Chlapi – 2.díl

Mám za sebou první soulož se svým chlapcem a od té doby se mi po tom neskonale stýská. Holky ve škole mi říkají, že to ještě není všecko, ale nevím. Mně se to velmi líbilo, a chci to co nejdříve dělat znovu. A Honza je určitě také pro to.

Po každém randění se dole v chodbě muchláme. Teď nám to ale nestačí. Honzík mi chce pokaždé sundávat kalhotky a nebo mi  do  kundy alespoň strká prsty. Jednou jsem dokonce cítila něco nového, když se ve mně chvíli hrabal. Přejel ve mně takový pocit, jako nějaká vibrace, nebo co.

Chtěla bych to s ním dělat, ale v chodbě se mi nechtělo. Jemu se chtělo, je mu to jedno. Chlapi by to dělali pořád, kdykoli.

Několikrát se stalo, že jsme doma sami, a vždy toho využíváme. Pokaždé ho do mne Honza strká a mně se to líbí. Přišla jsem na to, jak příjemné je, když k sobě přirážíme, když je ve mně. Mám při tom pocit, že ho musím v sobě přidržet co nejdéle. Na konci se do mě vždy vystříká a skulí se na stranu. Většinou se pak o mne již nestará. Ale jednou se mi stalo, že při stříkání mnou projela taková malá křeč a chvilku jsem se třásla. Pak to ale ustalo.

Dokončuji školu a po vstupu do zaměstnání musím absolvovat nějaké školení. A tak odjíždím na týden na Šumavu. Studuji nové programy a těším se domů. Schází mi Honzík. Asi třetí den mne zaujal jeden z nás. Na chodbě mi padají skripta a on jediný kleká vedle mne a pomáhá mi je sbírat. V kleče proti mně mi podává ruku:

„Ještě se neznáme, já jsem Michal. Také se zde školím. Sedím vždy za vámi.“ Všecko mi řekl a je hezký, napadá mne. Pak spolu jdeme na společný oběd. Při jídle se vzájemně představujeme a sdělujeme si několik nutných podrobností. Po obědě se ke mě na chodbě přitáčí,  a tiše, aby nebylo slyšet mi říká:

“Pozval bych vás večer posedět, ale nevím, jak budete reagovat. Nechci vás urazit.“  Překvapuje mně to, ale odpovídám:

“Tak mně pozvete a uvidíte, jak reaguji.“

A tak mne zve do vinárny na sedmou a prý se velmi těší. Jsem ráda, kolegyně nepřijela a tak bydlím sama a je mi to tu dlouhé. Odpoledne se procházím venku a náhodou se setkávám s Michalem.

„Kde se tu berete?“  Oslovuji ho.

„Tak, nemám co dělat. Chcete li, můžeme zabíjet čas spolu, nemáte li jiný plán.“ A jdeme procházkou spolu. Hovoříme o všem možném a navzájem se okukujeme.

Je milý a velmi hezky se směje. Má pěstěné ruce i nehty a působí velmi upraveně a čistě. Všímám si i jeho sebevědomé chůze. U stánku mi kupuje zmrzlinu a jsem jeho. Velmi se mi líbí jeho chování i on.

Po šesté jdeme přímo do vinárny. Ignorujeme společnou večeři a nechávám ho, aby nám objednal tam. Po jídle si bereme láhev vína a popíjíme. Během rozhovoru se potkávají naše pohledy častěji, než bych myslela, ale není mi to nepříjemné. Nabízí mi tykání, já souhlasím a dostávám pusu na líc. To mi připomíná Honzu, ale myšlenku zatlačuji do pozadí. Sedíme přes roh stolu vedle sebe a povídáme si. Při jedné příležitosti mě zároveň bere jako mimoděk za ruku. Hned se omlouvá.

„To nic, je mi to příjemné, ráda tě poslouchám a ruka není nic neslušného.“ Uvolňuji tu chvilku. Později se to opakuje, ale již se neomlouvá. Drží mě déle a dokonce prsty jemně hladí hřbet ruky.

Je tak sexy. Přemýšlím, jak se mu dostat do hlavy a donutit ho nějakému návrhu. V té chvíli se mne ptá:

„Nechci tě Aničko urazit, a neber to prosím jako sprosťárnu, ale velmi se mi líbíš a chtěl bych s tebou být chvíli sám. Chtěl jsem ti to říci již odpoledne, ale bál jsem se.“  Sedí a kouká a je velmi nervózní. I já. Chci s ním být také, ale jak to říci.  Vstávám a vidím smutek v jeho očích.

„Souhlasím, 113.“ A mažu nahoru. On musí ještě zaplatit. Volá vrchního. Hned po vstupu mířím do koupeny a pod sprchu. Ještě nejsem hotova a slyším ho zavírat dveře. Brní mi v podbřišku a vadnou mi kolena. Oblékám si župánek a jdu za ním. Sedí v křesle a prohlíží si mé nohy. Víc nevidí. Jdu kolem něho a hned mně bere za ruku.

„Nechci, aby sis myslela něco ošklivého, ještě se mi to nestalo. Musím tě mít a jsem z toho úplně mimo. Jsem ženatý, a mám s tím problém“ zpovídá se mi. Sedám mu na klín a říkám:

“ Jsem na tom stejně, ještě jsem to nezažila. Máš li problém, vyřeš ho tím, že odejdeš. Pokud ne, zůstaň.“ Vybírá „zůstaň“neboť mizí v koupelně. Čekám ho v křesle. On vychází v boxerkách a já vlhnu. Má pěknou postavu, na břiše pekáč buchet a je celý štíhlý. Velké nohy s ochlupením a to, co vidím v boxerkách, mne děsí. Jako had pod utěrkou. Asi bych se toho měla obávat. Jde ke mně a ještě mu to mírně přirůstá. Bere mne do náruče a nese k lůžku. U něj mi sundává župan a celou si mne prohlíží. Tiše pískne a praví:

“Jsi velmi pěkná, těším se na tebe.“  A okamžitě mi strká jazyk do úst. Zajíždím oběma dlaněmi za jeho boxerky a stahuji je dolů. Vyndává z nich nohy a uvolněným ptákem mi šermuje pod kundou.

Za stálého líbání roztahuju nohy a pouštím ptáka mezi ně. Přiráží, jako by byl již ve mně, a je to vzrušivé. Rukama mi pěstí prsa. Rukou se dotýkám jeho nářadí. Je obrovské a i délka je velká. Jezdím po něm rukou. Je mokrý ode mě. Napadá mi, že nebudu čekat a špičkou si ho strkám sama do kundy. Jedním pohybem je náhle ve mně. Až jsem hekla. Je tak hluboko, ale nebolí to. Vyplňuje mne bezezbytku a mně se to líbí. Bere mně pod nohama, chytám ho za šíji a zvedá mě. Přiráží ke mně tak tvrdě, že to chvilkami bolí, ale je to hezká bolest. Drží mne ve vzduchu a dívá se, jak mi nadskakují prsa. Rejdí ve mně svým ptákem dlouho. Potom mě staví na koberec, sedá na válendu a posazuje si mne na svůj ocas v sedě. Neproniká tak hluboko, ale píchá ho do mě z jiné strany, a to se mi líbí.

Přímo se mnou se překuluje na lůžko a souložíme na boku. To je ve mně zase hodně hluboko. Drží mě za zadek a píchá mě do ni. Přitom mi drží prso, až mi zčervenalo. Na chvilku ho odtlačuji, abych si trochu vydechla, ale on mně pokládá na záda a pere mi ho tam zepředu. To se mi líbí víc, protože se mu mohu dávat do očí i na ptáka, jak mě píchá. Taky mne drží za obě kozy naráz a to je lepší.

„Jak se ti to Aničko líbí víc? Řekni si.“ A dál do mě píchá.

„Je mi to jedno, líbí se mi všecko.“ Odpovídám a zvedám nohy nahoru, aby mokl hloub.

Chvíli zas do mě buší a pak říká:

„Klekni si  Anni .“ a hned mi pomáhá. Klečím a on si přede mne stoupne a tiskne mi ptáka na ústa. Nejsem na to zvyklá a tak uhýbám. Drží mi hlavu a žádá:

„Vezmi si ho do pusinky. Ty to nemáš ráda?“ ptá se. Je mi stydno, že něco neumím, tak ho poslouchám a beru mu ho do pusy. Kupodivu mi to není odporné. Příjemně to voní parfémem a je to hlaďoučké na jazyku. Pak ho strká dál a zas zpět a tak. Je mi to příjemné a trochu ho škádlím zuby.

On si to potom rozmýšlí a lehá si se mnou. Trochu se se mnou líbá a nechá si ho ode mne honit rukou. Při tom do mě strká prsty a mele s nimi  uvnitř.

Posunuje se dolů a olizuje mi píču. Asi mu to chutná, protože se jazykem snaží vylízat všechno to, co z ni teče. Je to velice příjemné. Obzvlášť poštěváček ho zajímá. A pysky také. Dlouho mně líže a já to mám ráda. Za chvíli mi zase strká penis do kuničky a tluče do ni, jako před tím. Začíná rychle dýchat a tak si dává přestávku.

Ještě jednou mi strká penis do úst. Tentokrát v leže. Nemusím klečet a on stát. Je to pohodlnější. Zasunuje ho až ke krku a naráží s ním.  Najednou se ale zastavuje a potom se mi cpe ještě více do hrdla a stříká mi to do pusy. Pták se mu cuká v mých ústech a semeno mi ztéká k hrdlu. Michal ještě není hotov a tak jsem nucena to trochu spolknout. Polykám všechno, protože to nejde oddělit.

Myslím sí, že se mi bude chtít zvracet, ale ne. A kupodivu mohu říci, že to semeno nemá špatnou chuť. Michal to již dostříkal a já to tedy spolykala vše. Je velmi spokojený. Líbá mne na ústa a ptá se:

„Chutnalo? Nemáš s tím problém?“ Kývám a pak kroutím hlavou. Hladí mně po vlasech a doplňuje:

„A teď se podíváme na tebe.“  Nevím, jak se na mne chce dívat, le lehá si ke mně a zase mi ji olizuje. Bere siji celou do úst a jazykem mi v ni dělá dobře. Trvá to dlouho a užívám si to. Poštěváček mne divočí a s prsty to také umí. Dostávám husí kůži a cuká mi v podbřišku. Najednou se prohýbám směrem k němu a tlačím mu Hlavso kudy. Honím si ji jeho obličejem. Pak ho pouštím a prsty si ji roztahuji.  On do ní strká všechny prsty a tlačí na ně. Zároveň mi kouše bradvky. Vybuchuje to ve mně a musím trochu křičet. Tak moc se mi to líbí. On mne při tom hladí a vyndává prsty.

Ještě dlouho ležíme a já si to užívám. Mám dojem, že by Michal nejraději již byl někde jinde. Ptám se ho a on odpovídá vyhýbavě. Posílám ho do koupelny. Vstupuje již oblečený a tak ho propouštím. Jde rád. Už je zase cizí. Mám v sobě své prsty a opakuji si to jako domácí úkol. Po chvíli to vypadá, že bych si to asi dovedla udělat i sama. Přitvrzuji a jde to. Dostávám třes do celého těla a vevnitř mi všechno cuká. Prst na poštěváčku dělá tu nejdůležitější práci a tak ho využívám. Kroutím se a zmítám v sladké křeči a vůbec k tomu chlapa nepotřebuji. Je mi pak dobře jako před tím.  Nevstávám už a spím až do rána. Až potom se sprchuji.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *