Jak jsem si naběhla

Můj příběh se odehrál po 5 letech harmonického vztahu s klukem jménem Matěj. Poznali jsme se na gymnáziu a byla to opravdu velká láska.

Jsem brunetka menší sportovní postavy s hezkým obličejem. Přítel je větší asi o hlavu, mohutný chlap co se mnou umí zacvičit. On je spíš dominantnější a já se ráda podvoluji jeho choutkám.

V posledním roce se však hodně změnilo. Přítel studuje vysokou v Praze kde bydlí na koleji.  Já za ním dojíždím z domova každý druhý víkend. Přítel to špatně snáší a evidentně nemá dost sexu. Pokaždé když od něho odjíždím, tváří se, že mu doma určitě s někým zahýbám.  Není nic platné, že si voláme den co den. Zkusila jsem se do něj vžít a vyšlo mi, že asi v Praze spí s jinou, aby těch 14 dní přežil. Proto to asi to samé čeká i ode mne.

Když jsem seděla ve vlaku celá rohozená Matělovým chováním,přisedl si povědomí kluk. Byl to Aleš,  znali jsme se už od základky. Docela jsme si hezky popovídali a byla to změna než řešit mindráky přítele Matěje. Pozval mě večer do baru na skleničku. Pozvání jsem přijala abych si zvedla náladu. Aleš čekal v malém hudebním baru společně s jeho dvěma kolegy z jejich metalové kapely. Začali jsme se společně bavit a popíjet víno. Aleš si stále více přisouval židli ke mě. Kolem půlnoci už se mne snažil balit a rukou mi šmatal po zadečku. Oba jeho kamarádi na mě pomrkávali, jako že ví co se na mě chystá. Po chvíli jsem se zvedla, že už musím domů. Aleš vstal a zaplatil i za mě. Já ho nechala.

Aleš se před barem ke mě hned  připojil, že půjde taky domů. Zeptala jsem se co to bylo ta ruka tam vzadu. Řekl mi, že ví o mém klukovi v Praze, ale že už dlouho nikoho neměl. Potom se mi svěřil, že kluci v jeho kapele ho přestávají respektovat (sami taky nemají holku) , proto to zkusil i na zadanou. Docela jsem byla ráda, že Matějovi v Praze třeba dám kopačky. Ten co mě doprovázel byl černovlasý ramenatý a trochu tajemě vypadající kluk, který se mi líbil. Kus před mým domem mě  přitiskl k sobě a políbil na krk. Úplně mě to rozebralo i tam mezi nohama. Špitla jsem, že musím a on mi navrhl další schůzku hned na zítra odpoledne. Místo shůzky bylo: vyhlídka za městem. Tu noc jsem moc nespala a přemýšlela jak se zachovat.

Na vyhlídku jsme vyšli s Alešem společně, ptal se mimo jiné na moje fantazie při milování, což mě šíleně vzrušilo. Vyhýbavě jsem mu naznačila, že mi nevadí když to je v režii toho druhého. Bylo na něm poznat, že mu to tak vyhovuje. Na vyhlídce nikdo nebyl, Aleš dlouho neotálel a rukou mi zajel do rozkroku. Lavička byla na dobrém místě. Kdyby někdo šel my ho vždycky spatříme jako první. Pošeptal mi do ucha, že je děsně nadržený. Rozdat si to tady jsem si zakázala a zvolila kompromis. Vyndala jsem mu jeho péro a začala trošku honit. Byl z toho úplně mimo. Řekl, že bude hlídat jestli někdo nejde a natlačil mi hlavu na jeho žaluda. Měl ho velkého a hodně nateklého, že mi vyplnil celou pusu. V tu chvíli jsem nemyslela na nic a poslušně kouřila. Aleš mě chytil za vlasy a už mi nedal šanci než pokračovat. Většinu nadílky mi nastříkal do úst a zbytek jsem se snažila vytlačit ven. Hned co se Aleš vzpamatoval ŕekl ať se upravím, jdou nějaký lidi. Vystartovali jsme z toho místa rovnou k městu. Aleš mi cestou sdělil, že týden bude pryč ať se rozhodnu jestli v tom chci pokračovat.

Rozhodla jsem se, že chci. Po týdnu Aleš zavolal, že mi ukáže jejich hudební studio v garáži u jeho domu. Přišla jsem dle domluvy jen na lehko v letních šatičkách nad kolena. Uvnitř hrála tam potichu hudba a u zdi byl kožený gauč. Bylo to pŕíjemné klidné místo se spoustou plakátů po zdech. Posadil mě na gauč a otevřel láhev vína. Zeptal se mě jestli mi nevadily kámoši byly s námi v baru. Řekla jsem mu, že byly fajn a zeptala jsem se jestli taky přijdou zkoušet. Aleš řekl, že se někdy objeví, ale že zamknul.

Dali jsme se do líbání, Aleš mi sjel rukou pod sukni. Nechala jsem ho, aby mi to dělal prsty. Potom mi promáčkal kozičky a vysvlékl do naha. Přišlo mi nefér, že jsem nahá a on ne. Řekl mi, že tady platí jeho pravidla. Celá jsem zrudla, ale přitom se mi to líbilo. Pak řekl abych se postavila. Stála jsem tam a on si mě prohlížel jako na výstavě. Potom si ho vyndal z kalhot a začal onanovat. Pak mi poručil jestli můžu jít na čtyři. To jsem udělala a on se zvednul a začal mi ho cpát do prciny. Chvíli si to užíval podle svého a cpal ho hodně hluboko. Řekla jsem mu, že jsem proti němu malá, ať se krotí. Potom beze slova vyndal péro a pristoupil zepředu. Zase mi ho začal cpát do mojí malé pusiny. Chvíli mi ho cpal na mandle potom vzal telefon někoho prozvonil. Chvíli potom mi nastříkat surově do pusy a v tom okamžiku se otevřely dveře. Ve dveřích stáli jeho dva kamarádi. Zrudla jsem jako nikdy. V tom okamžiku Aleš vytáhl péro a já měla ještě pusu plnou jeho semene. V duchu jsem si vybavila tu větu,  že mám ráda když se partnerovi podvolím. Tohle byl důsledek.

Kluci byly najednou tři a já nahá v pokleku s pusou od semene. Aleš pobídl kamarády k akci a šel si zapálit. Já jen nevěřícně koukala. Byly hned u mě a já mechanicky plnila jejich přání. Byly asi hodně dlouho bez ženských. Ačkoli byly docela pohlední nebylo až do teď jasný proč jsou bez holek. Kapela drží pospolu a o holku se vždycky podělí. Oba se na mě střídali a já si připadala jako coura. Když se vrátil Aleš z venku, ležela jsem na zádech.  Jeden mi už plnil kundu a druhý se mi třel o tvář aby mi semeno poslal na rty.  Aleš seděl na gauči a pozoroval. Musím říct že po prvním šoku jsem si to nakonec užila. Potom se odehrálo ještě několik souloží s kapelou Po několika setkáních to začalo to pritvrzovat. To se mi už nelíbilo vůbec  Tak jsem se raději vrátila k malým žárlivostem mého Matěje.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. No by melo mit pokracovani o tom pritvrzovani…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *