Kulečník

Jednou jsme si vyšli s manželkou Ivou na kulečník.Koupil jsem ji nové minišaty,byli opravdu hodně krátké těsně pod zadeček. Jelikož většinou nenosí spodní prádlo, tak si ho ani dnešní večer nevzala.I po dvou dětech vypadá její tělo pořád k světu, tak i mě osobně velice rajcovala.Šaty byli z tenkého materiálu a elastické tak bylo vidět opravdu hodně a při správném světle byli v podstatě průhledné.Bradavky jí prosvítali i bez správného nasvícení. Vzala si lodičky krátký kabátek a vyšli jsme.

V útulné hospůdce ve vedlejší vesnici už na nás čekali moji dva kamarádi. Jakmile manželka sundala kabátek setkalo se to s velkým ohlasem kamarádů. Jelikož je kulečník v jiné místnosti než výčep, tak jsem usadil manželku naproti kamarádů a šel jsem vedle objednat pivo.Jak jsem se vracel,musel jsem se usmát oba na ni koukali jako na zjevení. Bylo tam mírně chladno,tak bradavky jí trčeli jak o závod a jak seděla měla sice nohy u sebe,ale i tak bylo vidět, že kalhotky nemá a že je hladce vyholená.Hodně mě to vzrušilo a myslím že nejen mě.Chvíli jsme si povídali a jak nám přinesl hospodský můj kamarád pivo a žetony na kulečník, tak jsme začali hrát. Hned první rozstřel jsem zjistil,že nové šaty jsou kratší než jsme si oba mysleli.Rozstřelovala Iva .Jak se předklonila a my jsme seděli za ní u stolu,tak jsem spatřil její kundičku a spodní část zadečku. Oba kamarádi se na mě koukli a já dělal jakoby nic,tak se koukali nerušeně dál. Pak si šla sednout za mnou a kamarádi šli ke kulečníku, já ji potichu řekl, že jí byla vidět kundička. Ona se usmála a zeptala se co kluci na to?Já ji řekl, ať se jich zeptá sama.

Kluci tam seděli o pár hodin déle a už měli něco popito,tak se najednou ozvali o co se bude hrát.Já řekl ať se domluví s Ivou a odešel jsem na záchod.Vyšel jsem na záchod,ten sousedil s místností s kulečníkem a je spojen oknem,které je natřeno bílou barvou.Jak jsem si umýval ruce,zjistil jsem,že barva je na několika místech už odlouplá,jen ze zvědavosti jsem nakoukl a zjistil jsem,že jde krásně vidět celý prostor u kulečníku.Viděl jsem,jak manželka sedí naproti jednomu z nich a nožky už nemá tak u sebe a druhý z nich zrovna hrál. Odebral jsem se za nimi.Jakmile jsem přišel zjistil jsem,že mezitím vypili nějaké panáky a jelikož žena skoro nepije,tak na ní bylo vidět že začíná být v náladě. Jak jsme hráli, tak dělala čímdál větší chyby a já to moc neuměl, tak jsme začali prohrávat.Najednou jsem si vzpomněl na sázku a napsal jsem Ivě o co se vsadili.Po chvíli si sedla a odepsala,že když prohrajeme ukáže jim na záchodě prsa.Odepsal jsem ji OK říkal jsem si to není tak hrozné. Dělal jsem,že o sázce nic nevím.

Mezitím Iva vypila pivo a dalšího panáka a byla už docela víc v náladě. Jak se šla trefovat do koule přistoupil jsem k ní zezadu a hladil ji po zadečku.Jelikož jsme dopili a hospodský nepřišel a my jsme dohráli první hru,samozřejmě, že jsme prohráli, tak jsem šel objednat a Iva šla na záchod. Po chvíli jsem se vrátil a místnost byla prázdná. Nedalo mě to a koukl jsem se přes okno na panské záchodky jednou ze škvír.Až se mě zatajil dech ,co jsem spatřil vyvolalo ve mě vzrušení. Iva plnila svou sázku a jelikož měla šaty, tak si je musela vyhrnout až ke krku,aby jim mohla ukázat prsa.A protože kluci byli už v náladě, tak ztratili zábrany a ona stála opřená vedle kabinky a oni ji osahávali nejen na prsou,ale i mezi nohama.Po chvíli uslyšeli kroky,tak se manželka schovala do kabinky a kluci přišli za mnou.

Dělal jsem jakoby nic a po chvíli přišla i Iva.Napsala mě sms,že jim ukázala ty prsa.Usmál jsem se na ni a ona na mě mrkla.Začali jsme znovu hrát a Iva už hodně v náladě si už vůbec nehlídala jestli jí něco není vidět. Pak jsem musel znovu na záchod a při mytí jsem se znovu koukl škvírkou.Iva opřená o kulečník mířila tágem a jeden z nich ji bezostyšně projížděl mezi nohama rukou a zajížděl prstem i dovnitř, Iva vypadala,že o tom snad ani neví. Jakmile jsem se vrátil, sedla si na mě,přitom se jí šaty vyhrnuli trochu nahoru,nožky měla trochu od sebe,tak kluci museli mít pěkný výhled. V tom přišel i hospodský a uviděl taky ten krasný výjev, chvilku s námi klábosil a pak odešel.Iva mě pošeptala,že příští prohra je,že se před nimi musí vyčurat.Koukal jsem jako tele,to nechtěla ukázat ani mě.

Nicméně jsme zase prohráli. Jelikož jsem kluky držel v domnění, že o jejich sázkách nic nevím, šel jsem znovu objednat.U výčepu mě hospodský sdělil, že to dnes Ivě moc sluší, ale já se moc bavit nechtěl, jelikož jsem spěchal zpět se zase kouknout co se děje. V koutku u výčepu už seděli jen dva chlapíci,tak asi bude za chvíli zavírat. Jakmile jsem přišel mistnost byla zase prázdná a slyšel jsem zrovna zavírat dveře a chichot Ivy,rychle jsem přispěchal ke škvirce a koukal.Iva si zrovna sedala na prkýnko,jeden z nich jí vykasal šaty trochu výš,ona roztáhla doširoka nohy a začala čurat.Jelikož měla těch piv docela dost čurala snad věčnost. Můj penis se zase už poněkolikáté během dnešního večera dostal do pohotovosti. Nádhera Iva sedí s roztaženýma nohama a čurá před mýma kamarádama,jeden z nich vzal papír a důkladně ji utřel kundičku.Vykasali ji šaty zase až nad prsa a osahávali ji a prstili.Pak se šli oba vyčurat na mušle, jen museli počkat chvilku,než jim klesnou.Iva seděla pořád s roztaženýma nohama a smála se jim.

Po chvilce se ji chtělo zase čurat,tak začala, v tu chvíli se ovšem otevřeli dveře a vešli ti dva chlapíci.Iva ovlivněna alkoholem to vůbec nezaregistrovala.Zůstali stát jako opařeni.Uviděli jak Iva vlastně nahá čurá s doširoka nohama od sebe a jelikož mušle byli obsazené museli počkat. Jak dočurala zvedla hlavu,uviděla ty dva usmála se utřela kundičku ,upravila se a kvapně odkráčela co ji stav dovolil za mnou.Přišla zase se na mě posadila a vášnivě mě začala líbat.Řekla mě ,že chce co nejdřív sex.Po chvíli se vrátili kluci.Začali jsme novou hru.Iva jak se předkláněla vrtěla zadkem a otírala se o kluky.Ti si pak sedli za mnou,asi by se neudrželi.Já jsem zvedl tágo co jsem měl v ruce a začal jsem šmejdit Ivě po stehnech a trochu jsem i zvedl šaty i když to vůbec nebylo třeba Iva stála v předklonu a stále mířila kluci se na mě koukli a já na ně mrknul.

Tágem jsem ji zajel i mezi rozevřené zavojíčky až měla zadeček,stehna i kundičku od modré křídy.Ta potvora dala nohy ještě více od sebe. Kluci byli nadšení a Iva dělala jakoby se nic nedělo. Mrknul jsem na kluky a se slovy jdu na záchod jsem odešel, spíš utíkal a rovnou ke škvíře na záchodě. Tou jsem viděl jak kamarád udělal s tágem to stejné co já ,ale zajel jí do kundičky hlouběji, pak tágo otočil a tou širší stranou jí ho tam strčil.To už Iva začala vzdychat.Tágo vystřídali prsty a druhy kamarád si sundal kalhoty,odstrčil ho a strčil jí tam ptáka.Takhle ji zezadu na střídačku oba šukali.Chvíli jednomu i pritom kouřila, což u mě odmítá. V tom do dveří vešel hospodský, že se zavírá.Byl v šoku,po chvíli se zeptal,kde jsem já kluci mu řekli, že jsem na záchodě, že je mě blbě a ze jen tak nepřijdu.Chvíli se koukal jak Ivu šukají snad ve všech polohách.Po chvili se jí ten první udělal na záda a ten druhý na prsa.Hospodský přišel k Ivě vzal papírové ubrousky ze stolu a celou ji utřel od semene.Iva mu vzala druhou ruku a dala ji mezi své stehna.Iva ležela roztažená na kulečníku on přiklekl a začal jí prstit a roztahovat její promáčenou kundičku,po chvíli tam měl skoro všechny prsty.Jak je vytáhl koukal ji dovnitř. Sundal si kalhoty a řekl, ze je moc roztažená, kluci měli o hodině větší mužství než já a hospodský Pepa ještě většího a navíc Pepa ji udělal takovou gyn.prohlídku.

Řekl klukům ať mu přinesou lahváče z lednice,ti sice nechápali k čemu,ale poslechli.Pepa jednoho otevřel a polil ji kundičku ledovým pivem a ikdyž byla Iva hodně opilá  a v transu,tak vyjekla.Pak jí polil i tak stojící bradavky.Potom rozdělal druhé pivo a začal jí ho strkat do kundy.Jeden prst jí strčil do zadku a Iva na to nic,nevěřícně  jsem koukal,ještě nikdy mě tohle nedovolila.Pak vzal to pivo polil ji kakaovou dírku a pak jí do ní strčil hrdlo a naklonil.Moc jí to studilo ,ale nebránila se.Trochu jí tam nalil a začal ji šukat tou lahví,pak jí vyndal a zbytek nalil do kundičky.Pak si stoupl a začal to velké péro soukat do panenského zadku Ivy.Po chvíli se mu ho tam podařilo nasoukat celého.Začal zrychlovat tempo a asi po deseti minutách se jí vystříkal do zadku.Pak se sklonil a začal ji cucat z roztahané kundičky to pivo.Pak pokynul klukům a oni ho postupně vystřídali až ji ho vypili všechno. Mezitím se postupně oblékli.

Iva pořád ležela a rozdýchávala celou akci.Pepu pak napadlo při uklízení stolu,že udělají kulišárnu.Uviděl jsem jak drží misku s nedojezenýma olivama.Klekl si a několik jí nacpal do kundičky a jednu do zadku,kluci neváhali a udělali totéž.Pak ji zvedli,natáhli ji šaty a posadili ji.Já jsem vstal a přišel zpět za nimi.Zeptal jsem se jestli už dohráli,oni že ano a že se už zavírá.Mrknul jsem na Ivu,která tak divně poposedávala a rozloučili jsme se s klukama.Ona se s nimi objimala,každý ji vzal z jedné strany pod pažemi až se jí mini vyhrnulo až na břicho a vedli ji ven k autu, ve kterém pro nás přijel můj další kamarád, který dnes dělal řidiče pro kamarády co jeli na disko do sousední vsi. Prošli kolem těch chlapíků co ji viděli na záchodě a koukali jí zase na kundu,ti měli dnes ale štěstí.Otevřel jsem dveře, kluci ji dali do auta na zadní sedadlo a se slovy,těšíme se na příští kulečník jsme se rozloučili.Já si sedl vedle ní a naschvál jsem si jednu její nohu dal přes mojí takže řidič měl nádherný výhled a patřičně ho využil.S velkou ochotou mě ji pomohl dostat až po schodech nahoru, samozřejmě že mě neuniklo, že si přitom sáhl úplně všude, myslel si že i já jsem tak moc opilý, že jsem si toho nevšiml.

Doma se manželka dopotácela na záchod a já věděl, že se potřebovala zbavit těch oliv,co do ní kluci nasoukali.Nikdo ani manželka ani kluci nevěděli, že jsem to vše viděl a Iva mě o tom nikdy neřekla.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *