Moje láska Veronika. Nevěrná na dovolené? 1.díl

Moje přítelkyně Veronika je 20 letá moc hezká brunetka. Má dlouhé, vlnité vlasy, větší prsa, hnědé oči, dlouhé nohy a nosí brýle. Jsem moc rád, že ji mám a jsme spolu už dva roky. Seznámili jsme se přes internet když jí bylo čerstvých 18, i když na to nevypadala, vypadá hodně mladě, tak na 15, ale je dost vyvinutá. Všichni moji kamarádi mi ji závidí a já jsem šťastný, že mám takovou holku, v posteli nám to klape, alespoň si to myslím, i když ho mám trochu menšího, tak mi Veronika vždycky po milování říká, jak se jí to líbilo a já se zase zeptám, jestli se udělala a ona mi řekne, že samozřejmě, ty můj hlupáčku a víská mě při tom ve vlasech.

I když je Verunka tak mladá, nejsem zdaleka její první sexuální partner. Měla předemnou už tři kluky a když jsem se hodně vyptával na to, jaké to s nimi bylo, přiznala se mi, že s tím prvním k ničemu nedošlo, ale ti další se s ní pomilovali. Hlavně ten druhý byl prý docela hodně vyvinutý a v posteli to dost uměl, ale jak mi Verunka říkala, byl to děvkař a zjistila, že jí byl nevěrný. Od té doby si dává na frajírky pozor, prý by to už nechtěla nikdy zažít, hodně jí to srazilo sebevědomí a tak si pak našla toho druhého kluka, který byl prý v posteli docela průměr, tak ho jednou podvedla na diskotéce, ale nikdy mu to neřekla a rozešla se s ním potom, protože prý jí to s ním začalo vadit. Prý se jí zhnusil jak za ní pořád běhal, jako pejsek, že ona potřebuje svobodu a volnost. Je to mladá divoška, no, ale moc krásná a hodná, tak věřím, že já jsem ten pravý a že mi nikdy nevěrná nebude, protože nebude mít důvod.

Je mi 23 let a podnikám, mám malou autodílnu, no spíš garáž a opravuji známým a jejich známým auta. Přes léto je hodně práce a tak trávím hodně času v dílně. Někdy mě to trochu mrzí, protože Veronika se chce bavit, je to mladá holka a chtěla by k vodě, na koncert, na diskotéku, ale já musím vstávat a někdy sedím v dílně až do večera, když je hodně práce. Díky tomu mám ale hezké auto, které mi většina vrstevníků jen závidí a někdy si myslím, že to auto je jeden z důvodů, proč semnou Veronika je. Moc jsem se ji nelíbil, když jsme si vyměnili fotku a chtěla semnou jenom na přátelskou večeři a pokec, ale když jsem přijel na schůzku a zaparkoval jsem svoje fáro, dá se říct, že mi skočila kolem krku. Nechci tím naznačit, že je nějaká lehká holka, nebo zlatokopka, to vůbec ne, ale ráda se před kamarádkami chlubí selfies z našeho auta a občas fotíme nějaké fotky, které dáváme na internet a čteme si komentáře. Takže moje láska Veronika je taková zlobivá potvůrka co ráda provokuje chlapy. Nikdy by mi ale nebyla nevěrná, to zase vím, znám ji, nelže mi a když jsem se ji ptal, jestli by mě někdy podvedla, tak se moc rozčílila a dva dny se semnou nebavila. Tak už se ji ani neptám a nikdy bych ji nevlezl do telefonu abych zjistil jestli je mi nevěrná.

No letos jsem měl zase moc práce a tak zamnou přišla Verunka s tím, že by chtěla na dovolenou k moři. Prý už tři roky nikde nebyla a chce si užívat, když je mladá a má prázdniny. Tak jsem přemýšlel co s tím, ale ona mě přerušila a že prý jestli mám moc práce, že to nevadí, že by mohla jet s kamarádkou, nebo třeba s mamkou, že by se to nějak vymyslelo. To mě docela potěšilo, když jsem si představil, že by tam byla s mamkou, protože by nehrozilo, že mi bude nevěrná. Nikdy nevíte, co se na takové dovolené stane. A nevěra na dovolené je prý docela běžná věc, že lidi jak odpočívají tak jsou uvolnění a uvolňují se někdy i jejich zásady. Tak jsem měl radost že mi ji tam někdo pohlídá, protože před mamkou by se nevěra provalila a tak mi určitě bude věrná a já budu moct v klidu pracovat.

V den odletu jsem měl odvézt moji lásku Verunku a její mamku na letiště s kufry. Když jsem viděl jak odchází k odbavení a jak je nádherná, jak ji to sluší, jak je už hezky opálená, sledoval jsem její krásná stehna, zadeček a nohy, když odcházela a byla ke mně zády. Měl jsem chuť se s ní ještě rychle pomilovat, klidně někde na WC, střihnout si rychlovku. Přiběhl jsem za ní a začal jsem ji líbat. Viděla, že jsem celý nadržený a roztoužený a líbilo se jí to.

„Bude ti smutno, myšáčku?“

„Ano, moc… mám na tebe chuť… chci tě“

„Buď hodný, už je pozdě, musíš jet. Až přijedu, tak si to vynahradíme. Budu ti psát a posílat fotky, slibuju“

Sice to byla slabá útěcha, ale co se dalo dělat. Stiskla mi rukou poklopec, takže se mi postavilo péro a měl jsem mezi nohama pěknou bouli, dala mi hlubokého francouzáka, nasadila si veliké brýle a zmizela mezi lidmi, aby našla mamku.

Zůstal jsem sám, se svými představami, tvrdým pérem a hromadou práce. No co, ještě že je to jenom na týden, to nějak přežiju a pak se mi moje láska vrátí. Když jsem dorazil domů, první co jsem musel udělat, tak nalistovat si na mobilu fotku Verunky a vyhonit si ho. Byl jsem tak nadržený z té představy, jak moje krásná, mladá, divoká holka odléta kdesi tisíce kilometrů daleko, do Řecka a i když tam má sebou mamku, může se cokoliv stát. Ty její šatičky, které odhalovaly její veliká a pevná prsa, zadeček a dlouhé nohy, to prostě přitahovalo pohled každého chlapa už v letištní hale. Co teprve až si vezme svoje krásné dvoudílné plavky a vystaví svoje šťavnaté a mladé tělo na pláži, plné nadržených turistů? Co když si ji někdo vyhlédne a moje láska mi bude nevěrná s cizincem? Na dovolené přece běžná věc. Utěšoval jsem se tím, že by s mamkou v patách byla její nevěra nemožná, ale pořád jsem měl pochybnosti a moc jsem žárlil. Dokonce jsem začal litovat, že jsem si nevzal volno a nejel jsem s ní. Příště určitě pojedu !

 

Pokračování příště

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Miluju holky s brylema, musi byt krasna a sexy, ale jak vis, ze ti byla neverna?

  2. Ouu, tak mladá a nadržená holka? To bude zajímavé, nechtěl bych čekat doma a nic nevědět 🙂 Jsem zvědavý, jak to dopadlo, doufám, že bude pokračování?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *