Učitelka Irena – 3. den

Tento den jsem se probudil  po boku Ireny. Ležela zachumlaná pod péřovou dekou a já měl tu trochu štěstí, že jsem se  probudil  o něco dříve než ona, a tak jsem měl možnost ji nerušeně pozorovat.

Ještě  za  tmy jsem provedl  svou  ranní očistu a  vyčistil si zuby. Opět jsem  ulehl  a sledoval,  jak se v ranním rozbřesku polehoučku vynořuje silueta Irenčina těla  ležícího na bříšku. Z pod deky  měla vystrčenou celou  nohu  od stehna  po chodidlo.  Věděl  jsem , že spí nahá, tak jako já. Na její tváři se při spánku usídlil roztrpčený výraz. Asi se jí zdálo něco nepěkného. Lehl jsem si k ní, natáhl se podle jejích nohou pohladil nepřikrytou nohu. Spala,  a tak jsem ji tuto nohu zlíbal po celé délce. Stále spala, a tak jsem polehoučku odkryl a zulíbal celý zadeček. Ani se nehnul. Spala ? Položil jsem se tedy a vyčkával, když tu náhle: „A co dál“ ospale pravila. Hned dostala naplácáno, což se ji velmi líbilo a já ji musel znovu zadeček vyléčit líbáním.

„Je to s tebou hezké, nechce se mi dnes domů. Já vím, že to nejde, ale chtěla bych být s tebou“  pronesla a já pochopil, že to nebyl  sen co se ji zračilo ve tváři, když spala.  „Taky bych tě chtěl, ale je vybráno.  Ženě bych nikdy nechtěl ublížit, nezaslouží si to, a o dětech není vůbec řeči. Snad se spolu ještě budeme mít možnost setkat.  Chceš to takto ?“ otázal jsem se. Odvětila: „Já vím, dobře , ale povinně mi  budeš dávat přednost když to půjde. Dohoda?“  „Dohoda“ odsouhlasil jsem. Již nikdy více jsme se k této věci nevraceli  i když příležitosti byly. Byl na ni spoleh , já ji za to miloval, a ona to věděla.

Chtěl jsem vstát a připravit snídani, ale Irča usoudila, že je zbytečné vstávat,  abychom  se sem po chvíli zase vraceli. Musel jsem přiznat , že má pravdu . Na vahách sex  versus  snídaně nemohla tato zvítězit. Zůstali jsme tedy ležet. Ona jen na moment navštívila koupelnu. Vrátila se voňavá  a mokrá ze sprchy. Položil jsem si hlavu a líbal jí  zadeček a udělal si místo mezi jejíma nohama, neboť si před tím lehla na bříško. Takt ji to však nevyhovovalo, tak se otočila na bok přesunula se ke mně do polohy 69 na boku. Nadzvedla stehno a tím mě pustila ústy do rozkroku, uděl jsem to samé a ona toho hned využila, obemkla svými ústy penis. Jal jsem se lízat její opět zvlhlou kundičku. Jazykem jsem prohmatával poštěváček a její tělo sebou cukalo při každém dotyku jazyka.  Irenka s plnými ústy těžce dýchala, ale využívala celé délky penisu a také přítomnosti obou koulí před jejíma očima.

Já jsem použil jazyka k rozhrnutí jejích malých stydkých pysků , několikrát  s ním projel  co nejhlouběji a po celé délce kundičky.  Neopomenul jsem jazykem zabloudit přes hráz k zadečku, což bylo doprovázeno jejím „Jo“.  Stále a stále jsem ji jazykem masíroval, stále více a více vlhla. Až to přišlo. S penisem v ústech mírně zařičela, vtáhla penis hlouběji do úst a zároveň mi přitiskla kundičku na ústa a její stehna sklapla. Držela mi takto hlavu během celého orgasmu. V tu chvíli jsem se dočkal i já. Můj  penis  nabíral  a střílel jednu dávku za druhou a zaléval její ústa. Nestačila polknout a část sperma   jí   unikla nosní  dírkou. Zbytek spolykala. Pak mne požádala o kapesník a se smíchem  pravila: „ Nějak nestíhám.“  Smáli jsme se  a bylo nám velmi dobře. Ještě jsme poleželi, ale hlad nás na konec vyhnal.  Po snídani jsem Irenku vytáhl ven a procházkou jsme strávili polovinu dne. Zašli jsme na oběd, kde na mě Irča opět zkoušela  podstolový sex, ale neuspěla, bylo tam mnoho lidí (ji to tak nepřipadalo).

Odpoledne jsme  trávili  opět  uvnitř chalupy, neboť nás čekala cesta domů. Po příchodu zpět  Irena rychle skočila pod sprchu a po chvilce na mne volala, že mi tam drží místo. Neměl jsem jiné alternativy tak jsem poslechl.

Irča  byla horkou vodou rozehřátá a její červená pokožka zvláčněla. Svlékl jsem se, ale nestihl jsem. I se slipy mne zatáhla pod sprchu se sdělením , že nechce čekat až se rozmyslím. Voda byla opravdu horká, postupně jsem si na ni zvykal , zatímco Irena mi masírovala penis oběma rukama.  Náhle poklekla přede mnou a přisála se k němu. Ochutnávala, líbala, olizovala. Ruce masírovaly teplou vodou  prodloužený šourek. Posléze si to její ruce a ústa vyměnily. Ruce masírovaly, ústa cumlala, sála a jemně kousala varlata. Protože jsem tušil rychlý konec, vymanil jsem se z kouta sprchy a snažil se Irenku postavit. Odmítla. Lehla si na vyhřátou dlažbu a se slovy „Pojď ke mně, pojď do mě“ roztáhla pokrčené nohy, odhalujíc růžovou štěrbinku pod lesíkem tmavých chloupků.  Klekl jsem k ní, mírně na ni nalehl, penis   položený na jejím břiše. Ona v tu chvíli zvedla vysoko pánev a tím se sama navlékla  kundičkou na penis. Zpětným pohybem ho do sebe zasula hlouběji. Divoce  přirážela a zároveň dávala pozor aby ani na chvilku nevyklouzl .  Rozpálila mě s pomocí horké vody. Zatlačil jsem tedy penisem do hloubky,  zasténala  ale držela, přitlačil jsem ještě více, ona vykřikla, ale držela. Ve chvíli kdy jsem chtěl ještě přidat mne zarazila tlakem své dlaně na má prsa s větou: „ To stačí, víc ne, už to bolelo.“.  Povolil jsem, ale právě to spustilo reakci nás obou. Irenka se prohnula nastavila mi kundu  výše  a já do ní vypálil vše co se dalo. Její sténání prozrazovalo, že zážitek byl mocný. Nechali jsme doznít všechno příjemné v té poloze. Penis v ní  pomalu slábl, sprcha nás hřála za stálého líbání.  Její „Děkuji“  zaznělo mile a oddaně. Odmítl jsem ho.

Do odjezdu zbývaly asi dvě hodiny a Irenku již přepadla divná nálady kvůli nechtěnému odjezdu domů. Chvilku jsem ji utěšoval když ke mně přisedla na sedací soupravu. Seděli jsme bob u boku, já s její hlavou na rameni  ji hladil vlasy. Chvilečku si mírně poplakala, mírně postěžovala. Moje odpověď na to byla, že ji v tom nemohu pomoci. Okamžitě přiblížila svou tvář k mé, světle modrýma očima mne pozorovala a pravila:  „ Tak mi pomoz otěhotnět.“  Vyrazila mě dech, polkl jsem, rozdýchal to, zatímco ona studovala mou reakci. Povídám: „Iruško, to není  legrace, to je věc s dalekosáhlými dopady.“ Vtom mě zarazila:“ Sám jsi ani nevěděl o chvilce kdy jsi počal děti , tak na mě nechoď s dopady , nic po tobě nechci, jen mi udělej dítě. Doma se toho nedočkám.“

Paní učitelka mi vyřešila všechny moje otázky a odpovědi. Probíral jsem rizika a dopady a asi jsem při tom všem lehce pokýval hlavou. Celou dobu mne upřeně pozorovala a při tomto se na mě vrhla, líbala mě s tlumeným  křikem: „Děkuju, děkuju, já to věděla, tak moc jsem si to přála, moc tě miluju. Neboj se , nikdo se to nedozví. Bude jenom naše.“ Dlouhým francouzským políbením to stvrdila, ulehla vedle mě a položila mi hlavu do klína. Patrně si plánovala, jak to provede  aby to klaplo.O chvíli později se postavila, několika rychlými pohyby se svlékla, poklekla a podepřela si lokty na sedačce, vstrčila na mě zadeček a řekla: „ Pojď mi pomoci, jsme domluveni…“  Položila si hlavu spánkem na polštářek a čekala. Nemělo smysl přemýšlet. Svlékl jsem se  a poklekl za ní. Políbil ji na zadeček, načeš ona mírně roztáhla nohy. Vlhká mušlička na mne vykoukla s příslibem nádherně prožitých chvil.

Penis se mi postavil okamžitě, Irenka stále trpělivě čekala a nic mi nebránilo. Zasunul jsem, partnerka hekla a srazila rozkročené nohy k sobě, tím se kundička stala ještě užší. Penis v tom staženém prostředí klouzal  hůře, ale o to dříve měl potřebu vše vystřelit. Uklidnil jsem se , vytáhl ho a vyčkal chvilku. Irenka byla trpělivá. Opět jsem ho zasunul a pokračoval. Náhle mně Irena oběma rukama přitáhla k sobě, dorazila mě co možná nejhlouběji a  čekala, byl to zlomek sekundy. Napral jsem to do ní v několika vlnách za souhlasného vzdychání partnerky.  Byla spokojená, dostala sperma tam kam ho chtěla dopravit a teď mne na chvilku nepotřebovala. Rychle změnila polohu, lehla si k soupravě a vystavila svůj zadeček do výšky na křeslo. Potom hlavou dolů čekala, až se sperma dostane dovnitř do ní. Později odhadla, že  to proběhlo a usedla ke mně. Opět poděkování, které jsem opět odmítl. Ještě malou chvíli jsme poseděli a pak jsme se se smutkem rozloučili a odebrali se domů.

Osobně jsem byl přesvědčen, ze je všemu konec, že se vše vyřeší, ale  to jsem se pletl, a za nedlouho jsem měl  učitelčiny lekce prostudovat velmi podrobně.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *