Moje holka mi je nevěrná

Ahoj, jmenuji se Ivan a hraju profesionálně hokej, je mi 30 let. Mám nádhernou přítelkyni, má 165 cm černé vlasy pevné dvojky  a vysportovanou postavu, je to bývalá tanečnice a je jí 27 let. Vždy jsem si myslel že je semnou jen kvůli penězům, protože jako milenec podle mě stojím za prd. No teď už to vím podvadi mě.

Dost často nemám čas, dost často proto tráví čas se svojí něj kámoškou, která má mladšího bratra, je ro takový ten na mistrovany  šamponek co střídá holky jak spodní prádlo a chová a mluví o nich jak o kusu  masa. No abych se  vrátil k naší situaci jednou jsem přijel dříve domů a zastihl jsem svojí holku š kamarádkou v debatě o sexu, byly tak zabrane do debaty že si nevšimly že jsem na chodbě. Moje přítelkyně Anna mě  akorát pomlouvala že mám  malý penisy a neumím to a že ji to trápí. Její kamarádka ji nato říká ať se nechá sbalit jejím bráchou,  že ho viděla na jeho a že má velký pero určitě přes 20cm a kdyby ro nebyl její bratr tak že sebe nechá udělat jeho devku a každá holka z kterou byl tak ho pak otravovala aby s ni zůstal.

No pak jsem holky pozdravil a šel dál. V duchu jsem doufal že to neudělá vždy o něm mluvila jen v negativech. Jedno dne my přistálo video š názvem není špatná co myslíš? Když jsem si to video  pustil tak jsem nejdřív nevěděl co to je byla na něm  moje Anna která ležela u bazenu a druhý kluk který v něm  plaval. Potom vylezl u  mě přítelkyně a prisedl si k ní. V rom ji říká si fakt nádherná vždy jsem tě moc chtěl. Ona mu hned odveti děkuji ale já mám přítele. Pořád jsem nemohl poznat kdo je ten muž když v tom  se kamera přiblížila a já poznal že je to mladší bratr tě kamarádky.  On ji říká ségra mi říkala že ten tvůj ho má malýho a že by si chtěla vyzkoušet pořádnej buchar,  tak pod já ti to předvedu.  Ne si moc hodnej ale já ho miluji a jsem mu věrná.

Hele tohle mi říkalo spousta holek dokud ho neviděli a š temi ro slovy si sundal plavky. V tu chvíli Anna vytrestila oči a říká paní to je ale pořádný penis tak velký jsem neviděla, mohla bych si jen trochou sáhnout? No jasně , ani to nestačil říct A už ruka mojí holky mu ho pomalu začala honit. Ty jo zajímalo by mě jestli by se mi vešel do pusy? On ji říká když hezky po prosis tak můžeš . Moc prosím mohla bych ho chvilku kouřit a uz si ho usnula do pusy dělalo ji to velké problémy davila se Ale zvládla to , hned ji chválil si moc šikovná ty budeš moje nejluxusnejsi dĕvka. Anna na to neragovala a na jednou si ho vindala z pusy a říká  mu  libim se ti chtěl by si me šukat, jestli chces dnes v noci budu tvoje.  On se jí stroze ptá a co tvoje vjernost? Promiň ale tomu tvému se nedá odolat. Na to vstala a začala se svlékat  poté si lehla na zem roztrhala nohy a řekla vem si me prosim dnes můžeš co chceš. On ji nato řekl ne jen dnes, po dnešku me budeš chtít pořád.

Potom si na ni lehl a začaly se vášnivě líbat a on ji tím svým bucharem drazdil na kraji muslicky, potom mohutně prorazil a zajel do ní asi ž poloviny ona se prohra jak luk a za řvala bolestí , opatrně je moc velkej mě roztrhnes. Potom ji po malu začal prirazet a asi po 10 min už tam byl celej, v tom moje holka prožila první orgasmus a zahájila nohy za jeho záda a říká mu prosim te sukej mě neprestavej. V rom se intenzita příkazu začala stupňovat asi po dvaceti minutách vystřídaly polohu ta moje byla na čtyřech on jí držel za vlasy a sukaly ji jal svoji devku a ona řvala slasti muselo to být slyšet na velkou dálku, občas tam bylo slyšet jóoooo dělej mi to prosíiíiiim jsem jen tvojeéeeeeeee ro se nedaaaaaaa vydrzeeeeeeeet. A v tom video skončilo. Když jsem to ukázal  svojí Anne se slovy že ji to odpustil pokud se to nebude opakovat, vyte co mi řekla? Promiň ale musím ti říct že ty máš pindika a on má velkej ocas a bude me mít kdykoli a jakkoli bude chtít. Co mám  dělat miluji jí ale nechci být parohac.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Dovolím si tvou situaci rozebrat, tak jak jsem to pochopil.
  Hodně jsi toho o všem napsal, ale také jsi zanechal mnoho otazníků. Ale nejdřív k tomu negativnímu. Nevěra je pro nás mnohé vzrušujícím přínosem, ale pokud se dělá za zády tomu druhému je to špatně. Pokud by to, ale mělo pokračovat v podobném duchu tak asi raději pryč od ní. A dále píšeš, že je s tebou jen kvůli penězům. To je také špatně, takže také pryč od ní. Jenže tady vyvstávají ty otázky. Jak víš, že je s tebou jen kvůli penězům? Copak ti nikdy nevyzná lásku, nikdy ti nedá najevo, že se na tebe těší, že je ráda s tebou? To opravdu jen natahuje ruce? Je rozdíl být s někým kvůli penězům a zvyknout si na nějaký standart. Možná jsi to zavinil sám v počátcích vašeho vztahu, kdy jsi jí chtěl zaujmout a dopřával jí první poslední a nevědomky si jí kupoval a rozmazloval a ona už je jen navyklá na nějakou úroveň. A nyní v době nějakých problémů to najednou vnímáš jen jako využívání z finančního hlediska. Další otázku, kterou vidím jako nezodpovědnou je proč jsi nijak nereagoval, když jsi vyslechl její rozhovor s kamarádkou? Je totiž otázka jestli její nevěra byla za tvými zády a ty jsi cítil jisté vzrušení nebo jestli jsi prostě jen doufal, že opravdu k ničemu nikdy dojít nemůže. Proč jsi si s ní nesedl a neřešil to, když jsi slyšel, že jí tvůj penis je malý, že jí něco s tebou v tomto směru chybí? Také jsi psal, že s ním půjde kdykoliv bude chtít. Přece ti neřekla jen tuto jednoduchou větu. To ani neřekla, že neví jak dál, že potřebuje čas na rozmyšlenou nebo že s tebou dál být nechce nebo naopak, že tě pořád miluje? Neřekla nic víc?
  Co máš dělat, ti nikdo asi neporadí. Jen si můžeš přebrat názory jiných. Píšeš, že nechceš být paroháč. Tak asi není jiné zbytí než váš vztah ukončit. Otázkou je co by jsi chtěl dál? Jestli tě její nevěra přeci jen nevzrušuje, když jsi přišel na tuto stránku. Proč nechceš být paroháč? Cítil by jsi se méně cenný? Přeci nikdo nemůže za to, že mu narostlo jen 10 cm a někomu jinému čtvrt metru. Takže naopak, ten kdo si to uvědomí a přizná, ten kdo dokáže dovolit milované ženě ať si užije s jiným to co on ji sám dát díky svým dispozicím dát nemůže, ten kdo se vědomě dělí o svou ženu a přitom všem jí dokáže být oporou a milujícím mužem je velmi silná osobnost. Pokud si toto uvědomíš dokážeš možná najít zalíbení v tom, že ona si užívá a nebudeš se nijak vnitřně užírat. Samozřejmě, že je tu mnoho neznámých a proměnných na které znáš odpověď jen ty. Až si vše ujasníš najdeš i tu správnou odpověď pro sebe. Já ti jen mohu říct, že pokud své ženě dovolíš milence, tak je nutná naprostá otevřenost a důvěra z obou stran, o všem vědět. Pak to dokonce dokáže vztah posílit.
  A z mého pohledu, z pohledu cucklda? Já být na tvém místě, požádal bych jí, aby si mě zamkla do klícky a řekl jí, že mi bude dělat radost, když mě nechá zamčeného a sama si bude užívat s někým kdo jí uspokojí. To, ale neber jako radu, jen můj pohled, jak bych to řešil já. Možná ani netušíš kolik lidí by si přálo být na tvém místě, mít takovou potvůrku doma.

  Ale znovu opakuji vše je tvém zvážení, na tom jak ty vše vnímáš. V tom ti nikdo neporadí.

  A teď na závěr to trochu odlehčím. Víš neřeším nějaké „i“ „y“ nebo nějaké překlepy či jiná slova v důsledku automatických oprav, ale prosím tě, už nikdy nepiš vjerná, opravdu jsem totiž dobrou minutu dumal co ten výraz vlastně znamená 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *