Klářiny V.

Na chvíli strnula leknutím, ale pak se vmžiku otočila a kolem Homolky proklouzla zpátky do kuchyně a rychlým krokem namířila do předsíně, kde popadla svoje šaty z věšáku. Tam jí Pepa dohonil a chytil za loket. Obrátil jí k sobě a ona se pokusila mu vytrhnout.

„Kam si myslíš, že jdeš?!“ zahučel na ní.

„Tohle v žádným případě neudělám,“ křikla po něm vzdorovitě. „Jestli si myslíte, že podržím každýmu dědkovi, kterýmu mě předhodíte, tak to se sakra pletete. A s těmahle nebudu šukat, kdyby byli poslední na světě.“ Hulákala schválně tak, aby jí slyšeli.

„Jak myslíš, mám Tvoje video..,“ začal tlačit na pilu.

„To je mi jedno?“ zaječela, jak byla v ráži. „Myslíte si, že jsem nějaká šlapka pro každýho?!“ Najednou v ní ta představa, jak si s ní banda chlapů dělá, co chce, nevyvolávala vzrušení, ale vzdor a vztek. Natož banda starejch plešatejch dědků nad hrobem.

Pokusila se otevřít dveře do chodby, ale bylo zamčeno a klíč nikde.  Pepa zavřel dveře do kuchyně, aby na ně nebylo vidět, přitáhnul jí k sobě a polohlasem řekl:

„Nevyváděj! Přišli se na Tebe jenom podívat.“

„To je mi jedno,“ odsekla, ale přece jen se jí ulevilo. „Ani ukazovat se jim nehodlám!“

„Stejně už Tě viděli, pustil jsem jim video“ zachechtal se jí do obličeje.

„To nemyslíte vážně,“ řekla trochu klidněji. Představa, že jí předváděl tý tlupě důchodců jí proti její vůli vzrušila.

„Nemusíš se bát, jen se podívaj, jaká jsi kočka,“ natlačil se Pepa až na ní, objal jí kolem boků a stiskl její zadek levou rukou.

„Já ale nechci,“ zaprotestovala, ale už jen chabě a ne moc důrazně ho zkusila odstrčit.

„Voni už nikdy takovou kost neuviděj. Jinak se Tě, ale ani nedotknou,“ sliboval, a prsty jí zajel pod kalhotky. Zkusila mu uhnout, ale její mokrá prcinka jí zradila.

„Ale budou se jen dívat!“ přistoupila na kompromis.

„Jasně kotě. Slibuju.“

Pomalu se nechala odvést od dveří a Pepa ji opatrně strkal před sebou do kuchyně.

„Mám novej dáreček, aby ses líp cejtila,“ zafuněl jí do ucha. Otevřel šuple v kuchyňské lince, odkud vytáhl venušiny kuličky a bez rozpaků jí je nacpal do pochvy. Prostě jen odtáhl kalhotky stranou a  napasoval jí je dovnitř. Z obýváku na ně nebylo vidět a Klára se otřásla vlnou vzrušení, která jí projela, když tak neomaleně šmátral v jejím rozkroku.

„Ale jenom na podívání,“ ujistila se naposledy.

„Jasná věc, nechci, aby Tě klátili,“ ujistil jí.

Nejistě vykročila směrem k obýváku a cítila, jak se v ní kuličky otřásly.

Pepa jí předešla postavil se v pokoji vedle dveří a opřel se ramenem o zárubeň. Pomalinku vešla a zůstala stát u dveří.

„Bože to je kočka,“ zafuněl brýlatý tlustý plešoun sedící nejblíž ke dveřím. Ostatní se křivě usmáli a začali se dohadovat, kdy naposledy naživo viděli takhle mladou holku.

Pepa jí lehce vzal za rameno a přinutil jí, aby se otočila.

„Ty vole, ta má prdelku,“ ozval se někdo.

„A jak je heboučká,“ řekl Pepa znalecky a pohladil jí po stehně a prdelce.

Klára se zatřásla vzrušením.  Byla jak na trhu s otroky, kde si zákazníci vybírají novou holku do harému.

„Vylez na stůl,“ poručil Pepa.

Tázavě se na něj podívala.

„No šup, na čtyři na stůl, ať si Tě můžeme pořádně prohlídnout,“ řekl a strkal jí k nízkému stolku uprostřed místnosti. Nerada a neochotně na něj vylezla a klekla si. Její kulatá prdelka se klenula do místnosti, krásně orámovaná červenými krajkami. Opřela se dlaněmi o stůl a lehounce prohnula záda.

Pepa se postavil vedle její hlavy, něžně upravil její vlasy tak, aby jí ležely na zádech a oslovil jednoho z přítomných dědků.

„Karle, sundej jí kalhotky!“

Klára zvedla hlavu a podívala se Pepovi do očí. Položil jí ruku na rameno a lehce stiknul. Zvednul obočí, lehounce kývl hlavou a křivě se usmál.

„Jen klid!“

Ucítila cizí ruce, jak zlehka jezdí po okraji jejích kalhotek. Opatrně jakoby bázlivě, se prsty dotýkaly její pokožky.

„Vyndej jí pysky z kalhotek,“ přidal Pepa po chvíli a jeho stisk na Klářině rameni na chvíli zesílil. Ani se nepohnula.

Prsty zajely pod okraj kalhotek a pomalu je v rozkroku srolovaly. Pak jí Karel prsty postupně vytáhl pysky z kalhotek, které se jí zařízly mezi ně. Když jí tam tak hrabal, několikrát jakoby omylem zajel prstem trochu dovnitř. Pepa si toho nevšiml a Klára dělala, že se to nestalo. Vzrušení v ní ale narůstalo.

„Ty vole, ta má ale nateklou kundu,“ poznamenal někdo v místnosti.

„Dyť jsem Vám to řikal,“ prohlásil Pepa pyšně. „A to ještě není všechno,“ dodal.

Klára klečela se sklopenou hlavou a vzrušeně dýchala. Její pysky se prudce plnily krví. Moc dobře věděla, vlastně cítila, že ohledně objemu, který komentovali, mají pravdu.

„Míro, pojď jí vyndat kozy,“ zavolal Pepa do akce dalšího.

Karel si sedl zpět na gauč a další dědek s chlupatýma rukama plnýma skvrn k ní přistoupil zepředu. Klára trochu pozvedla hlavu a on jí opatrně, aby se moc nedotkl jejích prsou, stáhl podprsenku. Její krásná ňadra zůstala viset ven.

„Cvakni jí tam skřipce,“ poručil Pepa a podal mu je.

Mirek uchopil její bradavku a cvakl na ní skřipec. Pak opakoval totéž na druhém ňadru. Nahlas vzlykla vzrušením.

„Ty vole, koukejte na tu její píču,“ ozvalo se za ní. „Fakt jí ještě natekla.“

Cítila, jak se jí pysky napínají a pulzuje v nich krev.

„Franto, sundej jí ty kalhotky,“ pokračoval Pepa v řízení aktivit.  V mžiku jí někdo stáhl kalhotky a ty rychle zmizely někde v místnosti.

„Můžu si s ní trochu pohrát?“, zeptal se Franta, brýlatý lehce obtloustlý chlápek.

„Jasně,“ neváhal Pepa. Chtěla a vlastně nechtěla se bránit. Chvíli se to v ní mlelo, ale nakonec se ani nepohnula. Franta uchopil řetízek a tahem za něj jí přinutil vstát. Postavila se před něj s mokrou nateklou píčou a ňadry nataženými na řetězu. Někdo za ní jí rozepnul podprsenku a Klára jí nechala spadnout na zem.

Slyšela spoustu komentářů týkajících se její krásy a další o tom, jaká je štětka. Franta jí dovedl ke gauči a přinutil jí kleknout si obkročmo přes opěradlo. Její nadržená kundička dosedla na starou potrhanou látku. Franta si stoupnul za gauč a poručil:

„Chceme se podívat, jak si to uděláš tady na tom opěradle, takže koukej jezdit!“ a zatáhl za řetízek směrem vzhůru. Přejela rozkrokem k zádům gauče a cítila, jak jí potah škrábe prcinu. Franta zatáhl opačným směrem a posměšně zavelel:

„A dólu!“ a Klára jela po opěradle zpět. „A nahoru!“ táhl jí zase vzůru, „a dólu!“ dirigoval jí.

„Protáhni dráhu, kamarádi se chtěj pořádně podívat,“ přidal, když měl pocit, že by jí mohl trochu víc ponížit.

Ostatní se shlukli za jejím zadkem a dívali se, jak její kunda klouže po opěradle a občas jí někdo lehce plesknul. Trvalo to jen chvilku a v křeči se udělala. Franta škubal za řetízek a smál se, někdo jí zezadu hladil půlky, někdo jiný mačkal její stehna.

Když orgasmus odezněl, pustil Franta řetízek a nechal jí vstát.

„Překloň se,“ poručil zas Pepa. Zadýchaná se opřela o nízký stolek a vyšpulila zadek do místnosti. „Vašku, vraž jí ho tam.“ Klára se lekla, ale v tom si všimla, že poslední účastník večírku drží tlustý vibrátor a blíží se k ní. Rukou uchopil jednu půlku a trochu víc jí roztáhl nohy. Prsty zabořil do její díry a trochu se zarazil.

„Ona tam něco má!“, řekl překvapeně.

„No jo, má tam kuličky. Vraž jí ho tam klidně k nim.“

Vašek nezaváhal ani vteřinu. Prudce do ní vtlačil vibrátor a začal jí s ním šukat.

Klára nahlas vydechla a pak začala vzlykat v rytmu přírazů, kterými si s ní hrál. Podlomily se jí kolena, zavřela oči a ucítila, jak jí někdo popadl za prsa, na kterých se houpal řetěz a prudce jí je stiskl. Další ruku ucítila na zadku, ale moc už jí nevnímala. S hlasitým doprovodem se udělala.

Vašek z ní vytáhnul uměláka a podíval se na Pepu.

„Mohli bysme jí udělat prstama,“ zeptal se opatrně.

„Ale jasně,“ souhlasil Pepa hned.

Otočili jí a posadili na stolek. Rychle jí zbavili skřipců a obstoupili jí. Dva, kteří stáli u její hlavy jí uchopili za prsa. Každý za jedno. Začali je masírovat. Hrubě je hnětly, prsty štípali do bradavek a tahali za ně. Při tom jí ze strany každý šeptal svoje prasárny o tom, jaká je kurva, a jak jí to brzo udělaj.

Zbylí dva roztáhli její nohy a začali jí hladit po stehnech, ale hned v zápětí už strkali prsty mezi její pysky a do pochvy.

„Slíbil jste, že na mě sahat nebudou,“ koktala vzrušeně.

„Aby ses nepodělala,“ odseknul jí Pepa, „stejně se Ti to líbí, štětko.“

Chlapi zatím pokračovali v masáži. Ti dva, kteří měli prsty v její kundě se co chvíli hádali o to, kdo se pohybuje na půlce toho druhého a mačkali její nateklé mokré pysky. Jeden z chlapů, co stáli za ní pustil její prso, obešel ji a jen se díval, jak sedí s rozcapenýma nohama a s rukama roztahujícíma její kundu. Druhý toho využil, popadl jí za obě prsa naráz, přitiskl jí k sobě a zašeptal:

„Ty jsi bohyně,“ a přitom jí stiskl bradavky mezi palci a ukazováky a táhl až myslela, že jí je utrhne.

Jeho násilí a ruce těch dvou dole způsobily, že se zase udělala. S roztaženýma nohama doširoka, jak jí je ty dva drželi za kolena, vystavená jejich dlaním a pohledům. Chlapi se na to dívali a smáli se.  Orgasmus pomalu odezníval.

„Dyť jsem řikal, že se udělá i desetkrát,“ poznamenal Pepa, přistoupil k nim a lehce Kláru uhodil do tváře dlaní.

„Viď, princezno,“ řekl posměšně. „Takovou mám skvělou sousedku.“

Ostatní jí na chvíli pustili, její nohy klesly na zem a ona se vydýchávala.

„Neměli bysme vyndat ty kuličky?“ zeptal se Karel.

„Jdem na to,“ řekl Vašek a otočil Kláru zase na čtyři. Neřekla ani slovo a ani se nebránila. Vašek natlačil prsty dovnitř, ale nešlo mu šňůrku uchopit, natož dosáhnout na kuličky. Někdo další mu pomáhal roztahováním půlek a jiný strkal konečky prstů na okraj pochvy, aby jí rozšířil. Bylo to strašně nemravné a Klára se styděla víc, než kdykoli předtím. Čtyři chlapi, přestože ještě před půl hodinou nebyla ochotná se před nimi ani ukázat, cpali svoje prsty do její kundy, hrabali se v ní a diskutovali, jako kdyby opravovali sekačku na trávu.

„Kurva, podrž jí tu píču trochu víc, nemůžu tam dosáhnout.“

„Už jsem je skoro měl.“

„Uhni, já to zkusim.“

„Kdyby to, sakra, tak neklouzalo.“

Ale pak se konečně jednomu podařilo uchopit provázek a jedním škubnutím kuličky vytáhl. Klárou projela vlna vzrušení, ale chlapi jí pustili a chválili se, že se jim to povedlo.  Pomalu se postavila a rukou si stydlivě zakryla ňadra.

„Pepo, necháš nás zašukat?“ zeptal se Franta.

„To byste snad měli řešit se mnou,“ ozvala se Klára. „A ne, šukat mě nebudete!“

„My se bavíme s majitelem Tvojí díry, ne s Tebou,“ odpověděl jí Franta.

„Nevim, asi spíš ne,“ řekl Pepa. „Maximálně vás vykouří.“

„No tak to ani náhodou,“ nafoukla se Klára.

„Ptal se Tě někdo na něco?“ otočil se na ní Pepa. „Pořadí jsme losovali, než jsi přišla, tak nekecej a hezky si klekni. Položil jí ruku na nahé rameno a zatlačil do něj. Chvilku vzdorovala. Její krásně opálené, zpocené tělo se celé napnulo, ale za okamžik odevzdaně klesla na kolena.

Míra si nervózně rozepnul kalhoty a spustil je i s trenýrkami ke kolenům. Penis měl scvrklý a měkký. Sáhl Kláře do vlasů, sevřel je do pěsti a naváděl její pusu ke svému rozkroku. Klečela pod ním a viděla jeho chlupatá stehna a podbřišek z těsné blízkosti. Vůbec se jí nelíbila představa, že by ho měla vzít do úst a věnovat se mu. Ale měl v rukou sílu a přitáhl jí těsně k sobě. Neochotně otevřela pusu a nechala ho proniknout dovnitř. Pomalu ho sála a cítila, jak se mu zvolna plní krví.

„Nepamatuju si, kdy mi ho naposledy ženská kouřila,“ zavrněl blahem. „Pokračuj!“

Klára začala pomalu rytmicky pohybovat hlavou, zatímco jeho pták pomalu ztuhnul. Olizovala ho kolem žaludu a strkala si ho hluboko do pusy. Už nic neříkal, jen chrčel a hekal vzrušením. Pak ucítila, jak mu v něm škublo a prudce ho vytrhla z pusy. Z penisu mu vystříkla dávka semene a přistála na jejích ňadrech.

„Jak to, že jsi to nespolkla?!,“ zafuněl.

„Nebudu Vás kouřit a nebudu polykat!“ odsekla.

„No, mě jsi právě vykouřila a pánové, bylo to super!“ usmál se, vytáhl kalhoty a sedl si na gauč.

Pak šli na řadu i ostatní. Dalšího dva vykouřila podobně v kleče a stejně jako v případě Mirka, je nechala vystříkat na její ňadra. Byla zapatlaná od čerstvého i nasychajícího semene až na břiše.

Čtvrtý se pohodlně usadil na gauči a Klára ho kouřila, zatímco on se opíral s rukama za hlavou a povídal si s ostatními o tom, jak je skvělý, že mají k dispozici takovou kurvu. Když se udělal, poslal jí první dávku do pusy, než se jí podařilo mu ucuknout.

Když skončila, zvedla se na nohy. Už se nezakrývala a vlastně ani moc nestyděla.  Pepa si stoupl vedle ní, chytil jí za vlasy, otočil jí obličejem k sobě a zblízka se jí zeptal.

„Jak se Ti to líbilo?“

„Nelíbilo,“ ušklíbla se. Během toho, co měla jejich ptáky v puse, se zase vzrušila a cítila, jak by potřebovala aspoň ještě jednou udělat.

„No ještě jsi to neudělala mně! Ale nevim, jestli Tě chci, když jsi takhle zaprasená,“ řekl s pohledem na její tělo pokryté spermatem. Přitom jí pleskl dlaní zdola do prsa, až jí poskočilo a ona sebou škubla.

Popadl jí vzadu za vlasy a stáhl jí zase na kolena. Z kalhot vytáhl svého mega ptáka a bez otálení jí ho strčil do pusy. Jeho drzost a násilí jí způsobilo další vzrušení, ale nikdo se jí nijak nedotkl, jen se dívali, jak se hmoží s tím velkým klackem. Jak ho souká do pusy a líže ho a jak jí kapou sliny a semeno z koutků, když se udělal a pohlídal, aby necukla.

Když jí konečně pustil, zvedla se znovu na nohy a nikdo jí v přípravách k odchodu nebránil. Když si ale oblékla kalhotky, přistoupili dva z nich k ní a srolovali jí je zase mezi pysky.

„Takhle je budeš nosit,“ řekl jeden z nich.

Pak si oblékla podprsenku a pomalu odešla z obýváku.

„Na shledanou,“ volali za ní a smáli se.

Pepa šel s ní a v předsíni jí strčil ruku do kalhotek.

„Zejtra v sedm přesně přijdeš sem. Přijdeš jenom v lodičkách, nic jinýho mít nebudeš. Jasný?!“

 

„Já už to opakovat nebudu,“ namítla nesměle, protože Pepovy prsty už masírovali její klitoris.

„Neboj se, opakovat se to určitě nebude. Takže zejtra v sedum!“

„Zejtra v sedm,“ vydechla slib a už měla orgasmus na krajíčku. Pepa to poznal a rychle vytáhl ruku z jejího klína.

„Mazej! A ne že si to uděláš. Necháš to hezky až na zejtra.“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Co dodat jen tak dál a rychleji

  2. To je proste radost cist tvoje povidky. Vzdy to jak podlehne volani svoji kundy…

  3. Nejlepší série tady

  4. Souhlasím, parádní série, moc se těším na pokračování. Líbí se mi, že ji hned všichni neošukali, takhle to není tak prvoplánové. Super. Dík.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *