Jsem v tom nevinně

Proč to po mě můj Tonda vůbec chtěl? Nebýt jeho hloupé fantazie nejsem teď tam kde jsem. Ale pěkně od začátku ať víte o co vůbec jde. Jmenuji se Žaneta a s Tondou jsme svoji již 11 let. Máme spolu dvě úžasné děti a idilický vztah. Nikdy by mě nenapadlo, že by to mohlo něco narušit. Náš sexuální život byl také i po letech stále vášniví. Ale jednoho dne přišel s myšlenkou zda bych nechtěla zkusit jiného. “Jako trojku!” vykřikla jsem tehdy na něj. Ale on mě uklidnil, že ne. Že by spíš rád abych si užila s někým jiným a pak mu vše pěkně vyprávěla. Nejprve jsem si myslela, že se zbláznil.  A nebo dokonce, že mi je nevěrný a tímto chce ulevit svému svědomí. Ovšem nevěru jsem vyloučila, protože poznám když Tonda lže. A jako blázen mi taky nepřišel. Vyvětloval mi to úplně v klidu. Dokonce mi dal čas o tom přemýšlet. Od té doby občas během sexu začal říkat ať si představím jak mě šuká jiný. Jak do mě zajíždí po tolika letech jiné péro než jeho. Vždy měl pak silný orgasmus. A já i když jsem to nechtěla přiznat, tak také.

 

A tak jsem jednoho dne souhlasila. Že jednou to zkusím, ale že nevím jak si to celé představuje. Jeho oči se rozzářily a hned na mě chrlil svůj plán. Že super příležitost by byla za týden na mysliveckém bále. Tam vždy jezdí někdo koho neznáme a vždy tam po mě ti cizí jeli. Že jim často nevadí přítomný manžel a i tak chtějí zasunout. No což jednou jsem souhlasila, tak jsem byla i ráda, že to bude za týden za náma. I když jemu jsem říkala, že pochybuji, že mě někdo bude chtít, tak já už druhý den byla na nákupech pro nové prádelko a šatičky, abych měla větší šanci být ulovena.

 

Sobota byla najednou tu a mi vezli děti na hlídání k Tondovo rodičům. Po příjezdu domů jsem se šla hned šlechtit. Dala jsem si sprchu, kde jsem se pěkně oholit do hladka. Pak nové spodní krajkové prádlo. Na to nové šatičky a namalovat se. Když jsem vyšla z koupelny Tonda oněměl. “Jsi fakt krásná lásko. Co kdyby jsme se zdrželi a přišli déle?” Byl pekelně nadržený podle té boule co měl  rozkroku. Ale já ho chtěla potrápit, takže jsem jen přišla k němu dala mu polibek a nakonec se otočila a ohla se, tak aby viděl mé nové kalhotky. A ihned jsem odešla pryč se obouvat, že jdu. Bylo vidět jak by mě chtěl hned ojet. Ale já mu chtěla dát až po zábavě i když už jsem byla také nadržená a dala bych si říci hned.

 

Na bále nás čekal plný sál lidí. Hodně známých, ale viděla jsem i hodně nových obličejů. Sedli jsme s Tondou na bar a pila jsem své vínečko. Když najednou u mě přistál panák. Že prý od pána na konci baru. Koukla jsem a tam pěkný mladík kýval skleničkou na přípitek. Mrkla jsem na něj a kopla ho do sebe. “Ten po tobě kouká už co jsme přišli.” Řekl mi ten můj. A už u mě stál další panák od mladíka. “A myslím, že si tě chystá, aby jsi byla povolnější.” Smál se mi Tonda  a sám prý takový trik v mládí používal. Samozřejmě jsem oponovala, že mladík vypadá na dvacet a mě už bude 32. Jenže Tonda po tom as fakt toužil, protože mi nedal pokoj a pořád mi říkal, ať jdu do něj. A tak jsem dostala ještě pár panáku a nakonec mladík přišel a vzal mě na tanec. Samozřejmě se nejprve dovolil Tondy zda mu to nevadí. Během tance se mě mladík dotýkal na zadku a cítila jsem jak mu tvrdne rozkrok. Na konci tance se mi dokonce představil jako Petr a dodal, že na mě počká venku za sokolovnou. Bylo to jako by mě zval na kafe, ale oba jsme věděli, že mě zve na sex.

 

Tonda byl nadšený, že se zadařilo a hned mi tajně podal do ruky kondom. “A přinést zpět plný ano miláčku.” Dal mi pusu a otočil se na bar. Kdybych pila jen víno, tak bych asi neměla tolik odvahy a ven nešla, ale panáky mě skutečně uvolnili a tak jsem vyrazila ven. Chvíli jsem Petra musela hledat, ale zadařilo se. Byl vedle garáží a jak jsem přišla k němu už mě vlekl za garáže a líbal mě na krku. “Voníš božsky Žanetko.” Vzdychal mi do ucha a rukama chmátal všude po šatech. Hlavně prsa se mu líbila. Než jsem se nadála šaty letěli na zem a byla jsem jen v prádle. “Pěkně jsi se na dnešek vyfikla. Tady někdo věděl, že se bude svlékat před cizím co?” A už letěla dolů i podprda a jeho ústa se přisála na bradavku. Bože já to fakt asi udělám. Běželo mi hlavou a víc a víc se podvolovala jeho touze po mém těle. “Ukaž jakou máš kundu!” Jedním trhnutím a za hlasitého zvuku trhající se látky ze mě strhnul kalhotky. “No krása…”  A už klečel a vylizoval mě. Už jsem se nedokázala déle zdráhat a začala hlasitě vzdychat. Dost tomu pomohli dva prsty co do mě zajeli. Netrvalo to dlouho a už jsem byla.

 

Což přesně byl jeho cíl. Než jsem se vzpamatovala, tak vstal a už měl kalhoty u kolen. “Tak poď ukaž co umíš ty!” Zatlačil na má ramena a já poklekla před jeho chloubu. Pochopila jsem, že mám začít dělat ústní práci a také jsem začala. Role se vyměnila a nyní začal nahlas vzdychat on. “Jo pěkně to umíš. Ale teď se jde šukat! Otoč se a vyšpul ji na mě!” Rozkázal a já rychle v trávě našla kondom co jsem tam položila. Podala jsem mu ho a otočila se přesně jak chtěl. “Tohle nebude potřeba.” Kondom přistál hned vedle mě. “Počkej to ne…” Chtěla jsem mu říci o nemocech a strachu z těhotenství, když nic neberu. “Neboj Žanetko všechno už vím od tvého paroháče. Jak to máš ráda. Že nic nebereš. Už měsíc si s tím blbečkem píšu a on mi posílal tvé fotečky z dovolené a nebo jak spíš. I pár obrázků tvé kundičky mi dokázal obstarat. Tvůj s tebe chtěl mít kurvu co podrží. Takže teď drž!” Nechápala jsem co to říká. Můj Tonda si s tímhle mladíkem psal a dokonce mu posílal mé foto? Byla jsem tak naštvaná a paralyzovaná, že toho Petr využil a začal do mě tlačit bezohledně svůj tvrdý úd.  

 

Než jsem mohla zase protestovat už mě držel za boky a zběsile do mě přirážel celou svou délkou. “No vidíš, že to jde i bez gumy!” Liboval si a do okolí se rozléhalo mé sténání a pleskání dvou těl. “Dej… dej.. pozor…” Hekala jsem. “Neboj dám ty kurvičko. Vše do tebe dám!” Skoro křičel slastí. “Prosím nasaď si ten kondom. Já ho musím přinést plný zpět.” Zkusila jsem ho dostat do kondomu. “Ale tvůj asi nevěří, že budeme šukat s gumou co? Sám mi říkal ať ji nezapomenu použít, ale já od začátku věděl, že taková panička má radši holou kůži a mrdku pěkně dovnitř! Ale jen neboj za odměnu zařídím i plnou gumu!” To jak jsem mu byla vydána na pospas ve mě probouzelo nevídané pocity. Začal to silným mravenčením  podbřišku. Pak se mi začali klepat nohy a najednou se mi zatmělo a byla jsem úplně mimo realitu. “To je ono, takhle ti to manžílek doma neudělá děvko!” Křičel on, ale já to slyšela jako z nekonečné dálky. Nevím jak dlouhý orgasmus to byl, ale nikdy jsem to tak silné a dlouhé neměla. Bylo to fakt to nejintenzivnější co jsem kdy zažila. “Tak a teď je řada na mě…” Ještě více zrychlil i když jsem myslela, že to snad nejde. Žalud bušil na dno mé kundičky jako zběsilá zbíječka. “Tak teď tě pěkně naplním až po okraj pro toho paroháče co čeká!” A jen dořekl poslední slovo, tak zajel po kořen. Okolo se rozeznělo ticho a pak to přišlo. První výstřik co jsem cítila po letech ve své nechráněné kundičce. A s ním i jeho slastný výkřik. A pak ještě několik silných záškubů co jsem cítila společně s rozlévajícím se teplíčkem v břiše.

 

Vyjížděl ze mě až po delší době, kdy mů začalo péro vadnout. Po stehnech se řinula řeka jeho semene. “Tak máš to tam.” Konstatoval. “Ale neboj za to jaká jsi šikovná kurvička zařídíme teď tu gumu. Počkej!” Přikázal a zmizel do tmy. Já tam stála a nevěděla co si počít. Chtěla jsem i utéct, ale on si vzal moje šaty sebou. Za chvíli se ze tmy vynořil nějaký neznámí chlap. Byl dost opilí už od pohledu a v ruce měl moje šaty. “Ty vole nekecal.” Usmál se a šaty si dal za záda. “Prý za ty šaty si zašukáme říkal tvůj hošík.” Tak to byl jeho plán. Poslal mi sem cizího chlápka co potkal. Moc jsem nepřemýšlela, ale protože jsem se bála, že by Tonda vyváděl, že jsem podržela bez ochrany, tak jsem rychle sebrala kondom a prstem si staříka přivolala. Ten neváhal a už sundaval gatě dolů. “No tak musíš mu trošku pomoct.” Pochopila jsem, že i on požaduje nejprve ústní práci. Musla jsem si dát hodně záležet, aby konečně bylo jeho péro dostatečně tvrdé. Jak byl připraven, tak jsem nasadila gumu a už jsem byla na čtyřech. Nechtěla jsem ho vidět. Zavřela jsem oči a představovala si Tondu. Stařík do mě přirážel ve vlažném tempu, ale evidentně si dlouho neužil, protože během pár přírazů mu zacukalo v péru a už plnil kondom. Rychle jsem mu ho stáhla, aby ho ne zahodil pryč. Stařík poděkoval a hodil po mě šaty a také zmizel do tmy.

 

A já? Já se oblékla a sebrala si roztrhané kalhotky. Těma jsem nakonec i utírala unikající semeno, protože kabelka s kapesníky byla u Tondy na baru. Dala jsem se co nejvíce do kupy a vyrazila za ním. Tonda byl neskutečně šťastný, když jsem se vrátila. Hodila jsem dokonce úsměv, takže si myslel, že vše proběhlo jak mělo. “Máš?” Ptal se zvědavě. A já mu ukázala, že v ruce nesu zavázaný kondom plný semene. “Šikulka moje. Jdeme domů chci tě.” Oznámil mi a platil rychle útratu. Všimla jsem si, že platí i za Petra podle účtenky. Hajzl nejen, že mě zneužil, ale ještě za to platil můj manžel. Těšila jsem se domů do sprchy, takže jsem tohle ani neřešila. Jenže doma se sprcha nekonala. Tonda už na chdobě začal ze sebe strhávat oblečení a i ze mě šaty letěli na podlahu. Kundičku jsem měla celou rudou a hlavně všude bylo rozetřené semeno. To musí poznat. Bála jsem se tehdy, ale evidentně si myslel, že to je jen moje šťávička. Položil mě na zem a začal mě s obrovskou chutí vylizovat. Lízal mě jak nikdy. Lízal nejen klitoris jako normálně, ale očistil i vše okolo a jazykem zajížděl i do mě. Rychle jsem zapomněla co vlastně Tonda líže a užívala si to. “Dnes chutnáš, tak božsky!” Pochutnával si dole Tonda a já dosáhla svého dalšího vrcholu.  Nakonec si nasadil kondom a začal mě přímo na chodbě šukat. Byl už tak nadržený, že jeho výdrž byla jak toho staříka i když tempo bylo výrazně rychlejší. I Tonda naplnil kondom svou dávkou a tak jediný kdo dnes skutečně skóroval do mého lůna byl Petr.

 

Tu noc už jsem nezvládla ani dojít do sprchy. Ani jsem nemusela, protože spodek dokonale Tonda uklidil. Ráno nebylo po zaschlem semenu ani památky. Hned ráno jsem musela vyprávět jak vše probíhalo. Samozřejmě jsem musela popsat vše trošku jinak než jak se událo. Žádný stařík ani mladík plnící mé lůno. Prostě jen jsem šukala s cizím chlapem za garáží na stojáka a po chvíli naplnil gumu a šla jsem zpět. Když on mohl lhát mě s tím že Petra nezná, tak já lhala jemu s čistým svědomím. Dny pak utíkali a vše se vrátilo do starých kolejí. Až po dvou měsících na kontrole u gynekologa přišel šok. “Jste těhotná gratuluji.” Říkal doktor a já málem upadla do mdlob. Vůbec mě nenapadlo, že by s toho jednoho úletu mohlo něco být. A slabě jsem krvácela po pár dnech od toho sexu s Petrem, tak jsem to brala jako své dny jen slabší. Tonda si myslí, že jen někdy nevydržela guma a naštěstí ho ani nenapadlo, že by to mohlo být s cizím mládencem. Pravdu mu říci nedokážu a ani nechci. Jak už jsem říkala on také lhal a byla to jeho fantazie, takže jsem v tom vlastně nevině.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *