Petra a Tomáš – Halloweenská Párty

Další díl ze série o Petře a Tomovi.

Jako už po několikáté jsme s mou láskou na naší zahradě a v našem domě pořádali Halloweenskou párty pro naše známé. Bylo to zrovna v období, kdy jsem se Pétě svěřil, se svými touhami a fantaziemi. Byla z toho nejdříve dosti překvapená, ale po čase se jí to začalo zamlouvat a občas mi udělala radost a oblékla si něco velice sexy a promenádovala se jen tak venku a svým úžasným tělem dráždila všechny okolo. Během této doby jsem si začal psát s jedním típkem o mých zvrhlých představách, které jsem si přál se svou láskou zažít. Nečekal jsem ovšem, že se to stane takto.

Já měl připravený kostým Kostlivce. Byl to overal s fosforeskujícími kostmi a maskou s lebkou přes hlavu. Za to Petra byla letos za pořádnou kočku. Měla totiž kostým čarodějnice. Dlouhý černý klobouk, extrémně krátký topík, který zakrýval jen velmi malou část jejích nádherných prsou a opravdu kraťoučkou minisukénku. Samozřejmě byla na ostro. Vypadala naprosto božsky. Věděl jsem, že to udělala částečně i kvůli mě a to mě moc potěšilo. Všichni se dobře bavili. Tancovali nebo hráli různé hry na fanty.

Musel jsem si odskočit a tak jsem zašel na naší toaletu vedle naší ložnice. Když jsem pak vycházel ven, tak mě nečekaně něco praštilo do zad a já se hlavou udeřil o futro a padl jsem na zem. Musel jsem být chvilku mimo, protože když jsem se probral, tak jsem seděl v křesle naproti naší posteli a nemohl jsem se pohnout. Když jsem se rozkoukal, tak jsem přede mnou uviděl sousedovic Marka, jak se obléká do mého kostýmu kostlivce. Když jsem se zahleděl do zrcadla, které máme v ložnici na skříni, tak jsem viděl jak jsem od hlavy až k patě omotaný gázou a vypadám jakou dokonalá mumie. Měl jsem jí i v puse a tak jsem nemohl vydat ani hlásku. Jediné co bylo vidět byly mé oči. Pokusil jsem se pohnout, ale nešlo to ani o kousek. „Vidím, že už ses probral. Tak to je čas prozradit ti tajemství. Víš, ten típek co sis s ním poslední dobou psal o těch prasárnách s tou tvou děvkou jsem já. Tos nečekal že? No a já se dnes postarám o to aby se ti vše splnilo.“ Pak se smíchem odkráčel z ložnice a nechal mě tam ve tmě samotného.

„Sakra, jak je to možné? To nemůže být pravda. Tak já si celou dobu píšu o těch největších prasárnách s tím sousedovic puberťákem?“ Hlavou se mi honily různé myšlenky. Po delší době, jsem uslyšel, jak kráčí někdo nahoru po schodech k naší ložnici. Říkal jsem si, že je to určitě Petra a že poznala, že dole nejsem já a že mě jde vysvobodit. Když se ale náhle rozrazily dveře do naší ložnice a já ve světle uviděl tu neřestnou čarodějnici a Marka v mém kostýmu, tak jsem pochopil, že ho nepoznala.

Ihned jí natlačil na postel a zavřel za sebou dveře. Do pokoje pronikalo oknem světlo od pouliční lampy, takže tam bylo ideální přítmí. Petruška se zatím uvelebila na zádech a ihned pozvolně roztáhla ty své rozkošné nožky a lákala ho k sobě. On si hbitě rozepnul zip na overalu a vytasil na mou lásku své kopí. Ihned si na ní lehl a po chvilce ho do ní tvrdě zarazil až po koule a zůstal nehybně uvnitř. Petruška ze sebe přitom vydala opravdu dlouhý a hlasitý stén „Aaaachh“ a pak ho rychle objala svými nožkami kolem boků a ještě víc si ho přitáhla do sebe. Snad aby jí nikam neutekl. „Miláčku, dnes si opravdu neuvěřitelně velký a tvrdý“

Marek začal lehce přirážet a postupně zrychloval. Bylo znát, že se toto šukání mé Petrušce hodně zamlouvá podle jejího hlasitého hekání do rytmu jeho přírazů. „Aaaach, ach, ach, aaach.“ Její kundička mlaskala a jejich těla se o sebe třela a celou ložnici provoněla vůně sexu. Bylo neuvěřitelné to nehybně sledovat. Jediné co se mohlo pohnout byl můj penis, který při tom představení velice rychle ztvrdl a pokoušel se protlačit přes gázu ven. Marek mezi tím dál tvrdě plenil její kundičku a Péťa sténala a hekala čím dál víc. Bylo to neuvěřitelně divoké a živočišné šukání. „No tak, pojď lásko, mrdej mě, už budu, tvrdě mě mrdej, to je vono, achhh, jooo, jooooo“ A pak to přišlo. Celá se začala chvět a její tělo bylo jako v křeči. Takový orgasmus jsem u ní ještě neviděl. Toho ten panchart využil a ještě párkrát opravdu tvrdě přirazil a když byl v její kundičce úplně na doraz, tak jí začal plnit svou dávkou. Dobrých patnáct vteřin vyprazdňoval zásobu svých koulí do útrob mé lásky, která při tom stále ještě prožívala svůj vrchol.

Když se po chvilce uklidnila, tak Markovi nečekaně stáhla masku z hlavy a trochu překvapeně se na něho zadívala. Co mě ale překvapilo, bylo to, že se pak na něho nádherně usmála a přitáhla si jeho hlavu ke své a vášnivě ho políbila. Byl to nádherný francouzák. „Poznala jsem, že nejsi můj přítel, hned jak si ho do mě vrazil. Tak velkého ho Tomáš nemá. Ale nečekala jsem že to jsi ty Marečku.“ Pak se ale jakoby zalekla a povídá. „No ale kde vlastně Tomáš je?“ Marek se na ní pousmál a ukázal prstem ke křeslu na, kterém jsem seděl. Petra sáhla po vypínači a rozsvítila lampičku na nočním stolku. „Cože? Ta mumie je můj Tomáš?“ „Ano. Tohle celé byl jeho nápad“ Chtěl jsem začít protestovat, že tak to není ale neměl jsem jak. Petruška na mě při tom hodila takový hodně divný pohled a pak se už s úsměvem na tváři Marka zeptala. „A jaký měl můj miláček ještě za nápad?“ „No tak pojď se mnou zpět dolů na párty a všechno se dozvíš.“ Petra se na něj usmála a řekl „Tak tedy dobrá. Jdeme“ A pak se na mě opět podívala tím hodně divným pohledem. Marek šel zatím dolů a Petra ho následovala, hned jak si v naší koupelně očistila svou totálně vyplněnou kundičku od hromady jeho mrdky.

A já opět osiřel ve ztemnělé ložnici. Snažil jsem se zpracovat všechny nové vjemy, které jsem právě prožil. Byl jsem z toho vyděšený, rozladěný, překvapený ale hlavně totálně vzrušený. V klacku mi hučelo jako snad nikdy a srdce jsem měl až v krku. Byl to neuvěřitelně silný zážitek. Poprvé jsem viděl svou lásku, milovat se s někým jiným a to přímo přede mnou. Uběhla asi půl hodina, když jsem opět zaslechl to známé Petruščino cupitání po našich schodech.

Dveře se otevřely a v nich stála má láska a vášnivě se líbala s klukem v kostýmu Froda z Pána Prstenů. Rychle ho vtáhla dovnitř a zavřela dveře. Hodila ho na postel a okamžitě se vrhla na zip v jeho rozkroku. „Počkejte prosím. Já já ještě nikdy…totiž ještě jsem to…však víte…“ „Jsi panic viď?“ „Aano paní.“ „No tak to si narazil na tu správnou učitelku. A jsem Petra.“ „Dobře paní Petro.“ „Jen Petra, žádná paní. Klidně mi tykej.“ A pak bez varování vsála do své pusinky jeho mužství a nádhernými dlouhými tahy, mu ho pomalu začala kouřit. Mladíček byl evidentně spokojený, protože se po chvilce uvolnil a položil hlavu na postel a užíval si tu její kuřbičku. Petra je v kouření opravdová přebornice. Nádherně mu ho olizovala a při tom mu jemně masírovala kuličky. Po chvilce změnili pozici. Mladíček si lehl na záda a Petruška si ho zkušeně osedlala a pomalu dosedala na ten jeho ocas. „Máš úžasné péro. To se bude děvčatům jistě líbit.“ A pak na něm začala pomalu rajtovat jak na nějakém rodeu. Já z toho měl péro tvrdé jak skála a fascinovaně jsem pozoroval tu mou divošku, jak přede mnou ošukává, už druhé cizí péro a náramně si to užívá. Krásně sténala a při tom si mačkala své dokonalé kozičky. Bylo vidět, že na toho mladíka je to už moc a tak po chvilce bez varování explodoval do lůna mé lásky a nádherně jí plnil svým mlíčím až po okraj. „Teda tvé semeno je úžasně horké a koukám, že tvé péro je stále krásně tvrdé. To si nesmím nechat ujít.“ A opět se na něm začala pohupovat. Bylo slyšet, že se to oběma líbí. Petruška už opět nahlas sténala a když dovedla toho klučinu ke druhému vyvrcholení, tak sama při tom dosáhlá krásného orgasmu, při kterém si jednou rukou mačkala bradavku a hlavu mě zakloněnou dozadu a koukala se mi  přímo do očí. Po tom co se spolu ještě chvilku muchlovali a líbali mu Petra řekla, že byl naprosto úžasný a pak ho poslala zpět dolů na párty. Po její nezbytné očistě, na mě pak při odchodu mrkla a opět se odešla bavit dolů. Já byl vzrušený na nejvyšší míru a péro už mě z toho nekonečného stání bolelo. Dokonce se na gáze udělal mokrý flíček. Bylo to neskutečné utrpení.

Má láska, mě ale nenechala moc dlouho samotného a už si po schodech vedla dalšího borečka. Hned jak s ním vešla do ložnice jsem ho poznal. Byl to můj nejlepší kamarád Dan, který byl na párty v kostýmu fotbalisty Manchesteru United. Petra ihned ulehla na záda na naší postel a rychle zvedla a roztáhla své nohy. Dan na nic nečekal a stáhnul si své kraťasy. Lehce si ho pohonil v ruce a pak ho zprudka do mé lásky zasunul. Když vyhekla, tak se na mě podívala a lehce se pousmála. Dan jí zatím opravdu tvrdě plenil. „Vždycky jsem po tobě toužil. Máš nádhernou kundu. Nechápu, proč jsi s Tomem“ „Teď jsem tu s tebou ne? Tak mi ukaž, jak moc po mě toužíš a třeba to nebude naposled.“ Do Dana jako by vjel blesk. Chytil jí za zadeček a prudce ho do ní vrážel. Petra sténala a ty její perfektní kozičky létaly ze strany na stranu. Bylo to opravdu hodně drsné mrdání. Bylo evidentní, že na ní měl opravdu už dlouho chuť, protože to netrvalo ani patnáct minut a už jí plnil svou dávkou, její totálně rozmrdanou píču. „Joooo, tááák, to je vono, mrdej mě jako svou děvku Dane, už..už budu, jooo, tááák, bože, jooooo.“ A pak zároveň s ním dosáhla opravdu silného orgasmu. Rukama drtila prostěradlo a celá se prohnula jak luk. „Teda Dane, to bylo vážně něco“ Pak si ho k sobě přitáhla a dobrou minutu se s ním líbala. Hned na to ho poslala zpět dolů a ona opět po potřebné očistě vyrazila za ním.

Hlavou se mi honilo, kdo ještě bude mít dnes tu čest omrdat mi mou lásku v naší ložnici a tím mi splnit mé fantazie opravdu se vším všudy. Tentokrát jsem čekal poměrně dost dlouho. Ale pak se opět ozvalo to její cupitání a do naší ložnice vešla s típkem, který byl oblečený v kostýmu Rockyho. V tom mi zatrnulo. To byl přeci Petry bývalý přítel Luboš. Byl to opravdu boxer. Namachrované hovádko bez mozku s kupou svalů. Petra na nic nečekala a rychle si klekla na postel na všechny čtyři a vystavila mu tak na obdiv tu svou úžasně oblou prdelku. „Lubošku, na co čekáš. Pojď mě omrdat. Potřebuji to tvé obří péro. Tom ho má malého a tak potřebuji pořádného čůráka.“ A pak na mě s výsměšným pohledem koukla. Luboš se vůbec nerozpakoval a rychle ze sebe stáhnul boxérky a nahý přistoupil za Péťu. Několikrát jí silně udeřil po vystrčené zadnici, až překvapením vyjekla a pak ho snadno a rychle zasunul do její kundičky a pustil se do díla. Tvrdě jí mrdal a při tom jí opravdu drsně pleskal po zadnici. Vypadalo to, že tohle hrubé mrdání, se jí opravdu moc líbí, protože, tak zvláštně sténala a sama se snažila co nejvíce přirážet proti jeho zásunům, aby ho dostala co nejhlouběji do sebe. „Mrdej mě Lubošku prosím. Tvé péro mi moc chybělo. Potřebuji ho v sobě co nejhlouběji.“ Luboš se pousmál a oběma rukama jí chytil za zadek a začal opravdu hodně drsně a rychle přirážet. Petruška hekala a jeho péro jí totálně vymrdávalo prcinku. Vydržel to takto asi pět minut, než dosáhl svého vrcholu, při kterém opravdu hrubě mačkal Petřinu sedinku, která už nedokázala déle oddalovat svůj dnes, už několikátý orgasmus. Klepala se a sténala a dokonce z její lasturky vytryskl pramínek jejích šťáv až na podlahu vedle postele. Tedy to bylo vážně něco. Poprvé jsem viděl, že Petra dosáhla mokrého orgasmu. Luboš byl evidentně spokojený a při odchodu ještě Petrušku pořádně plesknul po zadečku. Ta se teď vzpamatovala o poznání déle. Pak se opět v koupelně očistila a vrátila se na párty.

Já už prožíval opravdová muka. Bolest v péru, už byla k zešílení. Všechno mě bolelo a tělo jsem měl úplně ztuhlé. Zaslechl jsem, jak dole přestala hrát hudba a všichni se loučili. Na hodinách na nočním stolku svítil čas 2:00 ráno. Bože, už jsem tu takhle znehybněný od 21:00! Ještě nějakou chvíli to trvalo, než má láska vešla do ložnice. Ovšem nebyla sama. Za ní šel Marek, který byl pořád v mém kostýmu. Tentokrát, ale rozsvítili lampičku na nočním stolku. Petra se na mě usmála a pomalu se začala svlékat. Marek jí ihned následoval a když byli oba nazí, tak si on vlezl do postele zatím co Petra přišla ke mě. „Nikdy bych miláčku nevěřila, že si opravdu přeješ, abych byla děvkou. Myslela jsem, že jsou to jen tvé masturbační fantazie. Jsem ale nakonec moc ráda, že se dnešek takto udál. Probudilo to ve mě něco, co jsem do teď neznala. Strašně moc se mi líbilo, mrdat tu se všema těma chlapama v naší posteli přímo před tebou. Doufám, že se ti to líbilo stejně jako mě, když jsem se tu kurvila, jak nejlépe jsem uměla. A aby si věděl jak moc jsem ti za to vděčná, tak jako poděkování ti tady a teď slibuji, že se budu moc ráda kurvit dál. Moc ti za dnešek děkuji má lásko.“ Pak se mi koukla do rozkroku a lehce mi dvěma prsty začala třít můj naběhlý žalud přes tenkou gázu a já téměř okamžitě dosáhl neuvěřitelného orgasmu. V klíně se mi rozlévalo příjemné teplo a veškerý tlak ve mě jako mávnutím proutku ustal. Petrušku to evidentně pobavilo. Usmála se na mě a pak se nahá vrátila k Markovi do postele a lehla si k němu. Pak mi oba zamávali a zhasnuli. Došlo mi, že takto znehybněný zůstanu do rána, zatím co jsem pozoroval, jak se v naší posteli má láska, opět oddává tvrdému sexu se sousedovic Marečkem. Hlavou mi problesklo, že to asi bude dlouhá noc.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *