Svatební únos

Katka přišla domů od gynekologa na což si ten den vzala v práci volno, vytáhla klíče a odemkla dveře od bytu. Ještě přede dveřmi si vyzula kozačky a berouc je do ruky, vstoupila tiše do předsíně jejich bytu. Ani si neuvědomovala, že je tichá jako myška. Nebyl v tom úmysl, ona taková byla. V předsíni vysvlékla bundu a zahleděla se před zrcadlem na své pod svetrem se nadouvající pětiměsíční těhotné břicho. Pak uslyšela ty zvuky… Slyšela ženské hekání, hlasité vzdechy, kvílivé zvuky, ochkání. Ty zvuky jí byly ale poněkud povědomé. Přicházelo to z obýváku. Pomalu se šinula vpřed za zvukem a v mezeře mezi nedovřenými prosklenými dveřmi mezi pokojem a předsíní zůstala stát jako přimražená. Ne, nikdo tam nesouložil, ale užasle hleděla na svého manžela Mirka. Katčin muž měl být přece v práci.

Byl finančním analytikem. Měl ale tzv. klouzavou pracovní dobu. Nyní seděl na pohovce od pasu dolů nahý, ztopořený penis v ruce a honil si ho s očima na jejich velké televizi. Na co to koukal? Ten ženský hlas jí byl fakt povědomý, ale to divadlo jehož byl její Mirek jediným hercem ji natolik fascinovalo, že ani nedutala a jen hleděla. Pak začal její muž zrychlovat tahy rukou, najednou začal pohekávat, přerývaně dýchat, náhle se zatnul, hlasitě vyhekl a Kateřina sledovala, jak mu od žaludu vystřelil bílý projektil spermatu na víc jak metr daleko a pak ještě asi třicet čísel a pak už jen pár centimetrů až mu to jen stékalo po ruce. Instinktivně vycouvala. Mirek vzal své slipy a utřel si ruku i žalud, pak ještě vstal a semeno vytřel i z koberce. Kateřina zatím pootevřela a zase zavřela dveře od bytu, aby to Mirek uslyšel, aby se mohl dát do pořádku a aby jej tak nevystavila trapné situaci. Však také začal rychle po obýváku pobíhat a oblékat si kalhoty.

„Lásko, ty jsi doma?“ řekla nahlas Katka.

„Jo,  jen jsem se na skok zastavil. Ale budu muset na poradu… Jenom sem se zastavil pro podklady“, lhal Mirek jako když tiskne. „A co na gyndě? Byla si na ultrazvuku?“

„Jo, všechno je jak má být… Sem v prý v pohodě a  maličký taky?“ pronesla rozpačitě.

„Maličký? Ty čekáš chlapečka?“ byl Mirek překvapený?

„Ano, doktor říkal, že prý ano“, prohodila Katka bez emocí.

„Hmm, tak to je fajn“, řekl na to on a dal své těhotné ženě pusu na tvář. Pak se šel ještě upravit do koupelny, kde hodil do koše na špinavé prádlo i ony zasemeněné slipy.

Kateřina vešla do obýváku, ale tam už byla televize vypnuta a nic nenasvědčovalo předchozí manželově autoerotické činnosti. Pak její zrak padl na jakousi flešku zasunutou v USB. Vytáhla ji a schovala.

„Tak já padám, Katuš,“ řekl Mirek. Nakoukl do obýváku a dodal: „Do šesté večer bych měl být doma. Udělej nějakou dobrou véču“. Pak zmizel, zaklaply dveře od bytu a Kateřina osaměla.

Šla se převléci do domácího oblečení, odskočila na záchod, umýt ruce a pak šla do kuchyně. V hlavě měla pořád to co viděla. Jak si Mirek honil péro při jakémsi videu s pornem. Pak se náhle rozpomenula, že za vázu na sekretáři schovala tu flešku. Šla tedy do obýváku a vzala ji, načež ji zasunula v televizi do USB vstupu a zapnula televizi.

Nastavila televizi na přehrání videa z flešky a zapnula přehrávání.

Na televizním monitoru se objevila hlava jejího bývalého přítele Pavla. Kateřina to totiž před svým nynějším manželem Mirkem táhla právě s Pavlem, chlapem o 10 let starším od ní, s nímž si začala, když jí bylo 20. Pavel byl tehdy hokejista hrající ve zdejším HC druhou ligu. Zprvu byl její velká láska, ale ukázal se jako majetnický a když ve svých 33-letech utrpěl zranění kolena natolik závažné, že musel hraní zanechat, stal se vůči Kateřině i čím dál více žárlivý. Nakonec na radu rodičů se od něho odpoutala a když zjistila, se není svatý a má občas nějakou tu krátkodobou bokovku. Když mu na to přišla a vyčetla, Pavel sliboval, že už to neudělá, dušoval se jak ji miluje, že bez ní nedokáže žít, prostě scény a divadlo. Když jí jednou dal facku, tak to už definitivně s Pavlem ukončila a on zuřil. Dolézal, škemral, vyhrožoval, prostě jeho ego bylo pošlapáno a on jejich rozchod těžce nesl. To jí bylo něco přes 24 let. Pak jednou, to bylo necelý rok po rozchodu s Pavlem na plavečáku poznala Mirka. On měl tehdy 28, byl inženýr-ekonom a bydlel ve svém 1+1 v podnájmu. Začali spolu chodit. Zprvu jen nezávazně, ale jejich vztah se docela rychle prohluboval. V Mirkovi našla ideálního a hodného chlapa. V něj získala neuvěřitelnou důvěru, na které ostatně jejich vztah stojí dodnes. Do společnosti, na koncerty a do klubů začala prakticky chodit až s Mirkem. To on ji naučil, jakým jiným způsobem se dá také bavit. S Pavlem Katka znala pouze kina, divadla a nebo občas diskotéky. Katka byla totiž taková klidná a tichá holka, takže nějaké velké mejdany, kde se hodně pije a tančí až do rána nevyhledávala.

Po dobu, co ona chodila už s Mirkem ji Pavel ale bombardoval smskami i na facebooku. Mirkovi pochopitelně o svém bývalém vztahu řekla. Nechápal, jak s ním mohla být a nepoznat, jaký je. „Kdybych to jen tušila, držela bych se od něj kilometry daleko,“ řekla tehdy Mirkovi. Přitom její vztah s Pavlem začal docela romanticky a nějakou dobu byl pěkný. Poznali se na diskotéce. Líbil se jí, on je totiž dost hezký chlap, proto se Katka divila, že ho ještě neulovila žádná jiná, neměl by mít problém. Dali se dohromady docela brzy. A asi po roce  to začalo, takový ten jeho pozvolný a jemný tlak na ni a kontrola, kdy, kam, s kým a co dělá. Dělal to nenápadně, vždycky spíš přemlouval, aby s ním byla a tvrdil, jak je s ní rád, aby nikam nechodila… Postupně se přestala scházet s kamarádkami, se známými… Asi po dalším půlroce jí to došlo, tak mu řekla, že by taky ráda někdy šla sama nebo s kamarádkami, že už ji nebaví být pořád doma jen s ním. Rozčílil se, nadával jí, tehdy se poprvé projevil agresivně. Stupňovalo se to, ale líbit si to Katka nenechala, hádali se proto docela často. Nikdy ji ale neuhodil, jen řval, máchal rukama a sprostě nadával. Zároveň Kateřinu stále lákal, ať se k němu nastěhuje, do jeho dvougarsonky. To ale už nechtěla. Takhle to vydržela ještě další rok, ale pak se rozhodla… Už si to nechtěla nechat líbit, když si uvědomila, že on se nezmění. Stejně již byla odmilovaná.  Takže jsem mu po dalších pár týdnech hádek řekla, že se s ním rozcházím. Tu reakci by si asi nikdo nepřál vidět! Choval se jako blázen, křičel, pak prosil, klečel mi u nohou a líbal mi je, vyhrožoval, že se zabije, že beze mě nemůže být. Nakonec padla i ta facka. Jedna jediná v jejich vztahu, ale to byla tečka.

Kateřina si ale naivně myslela, že bude mít od něho už klid… Jenže teprve potom to začalo. Všude chodil za ní, ani nic neříkal, jen na ni koukal, občas na ni něco zakřičel, když se s někým bavila na ulici. Vždycky prosil, ať se k němu vrátím. A dělal to pořád po celé dva roky, co už měla Mirka. Neustále Katce psal maily, smsky, volal jí ať byla doma nebo v práci. Pak to asi půlrok před svatbou skončilo jako když utne. Tak si Katka myslela, že ho to už přestalo bavit nebo že si našel jinou oběť.

 „Milý Miroslave,“ spustil Pavel na televizním monitoru z té nahrávky. „Já tvou nyní už manželku Kačku miloval a věř, že pořád miluju. Tolik sem se snažil ji přimět, aby tě nechala a vrátila se ke mě, protože my k sobě patřili a patříme. Jenže vona je nevoblomná. Vodkopla mě, zlomila mi srdce a já se musím užírat a trpět, protože je s tebou.

Pak sem se dozvěděl, že si tě chceš brát a to mě ničilo. Řekla mi to její ukecaná ségra Klára.

Potkal sem jí onehdy v Tescu. Tvářil sem se přátelsky, pozval jí na kafe a vona mi vyslepičila, že se Katka vdává. Dokonce mi řekla, kdy a kde budete mít hostinu… A víš co mi eště prozradila? Že prej chce mimčo. Že nebrala antinu a mrdala se mnou jen s prcgumama, to si moc dobře pamatuju…chachacha. Já to toleroval, protože ani já nechtěl nějakýho mrňavýho řvounka. Víš, já dětičky zrovna nemusim… Klára mi prozradila, že ssi prej Kačka vypočítala svatební noc na dobu, kdy by měla mít ovulaci, aby se ti to,Miroslave, povedlo. No, takže sem se rozhodnul, že vám voběma dám pěknej svatební dáreček… Chachacha…a tobě pomůžu.

Pak jeho protivný ksicht zmizel a střihem se na monitoru se objevil kulturák v jejich městě.

Před kamerou se začali míhat svatební hosté, její příbuzní, kamarádky, známí, kolegyně od nich z mateřské školky, kde pracovala jako paní učitelka. Byl slyšet hlahol, smích, hudba, bylo vidět několik tancujících párů, mezi nimi i ona s Mirkem…

Pak hudba dohrála a ona se bavila se dvěma kamarádkami. Najednou nastal povyk. Do sálu kulturáku vtrhli 3 neznámí muži s černými kuklami na hlavách, tmavými brýlemi a s črnými rukavecemi na rukou a pistolemi. Popadli šokovanou Katku za ruce a táhli ji pryč, ven z kulturáku. Tam ji dost nevybíravě nacpali bočními šoupacími dvěřmi do vínově červené oprýskané dodávky Ford Transit a odfrčeli..

Později se prý ukázalo, že ty pistole nebyly skutečné, ale že to byly jen opravdově vypadající, ale kuličkové z černého plastu, které dotyční hned před kulturákem zahodili do odpadků. Pronásledovatelé je prý vytáhli a uviděli oč se jedná. Proto si prý také Mirek a jeho příbuzní, kteří vyběhli prý v zápětí ze sálu za nimi před kulturák, mysleli, že jde o dobře zinscenovaný tradiční únos nevěsty nějakými jejími kamarády., prostě jakási recese. To si zprvu myslela i Katka, ale jen do té doby, než-li zjistila, že řidičem té dodávky je Pavel.

„Ty idiote…!! Co blbneš?! Na co si to hraješ?!“ řvala na něho tehdy. „Kam to vlastně jedeme?“

„Uvidíš… Nech se překvapit. Dostaneš vode mě pěknej svatební dar na kterej určitě jen tak nezapomeneš“, řekl Pavel s ironií v hlasu. Ti tři cizí zakuklenci jí zatím přetáhli přes hlavu přetáhli pytel a na ruce dali policejní pouta. Řvala, vyváděla, nadávala svému bývalému, ale nic platné. Tehdy se začala bát. Nezastavovali totiž a jeli déle než-li by čekala. Žádný hotel, žádná restaurace…, jak bývá zvykem…

Pak dodávka zastavila.

„Tak a sme tady Kačenko…  Help her out of the car „, přikázal Pavel anglicky zakuklencům. Kateřina byla z auta napůl vytažena a napůl vynesena, načež postavena na zem a pak vlečena kamsi. Zase řvala, zase nadávala, prosila Pavla, ať ji pustí, že mu to odpustí a nikomu nic neřekne. Ale bez odezvy. Tehdy netušila, že tohle Pavel celé natáčí. Došli kamsi… Byla to nějaká chata, větší zahradní domek nebo srub či co.

Kateřina, dívajíc se nyní na televizní monitor a na něm se odvíjející video si vybavovala, že fakt byla tehdy nejistá, rozpačitá a vystrašená.

Zašíbovali ji kamsi dovnitř. Najednou jí dva páry rukou popadly a zdvihly její spoutané ruce nahoru. Než Katka stačila cokoliv proti tomu udělat, cosi cvaklo a ona zjistila, že jí už tak pouty spoutané ruce museli zacvaknout do nějaké karabiny na konci řetězu vysícího od stropu.

„Takže, milá zlatá, když budeš hodná a poslušná a když se necháš vysvlíknout pěkně do naha, tak tyhle tvoje svatební šatičky co máš na sobě nepříjdou k úhoně. Určitě stály dost peněz. Když ale budeš nerozumná, což ti stejně nijak nepomůže, tak je na tobě klidně rozervu a tomu tvýmu troubovi tě vrátim ve vorvanym stavu.

Když ale budeš rozumná, tak se von nic nedozví….chachacha…“ , slyšela nyní z televize znovu ten protivný hlas svého bývalého přítele.

„To mě tu jako chceš znásilnit? To se mstíš za to, že sem tě nechala, ty ubožáku!!?“ lomcovaly s ní tehdy emoce a vztek.

„Já a znásilnit? Kačko… Chraň pánbu, co si to vo mě myslíš? Já sem tady jenom jako režisér a kameraman v jedný osobě“, řekl Pavel se strojeným rozhořčením v hlase.

„Ale to mně musíš uvolnit ruce, abych se vysvlíkla“, řekla Kateřina.

„Uvolnim, to víš že ti je uvolnim, ale až pozdějc…. Teď jen hezky drž, necukej se a nech se vysvlíknout. Souhlasíš?“ řekl Pavel.

Neodpověděla.

„Tvý mlčení beru jako souhlas“, konstatoval on.

Pak jí kdosi stojící za ní rozzipoval svatební šaty na zádech a protože to byly šaty bez ramínek v nichž měla holá ramena, záda až pod lopatky a grudník nad prsa, tak ty z ní pak stáhl dolů.

„Prosil bych zdvihnout levou nohu… Ták… A teď pravou… Hodná Kačka, hodná,  mluvil Pavel, ale protože jeho hlas přicházel z místa tak 2 m před ní, on ji nevysvlékal. Pak jí kdosi stáhl spodničku, takže se tam ocitla jen v bílých krajkových kalhotkách.

Vzápětí jí čísi drzé ruce nestydaně zajely na její plné pevné trojky a začaly jí je hladit, obkružovat bradavky, pak lehce mačkat a bradavky v prstech žmoulat.

„Ty hovado jedno!!!“ kroutila se.  Hajzle, kdo to je? Čí pracky to sou?!!!“ začala ječet v panickém vzdoru, zmítat se a kopat kolem sebe.

„Si zvědavá, co? No, já to nejsem.“ řekl Pavel a pak jakoby mluvil k onomu jí neznámému: „But it is she has, what? You’re a solid, flexible and full of one poem,,,hahaha“

„Když si představim, že se ti z nich udělaj vo číslo nebo dvě větší nalitý mlíkárničky, který se pak změněj jen v měkký povislý vemena…“

Teprve nyní se Katka v televizi na videu viděla. Viděla, že ji za pouta pověsili za jakýsi hák na řetězu visící od stropu, viděla jak ji jeden z těch zakuklených pochopů na něž Pavel mluvil anglicky vysvlékal ze svatebních šatů, které stály 6 600 kaček, jak jí vysvlékl spodničku dlouhou jen do půl lýtek v pasu na gumu a jak jí pak neurvale chytl za prsa, která jí plenil jakoby to byly molitanové balónky a Pavel za kamerou ji točil a obcházel. Světla tam bylo dost, protože byly zapnuty dva reflektory s bílým světlem jako by to bylo v nějakém amatérském narychlo zorganizovaném atelieru jen pro tuto jednu akci.

Take her panties“, zavelel Pavel, aby jí stáhli krajkové kalhotky.
„Co si to… nééé!!! Sprosťáci, hajzlové, nechte měéé!!!“
řvala Kateřina jak na lesy a zase se bezmocně kroutila, zatím co videokamera se zaměřila detailně na její vyholený klín s kundou. Chvíli ji tam tak nechali být, nahou, poníženou, zostuzenou, bezmocnou, čekající na svůj definitivní ortel.

„You two … remove her from the hook and move her gynecological chair!“ zavelel najednou její bývalý. Kateřina se nyní dívala sama na sebe, jak ji dva mladí černoši, kteří už si sundali jak brýle tak kukly a také rukavice, protože je nemohla s pytlem na hlavě vidět, popadli, nadzdvihli, sejmuli pouty z toho háku a za pomoci třetího ji za ruce a nohy přenesli na druhou stranu místnosti, kde stálo jakési staré, někde asi vyřazené gynekologické křeslo.

„Pusťte mně, kreténi, sviňáci zasraný, vy zmrdi…pomóóóc!!!“ kroutila se vzpínala, házela s sebou, ale vůči třem černochům neměla sebemenší šanci. Na to polokřeslo-pololehátko ji položili, jeden jí držel za pouta obě ruce za hlavou a dva jí roztáhli násilím nohy, které umístili do držáků a tam jí je upoutali do popruhů.

„Co to děláte?? Pusťte mněééé !!! Pavle, ty hajzle!!!“ řvala bezmocně, zoufale i strachy. Tehdy nevěděla, že ti zakuklenci byli nějací asi anglicky mluvící mladí černoši, snad studenti nebo kdo. Teprve nyní u videa v televizi jí došlo, proč měli ty kukly, tmavé brýle a rukavice. Aby nikdo nevěděl, že to jsou negři.

„Proboha!!!“ zařvala Katka v obýváku jejich bytu před televizí a mimoděk se oběma rukama chytla za své těhotné břicho, protože jí došlo to hrozné zjištění.  Pochopila, jak se jí její ex-přítel Pavel ďábelsky pomstil za to, že jej nechala a vzala si Mirka.

Nyní se strnule s vyděšeným obličejem dívala sama na sebe, polosedící a pololežící v tom obstarožním gynekologickém křesle pamatujícím nějaká sedmdesátá léta minulého století. Najednou se dívala, jak ti tři černoši se vysvlékají z mikin, tepláků, z boxerek či slipů a hleděla na jejich temně hnědá celkem vysportovaná těla. Dva byli zcela holohlaví a jeden měl na hlavě jen takový drn. Nebyli vysocí, spíš asi jako ona či maximálně o pár čísel vyšší. Také když se na ně dívala, neměli ani nějak zvlášť veliké penisy, spíš takové větší průměry.

Dívala se, jak to tehdy bylo a co zpod černého pytle na hlavě nemohla vidět. Tehdy cítila, jak jí kdosi začal ohmatávat a prstit kundu. Tehdy jí to bylo v první chvíli nepříjemné, ponižující, protivné, proto také zase odmítavě křičela, ale pak tam cítila teplý jazyk, vnímala čísi hlavu mezi stehny, jeho dech a pozvolna začala i proti své vůli nejen vlhnout, ale celkově jakoby roztívat. Nechtěla to, nelíbilo se jí to, její ženské JÁ se bouřilo, ale tělo se podvolovalo, vláčnělo blahem a pak slastí. Pak jí do pochvy ten kdosi strčil nějaký vibrátor. Nyní ve videu viděla, že to byl černý vibrátor, odhadem 25 cm dlouhý a asi 5 cm v průměru s vystouplými jakoby bradavičkami. Špičku nasadil k její už mokré pochvě a pomalu jím v ní přirážel až nadoraz. Katka tehdy cítila napjetí. Hlasitě vzdychla a protože jí ten kdosi, jak nyní v televizi viděla že černý kdosi jí prsty přitom zpracovával poštěváčka, Kateřina se tehdy dostávala do stavu blažené bezstarostnosti. Dívala se nyní, jak celého z ní vytáhl a nechám ho jen u vchodu do pochvy a pak do ní zase pomalu  zatlačil a zase se odtáhnul. Pomalu proti němu sama začala přirážet. Takhle jí to dělal asi pět minut. Další nahý černoch jí rukama prohnětával prsa.

„Jsi moje děvka?“ zeptal se jí Pavel za kamerou.

„Jóóó sééém!!!“ zakvílela rozechvělým hlasem.

„Líbí se ti tenhle dárek, kurvo?“ ptal se dál.

„Jhóóó!!!“  zaječela v odpověď.

„Má pokračovat?“ zeptal se dále pobaveně Pavel.

Ach bože, co…cože? Přirážej!“ žadonila hlasitě tehdy a nyní se za to Katka hrozně styděla.

A černoch jí dál prstil a dál do ní přirážel vibrátorem, zatímco ona stále hlasitěji vzdychala. Pak se propnula, začala se chvět a neartikulovaně kvílet. To na ni přišel první velký orgasmus.

Kateřina se na sebe dívala, styděla se, cítila se skoro provinile jakoby to dělala s někým za Mirkovými zády dobrovolně.

Najednou její bývalý pronesl teatrálně: „Tak Káčo, teď na tebe pustim čerty. Těšíš se?“

Najednou z ní ten černý kdosi vytáhl vibrátor a ona mezi svými rozevřenými stehny ucítila čísi boky. Najednou se ze všeho chtěla vzpamatovat, najednou se jí potlačený rozum vrátil z té bezstarostné blaženosti na své místo.
„No ale tohle nééé, to nechciii, to nejdeee!!!“ začala hystericky ječet.

„Ale to víš, že de, všecko de“, ironizoval její ex.

Když ale ten někdo pokračoval a ona ucítila jeho žalud mezi pysky, jak jí tam s ním šmrdlá, zase začala jančit. „Neblněteee, nic přece neberu, ty to víííš!!! Ať si nasadí gumuuu!!!“

„Hovno! Žádnou gumu! Budou tě mrdat pěkně navostro, ty děvko!! A víš proč, aby ti udělali toho naplánovanýho parchanta!! Nechtělas mě, tak tě zmrdaj voni!! Chachachacha“ vyštěkal to na ni nasraně a pak se zachechtal takovým protivným smíchem.

„Néé, to nééé!!! Já nechciii!!!“ zaječela Kateřina panicky. Jenže to už se žalud toho černocha dral její kundou vpřed . „Nééééááááá!!!!“ zaječela nesouhlasně, házeje hlavou sem tam (a to tehdy vůbec netušila, že jí ho tam nacpal černoch). Teď se dívala na to video v televizi a připomínala si ty okamžiky s otevřenými ústy. Najednou jakoby zase cítila jak jí ten cizí úd vycpal  v celé délce pochvy. To co pro ni bylo ve videu nové, to byl Pavlův jízlivý komentář směřovaný k jejímu Mirkovi.

„Nojó, vona Káča dělala fóry a ošívala se, že nechce, ale sám uvidíš jak podlehne svýmu tělu, že se poddá a roztaje jako led“
 Najednou jakoby teď u televize znovu cítila tlak jeho žaludu na své děloze a teď ještě k tomu hleděla, že ho do ní nacpal černoch. Byla v šoku! I přesto však zase úplně jakoby živě cítila, jak do ní bušil, jak ji projížděl. Zase cítila jak to s ní celým tělem hýbalo. Slyšela se hekat, úpět, vzdychat, sténat a ochkat. I přes všechen ten vztek na Pavla a vlastně i na sebe, že podléhala až podlehla, přes všechno to pokoření sebe ale i Mirka zase znovu prožívala tu neskonalou slast tohoto nechtěného spojení, ten ohromný zážitek s charakteristickými tělesnými a genitálními projevy. Tehdy se v ní najednou vzedmul ten vrchol, který byl jako vlna, prostě náhlý příval příjemných pocitů, elektrizujících vln jdoucích po páteři do mozku. Ty pocity doznívaly pozvolna. Vůbec nevnímala, že se ten černoch v okamžiku, kdy Katka ona dosáhla vrcholu do ní s bezohlednou poživačností vysemenil. Neřvala, neprotestovala, nejančila protože se ve svém orgasmu jakoby vznášela. Když se vrátila z oblak na zem, tak už ho do její vagíny cpal druhý (jak nyní viděla), tak opět černoch. Ten na nic nečekal a svým o trošku větším penisem než první ji začal mrdat s divokou bezuzdností, že Katka hlasitě hekala až ječela sotva dechu popadala. Vzrušená s lehkým mravenčením v podbříšku (zase jako tehdy) cítila, jak se v ní jakoby nafukoval míč, jak to bušení do její dělohy jakoby se v ní pohybovalo brnivě po páteři jako slastné loupání. Tehdy se nevnímala, ale nyní se slyšela svoje rytmické vřískání, kňouravé sténání a hýkání. To její ponižování ve ní vyvolávalo nějaké nekontrolovatelné vzrušení a spontánní slast či co.Ten periodický tlak v její pochvě jí vyrážel až dech a ten magický rytmus přírazů Katku zcela pohltil, takže na ni šel už druhý orgasmus.

Teď Katka civěla a viděla na monitoru velkého televizoru jakoby ten černý chlap rozuměl jejímu kvílení a přirážel jako ďábel. Před očima se jí tehdy snad i zatmělo, Katka po celém těle cítila teplo a energii a ta záplava pocitů jí zatopila všechny smysly. Pomyslný míč v ní praskl a ona padala jako uschlý lis ve spirále zpět k zemi. Přesto tentokrát v sobě cítila jeho záškuby a uvědomovala si, že do ní stříká svoje sperma. „Takže už druhý černoch se do mě udělal“, prolétlo jí hlavou. Vyjekla naposled a orgastické křeče vystřídala naprostá ochablost celého těla. Byla tehdy hotová, jako už dlouho ne! Ale to nebyl konec… Jen se do ní vysemenil ten druhý, už se do ní cpal třetí. To už ale Katce bylo tak nějak fuk. Tomu třetímu už pokorně držela jako loutka. Jen to trpně snášela a cítila se jako na vlnícím se moři. Celá kunda jí trnula a brněla tak, že už ho ani tak zřetelně v sobě nevnímala. Když se pak do ní vysemenil i ten třetí černoch, tak se ti tři se zase oblékli, ale kukly, brýle a rukavice si už nenavlékli, protože ona měla přes hlavu stále ten pytel a nemohla je vidět. Pavel udělal záběr na její vymrdanou zarudlou roztaženou kundu u níž jí na konečník vytekl bílý čurek jejich spermatu. Na Pavlův pokyn, snad asi právě proto, zdvihli držáky na nichž měla nohy na maximum, aby z ní jejich semeno nevytékalo.

„Lež tu v klidu, já jen vodvezu tatínky tvýho budoucího dítěte k jejich autu. Za půl hoďky se sem vrátím a pak tě uvolním a ty se budeš moct zase voblíknout.“ řekl Pavel.

Po té mrdací smršti byla tehdy Kačka hrozně unavená, apatická, psychicky grogy a tak ležela, neodpovídala. Jediné, co Pavel udělal bylo to, že když ti tři tu chatku opustili, on jí sejmul ten pytel z hlavy. Dal jí pusu, poplácal ji po tváři a řekl: „Buď tu hodná a lež v klidu, ať se co nejvíc spermií dostane k vajíčku… Ovuluješ přece? Raduj se, budeš těhotná, budeš maminou, budeš mít mrně…chachacha“a s tím vypadl za černochy.

Katka nyní vzpomínala, jak tam ležela nemanželsky naplněná cizími spermiemi, rozbolavělá, oddychující, apatická a zároveň rozlítostnělá. V duchu si stále říkala: „Jak jsem to jen svému Mirkovi mohla udělat!?“ jako by to byla její vina, jako by to, co se tu odehrálo snad sama zrežírovala. „Jaká jsem odporná potvora!“ vyčítala si neprávem, po tvářích jí tekly slzy a ona věděla, že co se stalo, stalo se, že už s tím nic nenadělá. Bylo jí však líto Mirka, který ji určitě hledal, objížděl restaurace, bary, podniky s tanečné zábavou a nenalézal ji. Jak mu asi muselo být? Na druhou stranu se styděla, že i když jí tato pro ni nechtěná a nečekaná nemanželská mrdanice byla vnucena, že vlastně byla fantastická, že ten sex s jinými muži tak dráždivý, tak vzrušující! To, že byla v podřízeném stavu vydána napospas třem mužským penisům ať chtěla nebo ne, to byl pro ni nový, doposud nepoznaný neuvěřitelně rajcovní zážitek. Se třemi to nikdy nedělala, ani se dvěma. A to, že na ni nebrali ohledy, že ji ojížděli na ostro a že ji v ovulaci bezohledně plnili semenem právě proto, aby ji oplodnili, to bylo opravdu krásné a neuvěřitelně zpestření jejího dosavadního sexuálního života. Přitom Mirek k ní byl nesmírně hodný, něžný, pozorný… Svého novomanžela miluje a nikdy, nikdy by mu nedokázala ublížit tím, že by se mu přiznala! Byl by z toho v šoku a určitě naštvaný. Bůh ví, zda by jí věřil… Tohle se Katce tehdy honilo hlavou. „Přiznáním jen ulevíš špatnému svědomí, ale co tvůj Mirek? Ten se bude zbytečně trápit“, radilo jí jakési vnitřní JÁ“.

Ta půlhodina nebo kolik to bylo času utekla v tomto jejím přemíšlivo-rozjímavém rozpoložení s vyhodnocením kladů i záporů právě prožitého znásilnění rychle. Najednou se otevřely dveře a v nich stál Pavel. „Tak už sem tady. Užila sis tři vocasy, že jo?“ řekl a odemkl katce pouta na rukou a uvolnil popruhy ba bohách. Ještě jí galantně podal ruku a pomohl jí slézt s toho gynekologického křesla.

Teprve teď se Kačka ze všeho otřepala a vrátila do reality. „Si hajz! Hajzl hajzlovskej!!“ obořila se na něj. „Jó, jasně, ulev si…chacha…, jen si ulev, klidně mi nadávej, když ti to pomůže.“ Pak koukl na hodinky a řekl: „Vod prvního stříkání do tebe uteklo už padesát minut, to už máš zaděláno…chachacha“

„Kde je nějakej ručník, potřebuju si to tam utřít“, překvapila jej tehdy svou žádostí.

Jakýsi ručník měl a tak jí ho podal. Katka si s ním vytřela rozkrok a sháněla se po kalhotkách, spodničce a hlavně svatebních šatech. Vše měla přehozené přes židli. Chvatně se oblékala, jakoby snad měla obavu, aby si to ještě nerozmyslel. Dokonce když se zase nasoukala do šatů, požádala Pavla, aby jí vytáhl zip, což on učinil. Přesto jej ještě několikrát počastovala několika nelichotivými výrazy.

 

Co už na videu nebylo…

 

Nakonec s ním šla kachní chůzí, nakračujíc ze široka, protože stále měla pocit, že v sobě snad má salátovou okurku, od té chatky po louce. Slunko už se sklánělo k obzoru, byl teplý večer.

Teď si Kateřina vybavila, že spolu cestou k autu nepromluvili jediného slova. Až v té dodávce, do níž si ona sedla již na místo spolujezdce.
„Hele, kdo byli ti chlapi, co mě vojeli?“ začala vyzvídat. „To ti neřeknu“, usmál se Pavel, když vyrazili nazpět k městu. „Byli starý nebo mladý? přesto vyzvídala dál. „Neboj, žádný dědci to nebyli“, odpověděl se smíchem. „Proč si mi to udělal? Co tak strašnýho sem ti vyedla, že si mě vystavil takovýmu ponížení?“ začala pro změnu plačtivě. „Hele, poslala’s mě k vodě, vodkopla a to sem tě tak moc miloval. Si bestie a tak sem si pro tebe vymyslel trest… Hele.. hele…, s brekem na mě nechoď. Dobře ti tak. Se mnou se takhle nejedná!!“

„Ty vole, ale tohle byl teda dost blbej nápad! Hele, co když fakt budu těhotná s tam těma ? (myslela ty tři) opáčila se najednou, jako by to celé brala jen jako nějaký fór.

„No vo to přece šlo, aby ti toho parchanta udělali!“ řekl on vážně.

„Ty si fakt magor!!!“ zařvala. „Snad ti tři týpci nebyli nějací cigoši??“ pohlédla vyděšeně na svého ex.  „Nééé, neboj se, cikáni to fakt nebyli, víš že ty já moc nemusim“, uklidnil Katku. V tom nelhal, Věděla, že on na cikány je docela vysazený.

Jeli městem a blížili se ke kulturáku. „Vysadim tě támhle vo ulici před…“, řekl stroze.

„A co mám jako říct manželovi a svatebním hostům???“ byla Katka nervózní.

„Však ty už jim něco nalžeš… Klidně, řekni, že sem to zorganizoval já, je mi to fuk. Jestli se ti chce, řekni manžílkovi pravdu…chachacha.“

 

Katka vypnula televizi, vyndala tu flešku a položila ji bez rozmyslu na poličku vedle knih.

Z toho svého svatebního znásilnění se už dávno otřepala. Když tehdy došla sama do kulturáku, byli všichni paf. Prý ji Mirek se dvěma bratranci jel hledat, ale nikde ji nenašel. Padaly hned dotazy kdo ji unesl, kde byla a tak podobně. Ona odpovídala, že se ukázalo, že ji tou dodávkou unesl její ex-přítel, který ji už dlouho obtěžuje tzv. stolkingem, protože se s jejich rozchodem nesmířil. Prý to udělal, aby se jí pomstil. A tady si už vymýšlela, že ji odvezl do sousedního 20 km vzdáleného města a tam ji tak jak byla, tzn. bez mobilu, bez peněz a bez dokladů vyhodil a ujel. Samozřejmě se hned ozývaly hlasy odsuzující a zase padaly další dotazy, jak to, že je zpět už po hodině a půl. Vymyslela si tedy, že tam má naštěstí kamarádku, bývalou spolužačku ze základky, která se tam vloni vdala. Šla tedy za ní, řekla co jí ten šmejd udělal, že jí chce zkazit svatbu a předestřela svou situaci. Manžel té spolužačky ji prý tedy posadil do auta a odvezl zpět. Lhala jako když tiskne, ale nikdo nepojal podezření. Všichni jí gratulovali jaké že měla štěstí, že ji ten grázl mohl zavést někam jinam, třeba do lesů a to by byla v pěkné rejži. Katka si pamatoval, jak se při té lži cítila blbě.

Mirek se ožral jak carský oficír a ze svatební noci nakonec měla Katka prd. Tehdy za to byla vlastně vděčná.

Jejich manželství o svatbě vypadalo idylicky. Od obojích rodičů dostali s Mirkem byt 3+1, který pro ně koupili jako jejich svatební dar. Mohli si to dovolit. Mirkův otec je podnikatel a její zase doktor-zubař, takže ty dva milióny za byt dohromady dali bez větších problémů. Den co den se pak s Mirkem milovali a to samozřejmě na ostro. To pomáhalo Katce z hlavy pozvolna vytěsňovat onen svatební únos a zážitky z něj.

Jenže neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a tak asi po třech týdnech ji začaly šíleně bolest prsa a nedostavily se jí ani měsíčky a Katka začala panikařit. Ještě před pár týdny by rychle běžela pro těhotenský test a hypnotizovala ho, aby se tam objevily dvě magické čárky. Ale tentokrát to bylo jinak. Prostě zákon schválnosti. Udělala si gravitest a dvě čárky byly neúprosné a tak Kateřina navštívila svého gynekologa. Jeho diagnoza zněla: gravidita. Na gynekologii Katce nakonec gratulovali k těhotenství, ona sama se musela hodně přemáhat k předstíranému nadšení.

Mirek byl překvapený, ale šťastný. Samozřejmě vůbec nepochyboval o tom, že by to neměla být jeho práce. Katka začala naopak pochybovat o manželově otcovství.

Když v půlce druhého měsíce začala mít ráno co ráno zvracení, Mirek nechápal komu pak v koupelně jeho žena nadává, koho to proklíná. Nevěděl, že jen jí bylo jasné, že kdy, kde a s kým počala při jejich první dítě.
Bože jak jí to těhotenství šíleně změnilo, byla náhle ještě nenasytnější než před tím a Mirek vyžadoval jen orál, aby se jí něco nestalo.

Za další 3 měsíce už své těhotenství neutajila ani před Pavlem. Ten jí smskou popřál příjemné čekání na miminko a doplnil to škodolibou větou: „No vidíš, že se jim to povedlo“.

 

Do té doby se cítila zneužitá, potupená a jako nevěrná podvodnice, která si musí s sebou nést své tajemství jako balvan. Nesla si v sobě vztek na svého ex-přítele a štvalo ji, že neví, kdo je vlastně biologickým otcem jejího dítěte. Teď však, co zhlédla to zpropadené video se v ní vztek na Pavla ještě znásobil. Navíc byla doslova vyvedena z míry zjištěním, že těmi samci, kteří ji zneužili byli tři mladí černoši. Oblil ji pot, když si uvědomila, že její pětiměsíční plod, její podle ultrazvuku chlapeček, kterého nosí pod srdcem a který jí roste ve stále více vypouklém břiše bude mulat. To pro ni byla náhlá změna a osobní tragedie. Co však najednou nechápala, co jí způsobilo zmatky v hlavě bylo to, že to Mirek díky tomu videu ví a nic neřekl. Žádná výčitka, žádné výhrady, žádné distancování se. A že on u toho dokonce onanoval, že si ho honil a udělal se u toho se jakoby ho to snad ještě vzrušovalo…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super počtení. Bude pokračování? Určitě by bylo zajímavé vědět jak to bude dál.

  2. Nejprve se omlouvám za pár překlepů. Jinak nejdříve jsem tomu chtěl nechat otevřený konec, ale pak mi v hlavě začala šrotovat podobná myšlenka, že bych napsal ještě pokračování. Nic neslibuji, uvidíme.

  3. Skvělá práce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *