PPPPP (příběh Pavla Petry pravdivá povídka) – 2.díl

V baru jsme seděli asi dvacet minut a už se okolo ní začali motat různí chlapy věkově asi od 20 do 50 let.Byla celá nesvá sice se usmívala na všechny okolo ale bylo na ní vidět jak je nervózní.
To mi napsala první zprávu :
Pe: Kašlem na to puso. !
Já: Ještě ne, dej tomu chvilku.
Pe: Hmm ok ,ale chvilku.

Tak jsem jí rychle objednal panáka a malé pivo na kuráž a uvolnění ,což mělo svůj účinek asi po pul hodině co to dopila. Sice byla furt jako na vážkách ale už sem tam i prohodila nějaké to slovo ale furt nikdo podle mojí a asi i její představy.Tak jsem jí ještě objednal jedno kolečko panáka s pivem.
Jak mile to dopila napsala mi zprávu :
Pe: Jdem ?
Já: Ještě ne .
Pe: Já už bych šla .

V tom došel na bar nějaký borec typoval bych mu tak 25 krátké tmavé vlasy, sportovní postavy, celkem sympaťák. Rozhovor začal :
On :Ahoj dáš si panáka ?
Pe: Ahoj ,už ani ne.
On: Škoda ,nikoho tu neznám s kým bych si dal.
Pe: Aha a odkud jsi?
On: Z Prahy, jsem tu jen na dvoudenní školení. Jsem Tom.
Pe: Petra těší mě. (řekla s krásným úsměvem, to mi už svitla kapka naděje)
Tom: Mě taky a moc . Co tu tak sama?
Pe: Taky nemám nikoho k sobě.
Tom: Tak můžu tě pozvat na seznámení ?
Pe: Jednoho zvládnu na to seznámení .

Tak objednal nějaké panáky když jim to barman dal tak je vzali a přiťukli si
Tom : ahoj
Pe: Tak ahoj J
Kopli panáky a tom se k ní nahnul na seznamovací pusu , to Petra se trošku odklonila ale v zápětí se k němu nahnula a dali si pusu , která mi připadala trošku víc jak seznamovací . To byl asi signál pro Toma že to neskončí jen u panáka.Nemohl sem vydržet a musel si odskočit tam jsem jí napsal :
Já : tak co? Dobré ?
Petra mi neodepsala asi měla lepší zábavu J Ale to mi vůbec nevadilo, když jsem se vrátil nebyli u baru tak jsem je hledal kde jsou a oni byli na parketu ,tančili ještě ne tělo na tělo ale jen na něco rychlejšího tanečního. Bylo vidět že si Petra drží pořád trochu odstup. Když přestali hrát tak šli zpátky na bar. Což mělo jedinou chybu že mi někdo zasedl tak už jsem neslyšel co si povídají což mě docela štvalo už sem seděl o pár míst bokem. Když došli na bar tak Tom objednal další panáky a nějaké pití . Oba to kopli a Petra šla na záchod ,když se vracela nenápadně mi dala do ruky kalhotky v kterých bylo zamotané vibrační vajíčko na které jsem upne zapomněl. Kalhotky byly úplně mokré a krásně voněli vzrušením. Z toho jsem usoudil že je to na správné cestě aby byl dnes zajímavý večer.
Petra si přisedla a to už měla dalšího panáka na baru ,když ho kopli tak šel na záchod Tom, místo se furt neuvolnilo tak jsem ji napsal ,to už odpověděla .
Já: tak co ? dobré
Pe: jo celkem se bavím a jsem docela z toho vzrušená , začíná mě docela balit.
Já : vzrušuje tě to když tě balí někdo jiný ?
Pe: jo je docela pěknej
Já: škoda že vás neslyším někdo mi zasedl .
Pe : chudáčku J
Já : zapni si hovor ja si vypnu mikrofon třeba vás uslyším
To mi už neodepsala protože přišel Tom ze záchodu . Jen sem viděl že nemešká a že kyne na barmana další kolo panáků, nemešká a jde do toho po hlavě si říkám. Jen jim přistanou panáky na bar začnou hrát další kolo písniček. Kopnou to a jdou na parket ,vidím letmé doteky ve víru hudby ale zatím nic odvážného . V tom se hudba zpomalí a začnou hrát ploužáky. Už jsou posilnění panákama tak se do sebe zaklesnou, jen vidím Romovi ruky jak se pomalu sunou po Petřiných zádech dolů ,pěkně pomalu aby ji nevyplašil. Petra má ruky pořád na jeho ramenech to už jeho ruce našli Petřin pevný zadeček který měla pod šatečkami úplně holý . Petra udělá jen jeden náznak aby je oddělal ale to jí vzal ruce on a dal si ja na svůj zadek a své vrátil na její. Bylo vidět jak ji hladí po zadečku tak sem tam nadzvedne šatečky že jí musí byt vidět až kundička. V tom jsem si všiml že to nesleduju sám ale ještě dva borci na baru .to mě vzrušilo ještě víc . Když přestali hrát tak šli na bar na dalšího panáka to už jsem věděl že je ruka v rukávu. Tom šel opět na záchod tak mi odepsala:
Pe: Jsem nadržená jako už jsem dlouho nebyla J
Ja: To jsem rád, zapni si ten hovor prosím.

Nic. Zvedla se a šla na záchod taky v uličce před WC potkala Toma ten ji objal kolem boků a za zadeček si ji přitáhnul k sobě a vášnivě ji políbil. Petra první nevěděla co má dělat ale nakonec se při polibku na mě otočila a když viděla že jsem pokynul at pokračuje tak mu vášnivý polibek vrátila. Bylo vidět že si tom chce sáhnout i jinak než na zadeček a zkusil ji rukou zajet na kundičku pod šatičky ale po prvním letmým doteku mu Petra ruku stáhla .
Když došli na bar už muzika hrála tak si dali další rundu a šli zpět na parket.
Petra mi (nevím kdy ) napsala:
Pe: Asi nebude prcek podle té jeho bule J
Já: Zapni si ten hovor ,prosím.
To už ti dva se pěkně rozjeli na parketě při pomalým ploužáku ruky byly všude , aj sem si všiml že Petra ho hladí po jeho bouly v kalhotách ale když sem viděl jeho ruku pod šaty tak jsem ji měl taky . Něco si chvíli šeptali a vydali se k baru kde si ještě dali panáka a za Tom zaplatil. Tak jsem rychle zaplatil taky.
Chvíli si něco povídali ,pak se zvedli na odchod .Petra se na mě usmála a mrkla na mě. Tak jsem se hned vydal za nimi .
Šli kousek od baru do takového lesa-parku kde bylo dost zapadlých laviček na jednu z nich si sedli a začali si něco povídat. V tom se Tomáš zvednul dal ji pusu a že hned bude tu, šel si odskočit do křoví.
V tom se mi rozbrněl telefon s hovorem od Petry .tak jsem ho vzal a vypnul si mikrofon a ona to dala na hlasitý odposlech.
Tom došel sednul si k Petře a rukou si ji přitáhnul k sobě.začali se líbat a tom ji začal prstit její mokrou kundičku. Ona se v tom vzrušení osmělila a začala mu rozepínat poklopec a rukou mu zajela pod něj .
Mezi vzlykáním bylo jen slyšet : Týý jo . Pak se na sebe usmály a pokračovali v líbání , po chvilce se Tom otočit a Petru natlačil na lavičku aby si lehla než se tak stalo ji stáhnul ramínka z šatů tak aby se dostal k jejím krásným prsům které hned začal olizovat ,bradavky měla jako stožáry párkrát je nasál do pusy a hlavou šel pomalu dolů ke kundičce kterou prstil. Pomalu ji vyhrnul šatičky nad pas a pomalu ji líbal od pupíku přes slabiny až se dostal ke kundičce .
Tom: krásně voníš a si mokrá J
Pak ji jemně olíznul poštěváček ,Petra jen vzlykla a poddala se jeho lízání , po chvilce Petra začala vzlykat a dosáhla prvního orgasmu Tom se natáhl k její puse a dali si vášnivý polibek. Petra ho otočila na lavičku do sedící polohy ,chvilku se líbali a pak se začala pomalu sunout dolů k jeho poklopci popotáhla mu kraťasy pod rozkrok a vysvobodila mu jeho nářadí z trenek . Ještě mu dala polibek a sesunula se k jeho chloubě a tu pomaličku nasála do pusy .
Pe: Tady taky někdo pěkně voní a teče ,se smíchem mu ho kouřila dál jako někde v pornu . Asi po 5 minutách se natáhla zpět k jeho puse a dala mu polibek a zeptala se :
Pe: Máš gumu?
Tom: Tý jo , tak to nevím ty nemáš?
Pe: Bohužel.
Tom: Bych dal bacha.
Pe: O to nejde to jsem chráněná .
Tom: Jo tak, aha. Mrknu.
Chvíli šmátral v peněžence :
Tom:Mam ,Uf, už sem se lekl že to nevyjde .Nasadíš mi ji
Pe: Ukaž J
Vzala kondom do ruky sesunula se zpět aby ho ještě chvíli pokouřila. Jak usoudila že je dostatečně tvrdý tak mu naroloval kondom na ptáka a vyhoupla se mu na klín chvíli se líbali a ona mu jezdila kundičkou po ptákovi zvenčí .v tom ji trochu nadzvednul a pérem zajel do její úzké kundičky. Po kořen se dostal na potřetí až ji dostatečně roztáhnul . Chvíli to tak dělali na koníčka. Až to on zastavil:
Tom: musíme změnit polohu jinak bych stříkal
Pe: Ještě ne ještě mi to udělej jednou tím tvojím krasavcem.
Tom: Tak si lehni .
Petra si lehla na lavičku a roztáhla nohy , ohnul se k její kundičce a chvílí ji zase lízal jako o závod jen špitla :
Pe: Pojď do mě už budu .
Tom: Sakra praskla
Pe: Co?
Tom: Guma
Pe: teď už je to jedno ,pod ! už budu!
Tom se zvednul od její kundičky a jedním pohybem shodil gumu na zem. Nalehnul na Petru a asi po pěti pohybech se Petra prohla v orgasmu ale to nebyla sama Tom taky nevydržel pulzování a stahy její kundičky a pumpoval svou dávku do ptaného lůna . Chvíli se líbali a jak dozněli jejích orgasmy se posadily na lavičku když Petra uviděla jeho ochablý penis se na něj podívala :
Pe: Tys ? To? to Domě?
Tom : Myslel sem že neva když už to bylo takové .
Pe: No raději mohls ven ale co už teď.
Řekla to jako by vystřízlivěla .Už si nedali ani pusu oblekli se upravili a šli každý jiným směrem ,Petra zpět do baru kde jsme se měli sejít .když jsem šel okolo té lavičky tak jsem zvednul kondom který byl úplně v pořádku, Hajzlík ! Když jsem dohnal Petru byla toková přepadená ale to jsem jí řekl že jsem rád že se to stalo,trošku se rozveselila a tak jsme šli domů.
Když jsme otevřeli dveře se na mě vrhla jako největší nymfomanka. Jenže jsem ji řekl že mam těsně před výbuchem. Řekla že to nevadí začali jsme se líbat a zapluli do postele řekl jsem že to asi bude tak jen na rychlíku pusou , lehnul jsem si na postel a natáhnul jsem si jí na 69 chutnala tak nějak jinak .
Já : Puso dnes chutnáš nějak jinak
Pe: Sakra já zapomněla , no víš to asi nebudu já on mě totiž..
Já: Pšššt.
Petra si zpět nalehla a furt mi to chtěla říct ale to jsem ji nedovolil chvíli jsem jí lízal a už jsem věděl že to na ni jde tak jsem ji jazykem pořádně zatlačil na poštěváček a ona se udělala její stahy způsobily že jse mi právě do pusy udělal Tom , celá jeho dávka mi skončila v puse . Petra se otočila a dala mi pusu a jak ucítila pro ni známou chuť se zhrozila ještě víc :
Pe: Noo ,.. Ja ti to chtěla ,víš on.
Já : Nevadí ,klid
Dala mi pořádnýho francouzáka a sehla se k mýmu péru a jak mile olízla špičku jsem začal stříkat jako nikdy . Něco spolkla a něco si nechala v puse zvedla se a začala mě líbat s mojí nadílkou.
Po chvilce jsme se svalili na postel a hned usnuli

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *