Zatracená upřímnost

Předminulý rok jsem se seznámil se svou současnou partnerkou. Mě je 32 a ona je o dva roky starší. Musím přiznat, že proti ní jsem sexuálně já ten méně zkušený, což mě ovšem nijak neodrazuje, naopak, spíše mě to k ní více přitahuje. Má žena je spíše dominantní, ale v běžném životě se to až tak neprojevuje.

Od počátku mi imponovalo, že je v sexu hodně otevřená a ráda experimentuje. Byl to dost velký rozdíl proti mým dvěma předešlým partnerkám. Hodně jsme si i o sexu povídali a nebo se se mnou koukla i na porno. Sami jsme si i náš sex někdy fotili a natáčeli, ale jen pro vlastní potřebu, ačkoliv jsem si mnohokráte říkal, že ona by mohla hrát i veřejně. Měla krásnou ženskou postavu. Nebyla vychrtlá, ani hubená, měla měkce štíhlou postavu s velkými prsy, které na její postavě výrazně dominovaly.

Protože jsme byli k sobě hodně otevření, tak jsme se vzájemně svěřovali i s našimi předešlými zkušenostmi v sexuálním životě a má žena jich věru neměla málo. Věděl jsem tak, s kolika chlapy přede mnou to již dělala a také jak. Znal jsem jejich míry a věděl jsem kdo to jak dělal a jak vydržel a co vše spolu dělali. A také ona totéž věděla o mě a tedy i to, jaký jsem proti ni vlastně břídil. Ale netvářila se, že by ji to vadilo. Měl jsem sice málo zkušeností, ale v představách jsme se předháněli, kdo vymyslí tu více ujetou. Ale ačkoliv jsme se bavili i tom, že bychom spoustu z nich i rádi realizovali, tak stále většina zůstávala jen ve fantazii.

Jednoho dne jsme se takto opět bavili a dostali jsme se i k tématu sexu se stejným pohlavím. Ona říkala, že v tomto je zcela nepolíbená, ale že ji docela vzrušuje představa sexu dvou mužů spolu. Tím mi trochu dodala odvahu a já se ji svěřil (a možná v tu chvíli chtěl i trochu zamachrovat), že když jsem byl mladší, tak jsme si s jedním kámošem pod vlivem alkoholu vyhonili péra.

Když jsem ji to ale sdělil, nevypadala vůbec nadšeně, spíš zaraženě. Nějak převedla řeč jinam a už se k tomu nevracela. A to ani v dalších dnech.

Několik týdnů se pak nic nedělo a já už na to skoro zapomněl, že jsem se ji svěřil. Jednoho dne ale za mnou přišla a řekla, že je z toho trochu rozhozená a že tohle nečekala, že si to neumí představit, jak jsem honil ptáka někomu jinému a on mi. A že z toho má špatný pocit, protože ji to přijde divné. Začal jsem ji utěšovat a pak jsme se o tom bavili a ona řekla, že aby se s tím vnitřně srovnala, že by to chtěla vidět.

Moc jsem nechápal jak to myslí, ale když jsem pochopil, tak jsem ji řekl, že s tím kámošem jsem se neviděl asi 10 let a ani nemám na něj kontakt. Ona ale řekla, že to nemusí být on, že by asi raději, kdyby to bylo s někým koho neznáme.

Nevěděl jsem, co na to říct, neměl jsem chuť si honit s nějakým cizím chlapem. Bral jsem to jen jako úlet a tím to pro mě končilo.

Po chvíli jsme se přesunuli na jiné téma, ale ji to asi z hlavy nevyprchalo Za další asi dva týdny za mnou přišla, že si dala inzerát, že hledá chlapa, který by si vyhonil před ní s jejím manželem. Manželé jsme nebyli, ale z nějakého důvodu použila tenhle výraz. A prý se ji ozvalo docela dost chlapů, ale ona vybrala do nejužšího výběru dva.

Jeden byl 40letý a druhý 55letý. Ten starší byl štíhlý, sportovní typ a ten druhý spíš takový usedlejší strejda. Člověk by to čekal asi opačně, ale bylo to takhle.

Nedala mi vůbec šanci ve výběru a domluvila schůzku s tím mladším.

Zašli jsme společně na kávu, abychom zjistili sympatie. Mi tedy sympatický moc nebyl, ale přítelkyně se s ním docela vesele bavila a tak jsme se domluvili na víkend, že k nám přijde na návštěvu.

Dorazil jak jsme se domluvili, chvíli jsme si sedli a povídali si. Hlavně on se snažil vtipkovat, až mi to skoro lezlo na nervy, ale mou přítelkyni Janu to zjevně bavilo, nebo se tak alespoň tvářila. Až jsme se v tématu dostali k tomu, kvůli čeho vlastně přišel. Roman, tak se jmenoval, nám řekl, že sice takovou žádnou zkušnost nemá, ale že mu to nevadí a že před takovou šťabajznou, jako je ona by snad udělal cokoliv.

Řekli jsme si, že tedy půjdeme na to. Jana mi řekla, že se mám svléknout, že mě chce vidět nahého. Cítil jsem se nesvůj a před ním jsem se styděl, ale on se pořád smál a začal se svlékat také. Byl docela zavalitý, na rozdíl ode mě, který jsem byl hubený a ona ho začala štengrovat, že je kus chlapa a jaký je to rozdíl proti mě.

On se smál a já se cítil zahanbeně. Mám průměrný penis a on ho měl v klidu asi stejně dlouhý jako já, jen ho měl tlustšího, což se ještě více projevilo, když se mu postavil. Než k tomu ale došlo, tak mu Jana ještě pomáhala, když se ho zeptala, zda chce vidět její kozy, což samozřejmě chtěl. Dokonce mu dovolila, aby k ní přišel a začal ji na ně sahat.

Sahal na ně a hodnotil je a já v duchu přemítal, zda tu přišel kvůli mě a nebo za ní. Jana si to zjevně užívala a mi se to nelíbilo. Romanovi se už mezitím ztopořil čurák a musím uznat, že co do tloušťky byl opravdu kus přede mnou.

Jana se už mezitím v křesle začala kroutit a najednou si vyhrnula sukni, pod kterou nic neměla a ukázala mu svou píču. Jana se nevyholovala, jak je dnes moderní a jemu se to zcela zřetelně líbilo. Ocas mu stál a vůbec nevypadal na to, že by měl chuť na nějaké honění. Na žaludu se mu leskla kapička chtíče a v jeho očích ho bylo ještě více.

Ze všeho nás ale najednou vytrhl zvuk zvonku. Jana se na mě podívala a řekla, ať jdu otevřít. Chtěl jsem se obléct a jít otevřít. Zastavila mě ovšem a řekla, ať jdu tak. Řekl jsem, že alespoň trenýrky si vzít musím. Oblékl si je a šel otevřít.

Vůbec jsem netušil, kdo by to mohl být. Došel jsem ke dveřím a otevřel je. Přede dveřmi stál cizí chlap, kterého jsem neznal, ale on se mi představil jako František a řekl, že jde na domluvenou schůzku. Vůbec jsem nechápal o co jde, až mi po chvíli došlo, že je to ten druhý chlápek z výběru.

Řekl jsem mu, že ale o žádné domluvě nevím a on řekl, že to dohodl s manželkou, které se ozval na inzerát. Sice jsem o tom nic nevěděl, ale bylo mi hloupé ho vyhodit a tak jsem řekl, ať jde dále a říkal jsem si, že jsem teda zvědav, jak to Jana vyřeší. Následoval mě a vešli jsme do pokoje, kde jsem uviděl něco, co jsem asi vidět opravdu nechtěl. Jana ležela na gauči a Roman, už celý nahý, byl nalehlý na ni, s ptákem zaraženým do její kundy.

Zůstal jsem stát jako opařený a jen koukal, jak Roman buší do mé přítelkyně. Stejně vykuleně vypadal i František, který ovšem zareagoval mnohem svižněji, než já. Když jsem se na něj otočil, tak tam už stál, gatě spuštěné ke kotníkům a honil si ptáka.

Nedokázal jsem nijak zareagovat. Přede mnou mi obtloustlý chlápek mrdal svým tlustým ptákem mou partnerku a vedle mě stál chlap, jak už jsem si nemohl nevšimnout, s hodně nadprůměrně vyvinutým ocasem, který si ho honil při tomtéž pohledu, zcela ignorujíc fakt, že vedle něj stojím, jakožto „pán“ domu.

Jana, i když se tvářila, že je plně pohroužena do pocitů, které ji vyvolával svým ptákem mezi jejíma nohama Roman, si toho všimla a křikla na mě „ty mu ho hoň!“

Byl jsem tak konsternován celou situací, že místo abych udělal něco, čím bych alespoň trochu si zachoval důstojnost, tak jsem se otočil na Františka a uchopil jeho ocas a začal mu ho honit.

Netrvalo dlouho a Jana se začala třást a křičet v silném orgasmu. Křičela něco jaký je Roman samec a ten celý zpocený za chvíli začal pumpovat své semeno do kundy mé Jany. Já sám do ni stříkat nesměl a najednou se tu nechá vystříkat nějakým tlusťochem.

Ale na přemýšlení jsem neměl moc času, protože mě z přemýšlení vytrhl cukající pták Františka, který také začal stříkat semeno, které začalo dopadat na podlahu právě v okamžiku, kdy Jana otevřela oči a podívala se na nás v ještě doznívajícím orgasmu.

Když to viděla, tak si na sebe přitáhla ještě více Romana, který se chystal z ní slézt a tak si ho zarazila, i když již s trochu ochabujícím ocasem do kundy a propadla do dalšího, ne už tak silného orgasmu.

Roman se trochu odvalil z Jany a vytáhl svého odkapávajícího ptáka. František stál vedle mě a také mu ještě nějaké kapky vytékaly z penisu. A Jana ležela na zádech s ulepenou kundou plnou semene a oddychovala.

Já jediný byl bez orgasmu a přemýšlel, co se to děje. Asi jsem měl nějak rázně zareagovat, ale jediné, co mě v tu chvíli napadlo bylo zajít pro papírový kapesníček a jít utřít Františkovo semeno ze země.

Než jsem se vrátil, František si sedl do křesla a při mém návratu se tak naskytl zajímavý obraz – Jana ležela s roztaženou kundou, z níž vytékalo semeno, vedle seděl Roman, jehož pták se leskl semenem a kundí šťávou Jany a kousek od nich seděl František, kterému z ptáka ještě dokapávalo sperma. A mezi nimi na zemi já, který jsem utíral jeho semeno.

Je ovšem zvláštní, že jsem v tu chvíli necítil vztek. Všichni vypadali spokojeně a já byl svým způsobem vlastně také, protože Jana vypadala spokojeně, a to bylo pro mě to hlavní.

 

Odnesl jsem kapesníček a vrátil se zpět. Jana klečela na zemi a ocumlávala Romanova ptáka, pak se otočila a stejně tak očistila čuráka Františka.

Roman mezitím vstal a šel se vyčůrat. Jana se podívala na mě a říká „promiň, musela jsem to udělat takhle, jinak bych to ze sebe nedostala“

„Ale vypadalo to rajcovně, když si Františkovi honil jeho velkého ptáka. Muselo to být fajn i pro tebe, držet v ruce takovou kládu. Jsi přeci jen zvyklý na něco mnohem menšího“ dodala ještě trochu skoro výsměšně.

Nechápal jsem, proč to dělá, vždyť mě ještě před nimi ponižuje.

Roman se mezitím vrátil a ona pokračovala „vidíš, Roman ho má skoro jako ty, jen tlustšího, a to je pro ženu důležité. Ale neboj, stejně jsi můj. Jen bych si občas taky ráda užila s pořádným mackem, to určitě chápeš!“

Otočila se na mě a povídá „A chtěl bys, abych mrdala i s Františkem? Když mi to dovolíš, tak mu můžeš zase vyhonit, viď Franto!“ Usmála se a mrkla na něj.

Franta se také usmál a povídá „Pro takovou paničku všechno. Když si s vámi zamrdám, tak mi ho pak může i olízat!“ a rozesmál se.

Ani netušil jakého Džina z láhve vlastně vypustil.

Jana se otočila na Romana a zeptala se ho „A ty by sis ho od něj také nechal olízat, kdybych si to přála?“

Roman se usmál a říká „Klidně hned teď, ale už nemá co lízat, jsi to všechno slízala ty Jani.“

„Já vím, odpověděla zase s úsměvem ona, ale i tak by to mohl zkusit.“

Roman byl stále nahý a ona mi řekla, ať si tedy kleknu a dám mu pusu na jeho tlustého žaluda. Moc se mi nechtělo, ale ji se prostě nedalo odporovat. Klekl jsem si a dal mu pusu nejdříve na hlavu a pak na ústí močové trubice. Tam jsem ucítil zbytek jeho moči, co mu tam zůstala po čůrání.

Ošklíbl jsem se a ona si toho všimla. „Copak, copak?“

Řekl jsem ji to a ona mi povídá „Kapka jako kapka, kdyby to bylo semeno, tak by ses přeci tak neošklíbal. Stejně tě to příště čeká. Slyšel jsi, co říkal František. Můžeš mu ho příště do čista olízat, až se do mě vystříká. Že jsi rád?“

Nebyl jsem, ale co jsem měl dělat.

„Teď nám ale dones něco k pití“, přikázala mi, jako bych byl jen jejich obsluha.

Zašel jsem do našeho baru a přinesl 4 skleničky Ginu. Dal jsem jim každému skleničku a jednu jsem si také vzal.

„Ty ne!!“ křikla na mě důrazně. „Ty dnes budeš jen naše obsluha!“

„Mám chuť ještě na sex. Pojď nás připravit!“

Odsunuli jsme stolek a oni tři si sedli na pohovku. Ona uprostřed a Roman po její levici a František po pravici.

„Klekni si přede mě a lízej mě“ přikázala, zatímco do každé ruky chytla ptáka toho, kdo seděl vedle ní a začala je mírně honit“

Já si klekl před ni a zabořil ji hlavu do jejího chlupatého klína. Byl cítit jejími šťávami i Romanovým semenem. Asi jsem cítil i jeho chuť protože chutnala jinak, než obvykle, ale nevadilo mi to, naopak celá ta situace mě začínala vzrušovat.

Chvíli jsem ji takto lízal a pak mě chytla za vlasy a odsunula mi hlavu. Když jsem ji zvedl, tak jsem mohl vidět, že Romanovi už krásně stál, Františkovi se teprve probouzel znova k životu, ale přesto, že nebyl zdaleka ještě ztopořen již nyní byl o dost větší než můj i Romanův.

Jana mi naznačila, abych jim je chytil do ruky a začal pomalu honit.

Udělal jsem to a zatímco tedy Romanův to vůbec nepotřeboval, tak Františkův v mé ruce za chvíli ztvrdl a vyrostl do své úctyhodné velikosti.

Nikdy jsem něco tak velkého neviděl a Jana asi také ne, protože její oči zářily nadšením při pohledu na něj.

„Je krásný, viď že ano Vašíku,“ otočila se opět na mě. „Chtěl bys aby mě takový čurák vymrdal?“

„Vím, že to chceš vidět! To na tobě poznám. Chceš vidět, jak mi to udělá pořádný chlap!“

Ponižovala mě a k mému zděšení mě to vzrušovalo. Ano, chtěl jsem ji vidět, jak ji ten cizí chlap, co ho vidí poprvé v životě omrdá tím svým obrovským čurákem.

„Ale nesmíme zapomenout i na Romana. Tak mu ho budeš honit!“

Naznačila Romanovi, aby se posunul více k okraji pohovky a položila se tak, že se opřela hlavou o Romanovu hruď. Roztáhla nohy a nabídla svou kundu Františkovi.

Ten nelenil a přiklekl nejdříve k Janě a přiložil žalud k ústí její kundy. Ta, když to ucítila se celá zatřásla vzrušením.

Nemyslím si, že máme nekvalitní sex, ale takhle nikdy jen na pouhý dotek mého penisu nereagovala.

Bylo vidět jak je vzrušená a její kunda tekla jako řeka. I přesto, když František začal cpát svého čuráka do její kundy šlo to poměrně ztuha a její kunda měla zpočátku problém toto monstrum pojmout.

Já si mezitím přiklekl mezi Romanovy nohy a začal mu rukama laskat jeho ptáka, zatímco jsem se koukal, jak František pomalu začíná obšťastňovat Janu.

Její kunda se lačně rozevírala tomu monstru, které v ní pomalu mizelo. Nedostal se však asi ani do poloviny svého ptáka a už Jana sykla, jak ji narazil na děložní čípek. Pomalu ji začal mrdat a zpočátku vždy, jak ji narazil na ústí dělohy, tak Jana sykla. Za chvíli ale už vzdychala jen rozkoší. Roman na to koukal a pták mu stál jak svíce. Já mu ho honil a hnětl koule a ti dva vedle si to radostně rozdávali.

Roman se neudržel a jednou rukou začal Janě hníst její kozu a Jana držela jak nejsprostší děvka, které bylo úplně fuk, že se tu nechává šukat a osahávat dvěma chlapama před očima svého muže.

Na Romanovi šlo poznat, že je hodně vzrušený a jeho pták byl tvrdý jako kámen. Jana mu po něm rychle sáhla, stiskla mu ho a párkrát jej pohonila. Ale i to málo mu stačilo, že najednou začal stříkat.

Bohužel protože jsem klečel před ním, tak řádná část jeho výstřiků šla na můj obličej a zbytek pak na jeho prsa a začal stékat po jeho penisu a na koule.

Jana sice musela cítit na své ruce jeho semeno, ale nijak na to nezareagovala plně oddána mrdání s Františkem.

Ač by se ovšem dalo čekat, že i František bude na pokraji výstřiku, nebylo tomu tak. Dokonce mu v kundě mé ženy lehce změkl. Vytáhl jej a chvíli si ho honil, až zase dostatečně ztvrdl. Janu to překvapilo a tak otevřela oči a podívala se na něj a pak na mě.

Když mě viděla, tak na chvíli asi zapomněla na určitou urážku ze strany Františka, kterého snad nevzrušovala dost na to, aby mu zůstal tvrdý po celou dobu jejich šukání. Klečel jsem tam, obličej a vlasy od semene (ani nevím, proč jsem si to ještě neutřel) a ona se začala smát.

Ale jako by to v ní probudilo ještě více její zvrhlou stránku a v tom jak toužila po uspokojením tím obrovským Františkovým ocasem, tak na něj křikla:

„Vraž mi zpátky to své ocasisko, rozmrdej mi díru na kousky!“

On ho přiložil zase k její kundě a začal ho cpát dovnitř.

Začala mu vycházet vstříc a křikla na mě „a ty ho lízej!“

Netušil jsem, co po mě chce a zatímco on už měl zase velký kus čuráka v její kundě, tak ona, která pochopila, že nevím, která bije na mě křikla ještě jednou „lízej mu koule a zadek blbče“

Chvíli jsem zaváhal, ale pak se přesunul za Františka a chytil mu koule do dlaně a začal je jemně hníst. Cítil jsem jak mu více ztvrdl a jako bych zapomněl co dělám a vnímal to najednou jako nějaký svůj úkol, který musím splnit, tak jsem najednou pocítil zadostiučinění a dokonce jsem se přiblížil k jeho zadku a špičkou jazyka ho olízl, což bylo následováno cuknutím a ještě větším ztvrdnutím jeho ocasu.

V ten moment ze mě úplně spadlo, že zde obhospodařuju jiného chlapa a to ještě chlapa, který mi mrdá ženu a plně jsem se oddal tomu, co bylo nyní mým úkolem. Olizoval jsem mu zezadu zadek a přecházel až na koule a z Janiných úst se už opět draly divoké steny.

To už ovšem nevydržel ani František, který se doteď celkem kontroloval a rozrajcovaná Jana pod ním a můj jazyk zapříčinily, že přestal brát ohledy a zarval do Jany čuráka, co to jen šlo.

Ta vykřikla když ucítila, jak jeho čurák prorazil vchod do její dělohy, do které se začal neurvale cpát. Její výkřiky se změnily možná více ve výkřiky bolesti, ale František na to již vůbec nedbal a když po chvíli začal zaplavovat její dělohu svým semenem, tak Jana skoro současně s ním propukla v mohutný orgasmus, přičemž ho chytla a ještě více si ho narvala do své kundy.

To už ale vedle nich stál Roman s opět ztopořeným čurákem, který si divoce honil a chvíli po nich vyvrcholil i on, přičemž skrápěl jejich těla svým semenem.

Ti dva tak chvíli zůstali a pak se František odsunul a všichni tři oddychovali.

Pak se na mě Jana podívala a povídá „Líbilo se ti to miláčku? Nějak se to zvrtlo, ale ty jsi jistě rád. Poděkuj tady Romanovi a Františkovi, že mi udělali tak dobře a pak nás můžeš očistit. Hlavně na mě si dáš určitě záležet, viď?“ a tak spiklenecky na mě mrkla, protože věděla, že ji to nedokážu odmítnout.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Zase jeden případ, kdy je to něco vynuceného, předem nedomluvemého, prostě podraz, takže za mě palec dolů a už by letěla. A teď to schytám, jenže se mi nezdá, že by hrdina příběhu byl kanda. Kdyby byl, nereaguji.

 2. Prostě dominantní, nevěrná mrcha, se sadistickými sklony, která si potřebuje zamrdat a ještě k tomu ukojit své sadictické já ponižováním toho svého blbečka, co má doma 🙂

  Taky nic pro mě, ale jako cuckold perverzní povídka celkem fajn. Kdybych se podíval do budoucnosti a zapojil fantazii, časem bude nosit pás cudnosti, v hubě roubík a bude klečet za dveřmi ložnice, nebo se starat o chod domácnosti, zatím co si jeho domina bude omrdávat kundu o každé tvrdé péro, které je větší, než to jeho 🙂

  • Oem: Tak teď nevím, v tobě aby se čert vyznal 😀
   Tak v jedněch komentářích píšeš, že jsi perverzní prase a chtěl bys toho domácího blbečka dostat úplně na kolena, přičemž jeho mrcha si bude užívat a tady ti vadí, že ona je mrcha a on blbeček.
   Nebo jsem to pochopil špatně?

 3. Oem: Souhlas a máš palec nakoru.

  • Zatracená úpřimnost

   Oeme, tu máš príklad toho, čo som kritizoval na Kamarát taky rád a Překvapení. Táto EP nie je obyčajné porno, ktoré sa páči len úzkej skupine ľudí ako Ty. EP na Paroháčoch má byť pre celé spektrum čitateľov a vyvolať v nich kladnú predstavivosť a určité pochybnosti. Mohlo sa to stať alebo nie ? Je to opis reálu alebo je to len pekne napísaná poviedka. Sú tie postavy reálne alebo nie? Bude pokračovanie? Chcel by som. A hlavne, neotvára sa čitateľovi pri čítaní nožík vo vačku a vyvoláva v ňom aj kladné emócie. Vyššie spomenuté EP patria na inú stránku, nie sem. Môj názor. Za mňa palec hore za túto poviedku.

   • Omg ty jsi kdo, že chceš rozhodovat co tady patří a co ne

   • Povídka má reálný základ a jsou tam jen drobnosti, které jsou upraveny pro lepší čtivost (snad). Proto jsem ji také dal do kategorie nezařazené, ale admin mi to vložil do povídek a fantazií …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *