Jak jsem si naběhla 3.díl (konec)

Poté co jsem prošla kolem otce, zatočila jsem ke koupelně. Zavřela jsem dveře a začala si mechanicky svlékat oblečení. Zůstala jsem stát proti velkému zrcadlu, abych se mohla prohlédnout. Moje subtilní tělíčko bylo tak akorát štíhlé. Mělo hezky vypnutou, lehce opálenou pokožkou. V místech, kde nosím plavky, byla kůže skoro bílá. To ještě zvýraznilo mladá panenská prsa a vyklenutý venušin pahorek.  Krásně buclatá ňadra s nevinnými narůžovělými dvorci bradavek.  Mezi prsy, na nose a pod očima mi přes léto vždycky vyskočily sexy pihy od slunce.
Svoje tělo jsem si vždy střežila, ale už podruhé mi bylo nečestně znesvěceno. Následky té bezuzdé vášně byly tak sexy. Suché bílé skvrny na nohou a prsou. Nejvíce však kolem úst. Ulepené chloupky na venušině pahorku byly tak nestoudné. Zmáčené zlatavé vlasy studily na ramenou a vydávaly mužskou dráždivou vůni semene. V ústech a na jazyku jsem cítila nezvyklý povlak, který nešlo nevnímat. Plodné dny se podepsaly na tom, že jsem se cítila jako bohyně lásky. Tím dokonaleji jsem si to vnucené milování užila. Celkový dojem byl tak dráždivý, že jsem zapoměla na fakt, že nespíš otěhotněním. V tu chvíli jsem neměla ani nutkavou potřebu se rychle vykoupat. Dokonce jsem si strčila prst do skulinky a užívala si ten vlhký vysemeněný klín. Vidět mě tak přítel, žárlivostí by asi umřel.
V tom jsem si představila co asi dělá bratranec. Co jestli si přehrál to necudný video? Doufala jsem, že to nějak dopadne, že se třeba ani nepodívá.
Bratranec je totiž dost podivný. Stejně jako celá jeho rodina.
Máme totiž s jeho famílií společný dům. Oni bydlí v patře my dole v přízemí. Naše rodiny jsou už dlouho na nože a jakákoli slabost se použije jako výhoda proti tomu druhému.
U nás doma se o jejich rodině tradovaly hrozné věci.
Bratranec se jmenuje Roman. Je to pohledný šlachovitý kluk s tmavými vlasy a světlou pletí. Jeho pronikavé hnědé oči mne vždycky fascinovaly. Měl v tu dobu asi 25 let, a byl co vím bez partnerky. Roman je výborný na počítače, proto se u nás občas objeví, aby tátovi poradil v kanceláři s programy.
Jeden čas se o něm u nás doma povídalo, že způsobil těžkou mozkovou mrtvici jeho vlastní matce. Údajně se to přihodilo tak, že v noci šla na záchod a z pokoje její dcery uslyšela rytmické zvuky. Sesta byla v té době asi patnáctiletá, jemu bylo 17.let. Vešla do pokojíku a spatřila syna, jak klátí vlastní sestru. Podle všeho ji sváděl a vydíral dokud mu nepodlehla. Matka když je viděla, dostala z rozčilení mrtvici. Od té doby neslyší a špatně vyslovuje. Nevím co na tom bylo pravdy, ale od té doby se Roman stáhul úplně do sebe.
Když jsem byla malá puberťačka, chodila jsem se kamarádit s jeho sestrou. Někdy jsme se společně tajně koukali na zakázaný VHS kazety jeho rodičů. Jeho sestra je krásná tmavovláska s šedo-modrýma očima. Drobnější tak asi 160cm, s šibalským výrazem a bílími zoubky.
Obě jsme věděli, že Roman byl už tehdá dost divnej. Romanova sestra jednou prošmejdila jeho zásuvky u psacího stolu a objevila barevné fotky jeho stojícího ptáka. Žřejmě se rád fotil při mastrubaci. Docela jsem se tehdy podivila,že s ním chudák žije v pokoji.
Když jsem začala asi v 15.letech vypadat více jako žena, naši mi zatrhli se s bratrancem stýkat. Zřejmě tušili, že by to pro mě bylo nebezpečné.

Druhý den jsem nenápadně prošmejdila tátou pracovnu, jestli to CD nenajdu.
Nikde nic, měl ho u sebe bratranec. Chvíli se mi udělalo blbě z pomyšlení, jak se budu muset před ním už navždy ním stydět.

Dopoledne jsem trávila na naší zahradě. Asi po hodině se z okna v patře objevila ruka s cédéčkem. Pokynula mi, a že mám jít nahoru. Vystouplala jsem po schodišti a zaklepala.
Otevřel mi jeho otec a celou si mě oplzle změřil a více než do očí mi okukoval moje pihovatý kozičky.
Řekl: „Ahoj, jdeš kvůli tomu mobilu? “
„Roman se ti na to podívá“

Dovedl mě k Romanovi do pokoje. Strýc zůstal stát a čuměl jak jdu za nim k počitači. Roman jenom natáhl ruku a dál čuměl do monitoru. Podala jsem mu smartphone, i když mu nic nebylo.
Potom se strýc odporoučel, že jede na nákup.
Roman se otočil a řekl: „Na tom videu jsi byla úžasná.“

Jenom jsem zrudla.

Pak dodal: „Zachránil jsem ti kůži, mohli to vidět tvoji rodiče“
„Co tě to napadlo se takhle spustit, navíc s těmi muzikanty, co ojedou každou svolnou.“
Řekla jsem mu, že to bylo neplanovaný. A tu nahrávku natočili, aniž by se mě zeptali. Mají mě díky tomu kdykoli k dispozici.
Řekla jsem mu prosebně: „Romane ty víš, že taková nejsem, přítel by mě nechal, kdyby se to dozvěděl.“
Chápavě se na mě zádíval a řekl, že má pro mě slabost, zkusí zakročit, aby se už neozvaly.

Řekla jsem mu: „Nevím jak to uděláš, mají určitě víc kopií.
Slíbil mi, že z nich dostane všechno, ať se nestarám.
Potom mi Roman řekl: „Přijď k večeru, bude to v pořádku“.
Docela jsem mu věřila. Okamžitě se mi zlepšila nálada.
Mobil zůstal u bratrance nahoře. Jestli zavolá přítel, tak má holt smůlu. Abych si ukrátila čas před večerem, dala jsem se do přípravy zevnějšku, vzala si jen decentní šatičky bez podprsenky. Ženské zbraně se mi vždycky vyplatily. Kolem osmé večer jsem oznámila tátovi, že jdu do kina. Bouchla jsem vchodovými dveřmi vystoupala do do patra k Romanovi. Ten nechal naschvál pootevřeno. U něho doma byl klid a šero, pouze v pokoji u Romana se svítilo.
Špitla jsem: „Ahoj, jak to dopadlo?
Roman se zamračil a zařval na mě: „Prosím tě co ty jsi za kurvu?“
„To jsi mi měla říct, že tam chodíš točit grupáč jak na běžícím pásu.“
„To video nebylo jedno, ale dvě!“

Řekla jsem mu, že jsem to nevěděla, že mě i po druhé natáčeli. Opatrně jsem se zeptala, jestli si pouštěl i tu druhou soulož.

Radek celý zbrunátněl a pravil: „Ty mě snad provokuješ!
„To víš, že jsem to viděl.“
„Za ty peníze, co mě to stálo jsem se aspoň podíval.“
Potom dodal:
„Tohle si budeš muset odpracovat.“
„A ten tvůj přítel tě už brzo nebude muset zajímat.“
Odpověděla jsem:
„Jak jsi to představuješ?
„To mu snad chceš vy videa poslat?“
Roman: „Ne to zůstane pro domácí účely.“
„Přítel dostane něco extra i s tvým výkladem“.
„Dokonce se u toho natočíš na svůj telefon.“
„Přítel bude mít na alespoň sexy památku, než ti uteče.“

Nečekala jsem, že se utají všechno co jsem tento měsíc příteli provedla,ale tohle bude fakt konec. Když jsem si představila, jak si to přehraje ještě nejmíň desetkrát, aby tomu uvěřil…
Docela mě to vrušovalo.
Roman si mezitím sundal kalhoty a stál těsně přede mnou. Péro mi strčil pod sukýnku a dotknul se mi bříška.

Potom řekl: „Děláš to bez ochrany, kluci mi to řekli.“
„Nemysli si, že budu brát ohledy, když jsme příbuzní.“
„Aleše fotr už ti stejně zadělal na haranta“
Potom si sednul na židli a začal onanovat. Jeho péro bylo hodně zahnuté a žilnaté. Žalud měl rudou barvu a předkožka mu sama sklouzla dolů. Musel být hodně dlouho nadržený, protože že mu z něho tekla milostná šťáva.
Podal mi telefon a řekl mi, ať jdu na čtyři. Musela jsem ho natáčet jak si pomalu honí.
Když jsem byla těsně u něho, řekl: „Kouřila bys co?“ Řekla jsem, že ho má moc sexy.
Odpověděl jenom: Všechno slížeš ano? Natáčela jsem se z profilu když to z něj vystříkalo. Potom mi tlacil hlavu a omatlal mi jí v tom co měl kolem ptáka a břiše. Potom mi vzal telefon a namířil ho na mě. Můj obličej byl celý opatlaný.
Poručil abych se svlékla. Všechno jsem sundala a sklopila provinile oči. Natáčel každý detail včetně špinavé pusinky. Potom mi zajížděl prsty do kundičky a zabíral jak teču, jak se svíjim blahem.
Pak řekl: „Popiš co jsi v posledním měsíci dělala a kolika chlapů podržela.“
Řekla jsem do tý kamery všechno a pak jsem poprosila, ať mi to udělá Roman taky.
Ten se jen ušklíbl a odvedl mě za ruku do koupelny. Napustil vanu a řekl, že přijde za chvíli. Mobil nechal nastavený tak, aby nahrával celý prostor.
Roman odešel říct jeho otci, že je volno v koupelně. Jestli se nechce okoupat. Netrpělivě jsem čekala na Romana,ale najednou vstoupil jeho otec.
Zastavil asi metr ode mě. Celý nahý a překvapený nahou kráskou.
Strýc se nenechal vůbec rozhodit, už pochopil, že je to synáčkova práce. Když jsem se snažila prosmýknout ven, chytil mě za kozičky a strčil na kolena. Pták mu zatím narostl až hrůza. Pořád mi drtil kozy a chválil, jak jsem pěkná.
Strýc mě sjížděl pohledy.
Pak řekl: „Copak to máš na pusince.“
„Kdepak jsi se umazala?“
Začal mi najenou cpát prsty do pusy a znova mi začal drtit kozičky.
Pak najednou povídá:
„Chci tě ty drzá kurvičko.“
Popadl mě a těsně si mě přimknul na tělo. Byla jsem unášena do vany, jako bych nic nevážila. Ve vaně mě položil na jeho hruď a líbal mi obličej a cpal mi jazyk do pusy.
To už jsem nemohla odolat pudům a třela se po jeho mohutném těle. Pokáždé jsem se zastavila o jeho klacka jako o zarážku. Vědomí, že se mrskám na starým chlapovi a ještě to brzy uvidí můj kluk, byla šíleně vzrušivá. Když jsem viděla, že i strýc dlouho už dluoho nevydrží, vylezla jsem ven a opřela se do předklonu o parapet. Starý si to dofuněl ke mě a nemilosrdně mě ošukal. Když jsem cítila, že je po všem, přišel bratranec a smýknul se mnou do louže mrdky po strýcovi. Ležela jsem na zádech s nohama od sebe a bratranec si mě surově podával na kluzké dlažbě. Vytřel se mnou celou podlahu, moje tělíčko se zmítalo dokud se neuspokojil. Strýc to celé pozoroval. Když se bratranec zvednul, kamerou natočil tu spoušť co byla kolem i ve mě. Na mé vyšukané tělo, se za zachvíli mohl podívat i můj bývalý přítel.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Cekal jsem nejake grandiozni finale a tohle je takove nijake po tech predchozich dilech

  2. Nebylo to spatne, ale zdalo se mi, ze od minuleho dilu jakoby tento byl napsany ve spechu. I tak se mi libil.

    Zajima me jen, zda druhe dva dily nasal stejny autor, jako prvni.

  3. Hodně se mi to líbilo. Mám takové perverzní představy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *