Dovolená v Gambii – 3.díl

Ráno jsme spali o něco déle. venku bylo poněkud pod mrakem a tak jsme se po snídani, která byla formou bufetu a dali jsme si gatto, což je buráková placka s medem a mangovým shakem,  rozhodli, že dopoledne k moři nepůjdeme a tak jsme si vzali taxi, dali se odvézt do druhého největšího města Sere Kundy (hezký název, co?), které se nachází západně nedaleko hlavního města a jen navštívili jsme tamní věhlasné tržiště, jedno z nejrušnějších v zemi..

Trh je většinou řízen cizinci, zejména z Guinee, Nigérie a Senegalu a kvete tu, jak jinak, šmelina. Smlouvání je tu základem a tak jsme si koupili já takovou pestrobarevnou košili s krátkým rukávem a Gábina nějaká trička, vše dá se říci za babku. Když už jsme toho měli dost a z toho lomozu, hudby a pokřikování v hlavách úly, tak jsme se poptali a poohlédli po vhodné restauraci, protože čas byl akorát na oběd. Zavítali jsme do Sea Shells Bar & Restaurant a dali si krevety s česnekem a limetkou. Bylo to vynikající a ne moc drahé. Pak jsme vzali taxi a kolem druhé hodiny odpoledne odjeli zpět na hotel.  Znáte to. Po dobrém obědě si dáte dobré pití, tedy já z příručního baru whisky a Gábina jakýsi koňak. Popíjeli jsme, bavili se o všeličems a jak už to tak bývá, zase se v nás, teď tedy hlavně ve mě probouzely ty známé erotické pudy. Z verandy jsme se přemístili na postel a najednou jsme byli zase oba nazí.

Byl jsem možná více nabuzený na sex než Gábina a snad právě proto byly moje ruce všude. Ústy jsem se zase přisál na její trojky. Když jsem se pak přesunul do jejího rozkroku a začal jazykem divoký rej na poštěváčku a ve štěrbině, byla už Gabča parádně mokrá a skučela u toho. Líbilo se mi, že ji mám ve své moci. Nepřestával jsem jí prstit a lízat kundu a vjížděl jsem jí dvěma prsty do kundy. Ten pocit byl pro ni asi neskutečně příjemný, protože sama se mi na prsty nabodávala a chtěla víc. Ale po chvilce jsem se rozhodl, že je čas na moje uspokojení atak jsme zaujali polohu 69, aby mi ho vykouřila. Začala nejdříve pomalu, prsty si hrála s mými varlaty a jazykem mi jezdila po žaludu. Pak si ho vzala do pusy a začala pomalu kouřit. Do pusy se Gábině vešel celý a ani se nedávila. Netrvalo dlouho a cítil jsem, že už budu.Když to přišlo, nemilosrdně jsem jí začal pulzovat semeno do pusy i hrdla. Polykala to i proto, že musela.  Gábina si asi myslela po předchozích zkušenostech, že budu odpočívat.

V tom se ale tentokrát mýlila.Vrhl jsem se jí opět na kundu a začal jsem ji zase zpracovávat. Moje prsty jí rejdily v kundě a její výkřiky museli slyšet i naši irští sousedi. Já ji vlastně mučil. Vždy, když jsem poznal, že už bude, tak jsem přestal. Prostě jsem Gábině nedovolil aby se udělala. Ten pocit moci nad ní mne vzrušoval. Po chvilce, když jsem byl opět připravený, tak jsem jí roztáhl nohy a na kraj poševního otvůrku jsem jí přiložil žalud. Mírně se zavlnila v bocích tak, abych ho měl nasměrovaného do správných míst a poklesla pánví proti mě. Moc už ho chtěla mít v sobě. Já ale uhnul a trápil svou ženu dál. Už mne skoro prosila: „Tak už mi ho tam dééééj!!“No, chtěl jsem už její trápení ukončit a zarazit jí ho tam až na dělohu, když v tom jsem zase za oknem zahlédl našeho přítele Mamadiho. Gabča měla zavřené oči a tak neviděla jak jsem si dal ukazovák výmluvně na ústa a pak mu pokynul aby vstoupil. Zamčeno jsme neměli.

Pochopil. Tiše se vkradl do našeho pokoje prosklenými dveřmi z verandy a přikrádajíce se opatrně k našemu letišti, stihla se zase vysvléci do naha.

„Chci zezadu“, řekl jsem Gábině. „Obrať se na čtyry!“

Poslechla, aniž si všimla Mamadiho, kterému se už ztopořil ocas. Zatímco ona zaujímala tu správnou polohu, opírajíc se o předloktí a kolena dávaje si půl metru od sebe, já se jakoby přemisťoval za ni s tím, že jsem slezl z letiště abych ji obešel, ale místo mne si na můj tichý pokyn za Gábinu mezi její kolena vlezl Mamadi. Sledoval jsem, jak mou ženu vzal obema rukama za pysky a rozevřel jí je široce od sebe. Přitom mezi ně nasměroval svůj nadržený černý penis a zatlačil ho do kundy mojí Gábiny.

„Ijhéééé!!!“ zahýkla hlasitě úžasem. Když v ní byl Mamadi až po kořen, uchopil Gábinu za boky a začal přirážet. Já si zatím potichu sedl do křesla a sledoval to z takového poloprofilu trochu odzadu. Břicho mu pleskalo o manželčiny půlky, s každým jeho přírazem moje žena vyhekla: „Háááh!“ , kývala se vpřed a vzad, také prsa se jí kývala a mladík se činil. Zprvu byla intenzita jeho přírazů tak půlvteřinová, ale pozvolna se intervaly přírazů zkracovaly.

„Jhééé…jééé…ty kan…čééé…, ty zvííí…řhééé!!!“ vyřvávala Gabča ba celý bungalov. Do toho to pleskání a mlaskání jeho ocasu ve vagíně mé ženy. Určitě jí bušil žaludem do dělohy jako

hluchý do vrat. Chtěl bych v té její kundě mít minikamerku… Když už do Gábiny Mamadi bušil s intenzitou sbíječky, moje žena byla již celkem mimo a jen kvílivě sténala a vyrážela ze sebe roztodivné zvuky. Pak se rozechvěla, kluk se napružil, přirazil do ní co nejhlouběji, vyhekl a prohnutý vzad se zaťatými půlkami i stehny a s cukajícími varlaty se do ní vysemenil. Celou tu dobu Gábina nevěděla, že ji nemrdám já, ale ten černý kluk. Když se do ní vysemenil a když v ní změkl, vypadl mu z ní. Ona padla na břicho a vydýchávala se jako by právě doběhla závod. Mamadi vstal a místo něho jsem si já sedl vedle manželky na postel a začal jsem ji hladit po zádech a po hýždích. Kluk vzal svoje triko a kraťasy pod nimiž byl na ostro a stejně tiše se zdejchl. Já mu ukázal pět prstů a prstem ukázal dolů, což správně pochopil, že v pět odpoledne tady, načež vypadl ven.

Moje hlazení Gábiny se změnilo pozvolně v masáž. Oběma rukama jsem jí začal jezdit po zádech a mezi prsty jí hnětl svaly a kůži.

„Mmm… to je příjemný“ pochvalovala si nahlas „Jen přitlač!“.

Pak jsem přešel na její půlky Přitom jak jí je hnětu, tak je i roztahuji a vidím její zasemeněnou vymrdanou kundu.

Masíruji jí stehna, Gábina se slastně uvolňuje a nechává se unášet. „To je nádhera“, vzdychá. Moje dlaně kloužou po jejích  stehnech, probírám jí sval za svalem jako bych byl masér a ona to komentovala: „Teda Rendo, to je tak uvolňující a osvobozující…, tohle bys mi mohl dělat celou věčnost.“

„A teď zepředu“, řekl jsem a ona se automaticky obrátila na záda.

Hned jsem ji začal hladit na bříšku a pak po bocích, ale pak jsem šel výš až k prsům…Gábinka zavzdychala, když se její prsy ocitly v mých dlaních a prsty jsem se vnořil do toho parádního materiálu. Pootevřela oči a já viděl, jak si mne prohlíží. Naše pohledy se střetly usmívala se na mne. Skoro se třásla žádostivou touhou a čekala, co přijde. Vztáhla ruku a něžně mne pohladila po tváři. Má ruka jí zajela do klína přes Venušin pahrbek a skrze jeho ochlupení. Pomalu rozevírala sama stehna… hladil jsem ji na kundě, pomalu jí tam přejížděl prstem a… zajížděl jí dovnitř… Gábina byla zase vzrušená a mokrá.

Už jsem to nevydržel, přesunul jsem se mezi manželčina stehna a s živočišným chtíčem nabuzeného samce jsem Gábinu rázným přírazem vycpal. Zaťala mi prsty do ramen a

s úžasem vyhekla, když jsem se žaludem ocitl na její děloze a trošku ji i zatlačil do břicha. Její nohy vyletěly chodidly proti stropu a já začal do své ženy bezohledně kopulovat. Ona s otevřenými ústy a s blaženým šklebem hekala, já supěl. Nechtěl jsem nic zdržovat, ale naopak jsem se do ní chtěl co nejdříve vysemenit. To nebylo milování, ale jen a jen mrdačka. Gábina mi pánví vycházela vstříc, takže naše podbříšky do sebe narážely a pleskaly. Cítil jsem to božské mravenčení v žaludu a trnutí odkudsi od kořene až od prostaty. Bylo to čím dál intenzivnější.  Oba jsme u toho hýkali jako nějací kopulující osli až se to dostavilo, ten vzmach emocí, ta elektrizující vlna slasti. Natlačen na jejím čípku jsem do vagíny své ženy začal cákat semeno, jako bych jím chtěl přebít to, které už v ní bylo, to od Mamadiho. Pak jsem se svalil vedle Gábiny a mlčky jsme to rozdýchávali.  „Teda ty máš výdrž, Rendo“, pronesla spokojeně, já se usmál, ale o tom, že se chlubím cizím peřím jsem pomlčel.

Na pátou jsem seděl v proutěném křesílku na verandě, Gábina byla uvnitř. Objevil se Mamady. Dal jsem mu stovku, řekl díky a požádal jej, aby o tom před manželkou nemluvil.

Přikývl. a zubil se na mne těmi bílými zuby. Vzal nás zase do hlavního města a užili jsme si to. Povečeřeli jsme tam a vrátili se unavení v jedenáct večer taxíkem. Po dni plném zážitků jsme usnuli na to tata.

Ráno jsme vstali asi v půl deváté do prosluněného dne. Po snídani jsme hned vyrazili na pláž. Tentokrát jsme si vzali deku a šli si ji rozprostřít asi nějakých 60 m od bungalovu. Nejdříve jsme se šli vykoupat do trošku zvlněného moře a pak se slunili. Povídali jsme si o našem dosavadním pobytu, o tom, co asi dělají naši rodiče a její ségra v Česku. Zdrbali jsme manželku mého bráchy Evžena, Báru, kterou Gábina nemusí, protože je to taková fiflena a bráchu si omotala kolem prstu. Řeč přišla i na Mamadiho a Gábina mi řekla, že bychom to s ním měli už raději ukončit, že všeho moc škodí, že je to s ním sice parádní prožitek, ale že ona má zrovna dneska pravděpodobně ovulaci a že by s ním nerada počala malého černouška, protože vzhledem k jejím problémům by ona takové dítě pryč nedala, ale pak by ji asi naši nejspíš sežrali a její táta nejspíš také, protože ten nemá rád ani cikány, natož černochy. Někdy v půl jedenácté mne Gábina ukecala, že má žízeň, abych došel do hotelové recepce, že tam je automat na nápoje v plechovkách, tak abych jí donesl plechovku Coca-Coly bez cukru. No tak jsem se tedy zdvihl a šel. Ostatně šedesát metrů k bungalovu a od něj jen asi 30 metrů k hotelové recepci. Koupil jsem dvě plechovky, tedy jí tu kolu a sobě pivo, měli Heineken a šel jsem zase nazpět. Když jsem byl asi třicet metrů od naší deky, všiml jsem si, že u Gábiny  klečí na dece nějaký černošský vazoun s holou hlavou. Ona seděla a čemusi se smála. Jakmile mne zahlédla, smát se přestala, zvážněla a ukázala na mne. Černoch se také ke mě otočil a pak se svedl a chůzí nabušeného suveréna kolébavě odkráčel.

„Zase jeden z těch vometáků? Balil tě?“ řekl jsem s úsměvem, dívaje se za ním.

„No jo, ale nech to být… Tihle už jiní nebudou“, omlouvala ho Gábina.

„A co ti říkal tak legračního, že si se smála?“ zeptal jsem se.

„Ááále… Lichotil mi, však víš… Prý že by mě na rukou nosil, že by mi udělal sex, na který bych dlouho nezapomněla, že jsem prý moc sexy a ani by za to ode mne nechtěl žádné peníze a tak…“, říkala mi, ale já měl pocit, že mi neříká všechno.

„Sprosťák, co si o sobě myslí?“ prohodil jsem, ale už jsme se o tom dál nebavili. Pak jsme šli zase do vody a blbli tam. Ten černý zmrd tam ale nedaleko seděl s jednou postarší turistkou, ale mě neuniklo, že se neustále dívá směrem k nám. Měl jsem z něho takový zvláštní pocit.

V poledne jsme šli na oběd, na nějž jsme si dali rýži s pečenými rajčaty a vynikající rybou.

Odpoledne jsme si šli zahrát minigolf a po té jsme si byli zaplavat v bazénu u hotelu. Mamadiho mi Gábina tentokrát rozmluvila, což jsem pochopil, když má asi tu ovulaci.

Když se Mamadi objevil dal jsem mu pade a řekl mu, že dnes jeho služby nepotřebujeme. Bylo na něm vidět, že ho to docela mrzí , ale nevnucoval se a odešel.

Poflakovali jsme se jen tak po hotelovém komplexu, zahráli jsme si ještě pingpong a pak jsme si sedli do restaurace na večeři. Po ní jsme poseděli v baru a bavili se s některými hotelovými hosty z Evropy při africké hudbě. Musím říci, že jsem toho docela dost popil a tak jsem byl né sice ožralý, ale společensky unavený. Gábina také něco popíjela, tedy v jejím případě nějaké míchané nápoje, takže i ona byla v náladě.

Mohlo být nějakých 22 hodin a usoudili jsme, že máme dost a že půjdeme do svého bungalovu do hajan.

Dali jsme sprchu a pak zalezli na naše letiště. Já usnul ani nevím jak.

Probudila mne žízeň. Posadil jsem se, koukl na hodinky na nočním stolku a svítilo na nich 01:30. Tak jsem vstal, šel do lednice dát si minerálku. Napil jsem se přímo z flašky a jak jsem zavíral dveře lednice, obrátil jsem pohled k našemu letišti v obavách, aby jsem manželku nevzbudil. V tom okamžiku jsem ztuhl. Její strana letiště byla prázdná. Věřte, že jsem v tu ránu vystřízlivěl. Rychle jsem přistoupil k její straně postele a na jejím nočním stolku rozsvítil lampičku. No jasně, ona tam nebyla! Vzal jsem mobil a tak jak jsem byl, tedy jen ve spacích trenkách a do půl těla nahý jsem vyšel před bungalov. Ani tam nebyla. Proto jsem klusal na pláž a rozhlížel se. Mé oči už dávno přivykly tmě pod hvězdným nebem a se svítícím měsícem. Najednou jsem měl pocit, že jsem něco zaslechl a snad i zahlédl. Pospíchal jsem tedy k tomu místu a skutečně jak jsem se tam blížil, bylo čím dál více zřejmé, že vidím dvě postavy ležící v písku. Krve by se ve mě nedořezal. Když jsem přišel až na asi deset kroků k nim, poznal jsem hlas své ženy. Ležela na zádech, nohy měla do praku široce rozevřené a mezi nimi jsem rozeznával jednoho z těch urostlých velkých černochů, kteří se jí již dříve vnucovali.

„Jhéé…ááá..áááh…háááh!!!“ vyřvávala svou prožívanou slast Gábina a zadek toho černocha do ní nekompromisně přirážel. Určitě jí jeho velký a tlustý penis tvrdě narážel do ovulující nechráněné dělohy. Byl jsem v šoku, doslova neschopen pohybu a zíral, jak mi ten negr mrdá ženu. Jeho frekvence přírazů sepňovala, i on začal hekat anglicky: „Už to budee!!…Už se to blíží!!“  a ona proti tomu neřekla ani slovo, ale naopak ho ještě povzbuzovala: „Jóóó!!! Udělej toooo!!! Chci tooo!!! Stříkej do mě!!!“

Žasl jsem a byl svědkem jeho vyvrcholení do ní i jejího orgasmu. Bylo mi z toho hrozně. To, co tu moje žena s tímhle opičákem prováděla byla nevěra jako vyšitá, nevěra za mými zády!

To mne totálně vzalo a vzkypěl ve mě hněv. Na nic jsem nečekal, a zase klusal od nich pryč do bungalovu. Přiznávám, že emoce mnou cloumaly. Někdo by možná brečel, někdo se pořádně ožral, já však rozsvítil a začal jsem horečně skládat své věci do svého kufru. Člověk by neřekl, jak rychle se to dá stihnout. Pak jsem na její noční stolek položil její pas, zpáteční letenku Iberií a nějakou funanční hotovost. Na papír jsem napsal: JSEŠ NEVĚRNÁ SVINĚ! VŠECHNO JSEM VIDĚL! NEHLEDEJ MNE A DOMU SI JEĎ JAK JE TI LIBO! CHCI SE ROZVÉST, S TÍM POČÍTEJ!!!

Pak jsem se rychle oblékl. Celé mi to trvalo zhruba půl hodiny a za tu dobu se manželka nevracela. Asi si s ním dávala další číslo či co, ale to jsem už neřešil. Vzal jsem kufr a šel skrze hotel na recepci. Tak jsem sdělil, že já odjíždím, kdežto manželka zůstává do konce pobytu. Zavolali mi taxíka a ten mne odvezl na letiště. Po cestě jsem vypnul i mobil.

Měl jsem štěstí, že jsem si mohl koupit letenku s nizozemskou Transavií.To byl nejbližší spoj do Evropy. V 04:00 jsem opouštěl v Boeingu 737 Gambii. Sice mi tahle moje sranda stála 17 000 (placeno kartou), ale chtěl jsem odtamtud pryč, pryč z téhle zkurvené země, pryč od těch mrduchtivých negrů, pryč od své ženy, ať to stojí, co to stojí.  Letem monstop jsme přistáli na amsterodamském letišti po 8 hodinovém letu v poledne. O dvě hodiny na to mi letěl tentýž letoun společnosti KLM do prahy. To mne stálo další skoro
3 000,-

Každopádně když jsem kolem 16:30 opouštěl ruzyňské letiště, spadl mi pomyslný balvan ze srdce.

Teprve doma, když jsem se naložil do vany, zavřel oči a přemýšlel jsem vzal telefon a zapnul jej. Měl jsem tam 12 nepřijatých hovorů od své ženy.

Pustil jsem si přehrát obsah schránky.

„Rendo, miláčku, cos to vyvedl? Co blbneš? To není jak to vypadalo?“
„Jo, jak to asi mělo jako vypadat, ty děvko!“ zahromoval jsem nahlas pro sebe.
„Neblbni, já ti to vysvětlím… Mě to hrozně moc mrzí, prostě sem ulítla, vodpusť mi to.
Hned ráno jedu domů, já už to taky nechci být… Jen prosím tě nejanči a nech si všechno vysvětlit.“ Típl jsem to. Už jsem to nemohl poslouchat.

Napsal jsem jí textovku:  „S Mamadim jsem ti to povolil, protože jsem ti chtěl splnit tvou i svou tužbu. To jako nevěru neberu, protože jsem to sám chtěl, zorganizoval a byl u toho. S tím negrem tam na pláaži to ale od tebe byla prachsprostá nevěra za mými zády a tu ti nemůžu odpustit!“ tu jsem odeslal na její mobil.

Když jsem vylezl z vany a osušil se, sedl jsem k počítači, našel si jedny webové stránky a pod nadpisem  Vytvořte si Návrh na rozvod manželství a kliknutím na tlačítko: Stažení dokumentu, jsem si stáhl tento formulář. Ten jsem hned vyplnil svými i manželčinými daty, jako důvod jsem napsal: Manželčina nevěra na dovolené a následný nepřekonatelný odpor k ní. Obé jsem to vytiskl hned 4x a návrh jsem podepsal. Jeden kus jsem nechal na stole.

Pak jsem se oblékl, zabalil si věci, veškeré své doklady, notebook apod. a nanosil vše do auta. To je psané včetně platby leasingu na mne. Zamknul jsem, klíče hodil do poštovní schránky, sedl do auta a odjel za rodiči. Ti vlastní rodinný dům. Pochopitelně byli překvapeni, kde se tam beru, protože mysleli, že s Gábinou se vrátíme až za dva dny. Musel jsem se vypovídat a tak jsem jim řekl pravý důvod svého zklamání. Byli z toho paf. Přiznal jsem, že i já na tom nesu svůj díl viny, ale že ona větší. A tak jsem se zase po letech ocitl ve svém chlapeckém pokoji na patře jejich vršovické vilky.

 

Moje žena Gábina se vrátila domů prý někdy časně ráno druhého dne. Doma mne už nezastihla. Volala mi, ale já nekompromisně řekl, že ať nevolá, neprosí, nedožaduje se mě, že byt jí nechám, ale platit na něj už nic nebudu, auto že si nechávám já a že se sejdeme až u rozvodu. Prý ten návrh, co jsem nechal na stole roztrhala, tak jsem řekl, že je mi to fuk, že mám jiné a že jsem jej už předal jednomu advokátovi, který mne bude, pokud ona bude proti, zastupovat u soudu. Řekl jsem jí také, že zavolám řediteli ve škole a podám výpověď, protože s ní už nechci být kolega, nechci ji potkávat pod jednou střechou, natož s ní sedět ve sborovně. Také jsem jí sdělil, že pokud bude těhotná, nechci s tím mít nic společného, protože na černouška platit nebudu. Pokud se narodí, tak soudně pochopitelně popřu otcovství a pokud pánbůh nebude doma a narodí se moje biologické dítě, budu jí rád alimenty platit a mít děcko ve střídavé péči, ale to je tak všechno.

 

A jak to dopadlo?

Rozvedli nás měsíc poté ve 20 minutách. Gábina zůstala v našem bývalém společném bytě, je nyní na mateřské a má chlapečka s kudrnatými černými vlásky, černými kukadly, rozpláckým nosíkem a kakaovou pletí.
Já pracuji v otcově firmě a také už mám pronajatou garsonku.

Ze svých kandaulistických představ jsem se ale velice rychle vyléčil a do nového trvalého vztahu se mi zatím nechce, protože to ve mě ještě nepřebolelo.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Správně jsi udělal. Je rozdíl. Mezi hrátkám a nevěrou.

  2. Ten konec byl super, prostě hra a nevěra není to samé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *