Irena pokračování 1.díl

Nějakou dobu, tak jak jsem předpokládal, jsme se nesetkali. Ne že bychom o to nestáli, ale času bylo málo,  nějaké starosti v zaměstnání, a podobně,  se několik týdnů postaraly o jinak klidné období.

Když jsem Irenu náhodou potkal ve vlaku do Ostravy, nečekané setkání mě vyvedlo z míry natolik, že jsem sotva mohl  promluvit. V celém těle jsem náhle pocítil takovou slabost, že to na mě musela vidět.

„Žádný  strach , jsem to já, kam jedeš ?“  promluvila. Opověděl  jsem , že do Ostravy a ona se usmála, a že taky do Ostravy. „Pojď do mého kupé, je tam volno,  pokecáme“  a vedla mne přes jeden vagón ke svým věcem. Kupé opravdu bylo prázdné  a  nebylo divu, neboť jsem si při vstupu všiml cedulky vydané ministerstvem školství.  Zapadli jsme tam, Irenka mne požádala  abych zavřel dveře a posadila mne naproti sobě. Hned mi dovysvětlila  to  ministerstvo a její služební cestu na seminář.

„Tak jak je, kde jsi těch pár týdnů balil holky, co děláte?“  Vysvětlil jsem vše,  co bylo třeba a přitom se  díval do její  hezké tváře, ta mi připomněla všechny detaily našeho sexuálního dovádění. Celkem se mi zastesklo, ale nahlas jsem neprozradil ani maloučko. I já jsem se zeptal co je nového.

„Miláčku, celkem nic, vše při starém, ale nemohu si stěžovat, některé prožité chvilky člověka udržují v kondici. „  zamrkala na mně  a  já přesně věděl  o  čem mluví. „Pokud bys chtěl strávit cestu se mnou,  doběhni si pro věci a nastěhuj se, sem už nikdo nenastoupí.“   A tak jsem i provedl.  Po uložení věcí jsem  ji pozval do jídelního vozu, povečeřeli  jsme a něco málo i vypili. Po návratu zpět jsme si udělali pohodlí a zapředli nezávazný hovor o všem možném. Najednou mezi řečí se mě Irena  zeptala :“A vzpomínáš si,  jak jsi mi slíbil pomoc?“   Jako by do mne uhodilo. Vykoktal  jsem jenom :  “Jo-o.“ A to bylo vše, protože se Irena ke mně shýbla a dlouze mě políbila. Nečekala na odpověď, šla si za svým, a mě to neuráželo, naopak.

Uzamkla dveře, sedla  si  ke mně ,  přehodila si nohy přes můj klín a prohlížela si mě. Hladila mi ušní lalůček a přitom si broukala  něco  co jsem neznal. Náhle pokrčila nohy a vrazila  mi  paty do rozkroku. Překvapila mě, ale nakonec  jsem byl rád, že netrefila.  Jasně mě chtěla probudit z letargie. Hned pokračovala.  Patami mi roztáhla stehna a obě nohy mi zasunula mezi sedadlo a šourek, stále při tom seděla  vedle mne.  Naklonil jsem se k ní, objal ji a pomalu přetáhl k sobě. Vyndala nohy a sedla si se skrčenými  koleny na klín proti mně.  Mezi  koleny jsem pod šaty zahlédl  kousek bílých kalhotek , jenž svíraly  kundičku.  Všimla si, že zrakem zkoumám prostředí  a došla k názoru že je třeba pokračovat. Začala si rozpínat šaty s mnoha knoflíčky, nakonec to vzdala a požádala mne o pomoc. Jedním tahem jsem  ji  šaty svlékl přes hlavu a pohodil je.  Bílá košilka pod šaty ji zabrala  méně času.  Náhle však zpozorněla :  „ A ty čekáš na co?“  „Pozoruji „  odvětil jsem a jal  se svlékat  při  pozorování.  „Tak pozoruj až potom. „   Po stažení košilky přede mnou stála v krajkovém  prádle sytě žluté barvy. Nádherná  krajka, nádherné kozy,  jenž přetékaly ven. Nádherné žluté kalhotky v krajce  schovávaly kundu.   Pod šaty mylně stanovená barva (bílá).  Venušin pahorek čněl mírně vpřed.   Holka k nakousnutí.  Opět jsem měl kliku.

Přistoupil  jsem  k ní , přitiskl se k jejím zádům, prostrčil své ruce pod pažemi a uchopil ta krásná prsa . Pomačkal jsem je, obtěžkal, pohladil. Opřela se o mne.  Sjel jsem po stranách k bokům a  přitáhl  je k sobě.  Tím jsem ji svým tvrdým  penisem  vzrušil. Otočila se svlékajíc  si kalhotky a  žádajíc mne  o rozepnutí  podprsenky.  Oba jsme to dokončili a vrhli se k sobě.  V objetí  s  líbáním jsme zároveň osahávali  jeden druhého.  Jednou rukou mi  potahovala  penis, druhou mě tlačila na  zadek abych byl co nejblíže.  Já jsem se snažil promačkat prsa a druhu rukou pročesávat chloupky a pysky na kundičce.

„  Jestli  chceš miláčku, můžeme do zadečku“ zašeptala a nesměle čekala na odpověď. Překvapila mě, ale odpověděl jsem: „ Jak chceš ty, ale ještě jsem to nedělal.“  „Já také ne, tak to zkusíme, Jo?“  upřela  na mě kukadla.   Odsouhlasil jsem a ona z kabely vykopala deku, rozprostřela ji na podlahu, poklekla na prostředku a s toužebným pohledem,  jenž na mne upřela, čekala na mne. Když jsem poklekl ,  vystavila  přede mnou  krásně tvarovaný zadeček ,  který si přímo říkal o chystaný experiment.   Přejížděl jsem po něm rukama, hladil ho a líbal. Irenka mírně roztáhla nohy a tím mi umožnila proniknout jazykem do mušličky. Slastně pokňourávala a v momentě kdy jsem do ní vnikl,  vykřikla.  Pravidelně jsem zasouval a chvilkami ponechával hluboko v ní.  Prst levé ruky jsem mírně  zabořil  do zadečku a ona  zašeptal. „ Jo ,jo.“  Ale po chvilce se mi  připomněla slovy :“ Nezapomeň, dokud není pozdě“.  Tím  mi dala jasně najevo, že chce zadeček naplnit .  Odvětil  jsem  o zbytečném strachu.  Pak  jsem  se odhodlal.  Pomaloučku jsem vtáhl penis z kundičky a posunul ho těsně vedle abych  promazal otvůrek  Ale při prvním doteku se Irena  rozpálila a silně kňučela.  Uklidnil jsem ji a opakoval  jsem to.  Náhle jsem přitlačil. Ona  vykřikla. Podal jsem ji polštářek, byli jsme přece jen ve vlaku.  Zabořila obličej a čekala. Přitlačil jsem znovu a tlak zesiloval, náhle napětí povolilo a můj žalud se ocitl uvnitř. Irenka tlumeně křičela vzrušením a při tom mírně pohybovala pánví proti penisu, obdivoval  jsem ji.  I pro mne to byl krásný nový zážitek. Sevřený naběhlý žalud ve chvíli vystřílel všechnu munici  do zadečku . Vysvobodil  jsem  ho  a zasunul opět  do kundy.  Několikrát jsem přirazil a Irenka si prošla dalším krásným orgasmem.  Pak jsme oba odpočívali v objetí.  Veškeré sperma nechala Irenka samovolně vytékat na deku, prsty si  s ním pohrávala a ochutnávala ho. Její  obligátní : „Děkuji“ jsem opět odmítl.  Za několik minut vše sbalila, posadila se a odpočívala. Nechal jsem  ji ,  i já byl unaven.  Nad ránem jsme se domluvili o cestě zpět a po rozloučení  se rozešli  po svých povinnostech.

Celý den jsem měl o čem přemýšlet. Měl jsem kliku

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *