Kandaulista rychle a bez přípravy

Zasáhlo nás to oba nepřipravené a snad proto to byl takový zážitek, navíc přímo osudový…

Bylo to letos v srpnu… Léto bylo v plném proudu a stejně tak byla v plném proudu sklizeň sena. Byl jsem se svou přítelkyní Ivetkou (23) na dvoutýdenní dovolené na chatě mých rodičů, kteří v té době trávili dovolenou na Kypru. Ivetka, která je učitelkou v MŠ je mojí velkou láskou již pátý rok. Tři roky jsme spolu jen chodili a skoro dva roky spolu bydlíme v jedné pronajaté garsonce v Praze. Chceme se vzít, ale já mám před sebou ještě poslední rok vysoké, tak jsme se domluvili, že až pak…
Ivetka je 165 cm vysoká, 60 kg vážící štíhlejší až plnoštíhlá hnědovláska s vlnitými vlasy k ramenům. Má pro mne tedy rozhodně sexy postavičku s troječkami, lehce vyklenutým bříškem a stehýnky tak akorát, tzn. ani hubenými, ani příliš macatými. Ivetka nepije, nekouří, je taková konzervativnější, trochu stydlivá, ale sex má moc ráda. Mne na ní fascinuje to, že je taková retro… Tedy podpaží si vyholuje, to ano, ale prcinu má hnědě obrostlou takovým tím klasickým trojúhelníkem a to mám rád… Asi jsem staromilec, ale já si na ty stažené králíky v rozkrocích slečen a paniček moc nepotrpím. Antikoncepci nikdy žádnou nebrala a protože i gumou se jí to zdá zase takové umělé, děláme to jen v její neplodné dny. V ty plodné se jen mazlíme a děláme si navzájem dobře v poloze 69. Nechce prý být těhotná dříve, než budeme manželé a než si pořídíme větší byt. Předem mne ale upozornila, že kdyby přece jenom otěhotněla, že na potrat tedy rozhodně nepůjde, protože její starší sestra Alice v osmnácti na potrat šla a nyní, když je už vdaná, tak pořád nemůžou mít se švagrem mimčo. Prý nechce dopadnout také tak. A protože jsem chápavý, ohleduplný, tolerantní a milující, na Ivetčiny podmínky jsem přistoupil

Rodiče mají chatu, či spíše takovou malou dřevěnou chatičku o dvou místnostech u Církvice, to je malá vesnice na jih od Zásmuk. V sousedství jsou další dvě podobné chaty, společná studna s pumpou pro všechny, vaření na elektřinu, WC kadibudka 20 metrů od chaty k lesu. Žádný komfort, ale je tam klid, je to stranou od civilizace a když se chce člověk vykoupat, stačí vzít kola a zajet si 5 km k rybníku Vavřinci. Prostě pro dva mladé lidi, co chtějí být sami a šoustat je to přímo ideál…
Ivetka je veselá holka, umí být skotačivá, rozverná, trochu mne provokuje a není ani urážlivá, takže přijme i fóry na svou osobu.

Ten den jsme byli na kolech na výletě. Byly asi dvě odpoledne, když jsme zastavili na jedné louce, ani už nevím kde to bylo. Kolem bylo pár ovocných stromů, pár lip a dalších stromů a na té louce měl kdosi, komu asi patří, posečenou trávu, kterou měl už jako seno dánu do tří kup na takových těch dřevěných sušácích a na těch kupách igelitové plachty proti případnému dešti. Nikde nebyla noha, jen tu a tam bylo slyšet nějaký ten ptačí zpěv a bzučení polétavého hmyzu. Ivetka měla na sobě jen kraťasy a nahoře top, já kraťasy a triko… Kola jsme opřeli o kupku a z druhé strany jsme se uvelebili my dva. Napili jsme se, něco pojedli, pak se slunili a něco si povídali. Brzy se Ivetka rozhlédla a když viděla, že vzduch je skutečně čistý, vysvlékla si top, takže odhalila svá krásná ňadra. Mně se samozřejmě díky teplu i tomu pohledu pozvolna vehnal testosteron do mozku a tak se mi ocas ztopořil jak semafor. Vysvlékl jsem si kraťasy a záhy i boxerky, takže jsem tam ležel v trávě nahatý. Vyzval jsem i přítelkyni, ať se vysvlékne, což učinila zase po rozhlédnutí se. Nejdřív kraťasy a pak i kalhotky. Takže jsme tam najednou byli, jak nás Pán stvořil, načež jsme se začali škádlit a pak miliskovat. Bohužel, Iveta měla zrovna plodné dny, ona si je počítala, takže to byl den cyklu č.13, tudíž na mrdačku nebylo pomyšlení… Tedy z mé strany by pomyšlení bylo, to stopro, ale musel jsem si dát zajít chuť. Musel jsem se spokojit jen s honěním její ručkou či kouřením. Přitom my se v přírodě tak rádi milujeme, tak nějak nás to oba živočišně stimuluje…

Nejdříve jsme se začali jen tak pusinkovat, pak líbat a proplétat si jazyky no a protože mám nenechavé ruce, začal jsem s nimi dělat ochmatiku Ivetčina těka… Ivetka by se mohla mazlit pořád. Bylo na ní vidět, že je moc nadržená, ale nechtěla to tak moc dávat najevo, asi abych si nemyslel, že si se mnou hned bez reptání vrzne. Líbal jsem ji na krku a sjížděl ústy pomalu dolů na hrudník a zase obdivoval její krásné tělo. Nenechal jsem jedinou část jejího poprsí bez polibku a u toho jí hladil záda. Tohle je přesně to, co naprosto zbožňuje, když ji mám celou jakoby v moci. Ivetka mne u toho škrábala na zádech, já jí hladil a tiskl prsa a hladil po kulatém zadku. Občas moje ruce zabloudily o do Ivetčina klína a já cítil, že teče jako studánka. Já byl dole na zádech a ona na mě. Ani nevím jak, ale při této naší nekontrolované mazlící činnosti jsem chtěl asi před ní na oko uniknout a tak jsem se odrážel nohama, takže jsem se mezi roztaženými stranami dřevěného sušáku, na němž bylo seno, nějak dostal pod něj, tedy pod tu kupu sena asi do půlky těla, takže boky a nohy jsem měl venku. Ivetla v zápalu naší erotické mne stále líbala, trochu šimrala a posouvala se dovnitř se mnou.
Zrovna jsme se cucali francouzáčkem, já levou ruku na jejích zádech a pravou na prsu, když najednou Ivetka: „Hmmmmm!!!“a trhla s sebou, jako by ji někdo píchl špendlíkem do zadnice. Pod kupou sena byla tma, takže jsem jí do obličeje neviděl. Více jsem si ji přitiskl k sobě i když jakoby se snažila ode mne odtlačit. Bral jsem to ale jako součást její hry. „Hmmm!!!…Hmmm!!!“ mručela mi do pusy. Ucítil jsem že se něco dotklo mé nohy. Pomyslel jsem si, že je to asi nějaký potulný pes, který nás očichává… Ostatně Ivetka klečela, kolena po stranách mých boků a zadek vyšpulený, vydaný v šanc sluníčku. Teprve když se trochu hnula vpřed, tedy dovnitř a zase ze sebe vydala ono: „HMMM!!!“ tentokrát již výraznější a když se pak zase hnula vpřed a zase, pochopil jsem, že venku někdo je, nějaký chlap, který si řekl, že kde je vystrčeno, tam je dovoleno. Ač jsem byl vůči Ivetce normálně žárlivý, tehdy prvně v životě jsem pocítil něco zvláštního… Vzrušení! Doposud nepoznané vzrušení z toho, že někdo neznámý šel kolem, viděl, dodal si odvahy, zaklekl a asi mojí Ivetce svým čurákem vycpal kundu… Ona byla zaskočena během svého vzrušení a já také. Cizí čurák v kundě mojí přítelkyně, v plodné nechráněné kundě… Měl jsem ji pustit, měl jsem se vyhrabat ven a zasáhnout, avšak já to nevím proč neudělal. Když se jí podařilo přeci jenom odlepit od mých úst, začala ze sebe dýchavičně vyrážet: „Jhééé…jhééé…hé­éé…hééé…Phav…lhé­éé“ (tak se jmenuji)… von…mhěééé…jhé­éé…háááh!!!“ a přitom se rytmicky houpala vpřed a vzad, přičemž jsem jí já přitom mezi prsty žmoulal bradavky obou prsou. Její hlasité projevy byly prakticky utlumeny vrstvou sena. „Phav…lheee… mám…mám…plod…­ný…ob…do…bííí… háááh…háááh!!!“ vyhekávala hlasitě pár centimetrů od mé hlavy, vzrušeně přitom ale vzdychala a sténala a stále se pohupovala. Ta frekvence pohupovaní i frekvence jejích výheků se pozvolna stupňovala a já cítil, jak mi hučí v klacku, jak mi stojí a tlačí se jí někam na podbříšek… To neznámo, ta situace, ta bezmocnost, to riziko, že to ten neznámý do ní vycáká a že mi Ivetku oplodní… Nechápal jsem to, nechápal jsem ani sebe, ale šíleně mne to rajcovalo. A také to Ivetčino poděšené úpění a vzrušené hekání: „Jhee…jheee…jhe­ee!!! Phav…lheee!!! Jhee…já nheee…chchiii…von…von…do mňheee…bhu…dhe­e…jheee…jhee!!! Pak už s sebou její tělo kmitalo sem tam a Ivetka už jen vyla sotva to udýcávala, bezmocná, vyrajcovaná, neschopná odporu, když v tom najednou zakvílela: „Nhé dho mňhee… Nhé dho mňhee…nhééééé­ééááááá!!!!“ a celá se roztřásla. „Tonhéééé…von do mňheeééé…!!! Pav…lhéééé!!!“ Pochopil jsem, že onen neznámý, který vězí svým ocasem v pochvě mé přítelkyně jí právě tu pochvu i dělohu zasemeňuje svým spermatem. Ivetka se pak na mne zhroutila, začala vzlykat a vydýchávala to.
Trvalo snad pět minut, než-li jsme se vyhrabali z pod kupy sena ven. Nikde nebylo ani živáčka. Venku mi teprve Ivetka s brekem ještě v šoku řekla: „Pavle… někdo mě…někdo mě vošukal a…a taky se do mně vystříkal…!! To je hrozný…! Dyť zrovna ovuluju…! To je hrozný…! Kdo to byl??? Proč si mně nepustil…?! Ty si ale blbej!!“ Pak si sáhla na kundu a když přičichla k tomu, co jí ulpělo mezi prsty, jen zdrceně konstatovala: „No jasně že jó… To je…to je…semeno… Doprdele! Co budeme dělat?! Co mlčííš…?!“
Co jsem měl na to říci? Přiznat se, že jsem zažil nový druh sexuálního vzrušení? Oblékli jsme se a vyrazili k domovu…mlčky. I na chatě jsme měli nějakou dobu tichou domácnost. Pak se to asi Ivetě rozleželo v hlavě a od toho večera jsme již každý den mrdali na ostro a já Ivetce pravidelně obsemeňoval rodidla.

Když mi po asi třech týdnech zaraženě zvěstovala, že nedostala menzes, řekl jsem: „No tak se vezmeme“
„A ty si mně vezmeš, i když mě před třemi tejdny tam na tý louce někdo ojel a…a asi i zbouchnul?“
zeptala se nevěřícně. „
„Třeba je to toho neznámýho, ale třeba taky moje“, řekl jsem.

Vzali jsme se pak v půlce října a  Iveta se už zaobluje a přibírá. Škoda jen, že nevím, kdo byl onen neznámý, zda mladý, či starší, zda venkovan či turista, zda Čech nebo Róm… To mne dost štve.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Z počátku to vypadalo na klasickou selanku, ale pak to chytlo dost úchylný obrátky. Tyto představy jsou dost časté, vlastně je to opak toho co normálni jedinec od vztahu očekává. Asi tady musí hrát roli genetika. Jako v přírodě u všech savců. Silnější samec oplodňuje a hotovo.

  2. Asi je to pro přirozeně submisivní jedince zajímavé. Pokořit se před alfa samcem. Otázkou je, jak mohl vědět, že to kdo mu ojel holku byl alfa a ne někdo kolemjdoucí.

  3. Pánové, neřešte to. Byla to jen fantazie. On ani ona nemohli vědět, kdo jí ho tam šoupl a kdo ji obsemenil. Prostě nahodilá situace s nečekanou reakcí mladíka.

  4. Božský Kája

    Jistá drzost je typická pro alfy. Submisivnější muž by si nedovolil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *