Irena pokračování 2.díl

Po dvou  dnech  nás  čekala cesta domů.  Setkání  na  nádraží bylo radostné  a přiznám  se, že jsem se   těšil  a rozvíjel  fantazii. Irena v kostce oznámila výsledky její cesty sem,  i já se zmínil a tím bylo povinnosti  učiněno za dost. Poté jsme se věnovali jeden druhému a sami sobě. Přesně jak jsem to předpokládal. Po zjištění, že v kupé budeme  opět  sami,  jsem pocítil  v rozkroku  silné  brnění (každý chlap to zná jako „hučení v klacku“). Při představách mi podklesávala kolena. Opět jsem se velmi, velmi  těšil.  A odhadl jsem dobře.

Večerní cesta začínala příjemně. Večeře v jídelním voze, nemnoho alkoholu a příjemné posezení. V našem kupé liduprázdno. Podvědomě  jsem  tušil  hezké chvilky prožité společně s ní.

Odpočívajíc v sedě proti sobě jsme si navzájem položili nohy k tomu druhému a netrvalo dlouho, oba jsme druhému nohy začali masírovat. Bylo to velmi příjemné a později  i sexy. Bylo velmi teplo i přes otevřené okno, a i přes to, že jsme byli oblečeni velmi nalehko. Irenka měla krátkou sukénku a letní halenku světlomodré barvy. Prádélko jsem zatím nezahlédl, ale určitě bylo krásné. Já jsem byl oblečen v krátkých kalhotách a košili s krátkým rukávem. A záměrně jak se říká „na ostro“.

Masíroval jsem její nohy  až kam jsem dosáhl a ona mi to oplácela, a jak jsem si po chvilce na její halence všiml,  byla již vzrušená. Také mě vzrušovala.  Ta  její pěkná stehna  pod mýma rukama vláčněla. Měla nádherně oholené nohy, a určitě ne jen nohy. I já jsem měl pro ni v tomto směru překvapení.  Přes uličku  na mě Irča očima vysílala signály o značné vzdálenost mezi námi a špulila rty  abych věděl, že takto se líbat nemůžeme. Pochopil jsem. Položil její nohy dolů a přikradl se k ní mezi stehna.  Mírně se předklonila a dlouze mne políbila ve vzájemném objetí. Při tom,  jak jsem se ji dral mezi stehna  jsem si přece jen všiml bledě modrých kalhotek. Velmi ráda nosila krajku, i já ji proto miloval. Samozřejmě že neprotestovala, velmi mi usnadnila moji mezistehenní  činnost,  roztahovala je až kam to šlo.  Neváhal jsem,  popotáhl  její  zadeček  na kraj sedadla a lehce se zakousl do venušina pahorku.  Při tom můj jazyk  přes kalhotky dráždil poštěváček. Začala těžce dýchat.  Já zasunul ruce z boku ,  zachytil a stáhl  kalhotky,  a pohodil je na sedadlo.  Vyhrnujíc její sukénku do pasu jsem to uviděl.  Skvěle, hladce vyholená  kunda , pouze na pahorku ponechán nízký porost ve tvaru šipky,  směřující  dolů k poštěváčku. Nádhera.  Skvěle voněla.  Zakousl jsem se, jen lehce, a ona si přitáhla mou hlavu se slovy: „To mám pro tebe, miláčku, vezmi si to.“  Zasunul jsem jazyk a lízal, zvedla nohy do výše a tím vše uvolnila k mé spokojenosti. Měl jsem k dispozici vše včetně zadečku, zapojil jsem ho tedy i do lízání.  Hry s malými stydkými  pysky  mě velmi vzrušovaly .  Partnerka  těžce dýchala. Osvobodil jsem ji ze sukně  a halenky,  ale než jsem stačil rozepnout podprsenku,  mimochodem také krásně krajkovou a světle modrou, odstrčila mne na sedadlo a jala se mě svlékat. Nechal jsem ji, můj penis hledal místo v úzkých šortkách a Irenka mu tedy pomůže. Hned si povšimla mých naditých kalhot. Přejela po nich rukou, ale zároveň druhá ruka strhávala za límec moji košili. Pomohl  jsem,  aby to šlo lépe. Nadzvedl jsem zadek, šortky jely dolů, a jaké překvapení, do výše vystřelil zbytnělý penis,  připravený na těžkou   práci.  Byl perfektně oholen.  A to všude. Irenka překvapením  ztuhla.  „To – je nádherný, to – je krásný, jak je hlaďoučkej“.  Osahávala a hladila ho a podvědomě si několikrát olízla rty.  Přiblížila se k němu,  rukou si ho přitiskla ke spánku a lehce se s ním mazlila, pak i z druhé strany. Povytáhla  výše šourek a prosahávala ho a líbala. „Děkuju, to je kvůli mně, viď.“ „To mám pro tebe, na hraní. Je to tvoje.“  Odvětil jsem. Byla velmi šťastná. Hned mě zulíbala.

V tom někdo náhle vzal za kliku. Bylo zamčeno, ale oba dva jsme sebou trhli. Vyčkali jsme, nic se neozvalo .  Někdo asi jen zkoušel  najít místo. Dále byl klid. To však přerušilo tu hezkou chvilku a můj penis povadl.  Irena si toho všimla a se slovy: “Já to za moment napravím“  mě políbila, z kabely vyndala onu deku a řkouc: „ Je vypraná“,  ji rozprostřela po kupé. Vstoupili jsme na ni, ona poklekla a zasunula si penis do úst. Několika tahy hlavou splnila, co slíbila. Konečně jsem ji rozepnul podprsenku a odhodil ji. Krásné,  plné  poprsí  využilo  nového  prostoru a  rozprostřelo se do stran. Prohnětl jsem ho,  zatímco partnerka  byla zabrána do olizování penisu a šourku. Očividně si nové podoby užívala a vypadala při tom velmi chtivě.  Stáhla mě k sobě dolů.  Leželi jsme na zádech, po chvilce se vztyčila, lehla si na mne obráceně a ihned navlékla svá ústa na penis.  Její kundička  byla těsně po mou bradou, a tak jsem si ji maličko přitáhl a lízáním stimuloval k náramnému zvlhnutí.  Stékalo mi to po tvářích a krku. Roztahoval jsem ji mušličku a zadeček  rukama  a zároveň do tam vrážel jazyk .  Zatím co ona laskala penis, cvičila s ním v ústech do stran, jemně ho okusovala a olizovala po celé délce. Velké vzrušení mi přinesla její snaha zasunout mi do zadku prst, ale ne, že by se mi to líbilo. Pouze ta snaha mne vzrušila. Stažením stehen jsem ji dal na srozuměnou, že toto ne.

Vzdychla si, ale pokračovala v mazlení. Náhle se napřímila, po kolenou popolezla  k mé pánvi,  otočila se  a sedajíc si na bobek do sebe vsunula celý penis, zároveň mne uchopila za ruce, propletla prsty s mými a silově přirážela až ke kořeni penisu. Pohyb její ho těla a pohupování  poprsí  mě  dorazily. Vystrčil jsem pánev  do výše, zavřel oči a chystal nevystřelit do její  kundy vše co tam bylo. V té chvíli mě  vrátila na zem, klekla k penisu, v kořeni ho silně sevřela, a vsunula si žalud do úst. Zadržený výbuch spermatu sice zabolel, ale když  osvobodila  žalud a uvolnila sevření kořene,  vystřelil proud semene téměř půl metru vzhůru a další výstřely zrovna tak. Její vítězoslavný výkřik mě potěšil. Oba jsme se ze srdce zasmáli. Po té mi partnerka  olízala všechno semeno,  jež ulpělo na břiše, přirození a stehnech.  Zatím co se věnovala mému přirození, položil jsem  se na bok proti ní, pokrčil ji nohu,zvedl její stehno a nohu položil na své rameno. Tím  jsem otevřel cestu ke kundičce.  Ihned jsem se přisál a zasunul jazyk. Vzdychla a vsunula si ochabující penis též do úst. Její pohyby kupodivu mírně pomáhaly. Pomalu se ztopoření zlepšovalo. Zatímco jsem lízal, sál, kousal pysky , poštěváček i zadeček, Irenka se znovu pokusila při kouření ptáka vsunout mi prst do zadku. Cuknul jsem sebou, vzhlédla a po mém lehkém zavrtění hlavou snahu ukončila.  Ještě hodnou chvíli jsme si užívali vzájemných tělesných lichotek .  Já  jsem velmi vnímal narážení špičky penisu do krku partnerky, ona zase hladkého klouzání jazyka, sání ústy a neustálé brnkání a stlačování naběhlého poštěváčku. Nakonec, celkem náhle,  dosáhla  vrcholu.  Jako vždy natáhla a prohnula tělo, ještě více se přisála k penisu a užíval si jednotlivých vln orgasmu. Po chvilce klidu jsem penis vymanil z jejích úst, rychle se  přemístil  a vrazil ji ho do kundičky.  Opět zavzdychala a tak jsem několika hlubokými přírazy docílil toho, aby zbytky spermatu z mého těla  vešly  ve dvou vlnách do její odevzdané svatyně. Penis jsem nechal povadnout v ní. Ona se pootočila k sedadlu, pozvedla k němu zadeček a tak vyčkala několik minut, aby v ní sperma zůstalo co možná nejdéle.

Měli jsme ještě asi hodinu cesty před sebou, atak jsme se oblékli, posadili vedle sebe, ona si opřela hlavu o mé rameno a chvilečku i usnula. Lehce jsem ji přidržoval, nakonec jsem se posunul, položil si její hlavu na klín a hladil ji po tváři. Hezká chvilka. Uvědomil jsem si,  jak moc ji mám rád. Tak moc, že nebýt oba zadaní, nenechal bych  si tu nádhernou nymfomanku  uniknout .  To jsem věděl jistě.

O chvíli později jsem ucítil její ruku v rozkroku. Tak jak se před okamžikem probudila a zjistila, že to co opět potřebuje, je velmi, velmi  blízko, neváhala ,  a být to kdokoli,  chtěla  to. Jen  přibržďování vlaku před nádražím ukončilo její chutě. Posbírali jsme si věci, odešli z vlaku a při loučení si odsouhlasili datum ,kdy se domluvíme  na setkání. Byla odhodlaná,přímá, milá potřebou mého penisu. Měl  jsem  ji rád  a těšil  jsem se.

 

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Josef Magál

    Omlouvám se, špatně zařazeno. Má být „Realita – nevěrné ženy“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *