Modelka 2.díl

Pročítala jsem podepsanou klauzuli a měla jsem slzy na krajíčku, zatímco jsem rekapitulovala události několika posledních měsíců. Jako ústřižky se mě vracely vzpomínky, jak se probírám po té fyzické a psychické náloži, která se odehrála v tom prokletém ateliéru. Ležím pod dekou na gauči a okolo mě spousta křiku, vyčítání a omluv… Velký omyl… Můj teď již bývalý snoubenec poté rozpoutal soudní, a nakonec i mediální válku, k mému celkovému neštěstí. Studio, které bylo za moje utrpení zodpovědné bylo odněkud z Rumunska a do teď se nepodařilo najít někoho, kdo je za celé to „nedorozumění“ zodpovědný. Jako by se nic nestalo, jako by nikdo, kromě mě nikdy v tom ateliéru nebyl. Upravené video se chvíli poté dostalo na internet a jen díky Petrově mediální kampani při honu za viníkem se stalo jeho internetovým hitem. Viděl ho opravdu asi už každý. Díky tomu jsem nemohla najít normální práci, byla jsem vyvrhel i přes to, že jsem byla oběť, nikdo semnou nechtěl mít pomalu nic společného. Petr mě následně opustil, že s tou ostudou nemůže semnou žít. Rodina byla úplně zdrcená a já nechtěla, aby trpěla ještě víc a odřízla jsem se od nich. Byla jsem na dně. Když už vše vypadalo beznadějně a já bez bytu, úspor a všeho. Přemýšlela jsem, co si počnu dál a objevil se on. Leo. Úspěšně předstíral, že o mojí minulosti skoro neví. Byl pohledný, milý a od začátku se o mě postaral. Já měla kde složit hlavu a pomalu zapomínala co se to stalo. Bláznivě jsem se znova zamilovala a byla jsem mu vděčná za úplně všechno. Nakonec i po tom co jsem zažila, milostný život začal být velmi vášnivý. On to prostě uměl.

Před týdnem, zatímco jsem lehce ovíněná unaveně vydýchávala naše dovádění Leo vylezl ze sprchy s tím, že je na čase, abych také přispěla do společné domácnosti. Nechápala jsem, co má na mysli. S úsměvem mě informoval, že mě sehnal u známého, kde také pracuje práci. Byla jsem chvíli zaskočená jeho přímočarým oznámením. Ale nechtěla jsem být jen vyživována, tak sem mu nakonec byla za tuto příležitost vděčná. Neurčitě mě oznámil, že se to týká nějakého focení, pohovoru, že mě doprovodí, vysvětlí a pomůže co a jak. Bylo to něco v čem jsem bývala dobrá, proto jsem hned souhlasila. Docela jsem se těšila, přeci jen jsem dlouho nic nedělala a chtěla jsem se odvděčit. Poděkovala jsem mu, a ujistila ho, jak jsem moc vděčná, co pro mě dělá a co bych si bez něj počala. Že ho nikdy nezklamu. Zhasnuli jsme světla a já v té tmě slyšela: „To je dobře.“

Ráno jsem se upravila a po lehkým obědě jsme vyrazili do ateliéru, kde jsem po dlouhé době měla zase pracovat. Věděla jsem, že za své tělo se i přes to, že jsem v poslední době moc necvičila stydět nemusím. Kvůli stresu a všemu okolo jsem dokonce nějaké kilo ztratila. Procházeli jsme chodbami a pokaždé, když jsme na někoho narazili Leo se sním nebo jí přátelsky přivítal. Nejdříve jsme zamířili do větší místnosti, kde jsme si chvíli povídali s Leovým kamarádem Radimem. Pověděla jsme mu své dosavadní zkušenosti a on mě mezitím stručně pověděl, jak před rokem začal v tohle ateliéru první focení a od té doby se mu tato středoevropská kancelář jen rozrůstá. Jen je nedostatek pěkných nových tváří. Na to mě vybídnul, že by si mě chtěl prohlídnou. Leo naznačil, že je vše v pořádku, tak jsem se svlékla do spodního prádla. Párkrát jsem se otočila. „Je úžasná, krásně vychrtlá… prsíčka jsou taky dobrý, otoč se… No ten zadeček je taky luxusní. Klárko skvělí… Máš před sebou velkou budoucnost.“ S tím zvedl telefon a někoho si přivolal. Za chvíli po zaklepání vstoupila do místnosti vysoká prsatá blondýnka. „Ty si Klárka viď? Poď semnou. Ne ty věci už si neoblíkej ven si tady župánek,“ odložila jsem tedy věci, které jsem si chtěla zpátky obléct a přijala župan, který byl vytažen z jedné ze skříní. „My zatím připravíme smlouvy, obvykle chceme jednu zkušební scénu, ale ty dostaněš hned smlouvu na čtyři. Tak bežte.“  Zabalila jsem se do županu a následovala Ninu, jak se mě blondýnka cestou představila. Je to místní stylistka a maskérka. V místnosti se zrcadlem jsem byla posazena do křesla, byla mě přinesena sklenička docela silného vína a Nina se pustila do práce. Mezitím co mě kůlna dělala na vlasech kudrnaté lokny, dostala jsem výrazné tmavě modré stíny a lesklou růžovou rtěnku. Mezitím si semnou povídala a čím dá tím více otázky směřovali k mému intimnímu životu. Po druhé skleničce jsem se trochu více uvolnila, odpovídala a společně jsme se smáli nad stále pikantnějším tématem.

Mezitím mě Leo přinesl podepsat lejstra od smlouvy. Napomínána od Niny, která upravovala mé vlasy jsem se rychle podškrábla tam a tady. A Leo spokojeně odcházel. Mezitím jsem byla dolíčena a Nina mě přinesla černá tanga na šňůrkách a černé krajkové minišatičky. Oblékla jsem kalhotky a začala se soukat do šatiček, které mě přišli hrozně krátké. Abych zakryla prsa, dole mě museli být vidět kalhotky, ale Nina mě ujistila, že je to tak v pořádku a že vypadám úchvatně. Měla jsem své pochyby, přeci jen bez podprsenky tohle miny už moc prostoru pro fantasii nenechávalo. Dostala jsem ještě lodičky na velkých jehlách a byla jsem odvedena bočními dveřmi do ateliéru.

Tam k mému překvapení čekal Leo s foťákem a nějakým kolegou, který si připravoval kameru. Leo ke mně přistoupil a po vášnivým polibku mě řekl, jak mě to sluší a že budu výborná. Nervózně jsem se usadila na pohovku uprostřed místnosti a čekala co bude dál. Muž s kamerou se mě mezitím silným přízvukem představil jako Boris a pobídl mě, abych se postavila a předvedla se. Postavila jsem se tedy a snažila si popotáhnout směrem dolů oblíknuté miny co nejvíce to šlo, aniž by mě vyskočili prsa. Snažila jsem se nasadit nějakou pózu, ale bylo mě řečeno ať sem přirozená bez nějakých umělých postojů. Jen jsem tedy stála a sledovala, jak okolo mě Boris pobíhá s kamerou a Leo sem tam cvaknul foťákem. „Tak Klárko a teď nám svůdně odhal jedno a pak druhé prsíčko.“ Napřímila jsem se a omítla takový úkon udělat.

Překvapený Boris se zmateně otočil na Lea. „Borisi dej nám chvilku já to ještě Klárce nevysvětlil.“ Překvapeně jsem se dívala na odcházejícího Borise a přesunula zmatený pohled na Lea. Ten mě dost dominantně vysvětlil, jak se věci mají a že mám buď brát anebo nechat být… Upozornil mě na smluvní pokutu, kterou jsem před svědkem podepsala. A já se šla podívat a opravdu to tam bylo. Se slzami na krajíčku jsem se ho zeptala, co on na to. A Leo mě ujistil, že mu to nevadí, dokonce ho to vzrušuje. Byla jsem v koncích. Určitě jsem to nechtěla dělat, ale zároveň jsem se bála, že o Lea přijdu a budu sama beze všeho. Měla jsem poslední šanci couvnout, ale něco mě udrželo na místě. Přiznala jsem se, že se stydím a budu hrozně nervózní. Ale Leo že ví, jak mě dostat do dobré nálady. Vytáhl něco ze šuplíku jedné skříně a na zrcátko nasypal trochu bílého prášku. Odněkud vytáhl trubičku a sám si trochu nasál nosem. Poté přišel ke mně a nabídl mě. Nechtělo se mi ale jeho přemlouvání, že všechno bude dobré a jak mě má rád mě nakonec obměkčilo a já nasála zbývající prášek podle jeho pokynů do obou nosních dírek. Hrozně to pálilo, ale nakonec se mě tělem začalo rozlévat teplo a cítila jsem se jak v oblacích.

Leo přivolal Borise, který se nezdržoval a rovnou mě ukázal kam a jak a mohlo se pokračovat. Pokynul mě ať pokračuju a já trochu omámeně věděla co mě čeká. Na chvíli jsem přivřela oči a přetáhla gumu od miny šatiček tak, že mě nejdříve vykouklo jedno a za chvíli druhé prso. „Nasliň si prsty a kruž si s nima po bradavkách… jo přesně takhle.“ Děla jsem přesně co mě Boris chtěl, zatímco na mě Leo pochvalně pokyvoval. Když jsem klečela na pohovce a přes látku kalhotek si hladila svoji broskvičku, cítila jsem přes mokrou skvrnu na kalhotkách, že jsem se z toho vzrušila. To jsem se ale měla otočit na záda, roztáhnout nožky a stáhnout kalhotky. Udělala jsem, jak se po mě požadovalo a když jsem podle pokynů rozevřela svoje závojíčky a strčila dovnitř dva prsty ani jsem nevnímala okolí. Jen sem se řídila pokyny. Ruku tam prstík tam, oblíznout, kroužit… dělala jsem co mě bylo řečeno a začala být silně vzrušená. Když mě Nina strčila do ruky ocelový vibrátor podle pokynů jsem ho zapnula a začala se dráždit nejdřív vibracemi na poštěváčku, po chvíli jsem si ho pomalu zasouvala tam a ven. „Tak a teď si ho strč do prdelky.“ Polkla jsem a zmateně jsem se snažila podívat a zaostřit směrem k Leovi. Ten se na mě s úsměvem podíval a začal se ke mně přibližovat. „Neboj se pomůžu tě s tím.“ Nechal mě přetočit do kleku a musela jsem vystrčit zadeček. Leo navedl jednu mou ruku tak abych si hrála s mým hráškem, zatímco plivnul na můj zadní vchod a začal po okraji pomalu kroužit. Zatímco mě šeptal konejšivá slova a já se pomalu hladila tak jak to mám ráda, kousek po kousku do mě vnikal ocelový vibrující předmět. Když narazil na můj vnitřní svěrač pevně jsem stáhla půlky a prohnula se, ale Leo mě uklidnil a vrátil do správné polohy. Podle pokynů jsem zatlačila a cítila, jak do mě ocelový předmět vklouzl. Byla jsem hrozně plná a snažila se tento předmět vytlačit. Ale nebylo to ničemu platný a cítila jsem, jak ve mně postupně začíná jezdit tam a zpět. Leo po chvíli nastavil i větší intenzitu vibrací, které mě začali navozovat doposud nepoznatelné pocity.

Měla jsem si opět lehnout na záda a vibrátorem se dráždit sama. Za chvíli jsem se cítila docela příjemně, zatímco jsem jednou rukou pohybovala s kovovým předmětem v mém zadečku, druhou rukou jsem si příjemně dráždila mušličku. Poté, co jsem si do broskvičky strčila dva prsty mě do této ruky byl vložen umělý penis docela velkých rozměrů. Opět jsem se podívala nad sebe, ale Boris s Leem mě naznačili ať pokračuju. Vložila jsem tedy špičku toho uměláka mezi své závojíčky a začala pomalu rozrážet cestu do mého lůna. Nešlo to tak hladce, ale byla jsem značně vzrušená, takže jsem nakonec značnou část umělého penisu dostala do sebe. Když sem cítila, že dál už ho nedostanu začala jsem s ním pohybovat tam a zpět. Za chvíli jsem úplně přestala vnímat okolí a měla jsem před sebou jen jediný cíl – dosáhnout vrcholu. Tam a zpět mě sice naplňovalo, vibrující předmět v zadečku vysílal příjemné vlny do mého těla, ale abych dosáhla svého nechala jsem uměláka do půlky zastrčeného v mé mušličce a začala se prsty dráždit na své buchtičce. Po cela dlouhé chvíli sebeuspokojování prsty, mačkajíc si jedno prso jsem se prohnula a za hlasitého povzdechu se udělala.

S blaženým výrazem jsem viděla spokojeného a usmívajícího se Lea, a zatímco kluci uklízeli svoje věci já byla nahnána do sprchy. Cítila jsme se hrozně zmateně a unaveně zatímco mě Leo vezl domů a vyprávěl, jak sem přirozený talent. Doma se na mě ještě vrhl a já v jeho náručí spokojeně usínala.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pekne jen dal…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *