Modelka

Pročítala jsem papíry k smlouvě o dílu a byly tam všechny klasické údaje jako stokrát před tím. Speciální ujištění o žádné nahotě, jen lehce lechtivé, ale decentní snímky pro internetový portál s erotickými pomůckami. Původně jsem o tom nechtěla ani přemýšlet, ale byla sem ujištěna, a i smlouva byla sepsána tak, že nakonec za ty peníze to stojí. A v čem se to liší od kolekce průsvitného spodního prádla, které už jsem dělala tolikrát. A navíc pak svítila z kdejakého billboardu. Navíc i fotografka, s kterou jsem opět spolupracovala je známá profesionálka. Podepsala jsem, rozloučila se se snoubencem a manažerem v jedné osobě, který měl dnes ještě spoustu jiné práce. A sekretářkou jsem byla nasměrována do ateliéru, který dnes bude na dvě hodinky pro nás pronajatý. Ještě na mě přes rameno křiknul, ať se nebojím něco vzít navečer, že to užijme. Červená až za ušima jsem radši zmizela do chodby z dohledu.

O práci jsem poslední dobou neměla vůbec nouzi. Roky cvičení a genetické dispozice se přeci jen vyplatily. Nejsem nijak velká, ale mám k své postavě dlouhé nohy a na svých čtyřiadvacet let pevný a malinký zadeček. Pevné dvojky, pronikavé modré oči s dětským obličejem a nakrátko sestřihnutými havraními vlasy. Když jsem před čtyřmi roky začala chodit s Petrem po chvilce mě dohodil nějaké přivydělání ke škole. A já se chytla, moc se nenadřela a začalo mě to bavit. Jen jsem odmítala všechny nabídky na nahé akty a Petr, který je hodně žárlivý je úspěšně filtroval.

 

Vstoupila jsem do velkého světlého ateliéru s pohovkou, křesly, šatnou, světelných deštníků a rekvizitama na dnešní focení. „Ahoj Klárko, odlož si v šatně a začneme tím modrým spodním prádlem, nalej si támhle vínko, jestli chceš. Je výborný.“ Spustila na mě Jana, moje dnešní fotografka, zatímco si štelovala foťák. Já se tedy převlíkla do připraveného prádla, nalila si víno a byla usazena na finální dolíčení před maskérkou. Drbali jsme o všem možném, zatímco jsme popíjeli víno a maskérka za chvíli zabalila své věci a rozloučila se s námi. Mohli jsme začít. Několik fotek tak a zase jinak. Na gauči, za křeslem, ve stoje, v leže… foťák jen cvakal a já měnila oblečení jako na drátkách. Popíjení vínka nás obě dostalo do skvělé nálady a dobře jsme se bavily. „Teď nějaký fotky tady s tím,“ podávaje mě nějaké důtky. Udělali jsem několik seriózních fotek a pak ještě pár takových, u kterých jsme se smály jako praštěné. „Jdi si teď oblíct ten červený korzet, já ti to pomůžu dopnout jo a ten podvazkovej pás k tomu. Jdeme do finále za chvíli to máme. Dej bacha na vlasy,“ křičela ještě za mnou. Vysvlékla jsem tedy aktuální prádlo a oblíkla červená tanga s podvazkovým pásem. Zapnula všechny cvočky a vlezla do rudého korzetu. Došla k Jane a nechala se sešněrovat. Wow vypadala sem jak sexuální bohyně. Moje dlouhé nohy, korzet zvýrazňující moje prsa, Jana mě ještě podala sandálky do půlky lýtek na snad deseti centimetrovým podpatku, takže jsem nakonec byla i značně vysoká. „Kdybych nebyla na chlapy, hned bych se na tebe vrhla,“ smála se Jana a dolila další sklenku vína.

Opět jsme začaly s focením. Po nějaké době a tisíci polohách Jana přinesla nějaké šněrovadlo a pomocí návodu mě začala svazovat ruce za zády. „Ježiši to je mechanismus, kdyby to tlačilo řekni Klárko, ale voni si to přejou, prej hlavní artikl, co prodávaj,“ nadávala Jana upínaje mě tak, že jsem za chvíli nemohla s rukama za zády hejbat. „Prasáci, netlačí? Natoč se. Svazování pro úchyly, ale zase za ty peníze… Hmm. No snad je to, jak to má být. Asi hotovo.“ Jana mě srovnávala s obrázkem z návodu. Zatímco já měla ruce za zády pevně držené u zápěstí k sobě a u loktů trochu volněji, ale stejnak tak znemožňující mě jakéhokoli koordinováno pohybu. Jana si mě tedy natáčela a štelovala tak jak bylo potřeba a já byla ráda, že jsem tu dneska jen s ní. „Ještě tohle a bude konec,“ pronesla Jana upínající mě do pusy roubík s kuličkou. „Netlačí? Zkus to, jo takhle. Lepší?“ Zamumlala jsem do roubíku, ale nemohlo mě být nic rozumět. Jana si mě opět postavila a natočila tak jak bylo potřeba a za cvakání fotoaparátu bez možnosti rozmluvy povídala jen monolog. „Kdyby to nebylo tak úchylný a mít tvoji postavu, vezmu si to snad domů a poškádlím manžela. Ale je to tvoje, jestli chceš vem si to domů. Jen možná ten roubík. Že bych mu to upnula, když budou dávat večer Růžovku… Můžeš v tom něco říct?“ Na moje zamumlání se jen spokojeně smála a ujišťovala mě, že to si veme domů, zatímco jsme udělali další sérii fotek.

Janě zazvonil telefon a šla si ho vzít. „Zkus se posadit na gauč, já to zatím vyřídím, to je táta, to může bejt na chvíli.“ Já se zatím neohrabaně na těch jehlách došourala ke gauči a usadila se. I s rukama za zády byl gauč dost pohodlný a nic mě netlačilo. Za lehkého vrzání kůže po gauči způsobené mým vrcením, jsem zřetelně slyšela telefonující Janu. „Co, cože? Počkej tam na mě, za chvíli sem tam, ne tati nehádej se s nima, Máma… neboj! Všechno bude v pořádku, já už tam jedu. Jo, jo! Sejdeme se tam!“ Snažila jsem se na gauči otočit a zjistit co se děje, slyšela jsem zřetelně kroky, když v tom se zaklapli dveře a já zůstala v ateliéru sama.

 

No to je paráda. Ona na mě úplně zapomněla. Co se asi tak hrozného muselo stát, abych zůstala takto sama, skoro neschopná pohybu v ateliéru chvíli před koncem focení. S obtížemi jsem vstala a došla ke dveřím abych zjistila, že bez pomocí se odtud nedostanu. Snažila jsem se tělem zaklepat na dveře, ale vysoké podpatky a pár sklenek vína mě ujistily, že toho radši nechám. Odebrala jsem se zpět ke gauči a pohodlně se složila tak, abych počkala až si mě někdo vyzvedne.

Nevím, jak dlouho sem čekala, když se rozrazily dveře. Zvedla jsem se a otočila se a viděla, že do ateliéru vstoupili dva muži, každý v ruce kameru a v podpaží desky s papíry. „Hele, vona už tady je, prej, že možná nepřijede a koukej, jak je vyfešákovaná, máme tohle vůbec ve scénáři?“ povídal jeden z mužů ukazujíc na mě. „Scenář zas není, improvizace od Darilla s Marcusem, malej rozpočet a prej ta čubička chtěla dost. Ale je to mrdna, zvyklá z Ruska na ledacos a má to tak prej i ráda. Koukni do papírů na profil. Vsadim se, že to byl její nápad hodit se do tohodle. To by na ní sedělo… No, když už tohle, vysvětli jí, že bude ta scéna mít větší úspěch, když bude aspoň ze začátku hrát, že se jí to nelíbí.“

Polila mě hrůza, snažila jsem se křičet, ale přes roubík ze mě šlo jen nesrozumitelné huhlání. Tělem sem se snažila naznačit, že to je omyl, ale skoro si mě nevšímali. Dveře se opět otevřely a do místnosti vstoupila dvojice černochů – Darril s Markusem. Snažila jsem utéct, ale na těch jehlách jsem zakopla a jako nic mě chytily velké černé paže. „Ok, let’s start. Time is money. Baby great costume, we… we will use it…Understand? Ok. You… pretend you don’t like it. Yeah Exactly, We make great scene together.“ Silné paže mě mezitím nesly jako bych nic nevážila. „Darill you go first. Start with tongue and then Marcus with classic, use your fantasy. You are not amateur. I will give you info when to prepare Darill, I know your likeness with back door. Then Dýpý and finish with blowjob.” Netušila jsem, co říkají, snažila jsem se nějak naznačit, že nejsem to za co mě mají. Ale nikdo se mojí vzpurnosti ani nevšímal. „Ty vole, koukej na tu kurvičku ta je fakt výtečná, hodná těch prachů. Ta by mohla dělat i něco jinýho než tohle. Ty dlouhý nohy, zadeček a ty kozičky k polaskání. Ksicht taky nemá vůbec špatnej. Koukej na ty velký modrý kukadla. Ty vole dal bych si od ní říct…“ Poslouchala jsem jednoho z kameramanů, zatímco bylo nastavené světlo.

 

 

Já už stála opět na nohou, okolo mě se točily kamery, jeden z černochů mě držel v pase a začal mě oblizovat ucho, pak zátylek. Jedna jeho ruka mě mezitím chytla a začala mačkat nejdříve pravé a potom levé prso namačkané uvnitř korzetu. Ať sem se snažila jakkoli, jeho pevný stisk a velikost mě nedovolovaly nijak se bránit a zabránit tomu co mělo přijít. Můj korzet byl potáhnut lehce dolů a mě vyskočila pravé prso ven ze svého uvěznění. Okamžitě mě začala ruka promačkávat moji bradavku. Poté se přesunula a vysvobodila i druhý prs. Vše snímaly kamery. Zatímco moje bradavky byly mnuty a občas zmáčknuty za mého mumlání do roubíku. Když se velká ruka dotkla mého pahorku chtěla jsem se ze všech sil prohnout a ucuknout, ale jako bych se snad ani nesnažila. “Pull down just panties, keep the rest!“ Slyšela jsem a byl mě odepnut podvazkový pás a stáhnuty kalhotky. „Wow, very nice pussy.“ Jako nic mě druhý černoch zvedl a lehce pohodil na gauč roztáhl nohy. I přes moje snažení se jeho hlava dostala lehce k mé jeskyňce a já ucítila, jak mě závojíčky rozevřel jeho jazyk. Zatímco jsem byla dole jedním černochem cumlána a laskána. Druhý se mezitím vysvlíkl a já se zděsila. Mezi nohama se mu bimbalo něco, co jsem do teď snad ani neviděla, a to stále nebyl vzrušený!

Petr byl můj čtvrtý partner. A určitě byl ze všech prozatím nejvyvinutější, byl ale o něco menší a určitě tenčí než to, co bylo právě přede mnou stavěno.  Vyděšeně jsem sledovala stavějící se penis, jeho velký hnědý žalud, pak lehké zúžení, které se postupně rozšiřovalo až ke kořenu. Ani jsem si neuvědomila, že do mě za ustáleného lízání vnikl jeden prst. „Ouu men, she’s soo tight. Bring the lube or you will tear her apart!” Teprve když jeden z černochů mezi mýma nohama promluvil uvědomila jsem si, že je v mé mušličce cizí předmět. I přes to, že jsem to nechtěla jeho práce jazykem způsobovala, že jsem dole roztouženě vlhla. Opět jsem se snažila ucuknout, ale jednu z mých noh teď přidržoval druhý muž, zatímco si jednou rukou masíroval teď už obrovské péro a olizoval mě u toho prsty na nohou v sandálkách s podpatkem. Lízání ustalo a stejně tak ze mě vyjel prst, aby následně mezi mé hony zamířila kamera a za pochvalného mumlání byla moje kočička točena z blízka. Mezitím se mezi mé nohy připravovalo něco, co mělo odhadem přes pětadvacet centimetrů a široké, že bych to rukama neobejmula. Zatímco kamera odpouštěla můj klíny, nohy jsem okamžitě instinktivně stáhla k sobě, zatímco ohromné přirození bylo pomazáno nejspíše lubrikantem. Přistoupil teď ke mně a snad bez úsilí roztáhl mé nohy, popotáhl mě na gauči tak, že jsem měla svůj zadeček na okraji. Lehce do mě znova vnikl prstem, který byl pokryt lubrikantem. Zakroužil ve mně, promasíroval palcem můj poštěváček a po chvilce ústí mé mušličky už rozráželo to čeho jsem se ukrutně bála. Křičela jsem do roubíku, až mě za chvíli došel dech, ale i tak do mě neustále vstupovalo něco, co sem myslela, že mě roztrhne. Kousek dovnitř, trochu ven. Moje úsilí bylo marné, jen mě to zbavovalo dechu a já pak hluboce dýchala nosem, zatímco tlak dole neustále narůstal. Sledovala jsem přes svoji hruď a bříško, jak ve mně mizí a zase se objevuje čím dál tím menší část neskutečně velkého penisu. Když byl se svojí délkou kousek za půlkou, ucítila jsem, jak se dotkla špička jeho penisu mého děložního hrdla. Projela mnou bolest a pak ještě několikrát pokaždé, když se žalud opřel o moje dno. Za chvilku bylo na můj vchod a poštěváček naneseno další množství gelu a zvýšila se razance a rychlost přírazů. Na poštěváčku jsem ucítila krouživé pohyby, což mě na chvíli vytrhlo z utrpení a já cítila, jak se proti mé vůli v podbřišku odehrává něco, co jsem si určitě nepřála. Ale protože se změnila poloha a já teď klečela na gauči s rukama pevně svázanýma za zády. Okolo mě kroužily dvě kamery, zatímco se mě do nitra dralo něco, co každou chvíli bolestně narazilo na vchod do mojí dělohy.

Šimrání v podbřišku zmizelo. Takto do mě párkrát ještě přirazil a opět jsme měnili polohu. Zatímco teď můj trýznitel seděl na gauči, já jsem byla spouštěna na jeho trčící stožár. Snažila jsem se ze všech sil zapřít, abych nedosedávala tak bolestně, ale za boky jsem byla vždy přitáhnuta, abych dosedla, kam až to moje tělo dovolilo. Opět jsem byla nabodávaná a rychlost přírazů se čím dál více zrychlovala. Začala jsem opět mravenčit v podbřišku a cítila, jak moje nohy opouštějí síly. Nemohla jsem to mu zabránit moje tělo se vzepjalo a já se udělala. S tím jsem ale byla chycena za boky a na neskutečně intenzivním orgasmu jsem byla nabodnuta až mě pleskly černé kulky o zadek. Ztratila jsem kontrolu nad svým tělem, špička údu se určitě dostala přes otvor děložního hrdla a následný tlak na dodneška úzkou mušličku mě donutil jen sledovat, jak se moje nohy nekontrolovatelně roztřásly. Já zůstala naražená a roztažená na tom kyji, zatímco jsem se svalila na rozložitou hruď, protáčela oči plné slz v sloup a nekontrolovatelně slintala a křičela do roubíku. Následkem toho jsem cítila, jak vnitřek mojí dělohy plní dlouhými stahy ve svých kulkách a pytli můj plenitel. Že nic neberu a on se vyprazdňuje do mě bylo to to poslední, co mě vstoupilo do hlavy, než jsem ztratila vědomí.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Zajímavé, hodně vzrušující, velmi dobré

  2. Docela dobry napad. Vzrusujici. Skoda, ze tam neni vice rozveden ten konec. Napriklad jak to vysvetlovala svemu priteli, kdyz prisla domu, jestli zatloukala, nebo to rekla atd.

  3. Pekne, je mozne, ze jsem od tebe cetl povidku Mexiko? Doufam, ze budes pokracovat

  4. Pevně věřím v pokračování, o které si to vyloženě říká. Klidně, že to má na svědomí její přítel, který z ní chce udělat pornoherečku. Nebo ať se na ní po skončení natáčení vystřídá štáb.

  5. Super, další díl prosím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *