to udělá radost. To je nabídka, která se neodmítá, mám takový pocit, že když to udělám, užijeme si pak oba naprosto nevídaný sex!”. A začala zuřivě ťukat do mobilu.

Večer zazvonil mobil. “Honza prozvání, je tady, řekla nervózně Katka”. Na sobě měla jenom ty bílé šaty. Pod nimi se zřetelně rýsovaly její kozičky s dvorci a bradavkami stojícími ještě víc, než obvykle. Musela být fakt hodně vzrušená. Tentokrát neměla ani tanga, takže se jí pod těmi šaty i mírně rýsoval její proužek chloupků, co měla nad kundičkou. Jinak ji měla perfektně vyholenou. Hodinu před tím strávila před zrcadlem a líčila se. Chtěl jsem, aby vypadal naprosto božsky a Honza slintal.

“Tak jdi za ním a nezapomeň, co jsme si domluvili. Moc se těším, až vás spolu uvidím”, řekl jsem a vydal se do sklepa k okénku. Venku už byla tma, do dvora svítila jenom slabě pouliční lampa ze vzdálené ulice. Sklepní okénko bylo začouzené, takže v té tmě jsem za ním byl úplně neviditelný. Honza vjel se stodvacítkou do dvora a Katka ho schválně navedla až ke sklepnímu okénku, které jsem nechal mírně pootevřeno.

“Ahoj Honzo, už jsem se na tebe moc těšila”, řekla Katka, když Honza už vystoupil. Venku už bylo na večer dost chladno, takže se Katčiny bradavky neskutečně tyčily, viděl jsem to zřetelně i přes začouzené okýnko. Když Honza vystoupil, byl dost zaskočen tím, jak byla Katka oblečená a nalíčená. Projel ji pohledem od zhora dolů, od jejích rudě namalovaných smyslných rtů, přes její tyčící se bradavky až na proužek chloupků dole.

“Vypadáš úžasně, krásnější holku jsme ještě neviděl”, řekl jenom, zatímco mu v poklopci stála zcela nepřehlédnutelná boule. Je to blbec, myslím si, ale zároveň jsem si rukou hladil bouli ve svém poklopci. Byl jsem strašně nadržený.

“Jsem ráda, že jsi přijel”, řekla Katka a přitiskla se na Honzu. On ji nesměle políbil.

“To bylo moc pěkné”, řekla Katka. “Chci ještě”, řekla a vlepila mu pořádného a dlouhého francouzáka, který si smyslností nezadal s romantickými filmy. Honza během polibku projížděl nenechavýma rukama Katku po celém těle. Nejprve se při hlazení zadečku ujistil, že Katka fakt nemá žádné kalhotky. Pak ji začal hladit na prsou. Přes šaty bylo zřetelně vidět i ze sklepního okénka, jak Katce kolem vztyčených bradavek stojí v kroužku hrbolky na dvorci, takže spolu s bradavkou tvořily hezký geometrický útvar. Katka chytila Honzu za naditý poklopec.

“Co to tady máme?”, usmála se. “Je mi dost zima, nepůjdeme dovnitř?”, a pokynula k autu. Honza se nebránil a hned otevřel zadní dveře. Katka si sedla na zadní sedadlo čelem k Honzovi a pak se po sedadla posunula vpřed tak, až se jí šaty vyhrnuly až nad chloupky. Pak dala pomalu dovnitř jednu nohu, druhou nechala venku, takže Honza měl bezvadný výhled na Katčinu kundičku. Pak pomalu a smyslně vsunula dovnitř i druhou a posunula se dozadu. Honza skočil do auta za ní jako Tarzan a zabouchl dveře. Hned na to jsem zahlédl Katku, nebo spíš jenom její stín, protože tam byla dost tma a tak jsem viděl jenom obrysy toho, co se dělo uvnitř ve světle vzdálené pouliční lamp. Viděl jsem, jak Katka klečí na všech čtyřech před Honzou a vystrkuje na něj zadek. Jsem si jistý, že se postarala o to, aby měl Honza skvělý výhled na její kundičku. Pak pomalu stáhla okýnko u dveří. Zcela zřetelně jsem viděl ten její lišácký úsměv. Pak na mě mrkla do okénka.

“Mám ráda čerstvý vzduch”, řekla, když otevřela okno. Svlékla si šaty. Zůstala před Honzou nahá. Pak zmizela u podlahy vozu a já slyšel cinkání rozepínajícího se pásku Honzových kalhot. Dlouhých několik minut jsem pak viděl jsem obrysy Honzovy zakloněné hlavy a slyšel mlaskání kouřeného ptáka a Honzovo vzdychání. Jo, kouřit uměla Katka skvěle. Pak jsem Katku zahlédl jen na chvíli. Honza si ji položil na zadní sedadlo. Její tvář mi hned zase zmizela, u stropu stodvácy se však objevily stíny jejích krásných nohou. Honza je chvíli líbal, dlouho to ale nevydržel. Viděl jsem, jak je roztahuje a vsouvá se mezi ně. Polilo mě podivné horko. Tak je to tady. Právě teď moje láska šoustá s jiným, právě teď cítí, jak do ní vjíždí jeho ocas. Byl jsem strašně vzrušený. Uvědomil jsem si, že jsem si nevědomky rozepnul kalhoty a začal si pomalu třít ptáka.

Auto se pomalu rozhoupalo, stará péra stodvacítky začala slabounce povrzávat do rytmu. Z milenecké dvojice uvnitř jsem viděl jenom stín Katčiných nohou pohupujících se v rytmu soulože a sem tam Honzův zadek.. Zevnitř se ozvalo Katčino milostné vzdychání, zatím jen slabounké, tak jako vždycky na začátku soulože. Poznal jsem z něj, že se to ale Katce moc líbí. Auto se houpalo a péra vrzaly čím dál rychleji. Zvuky zevnitř stále zesilovaly, už jsem slyšel i Honzu, jak u toho hýká a měl jsem pocit, že slyším i mlaskání Katčiny kundičky. Je pěkně mokrá, musí se jí to sakra líbit, říkal jsem si.

Najednou se houpání zastavilo. Co se děje, že by byl už konec? Ne, to jenom Katka změnila polohu a vyhoupla se na koníčka. Viděl jsem v autě jen její stín, jak pomalu vrtí zadečkem na Honzově ptáku. Stín jejich koziček mě neuvěřitelně rajcoval. Zcela zřetelně se rýsovala stojící bradavka. Pak Katka přešla od vrtění k jízdě a začala přizvedávat zadeček na Honzově ptáku. Auto se zase rozhoupalo a začalo povědomě vrzat. Katka byla hrozná divoška, na koníka si to uměla užít a tak začala skákat čím dál víc, hlavu a ruce měla opřené o strop auta a skákala tak, až jsem se začal bát, aby Honzovi nezlomila ptáka. Stín jejich koziček nádherně nadskakoval a Katka s Honzou vzdychali na celé ztichlý dvůr a blízké okolí.

Když začal Honza vzdychat čím dál víc, slyšel jsem Katku jak říká své oblíbené: “Vystříkej se do mě!”, seskočila z Honzy a lehla si na záda. Honza se bleskově vsunul mezí její nohy a začal šíleně přirážet. Auto vrzalo a kymácelo se tak, že jsem myslel, že se ta popelnice rozsype. Pak Honza zaklonil hlavu, až se praštil o strop, zazněl jeho výkřik, proběhlo několik posledních přírazů a už pumpoval do Katky svoje semeno. Pak vzdychnul a svalil se vedle Katky. Katka však měl jasné instrukce. Honzu hned vyhodit a jít za mnou. Slyšel jsem jak říká: “Teď musíš vypadnout, naši budou za chvíli tady. Nesmí tě vidět, nebo tě táta zabije.” Chytrá holka, ja vím, proč ji tolik miluju. Honza si tedy neochotně nasadil kalhoty, zvednul se a vylezl z auta. Čekal ještě venku, že se Katkou rozloučí. Ta však vyklouzla nahá z auta, v jedné ruce měla šaty a druhou si držela pevně kundičku. Řekla jenom: “Ahoj, už musíš jet a utíkala do domu za mnou. Ja mezitím vyběhnul po schodech a čekal na ni hned u vchodu. Rychle vkouzla dovnitř, přímo mě do náruče. Byla celá rozcuchaná, zpocená a zrudlá vzrušením. Když byla moc nadržená, měla vždy zrudlou náprsenku. Makeup měla úplně rozmazaný po obličeji od Honzy. Ruku si stále držela na kundičce, aby z ní to sperma tolik neteklo. Hrozne smrděla poševním sekretem a spermatem. Ta vůně sexu mě strašně vzrušila.

“Musím se jít honem umýt, hrozně to ze mě teče, je vidět, že Honza nemá holku, jsem úplně plná”, řekla Katka. Uviděla můj nesouhlasný výraz a řekla: “Nebo raději ne?” a zase se tak sexy šibalsky usmála.

“Tak na to zapomeň”, řekl jsem. “Chci tě beze zbytku s celou tou neřestí, se všemi šťávami a vůněmi co k tomu patří. Nechci, aby ses umývala.”

Katka na mě zamilovaně pohlédla a řekla:”Tak honem, teče to ze mě ven”. Podíval jsem se na její ruku a viděl, jak jí kolem ní pomalu protékají pramínky spermatu, které už neudržela. Zdvihnul jsem ji do náručí, kundičkou ve vyvýšené poloze tak, aby z ní Honzovo sperma už nemoho vytékat. Donesl jsem ji do postele a opatrně do ní položil. Připadal jsem si jako by to bylo poprvé. Před sebou jsem měl ten dosud nevídaný poklad. Moje Katka, čerstvě ošoustaná s kundičkou plnou dárku, po kterém jsem toužil. Roztáhnul jsem jí nohy a lehl si mezi ně. Vůně její právě vystříkané kundy mě praštila do nosu. V péru mi cukalo jako nikdy předtím. Chloupky měla celé ulepené, a na obou pyscích měla halabala roztahané Honzovo sperma, které ještě neztratilo vazkost. Sáhl jsem na něj prstem a ještě se celé táhlo.

“Je ještě čerstvé”, řekl jsem.

“Tak ho nenech zkazit”, řekla roztouženě Katka. “Chci, abys mi to nejdřív udělal pusou a celou mě očistil”.

Začal jsem jí olizovat stehna od toho co steklo. Čekal jsem všechno, ale Honzovo sperma nechutnalo špatně, ta chuť mě strašně vzrušovala. Chutnalo výtečně! Začal jsem hltavě olizovat Katčina stehna od všech kapek. Katka vzrušeně vzdychala.

“Tady je teda nepořádek”, řekl jsem pak při pohledu na její zaneřáděnou kundičku a dal se do lízání. Sperma na stehnech nebylo moc, na kundičce ho bylo mnohem víc a jeho chuť byla ještě výraznější. Natáhlo mě, zároveň mě to ale strašně vzrušovalo. Roztáhnul jsem Katce pysky a začal jsem vylizovat, co bylo uvnitř. Něco jsem ucítěl na jazyku. Byl to Honzův chlup!

“Před příštím šukáním ho zaúkoluj, ať si tu hrůzu oholí, kdo to má pak lízat”, řekl jsem a Katka se smíchem odpověděla, že mu to vyřídí.

Trvalo dlouho, než jsem Katčinu kundičku očistil. Když už se zdálo, že je tam relativně čisto a já už se těšil, jak tam zabořím, vytlačila Katka další dávku semene. Ne, ještě nechtěla přestat, lízání se jí moc líbilo. Nakonec však došlo na to, že už nemohla nic vytlačit. Tak jí říkám:

“Tak už pojď, je čisto, teď jsem na řadě já.”

“Počkej, to není všechno, nemůžu to vytlačit. Honza měl dost dlouhé péro a stříkal hrozně hluboko.”

Při těch slovech mě převalila na záda a sedla si mi obkročmo na obličej, kundičkou přímo na pusu.

“Připrav se, teď to přijde, v téhle poloze ti to nemůžu dávkovat pomalu”, řekla a začala se vrtět a tlačit. Do otevřené pusy se mi začalo hrnout obrovské množství Honzova spermatu. Ten chlap snad musí mít koňské koule.

“Měl koule jako kůň”, řekla Katka, jako by to vytušila. “Když je do mě vyprázdnil, měl je sotva poloviční, takže to někde musí být” a vrtěla se a nakláněla, jak se ze sebe snažila všechno dostat. Já se začal zalykávat a regulérně topit v Honzově spermatu. To je situace! Proboha, musím se nadechnout! Chtěl jsem Katku ze sebe shodit, ale nemůžu, ruku mám připoutanou k posteli!

“Radši jsem si tě připoutala těmi pouty, co tu máme u postele schované pro případ potřeby, teď se hodily”.

Já se zatím topil dál a nemohl jsem ani volat o pomoc, jak mi Katka seděla kundou pevně na puse. Polykal jsem a polykal další a další přívaly semene. Bylo mi na blití, a nešlo nic dělat. Teď tu byla pánem Katka. Když byla konečně spokojena se svou očistou, tak si přesedla na můj kolík a já se mohl konečně pořádně nadechnout. Byl jsem tak strašně nadržený, že když začla Katka na mém kolíku nadskakovat a chtěla sex, udělal jsem se hned po dvou přírazech.

“I ty, Brute?”, řekla se smíchem Katka. “Tak já se jdu zatím dívat na televizi, pak přijď”, řekla a odešla. Mrcha! Moje mrcha! Miluju ji!

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Jeden z nejlepsich pribehu tady. Bude to mit nejake volne pokracovani? Ted kdyz je to takova potvurka tak musely teprve zacit akce a dit se veci

  • Diky za uznani, jsem rad, ze te to bavilo. No veci se dely, to mas pravdu, jestli nekdy najdu silu, zase to sepisu a hodim sem 🙂

   • Můžu se zeptat, jak dlouho jste byli spolu?

    • Cca tri roky,nez jsem zacal jezdit na vysku. Ona zustala u nas na vesnici sama a to nedelalo dobrotu,tak jsme to skoncili. Ja si nasel jinou holku a ona vystridala par chlapu,ale nikdy ji to moc neklapalo. Párkrát jsem se s ni pak jeste videl a nekolikrat jsme se i spolu vyspali,ale uz to nejak nebylo ono.

     Prihodim tady jeste par prihod s Katkou mozna v budoucnu,s jinýma holkama uz jsem pak tyhle veci nepraktikoval,spis to bylo naopak,svadel jsem zadane a nasazoval parohy druhym. O tom mozna taky nekdy priste.

     Ted uz jsem 10 let se svoji zenou,mame deti a na kandaulisticke hratky jsem uplne zapomnel,s detma to nedela dobrotu,takovy priklad detem davat nechci. Mozna se k tomu vratim pozdeji,az deti odrostou a manzelsky zivot bude potrebovat oziveni ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *