Svatební únos – 2.díl

Kateřina byla zjištěním, jak byla Pavlem zneužita a prozřením, že si tehdy před 5 měsíci oplodnil jeden ze tří jí doposud neznámých černochů tak vyděšena a roztrpčena, že si to chtěla s Pavlem hned vyříkat. Bože, jaký na něho měla vztek, jak ho kvůli tomu nenáviděla. Nebylo by radno zde ani vypisovat, kolik jmen od ní během chvíle dostal. Oblékla se a protože si pamatovala, kde její ex pracoval, zamířila na zastávku MHD a jela tam. Jenže na vrátnici jí bylo sděleno, že pan Rajmer (Tak se Pavel jmenuje) tam již skoro dva měsíce nepracuje. Prý dal výpověď a odešel někam za lepším. Tak se tedy vydala na druhou stranu města do místa jeho bydliště. U vstupních dveří do domu zazvonila na jeho zvonek, ale žádná odezva z kecafonu. Zvonila 3x, ale pořád nic.

„Dobrý den, hledáte někoho?“ zeptala se babka s nákupní taškou na kolečkách za jejími zády.

Kateřina se otočila: „Rajmera…, Pavla Rajmera hledám“.

„Jéjej, mladá pani, to by ste se nazvonila… Pan Rajmer není doma a ani nebude… Odjel. Vy to nevíte? Odjel za prací do ciziny…“

„A kam, prosím vás?“ podivila se zklamaně Katka, protože tolik mu toho chtěla od plic říci.

„Odjel pracovat do těch Arabskejch Emirátů, víte? Nějakej jeho kamarád, co tam už pracoval, tak mu tam prý zajistil moc dobře placený místo,“ vysvětlovala paní a dodala: „On mladý pan Rajmer byl moc hodnej a ochotnej. Víte já mám dceru až na Novym Zélandu, je tam vdaná a má dvě děti. Bohužel, vnučky neumějí moc česky a když mi píšou, tak jenom anglicky. Pan Raimer anglicky umí a tak když jsem mu ty dopisy ukázala, vždycky mi je ochotně přeložil. Kdo mi je teďka bude překládat?“.

„A kdy se vrátí?“ vyzvídala Kateřina. Babka ale pokrčila rameny a konstatovala, že když pan Rajmer nemá rodinu ani žádnou známost, tak ho tu asi nic nedrží.
Rozloučily se a Katka se zase vracela domů. Prvotní vztek a zlost z ní pozvolna opadly.

Místo toho se jí čím dál více vkrádalo do hlavy zjištění, že Mirek to také přece viděl, že tedy ví, co se stalo o svatebním únosu, že dokonce ví, s kým čeká jejich první dítě a nejen že k tomu mlčel, ale ještě dokonce nad jejím ponížením onanoval. Musela o tom přemýšlet celou cestu domů. Co ho na tom vzrušovalo? To, že byla ona bezmocná, že to byla pro něho potupa? Že jí Pavel vnutil proti její vůli exotické samce, kteří se na ní ukojili a kteří ji místo Mirka, jejího manžela, bezohledně oplodnili, a jemu nasadili kapitální parohy a vlastně ho tím i zesměšnili??? Vždyť Mirek nikdy nebyl žádný slaboch, vždyť ji miluje??? Tak próóóč!!!??? řvalo její nitro..

Když došla domů, nedalo jí to a ještě jednou si to Pavlovo video přehrála. Nezajímal ji Pavel ani samotný sex a její pocitové hlasové výlevy. Zajímali ji ti tři černoši. Nebyli to žádní ve fitku vymakaní svalovci. Dva byli štíhlí, jeden spíše trochu podsaditější. Dva byli zcela vyholení, holohlaví a jeden měl na hlavě drn. Rozpláclé nosy měli všichni tři. Jeden z těch dvou holohlavých měl výraznější nadočnicové oblouky a vystouplejší lícní kosti v obličeji. Všichni tři měli rty o nichž se lidově říká „pysky jako misky“. Menší uši měli také všichni a ten podsaditější měl takový ten bůvolí krk a svalnatější nohy Ti zbylí dva byli štíhlí a měli útlejší boky jako atleti.  Jejich věk nedokázala odhadnout. Mohlo to být tak 18 až 28 let, fakt těžko říci.

Předtím nikdy zkušenost ze sexu s černochem neměla. Od jedné kamarádky, která si sex s černochy vyzkoušela vyslechla, že prý tolik vychvalovaný černý sex je z velké části mýtus.

Měla prý s černochy své zkušenosti a tvrdila, že z devadesáti procent ti co u nás studují jsou nesnášenliví, ješitní a rasističtí. My prý jsme pro ně jen jak pohrdlivě říkají, bělouši. No, ale to Katka nemohla posoudit, protože vlastně do svatby neměla s žádným tu čest. Věděla ale, tedy spíše o tom byla přesvědčena, že ať kamarádka měla pravdu či ne, tak černoši jsou z rozdílného kulturního zázemí a sociálních podmínek, což nebylo nikdy nic pro ni.

„No snad neměli nějaký pohlavní choroby?“ uvědomila si tu závažnou skutečnost. Pak ale zase nechápavě zakroutila hlavou: „Jak to, že Mirek se netvářil naštvaně??? Proč nic neřekl??? To je mu fuk, že čekám malého mulátečka??? Miluje mě eště vůbec??? Jak si ho mohl honit, to ho vzrušovalo, jak mu ti tři nasazovali parohy, jak z něj dělali pitomce a oplodňovali mu nevěstu???“

Pravda, musela si přiznat, že občas prožívala sny právě o znásilnění. Třeba se jí noci zdálo, že byla znásilněná, ale ten cizí muž v tom snu nebyl nijak hrubý, nemlátil ji, jen ji svázal a křičel na ni sprostě, ale Katka to brala jako znásilnění proto, že to nechtěla…, tedy nejdřív… pak se jí to zalíbilo a ráno se probudila se skvělou náladou. Trochu se za to styděla, ale fakt se jí to líbilo… Ano, Katka občas měla tyhle sny, ale nikdy by to nechtěla zažít ve skutečnosti. Mirkovi se s tím pochopitelně nikdy nesvěřila. Co by na to řekl, jenže teď ho viděla ukájet se nad jejím skutečným znásilněním.

Když přišel večer Mirek domů, nebylo to kolem šesté, ale spíš před devátou s bylo vidět, že něco pil. Opilý sice vyloženě nebyl, ale tzv. střihnutý ano.

„Prosím tě, kde si tak dlouho… a jak to vypadáš? Tys pil!“, řekla mu Katka naštvaně.

„Jo, pil“, odpověděl jí manžel.

„A proč, cos oslavoval?“ zeptala se vyčítavě.

„Chacha…, co asi…, však ty víš co… Čekáš malýho negříka, to je důvod k oslavě, né!?“ odpověděl Katce ironicky s jistou dávkou hořkosti.

Mlčela.

„Co mlčíš? Budu taťka negříka… Prej že tě ten sviňák zavezl do sousedního města… Velký hovno! Unesl tě někam za město do nějaký chajdy a tam tě nechal vomrdat vod tří negrů…“ pronášel Mirek vyčítavě.

„Copak sem s nima šla dobrovolně? Unesli mě! Ani sem nevěděla, že sou to černoši, na to sem přišla jen díky tomu videu! Bylo to znásilnění!!“ vyštěkla s nesouhlasným důrazem.

„No, Kačenko, ale jak sem na to koukal, dost rychle si roztála, dost rychle se ti to začalo líbit“,řekl na to Mirek. „Viděl sem to a taky slyšel. To na znásilnění teda vůbec nevypadalo.“

„Ty seš fakt pitomec! Kdyby tě někdo spoutal, vysvíknul, dal ti pytel přes hlavu, abys nic nemohl vidět a pak ti někdo začal honit a kouřit péro, tak by se ti jako nepostavilo?? Chceš říct, že by se ti to nelíbilo? Bylo by ti to příjemný i kdyby ti to dělal třeba chlap, protože bys to nemohl vědět. Tak se nediv mě, že mě dokázali vydráždit, vzrušit a ano, přiznávám, že se mi to pak líbilo. Já tomu ale nemohla zabránit! Donutili mě k tomu!. Nevěděla sem, že mi to dělaj nějací černoši…!“ hájila se Kateřina a pak přešla do protiútoku: „Jenže tobě se to určitě celý líbilo, když sis u toho videa dokázal vyhonit ocas. Nejseš tak nějak perverzní? Nehrabe ti? Máš mě vůbec rád? Já tě vůbec nechápu?“

„Co to plácáš? Jaký vyhonění?“, zatloukal Mirek.

„Aspoň mi prosim tě nelži. Dneska když sem dorazila domu z ultrazvuku, tak si byl tak zabranej do toho Pavlova videa, že sis mě ani nevšimnul a já to všechno pozorovala. Když ses udělal, tak sem zacouvala, otevřela a zavřela dveře od bytu a tys myslel, že sem právě přišla až když si slyšel to klapnutí dveří.“ lapila Katka manžela svými argumenty.

Pavel byl jako myš zahnaná do kouta. Cítil se provinile i trapně zároveň. Nastalo krátké mlčení. Pak jakoby usoudil, že nemá cenu z ní dělat blbce, nadechl se a spustil:
„Na začátku chci podotknout, že se necejtim bejt kandaulistou v pravym slova smyslu… Kandaulista by měl bejt člověk, kterej se dokáže vzrušit jedině ukazováním své nahé manželky cizím chlapům, nebo čuměním na souložící manželku s jedním nebo i více cizíma chlapama.

Neni to úplně o kandaulismu, ale je to hodně podobný. Myslím, že existuje i mnoho mužskejch, jako já, který vzrušujou představy, že si to jeho vlastní manželka rozdává s někym jinym…“

„Mirku, já vim o čem tenhle kandaulismus je. Vim, že je to podstatě legální nevěra na vlastní oči toho druhýho z páru,“ překvapila Katka manžela.

„Asi se ti tomu bude těžko věřit, ale hlavní důvod kandaulismu není jen ta vzrušující čuměnda a honění si přitom, ale dopřát manželce rozmanitější sex. Vím, že to zní neuvěřitelně. Copak vy ženské nesníte o tom, že ste znásilňovaný?“ vysvětloval ji manžel.

„Jo, jasně, některé ženy jsou ochotny kvůli uspokojení partnera, provozovat legální nevěru. Jenže tu já nikdy provozovat nebudu. Nejsem žádná kurva, hergot!!“ohradila se rozčíleně Kateřina.

„A proč by muž, nemohl chtít manželce v posteli dopřát víc chlapů nebo třeba mladýho zajdu, když je přesvědčenej, že to pro ni bude lepší a víc vzrušující sex?“ argumentoval Mirek.

A tady byl zakopaný Mirkův pes. Říká manželce Katce o těchto představách z důvodu vlastního vzrušení, nebo opravdu je přesvědčen, že by to pro ni bylo hezčí?

Jednou při milování Katce naznačil, že si občas představuje, jak je s nimi v posteli další muž a ten se věnuje jí. Nikdy ale nepřiznal, že ho to strašně vzrušuje. Myslela, že je to jen nějaká Mirkova erotická hra. Pak si dokonce myslela, že mu asi nestačí, dost jí to trápilo a vrtalo hlavou, než na to zase zapomněla. „Mirek přeci není ani úchyl a ani prasák“, říkala si tehdy. Nyní na toto téma tedy zase navodili řeč. Ale už to nebylo v posteli a s jeho rukou prstující ji v rozkroku.

Kateřina si najednou uvědomila, že jeho ta myšlenka neopustila, navíc jí Mirek tvrdil, že by prý vůbec nežárlil a že by se mu líbilo, kdyby ji viděl, jak ji uspokojuje nějaký „statný“ chlap, třeba i ten černoch a že ona má několik orgasmů…  Tak mu řekla, že by tohle tedy nemohla. Pravda, při milování s Mirkem si Katka zkoušela občas představovat jednoho jejich společného známého a při milování s těmito myšlenkami dostávala častěji opakované a intenzívnější orgasmy.

„Napřed je to jen myšlenka co se honí hlavou-představa. Hodně lidí, převážně většinou se snaží nalhávat sami sobě do určitýho věku, že je něco takovýho odporný, jenže co je odpornější? Žít v pokrytecký monogamii a chtít bejt klamánej tajně? Nikdo z partnerů ti díky vštěpený výchově neřekne pravdu. Lidi hledaj za nevěrou jen únik ze všedních partnerskejch vztahů a sem si jistej, že nikdo nemá zájem na zničení dlouholetého vztahu“, vysvětloval Mirek. „To co má bejt kandaulismus, to je pouze to, co lidi dělaj sobě za zády. Když se tě zeptám: Už jsi mě někdy s někym podvedla, třeba jen v myšlenkou?“

Katka mlčela.  „Mlčení je souhlas, takže podvedla co?  Chachacha…“ zasmál se Mirek.
Najednou si Katka uvědomila, že se s Mirkem dostali do začarovaného kruhu. I když jí ty představy vzrušovaly, v reálu si to nedovedla nikdy představit. A pak se to o jejich svatbě stalo… Přitom v jejím sexu vždy platilo: „Radost, potěšení a nic prosti srsti!“

„Povívej, Míro…, záleží na tom, jak se k tomu postavíš! To dítě za nic nemůže. A taky si myslím, že neni důležitý, kdo ho udělal, ale kdo ho vychová… Prostě tehdy o naší svatbě se věci staly tak, jak se staly. Není to sen, není to představa a nedalo se tomu už zabránit. To dítě je realitou a tobě zkrátka nezbejvá než ho přijmout, nebo se rozvést. Těžko to dítě někdo vymaže z povrchu zemskýho a mě je jasný, že mezi námi už nebude všecko jako dřív. Za deset dní budu mít narozky, pozveme naše rodiče a řekneme jim pravdu„, konstatovala Katka.

Mirek přesto Kateřinu miloval. Rozvádět se nechtěl. Věděl, že to z její strany opravdu nebyla žádná cílená nevěra. Vzal ji kolem ramen, dal jí pusu a řekl: „Promiň. Jen to se mnou dost zamávalo“.

„Ale vychovávat výrazně jiný dítě vyžaduje odhodlání,“ řekla mu s úsměvem manželka. „Máš ho? Máš na to koule?“

„Ale musíme se nějak dohodnout, co uděláme dál, co řekneme tvejm i mejm rodičům, příbuznejm a známejm. Až se to dítě narodí, bude se jako lavina šířit, že máme tmavý děcko. Já budu za hloupýho paroháče a ty za děvku. Nikdy se toho nezbavíme, nikdo nám neuvěří, že to bylo jinak“, řekl Mirek

 

Za deset dní na to měla Kateřina narozeniny. Dorazili k nim domů její i jeho rodiče a také její sestra Klára. Po zhruba hodinové tlachání o všem možném se na sebe Mirek s Katkou povívali, oba na sebe přikývli a pak Mirek vstal: „Vážení rodičové, švagrová… Tady s Katkou vám musíme něco sdělit.“ Všichni zmlkli v očekávání něčeho zásadního.

„Takže, nejdříve vám oznamujeme, že Katka čeká chlapečka“, řekl.

„No výborně. To blahopřeju. To je paráda. Budeme mít vnuka“, ozývaly se radostné výkřiky.

Když to ustalo, Mirek pokračoval: „Teď ještě něco…, něco zásadnějšího… Všechny vás ale prosím o absolutní diskrétnost“. No a pak to vybalil. Řekl jim, že Katka čeká děcko, jehož biologickým otcem on není. Když všichni zůstali v šoku, Katka jim oznámila, že když ji během svatby unesl její ex-přítel Pavel, že ji ve skutečnosti nikam nevyvezl, jak tehdy zalhala, ale že ji zavezl do jedné jí neznáme chaty a tam ji předhodil těm třem chlápkům, co byli ti zakuklenci. Ti ji pak spoutali a znásilnili, takže vzhledem k tomu, že měla ovulaci, což Pavlovi ochotně vyslepičila Klára, ji i úspěšně oplodnili. A protože Mirek se ožral a o svatební noci s ním nic nebylo je jasné, čí dítě čeká. Pak jim Mirek řekl, že ani toto by ještě nebylo to nejhorší, ale že ten hajzl mu před deseti dny poslal do práce obálku s fleškou a na té že bylo video natočené z toho znásilnění. Bohužel, Katka měla po celou dobu na hlavě jakýsi černý pytel, takže nemohla nic vidět, ovšem díky tomu videu on i Katka teď vědí, že to dítě, které v ní roste je černoušek. Ti tři, kteří Katku znásilnili byli totiž nějací mladí negři. Katka klopila zrak, její sestra měla údivem otevřená ústa a rodiče se po sobě neméně udiveně, nervózně a v rozpacích dívali. Po chvíli trapného ticha se ujal slova Katčin otec. „Proč si, holka nešťastná, nešla na policii… Únos, znásilnění…“

Matka se hned jala svou dceru litovat a štkát nad tím, co si musela vytrpět. O tom si ale Mirek myslel své.

„Tati, nebili mě, netýrali, jen spoutali… Hanbou bych se propadla. Na policii by chhtěli znát podrobnosti, honili by mě po vyšetřeních, k sepisování protokolů … a nakonec mě přece neznásilnil Pavel, ale někdo, koho sem mohla vidět až po pěti měsících na tom videu… Ani sem přece nevěděla, že ti sviňáci sou černoši“, ohradila se Kateřina.

„No ale toho hajzla Rajmera si viděla a on to přeci zpunktoval?“  řekla na to její matka.

„Jo, měl by na krku napomáhání trestnýmu činu“, řekl Mirkův otec.

„Ale tatiii, pochop… Vzal by si šikovnýho právníka a vybruslil by z toho třeba s podmínkou, ovšem ta vostuda by zůstala nám, mě a Katce. Pro vostudu by sme tu nevydrželi a byli všem pro srandu.“ konstatoval Mirek na Katčinu obhajobu.

„No jó, ale za čtyři měsíce, Katko, porodíš… Porodíš snědý mimino s černošskými rysy a stejně vás ta ostuda dožene… a koneckonců i nás,“ řekla na to poněkud poděšeně Mirkova matka, načež se do toho vložil opět Katčin otec: „Nejlepším řešením pro nás i pro vás bude, když se odtud odstěhujete!“

„Ale kam?“ zeptali se Mirek a Katka skoro dvojhlasně.

„Katuš, přece do Prahy… Ve Strašnicích bydlí moje matka, tvá babička Božena. Je tam sama, má už 82 let. Bydlí přece v té staré vile ze dvacátých let minulého století. Nahoře jsou 3 pokoje a ona bydlí dole také v bytě o třech pokojích. Nikdo vás tam nebude znát a maminka tam alespoň nebude sama.Praha je anonymní.  Tady ten byt prodejte přes realitku a až vám seženou kupce, přestěhujte se. Ty si tam Míro jistě najdeš dobré místo a moje dcera bude stejně na mateřské. Až jí skončí, tak tam bude moci jednou učit v nějaké školce. Peníze za prodej domu investujte do stavebních úprav a podobně“. Mirkovi rodiče s tím souhlasili a jeho otec hned dodal: „To je dobrej nápad… Pro lidi tady řekneme, že náš Mirek odjel za prací do zahraničí, třeba řekněme do Kanady a ty že jsi, Katko, pochopitelně jela s ním. My i tady Katčini rodiče budeme za vámi co čtrnáct dní jezdit. Oni jako za Honzovou maminkou (Jan se jmenoval Katčin otec) no a my zase jakože za nákupy na Černý Most nebo do divadla a tak. Pro známé a příbuzné ale budete prostě v Kanadě.“

„Je ti to Kláro jasný, né že to zase vylepičíš!!“ skoro se na svou mladší dceru, Katčinu sestru, obořil její a Katčin otec.

„Pavel je v Emírátech, prej už asi 3 měsíce. Když jsem viděla to video vydala sem se za ním vynadat mu, ale dozvěděla jsem se, že v práci dal výpověď a v místě bydliště není, protože je v někde Dubaji. Prej služebně na pár let, grázl jeden.“ řekla na vysvětlenou Katka.

Nakonec i mladí i obojí staří domluvili pravidla a jak se usnesli, tak se do porodu i stalo. Přes realitku začali shánět kupce a v Praze si připravovat bydlení. Babička byla ráda, že vilka zase ožije a že tam bude v domě miminko. Do dvou měsíců byl byt prodán. Mirek dal výpověď dohodou za účelem stěhování a i Kateřina odešla předčasně ze školky na mateřskou. Přestěhovali se a Mirek začal pracovat v pobočce jedné banky jako osobní bankéř, kde nabízel klientům produkty a radil jim, kam s penězi.

 

Od té doby uplynul rok a půl…

 

Mirek mezi tím v bance karierně povýšil na bankovního poradce pro movitou klientelu a Katka byla na mateřské a starala se o jejich skoro 14-měsíčního synka Jonáška, snědé, skořicově hnědé a černě kudrnaté děcko s mandlově hnědými očky.

Pochopitelně, že po jejím šestinedělí obnovili i manželský sexuální život. Zhruba nějakých osm měsíců používali kondom, protože ač oba druhé dítě chtěli, Kateřina je nechtěla mít příliš brzy po Jonáškovi. Pak kondom přestali používat a řekli si, že všemu dají volný průběh a nechají to na přírodě. Protože Katka věděla o Mirkových kandaulistických představách a on zase o tom, co vzrušuje ji (Katka se Mirkovi totiž v posteli jednou přiznala, že s tím pytlem nebo šátkem přes oči ji to vlastně dost vzrušuje a jak při svém početí prožila Katka s tím pytlem přes hlavu a pouty velké vzrušení z jí vnuceného sexu s neznámými chlapy, které v okamžicích svého ponížení neviděla), tak to ve svém manželském sexu často provozovali. Prostě začali spolu hrát takovou hru…

Mirek Kateřinu policejními pouty poutal ruce k pelesti postele, vázal jí černý šátek na oči, aby ho neviděla a on jí pak balamutil průpovídkami, že na ni pouští tu starého chlupatého pupkatého chlapa, tu cikána od lopaty, kterého kdesi sehnal, tu černošského studenta nebo jindy poďobaného puberťáka. Prostě ji strašil a tak navozoval pro oba tu správnou erotickou atmosféru.

Vše bylo u nich ale jen v rovině představ. Ke svému rajcu ji mohl vyprávět o svých představách, ve kterých je obšťastňována i několika milenci a k jejímu uspokojení byli tito imaginární milenci nahrazeni umělými pomocníky. Babička byla nedoslýchavá a často pospávala i přes den, takže Katka s Mirkem mohli řádit i přes den, pokud měl čas a když malý Jonášek spal.

Občas Mirek nadhodil, zda by Kateřina nechtěla zrealizovat reálný sex mezi ní a jiným mužem. To ale kategoricky odmítala i když Mirek tvrdil, že by na toho druhého nežárlil a že kdyby k tomu došlo, tak by to z manželčiny strany nepovažoval za nevěru, protože by to bylo přece s jeho souhlasem a v jeho bezprostřední přítomnosti.

Někdy se Katka na Mirka kvůli tomu i trochu rozčílila. Řekla mu, že určitě se taková záliba nedá považovat za normální. A tak zůstávalo i nadále jen u představ a toho Mirkova divadýlka. Mirek si ale nedal pokoj a když jeho žena odmítala trojku s ním a ještě jedním chlapem i dvojku s cizím chlapem v Mirkově přítomnosti, tak začal spřádat bez manželčina vědomí ďábelské plány.

Mirek sice nikdy nebyl žádný velký sportovec, ale každý den si přece jenom chodil zaběhat pro udržování kondice. Dělal to vždycky večer, když se vrátil z práce. Udělal cca svých 6 km, vysprchoval se a byl spokojený. Při běhání se čirou náhodou setkával s jedním mladým klukem. Zprvu se jen míjeli, pak prohodili pár slov a nakonec běhali spolu a stali se z nich takoví zájmoví kamarádi. Tak Mirek zjistil, že ten kluk se jmenuje Martin, že mu je 18, že chodí na gympl do Omské, že bydlí v činžáku v ulici Pod Rapidem, kdežto oni v ulici Vilová, což je jen nějakých 200 metrů od sebe. Dokonce Martin znal Katku od vidění, když ji občas viděl s kočárkem. Martin byl takový klidný kluk, ostříhaný na krátko na ježka, žádné tetování, nekouřil a hrál fotbal za SK Union Vršovice pražský přebor. Učil se docela dobře a po gymplu chtěl jít na farmacii. Mirek z něho vytáhl, že nemá přítelkyni, viděl, že je trochu takový nesmělý, ale že by šukal jak stepní kozel. Ostatně v osmnácti, když je mladý adoscelent doslova zaplavován testosteronem to je naprosto normální. Jednou si takhle sedli na lavičku parku a snad byla nějaká dobrá konstelace hvězd či co nebo byla taková zvláštní atmosféra, prostě Martin se Mirkovi sám od sebe svěřil, že v životě šukal jen 2x a že teď dlouho nemá s kým, že by šukal až by brečel a že se za to stydí, ale že se mu více než holky-jeho vrstevnice líbí a sexuálně přitahují třeba učitelky u nich na gymplu, dvě sousedky u nich v baráku nebo že se spíš ohlíží za třicátnicemi a maminami. Mirek pokyvoval, poslouchal a pak se Martinovi zase opatrně svěřil se svou úchylkou. Martin byl docela překvapený, že něco takového může existovat. A tehdy jakoby Mirek kul železo, dokud bylo žhavé, řekl Martinovi: „Hele, kámo, ale víš, že by sme si my dva mohli vzájemně pomoct? Prostě by sme jen spojili příjemný s užitečným a spokojení by sme mohli být oba, vlastně všichni tři.“ Načež vyložil Martinovi svůj rafinovaně ďábelský plán. Martin poslouchal, ani nedutal, byl rudý a hučelo mu v klacku jako v úlu. Řekl mu jak s manželkou často souloží způsobem, že ona se nechá nahá rukama upoutat k pelesti, jak jí dává na oči šátek a pak jí básní o tom, jak na ni pouští jiného chlapa. Řekl mu, že manželce se to líbí, že ji to vzrušuje, takže kdyby ho někdy tajně vzal k nim do domu, tak by mu ji připravil, on-Martin by se díval a pak by mu Katku přenechal aby mu ji omrdal a díval by se zase on-Mirek. Martin byl zprvu ostýchavý, byl na pochybách, že by se to povedlo, ale Mirek do něho tak dlouho hučel, že to semínko žádostivosti zasel do úrodné půdy. Martin o tom cestou domů hodně přemýšlel a ten večer si ho musel 2x po sobě vyhonit, aby vůbec usnul.

Bavili se o tom i následující den a Mirek Martina uklidňoval, že aby Katka nic nepoznala, tak si trochu natře tvář Mirkovou vodou po holení. Když Martinovi Mirek řekl, že oni s manželkou souloží bez kondomu, že jeho žena sice nic nebere, ale že on si dává pozor, takže jediné co po něm chce, aby až se mu to bude blížit, tak aby ho včas vyndal, Martin souhlasil.

Mirek cestou domů přesto tajně doufal, že jej ten kluk bude ignorovat a do jeho Kateřiny to přece jen pustí naplno.

Asi po týdnu vzájemného fantazírování a spřádání plánů se dohodli na dni, kdy se to uskuteční. Babička byla zrovna v Konstantinových Lázních na dva týdny, syn jí to pochopitelně zaplatil, aby měla jeho máti veškerý konfort. Mirek s Kateřinou byli tedy ve vile sami. Mirek byl rafinovaný a termín si vybral s ohledem na manželčin menstruační cyklu. Bylo to 13. den, kdy mívala ovulace a byla tudíž nejvíce vzrušivá a náchylná k sexu. Poslední dobou ji v ovulaci vzrušovala představa, že „ten někdo cizí (Mirek) je v ní a pustí semeno do ní, oplodňuje ji a ona tomu nemůže zabránit. To, že nic nebere a že má ovulaci, prostě to riziko celé akce Mirka silně motivovala a vzrušovalo. Martinovi o tom ale pochopitelně neřekl. Pak jej v ten den vzal s sebou po běhání. Bylo už sedm večer. S Katkou byli po večeři. Protože měl klíč od bytu manželčiny babičky, vpustil tam Martina, by se mohl oprchovat z potu, utřít a připravit na akci. I tu svou vodu po holení mu tam připravil. Mladík pak jen v boxerkách (tepláky, triko a sportovní obuv nechal dole v chodbě na lavici) bosý vyšel až před dveře Mirkova bytu.

Mirek, který se vrátil z běhání zaplul do koupelny, kde dal sprchu. Pak vyšel a aniž by cokoliv řekl, dal Katce pusu a rukou jí sáhl mezi nohy. Katka už to znala, to byl sexuální impuls k milování. Toužil po ní a ona, protože měla ovulaci, tak po něm toužila také. Přisála se k jeho ústům a jen mezi líbáním pronášela: „Jonášek je po jídle a už spinká“

Během té vášnivé líbačky a jeho Katčina hlazení a osahávání se přemístili do ložnice. Po cestě Mirek Katku vysvlékl z trička i kraťasů, které doma nosila.. V ložnici se Míra vysvlékl také a Katka sama dala dolů kalhotky. Pak jí zase dal šátek na oči a spoutal jí ruce. Nechala se, protože jí to nepřišlo divné. Mirek ji pak položil na jejich postel na záda a ruce zase jako obvykle jí upevnil za pouta k pelesti. pak nad ni vlezl a začal manželku líbat kolem krku, cumlal jí ušní boltce, což měla jeho žena ráda, pak ji jemně líbal po stranách krku. Od krku se přesouval k jejím prsům. Kateřina slastně dýchala, prsa se jí dmula blahem. Mirek se jí koleny vklínil mezi nohy a ona mu sama vyšla vstříc a sama je rozevřela a skrčila. Potom jí začal prsty dráždit kundu, čímž ji dohnal k již hlasitým vzdechům.

„A teďka dojdu pro jednoho hodně mladýho kluka, miláčku“, pronesl Mirek. Katka jeho slova brala opět za součást jeho hry na kandaulismus. Ani ji už nepřekvapilo, že s jejím drážděním najednou přestal a ona zaslechla jeho vzdalující se kroky, pak klapnutí dveří vedoucích na chodbu. I tohle už několikrát udělal. Strašil ji, aby navodil realistickou iluzi, že je to skutečnost. Zprvu ji to skutečně vyděsilo, ale pak si na to zvykla a tak už jí to nepřipadalo divné. Mirek ale nejen otevřel a pak zavřel ty dveře, aby to jeho žena slyšela, on za ruku dovnitř vtáhl Martina. Dal ukazováček na své rty na znamení, aby byl tiše a ukázal na jeho boxerky, aby si je vysvlékl. Ostatně sám byl také nahý. Pak se Mirek vrátil zpět do ložnice s Martinem v závěsu.  Ten poprvé uviděl nahou Kateřinu a Mirek, který se k němu otočil, viděl, že ten kluk na jeho ženě může oči nechat, že ji očima doslova hltá a že se mu topoří penis.

„Tak sme tady, lásko… Těšíš se?“ pronášel Katčin manžel.

„Jo, těšim“, řekla mu, protože chtěla hrát jeho hru.

Mirek si zase vlezl ke Katce a začal ji zase prsty dráždit. Její kunda se trochu leskla, jak byla vlhká což Mirek hned využil a prstem ji začal dráždit poštěváčka. Katka se díky tomu začala kroutit a ještě více vzdychala. pak jí začal cumlat bradavky a jemně je pohryzávat. Tohle měla Katka ráda, když si takto hrál a jí to dnes bavilo více než jindy. Pak začal pomalu rty sjíždět k jejímu pupíku a dál až k jejímu toužícímu lůnu. Lehce ji líbal třísla, velké stydké pysky a pak jazykem zajel mezi ně. Katka se napnula a hlasitě vzdychla.

Martin stál asi metr od toho divadla. Dokonce se sklonil, aby měl lepší pozici na koukání se na Mirkův jazyk, který jeho ženě kmital mezi pysky a po poštěváčku, která měla jako fazolku.

To, že se na tohle ten kluk dívá Mirka hrozně vzrušovalo. Martinovi se to muselo líbit a vzrušovat, protože ocas mu už stál jako svíčka.

Po chvíli se Katka začala zmítat a chvět. Přicházel na ni orgasmus. Mirek zdvihl hlavu z Katčina rozkroku maje lesklou pusu.

 „Tak, miláčku, a teďka ho do tebe strčí jeden náhodně vybranej kluk, kterýho sem potkal dneska při běhání. Popsal sem mu tě a zeptal se ho, jestli tě chce vomrdat… To víš, že chce. Chce tě vomrdat, vystříkat a třeba tě i voplodní“, pronášel Mirek vášnivě.

Katka mlčela a jen očekávala v sobě penis svého manžela, tak jako vždycky a nebo místo něho jeden z jím koupených vibrátorů.

Pak pokynul Martinovi a jazykem naznačil, aby jeho ženu teď lízal on. Kluk dychtivě poslechl, zarudlý napjetím i vzrušením. Hlavu vnořil mezi její stehna a začal ji pomalu lízat kundu. Mirek nyní stál na jeho místě a sledoval to neméně bedlivě jako před chvilkou Martin.

Bylo to tak pro něho vzrušující sledovat ho, jak dělá jeho ženě to, co do teď dělal on jí. Po chvilce Katka opět vykřikla v tom přívalu slasti. Martin zdvihl hlavu rovněž s pusou olepenou od jejích sekretů a hleděl užasle na svíjející se Kateřinu a posunul se více hlavou nad její. Pomačkával ji přitom prsa a Martin hleděl na jeho ztopořený úd zhruba stejné velikosti jako má on, který se nyní nacházel jen kousek od její kundy.

Mirek byl vzrušen z té situace na nejvyšší míru. Už se nemohl dívat, jak je ten kluk nerozhodný, nezkušený a jak váhá. Prostě mu odzadu sáhl mezi nohy a pak jeho penis položil Katce mezi pysky

Martin pochopil a tak přirazil. Jeho nechráněný úd projel celý do pochvy Mirkovy ženy až po varlata. Z Katčiných úst se vydral slastný hlasitý výkřik plný úžasu a úlevy. Kluk začal přirážet. Mirek stál metr od nich a zíral, jak s každým Martinovým přírazem jeho penis zajíždí hluboko do ní, takže itě urmusel atakovat žaludem Katčinu ovulující dělohu. Pak už Mirek jen sledoval, jak Martinova pánev v pravidelném rytmu naráží na široce roztažená stehna Ivanky. Přirážel do ní svým údem tvrdě, takže Katka dosti hlasitě hekala v přívalech slasti a bylo na ní vidět, že brzy přijde její orgasmus. Takhle do ní bušil ve stále se zrychlující frekvenci nějaké tři minuty. Jejich pohlaví vydávala mlaskavé a jejich podbříšky zase pleskavé zvuky. Kateřina s sebou trhala, hlavou kroutila sem tam a hlasitě dávala najevo prožívané tření jejich sliznic, nárazy jeho žaludu na dělohu a ten uragán emocí. Sténání jeho milované mluvilo za vše, co teď cítila.  Také Mirek, který si honil svůj úd z toho živého divadla cítil, že se blíží k vrcholu. Nechtěl nic oddalovat a přidal na rychlosti. Jakmile Katka vykřikla vyvrcholením a začala se chvět a cosi kvílivě ze sebe vyrážet i Mirek se napnul, prohnul a začal stříkat svou dávku semene na koberec. Tak silný orgasmus neměl už od té doby, co poprvé viděl to video, kde tři černoši ji mrdali a dělali ji malého Jonáška. Proto to dlouho vydýchával. Přesto mu ale neuniklo, jak Martin své rychlé přirážení změnil v pomalejší, ale rázné šťouchy za jejího ochkání.

„Božeéé… už to na mě deéé!!”, zasténala. Kluk už byl v obličeji zarudlý a záda měl zpocená. Náhle se nad jeho Katkou vztyčil na pažích, vzepjal a těle se mu prohnulo. Ještě jednou prudce přirazil do Katčiny kundy, aby v ní byl co nejhlouběji. Mirkovi bylo jasné, že se právě vysemeňoval hluboko v její pochvě a že do ní právě pumpuje své sperma přímo na děložní čípek. Ona se přitom znovu udělala a kvílela nebetyčnou slastí: „Ach božeéé, božeéé…, jhéééé!!!” .

Mirek se nezmohl na nic a ani nemohl, aby to neprasklo. Jen sledoval, že kluk v ní nehybně setrval asi deset vteřin a aniž ho vytáhl, začal se v Katce zase pohybovat a ta ho ještě pobízela, ať se víc snaží (v domnění, že jí to dělá Mirek) a Martin tak s radostí činil. Se skrčenýma nohama, chodidly nad jeho zadkem a s koleny hodně od sebe mu krásně nastavovala kundu a jeho péro do ní bez ustání zajíždělo, co nejhlouběji to šlo. Jeho výdrž byla obdivuhodná a Kateřina v domnění, že ji mrdá Mirek se očividně snažila, abych si to jeho péro ve své kundě pořádně užila, proto mu vycházela pánví vstříc. Opět nasadil docela divoké tempo a Katka se mu snažila stačit. Dařilo se jí to a nastavovala mu tu svou kundu co nejvíce, aby do ní své péro vrážel co nejhlouběji. „Ach bože, jhoo…, mrdej…, mrdej mě…, už buduuuu…, dělej vmrdej měééé!!” sténala sípavě Katka, na kterou evidentně přicházel další orgasmus. Však na ni také přišel a byl docela velký, při kterém zase kvílela, tiskla jej patami do sebe a propínala se pod ním, ale Martin toho nedbal a divoce ji mrdal až do chvíle, kdy se znovu udělal. Jeho rozdováděné péro opět neopustilo její uspokojenou kundu a zase jí stříkalo nejspíš přímo na dělohu, jakoby ten kluk právě dosahoval svého prvního orgasmu. Teprve pak mu začal měknout a on její kundu opustil a ztěžka vstal. Mirek mu naznačil, aby už vypadl. Martin chápavě přikývnul a tiše vycouval do vedlejší místnosti, kde si oblékl boxerky. Pak potichu otevřel dveře na chodbu, stejně tiše je klikou zavřel a bosý seběhl dolů na chodbu, kde se oblékl do trika, tepláků a obul se, načež v tichosti vypadl z vilky, maje spokojený pocit a hlavu plnou úžasných dojmů o jakých se mu o té doby ani nesnilo. Mrdal vdanou paničku, které je 29 let (to věděl od Mirka), maminu více jak ročního mrňouse. A on nejen že ji mohl omrdat na ostro, ale on se do ní, antikoncepcí nechráněné ženské dokonce 2x vysemenil. Právě prožil největší slast svého dosavadního chudého sexuálního života. Cítil se najednou jako king, jako alfasamec.

Mirek se , zatímco se Martin dole oblékal, zase přesunul nad svou ženu a pak se nad Katkou zeptal, jak se jí to líbilo.

„Bylo…bylo to úžasný…, krásný, prostě slast, lásko… Už dlouho si mi to takhle dvakrát bez vyndání neudělal “, řekla a dala Mirkovi pusu, když jí sejmul šátek a uvolnil ruce.

Katka se potom zdvihla a ze široka našlapujíc s lesklými čůrky Martinova spermatu na vnitřní straně stehen, jak jí vytékal z ošukané pochvy se odbelhala do koupelny vysprchovat se a umýt… Když byla mezi dveřmi ložnice a obýváku, otočila se rozzářeně na manžela a Mirkovi řekla: „Zejtra to chci znovu, ale chci to pro změnu v kleče zezadu…“ načež na něho šibalsky mrkla a odešla do koupelny.

Kdyby jen tušila…

 

 

PS: Povídka bude nakonec mít tři díly, tedy trilogie.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Úžasné čítanie a super zápletka ?od skvelého autora, len rozmýšľam kto je tá Ivana keď príbehova manželka je Katka ?. Teším sa na ďalší diel, dúfam že už čoskoro.

  2. Jo jo, žádná Ivanka, ale pochopitelně Kačka. Prostě jsem si dával do kupy jeden takový námět na něco jiného, tam jsem použil jméno Ivana či Ivanka a pak jsem to jméno omylem dal sem, kam to pochopitelně nepatří. Přitom jsem to četl po sobě 2x, ale soustředil jsem se více na opravy pravopisných chyb a úpravu slovosledu a toto jsem přehlédl.
    Omlouvám se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *