Deníček půvabné mrchy – nevěrná až po okraj – 9.díl

Je 19:30 když se v jinak živém domě tiše line jen hudba ze sluchátek mého muže, přicházím k němu v riflových šortkách a topu bez ramínek, skláním se a s polibkem na hlavu mu sundávám sluchátka. Na stůl pokládám chůvičku a s úsměvem a bedýnkou na nákup v ruce odcházím ke dveřím.
Manžel: jsem celkem grogy, asi si vlezu do vířívky
Já: jasně, budu do hoďky maximálně do dvou zpět.
Manžel:koupíš i ty dobré švestkové klobásky?
JÁ:to asi ne, lidl už má zavřeno, jedu jen do tesca.
Manžel: aha, je pozdě co?
Já:je neděle večer , to se nakupuje nejlépe, obchody jsou poloprázdné, není kam spěchat.
Manžel: hm tak jo a jeď opatrně, potkali jsme v týdnu celkem škaredou nehodu.
Já: potkali? kdo potkali? proč to množné číslo?
Manžel: co?
JÁ: no říkal si , že potkali…ty přeci jezdíš sám ne?
Manžel: jo to jo….mám asi ještě v krvi a vykouzlil se mu na tváři ten jeho šibalskej provinělej pohled.
Já: tak pa

Jen jsem si pomyslila jakou cuchtu zase vezl, ale proč na to myslet. Jen co jsem za sebou zavřela dveře, ta realita , že mi v domě spí tři děti jako by nebyla., žádná povinnost, mám cca dvě hodiny na to dělat si co chci…..je to novej pocit ale tak osvobozující.

Jen co jsem nasedla do auta napsala jsem Richardovi……jsem hotová a ty?
Richard: čekám na tebe krásko, kdepak tě mám?
Já: jen jsem mu zaslala souřadnice

asi po dvou minutách mi přišla odpověď

Richard: navigace mi píše dojezd 20 minut
Já: jj, sejdeme se tam
Richard: a co kdybych ti poslal souřadnice mého domu? ušetříme 17 minut, protože u mě jsi za 3 🙂

V duchu si říkám, bože proč mi to vlastně nedošlo, dyť Adélka spí u nás, má volný barák….
Já: ty tam čekáš viď? to mělo bejt překvápko takové místo kde to mám ráda, ale dobře přijedu
Richard: jasně že čekám a nákup mám v lednici 🙂
Já: ok tak já vyjíždím.

Za necelé tři minuty parkuji u něj. Přicházím ke dveřím a když chci zaklepat, dveře se pootevřou a na zem spadne obálka, zvedám ji a čtu…jdi za hudbou.
Halooooo, jediné co slyším je tlumená hudba je to bruce springstin? bože to je děsně starý , pomyslím si, je to tak dávno co jsem to album slyšela…..

Má to doma děsně útulné všude je tlumené světlo a já jdu za hlasem hudby, když otevírám dveře, vidím Richarda jak v ruce drží skleničku sektu, na rohu obrovský rohový vany zapuštěný do země má nějaký mňaminy, salám, sýr a olivy? a on? sladce naloženej v bublinách 🙂 fakt se mi naskytl krásnej pohled, při světle svíčky dokáže málo kdo nebýt sexy., z něj sexepil :-)(vím že se to píše jinak, ale píšu prostě hovorovou čestinou) jen stříká. A teď……? teď je tu taková pohoda, takovej klid a přeci se cítím vnitřně děsně vzrušeně. ale ta uvolněná atmosféra……která je vždy kolem něj mě uklidňuje. Vlastně mu z bublinek vyčuhuje jen hlava, má zavřené oči a pobroukává si do rytmu skladby, přicházím pomaličku k němu a když jsem na tři kroky před ním, řekne mi ahoj krásko,otevřel oči a vykouzlil tak sladkej úsměv , že měl snad ty nejrozkošnější ďolíčky

JÁ: ahoj, víš že ti to v tý vaně moc sluší
Richard: víš že mi to bude pořádně slušet až když tady u mě budeš ty..
Já: vážně?
Richard:trochu si ve vaně poposedl , takže mu z vody vykoukla jeho mužná hruď která byla z části pokrytá bublinkami. a říká: jsi hanba?
Já: jak to myslíš?
Richard: no myslím , že pod těmi rajcovními kraťásky nemáš kalhotky…pod topem nemáš určitě…..
Já: jo tak….to víš že nemám…..
Richard…..wau, pojď ke mě ať už tě mám u sebe.

cítím jak se na mě dívá, jak necukne pohledem a snad přestal i mrkat., ano už mne měl před sebou párkrát nahou , ale stále je to nové a jsem trochu stydlín, na rafinovaný striptýz se moc necítím a popravdě se těším až k němu zapluju do vody. Rychle odepínám knoflíčky na minišortkách a ty mi jen sklouzly po stehnech dolů, top byl dole ještě rychleji. Dívám se na Richarda a vidím jak ve vaně dělá tolik známej pohyb rukou, jako když si chlap prohrabuje koule, jen jsem se po koutku pousmála a vklouzla k němu do vany. Kdybych chtěla tak bych se Richarda nemusela ani dotknout, jak velká ta vana byla 🙂 uvelebila jsem se naproti němu a vzala si do rukou jeho nohu a začala mu jemně masírovat chodidlo a jazykem mu vjíždět mezi prsty, byl úžasně uvolněný.

Richard: co Adélka usnula v pohodě?
JÁ: jj děti se koukly na večerníček , přečetla jsem pohádku, chvíli si poštěbetaly a usly.
Richard: tak to je supr.
Já: jasně že jo.
Richard: ráno si ji v 7 vyzvedne babička jo? jedu do práce.
Já: aha a musí? klidně ji u nás nechej,už jsem s holkami večer probírala plán na zítra asi by byla smutná kdyby si pro ni zítra přijela babi, nebo…..nevím ať vám nenabourávám nějak plány.
Richard: tak babča bude určitě ráda, když si odpočine
Já:no tak ji dej jen vědět a nechej ji u nás.holky budou určitě rády, že u nás bude moc spinkat ještě další noc.
Richard:tak jo, jen víš co to teď znamená?
Já: nevím co?
Richard: že musím na chvíli z vany a zavolat babči
Já: dobře ale pospěš si.

Sedá si ve vaně a naklání se ke mě, aby mě mohl políbit, je tak hrozně vzrušující, že si nemůžu pomoc a když se na de mnou shýbá, aby mne políbil chytám ho za čůráka, kterej je ještě ponořenej ve vodě. Je polotvrdej, takovej ten stav kdy je jakoby ve střehu 🙂

Richard: počkej s tím chviličku a dává mi ruku pryč.
Já: jj dobře, já ti neuteču , počkám si tu na tebe 🙂

Je ke mne otočený zády , když si na svá široká ramena obléká župan, je to hezký vidět ho v takový soukromý chvíli, když si vemu ,že jsme se měsíce jen potkávali u dveří, neměla jsem ani ponětí , že ho někdy uvidím jak si na sebe navléká svůj oblíbený župan, natož, že ho někdy budu držet za ptáka 🙂 zjišťuji , že mě na něm vzrušuje vlastně úplně všechno, snad by mi ani nevadilo kdyby měl nudli u nosu 🙂 , to samozřejmě myslím s nadsázkou:-)

Začíná hrát třetí skladba, když se v nezavázaném župánku s úsměvem od ucha k uchu přiřítí do koupelny.
Richard: tak zařízeno, je zítra celá jen a jen tvoje, ale kdyby zlobila nebo jí bylo smutno tak mi zavolej a vymyslíme předání s babčou jo.
Já: jasan neboj.
Než jsem to dořekla Richard si sedl k vaně na zem dal ruku do vody a začal mě hladit po stehně, a když mi rukou vjížděl na kundičku a ucítil jak ji mám mokrou jen řekl:
Tak pojď ty moje princezničko, teď si tě tady vylovím jako mořskou pannu a odnesu si tě jako trofej k sobě do pelíšku a tam tě pomiluju. v tom na de mnou stojí , svými rukami mě chytá pod zadečkem a pod zády a vylovuje mě.
Já: neblázni, rupne ti v zádech, jsem kus ženský pujdu sama…..(když v tom už jsem v jeho náruči)
Richard: a já jsem kus chlapa a tebe jsem si zrovna ulovil.

Ani jsme se neutírali stačil mě akorát donést na postel, když v tom se zarazil…nééé tady ne, na to je času dost..znovu mě vzal do náruče a odnesl mě do kuchyně, i tady byla tma, jen jedna svíčka plápolala v rohu……posadil mě na kuchyňskou linku postavil se tak nějak automaticky mezi mé nohy a já cítila tu jeho tvrdou teplou kládu na stehně, jako by do něj z ničeho nic vjela neskutečná vášeň a vzrušení, beru ho do ruky ,je tak tvrdý a teplý, prostě mrdací kláda co čeká na povel akce…….posunuji zadeček dopředu , abych seděla na kraji kuchyňské linky když v tom ho do mě vrazí,vrazí ho tvrdě až po kořen, nebere si servítky, má prostě chuť pěkně mrdat,jednou rukou se držím kuchyňské linky, druhou držím jeho rameno,nohami obepínám jeho boky a slastí se mi chce křičet když v sobě cítím toho macka, Richard si mě přidržuje jednou rukou za krk a cop a já cítím neskutečné vzrušení a trochu bolesti, protože takovýho čůráka doma prostě nemám. Dívám se na to jak mě mrdá, jak mi tam zajíždí,jak se objevuje a zase ve mě mizí,chci ho na židli, chci si na něj sednout a ojet se o něj.
Sedá si na židli a já se na něj vteřinku dívám než se uvelebil, vzrušuje mě, nevím jestli mě chlap někdy takhle vzrušoval, ale to jeho tělo, ty ďolíčky, ten vztyčenej tvrdej mrduchtivej čůrák, toje prostě dokonalej celek,a jeho vrásky kolem očí když se usměje, dívám se na jeho ramena a ruce, na jeho šíji a říkám si kolik lidí asi zachránil, kolik jich takhle v náruči asi odnesl,má takové oku lahodící tělo, já bych v něm chtěla bejt někdy schoulená, musí to bejt supr pocit, když vás objímají takové pazoury 🙂 natahuje ke mne ruku a říká, tak pojď princezno.
Než to dořekl seděla jsem na něm a jeho tvrdý čůrák ve mě pomalu mizel, takhle to vážně miluji, když můžu bejt nahoře a šukat se tak jak to mám ráda, držím se jeho ramen , líbám ho, a jazykem mu vjíždím k uchu, začínám si hrát s jeho ušním lalůčkem a špičkou jazyka mu pomalu vjíždím do ucha, když v tom začal neskutečně vzdychat a jako by se rozklepal. Je to úžasný zase poznávat co mu dělá dobře , co ho vzrušuje , kde je citlivej a jak reaguje,připadá mi jako bych ho tím cucáním lalůčku a laskání ucha přiváděla do transu, začínám se rytmičtěji pohybovat, on mě drží za zadek a je vidět jak je na jednu stranu vzrušením napnutý ale na druhou stranu je tak nějak jakoby vypohodovaný. Tak pojď princezno, strčí svůj pravý ukazováček na chvíli ke svému ptáku a mokří si ho mou šťávičkou když v tom mi jím začíná jezdit přímo po prdelce, na první článek mi ho tam zkouší zasunout, druhou rukou si mě jakoby přitiskuje více k tělu, je to neskutečná slast, mít kundu plnou jeho čůráka a v prdelce cítit jeho prst. Mě tohle neskutečně vzrušuje, přirážím rychleji a tvrději když v tom mnou projede orgasmus a Richard se taky svíjí, cítím jak ve mě pulzuje jeho čůrák, jak do mě láduje svoje semeno, jak je napnutý, jak je tvrdý, ta jeho grimasa v obličeji to jakoby ztvrdnutí svalů, které ho jakoby na chvíli paralyzuje ,a ta horká mrdka která mě začíná hřát uvnitř………….choulím se mu v sedě do náruče, když v tom ze mě vyklouzne jeho čůrák a ze mě začíná vytékat jeho sperma.Až teď teprve teď mi došlo co se stalo.

Já: Richarde? kde je kondom
Richard: no na ptákovi
Já: no ze mě teče sperma, takže tam kondom asi není
Richard: pohladil mě ve vlasech , nepropadal panice jako já a říká klid to vyřešíme, určitě tam je, jen si moc mokrá.
Já:to je vážně tvoje sperma.
Richard: tak se podíváme.

sesedám z něj a oba nás pohled na jeho ojetý péro bez gumy trochu překvapil.
Richard: aha takže si zahraju na gynekologa
Já: ne na to zapomeň
Richard: je jasný že zůstal v tobě, neboj já ho najdu a šibalsky se usmál
Já: bože to ne,zkusím to sama a tak trochu propadám panice
Richard: prosím tě klid pojď sedni si a uvolni se já ho vážně najdu , neboj se.

Proč si připadám tak divně? není mi to nepříjemný, je to trapný? rozvalit se před ním nastavit mu kundu a ………musí se nechat, že ho našel hned, jak jinak……bylo jediný místo kde mohl bejt 🙂 i tohle se stává bere mě za ruku objímá mě , políbí a vede mě do koupelny.

Richard: to bude asi chtít nějakou tabletku vid?
Já: no to asi jo, mám ovulaci, takže……určitě jo…..
Richard: tak pojď sprchnem se a skočíme spolu do lékárny, neboj to bude ok
JÁ: já se nebojím, vím že to bude ok.
Richard: ale já umím dělat hezký děti, teda řekl bych , že dělám krásný děti 🙂
jÁ: vím že si mě jen dobíráš , ikdyž se musí nechat že Adélka je vážně krásná holčička, kde že je teď ještě otevřeno?
Richard: je skoro deset, nejblíže je nemocniční lékárna v nemocnici co je 30 km od tud.zajedu tam ať jsi v pohodě,a pak ti to dám na auto a napíšu ti pak, zapomeň si něco jako v autě a pak si to užij.
Já: neblázni, zajdu ráno do lékárny , jedeš na 24 hodinovou směnu, potřebuješ jít spát , né si dělat hodinovej výlet, neboj. radši mi pujč fén. Moje vlasy až po zadek jsou opět mokré.
Richard mi podává dívčí růžovej fén, kouká se na mě a říká to víš Aďa má na hlavičce pár vlásku jí to stačí ale ty tvoje krásný vlásky se tímhle budou sušit asi pořádně dlouho……..No vidíš asi je na čase si je ostříhat, a dopřát jim letní sestřih, zajdu zítra s dětmi když už budem v lékárně ke kadeřnici,(bože néé říká richard, patří k tobě),neboj dám jich jen kousek a dcera stejně potřebuje taky sešmiknout, a syna můžu přibrat vlastně taky………hele tak jestli bude chtít i Adélka tak ji nějak poraď dyť ona už je má taky dlouhý, tak jen kdyby chtěla…..dobře.Jo a co krabičku? už si ji rozbalila? Né ještě né, né že by mi nebylo smutno ale tak nějak si ji nechávám na krizovku. tak fajn…….sedá si přede mne a dívá se jak si foukám vlasy, uvelebenej, vypohodovanej, vysmátej s nohami od sebe, a já už zase přemejšlím nad tím za jak dlouho by asi mohl jít do druhé akce? jenže je skoro deset……musím domů……….

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Opět skvěle jako vždy. Moc jsi mi chyběla jenom doufám že se vám ta drobná nehoda podařila nějak utajit. To asi zjistíte až když dostaneš menstruace? Co budeš dělat kdyby…. přemýšlela jsi nad tím?

 2. Tak to je sen, nastříkat do tebe. I když o tom nevěděl, musil si to pořádně užít ten pocit, že do tebe cáká. Jaké to bylo pro tebe, mít v sobě jeho semeno? A užila sis ráno postinor, nebo jste to nechali náhodě?

 3. Co by delali ? Meli by dite?
  Opet dokonale napsane, cte se to na jeden nadech. Byt Richardem musi byt dokonale…

  • Tím by se ale všechno prozradilo, její manžel by na to přišel. Je otázka, jestli ona to tak chce? Rozhodně Richardovi také závidím

 4. puvabnamrcha

  jeste mi reknete,ze vam se to nikdy nestalo,ze by vam pri sexu sjel kondom?ja na nahody moc neverim a riskovat neco v plodne dny je holy nesmysl…neni mi 18 nact ,abych uz nevedela jak to chodi 🙂 konec koncu mam dve uzasny deti,a ty mi staci :-))))) takze ano,uzila jsem tbl a jsem ok. plozeni deti uz prenecham mladsim a bezdetnym,ale pri jejich delani klidne zaskocim 🙂 delam si legraci…

 5. Do zadané se stříká nejlép, kdo někdy zažil, ten jistě potvrdí.. ten pocit dělat něco zakázaného, že ten paroháč nic netuší, nebo tuší ale nezmůže

 6. puvabnamrcha

  ted premejslim nad tim jestli vy co jste zvykli na cakani do kondomu,poznate ze ho nemate? ja jako zenska pokud neni vroubkovanej tak to vlastne nepoznam,ale jak je to u vas? vy ho vlastne mate na sobe….poznate hned bezprostredne po tom co treba sklouzne ,ze ho nemate?jen se nad tim zamyslim,jestli si ten moment strikani do me mohl Richard vedome uzit ,nebo jestli to vazne nemohl poznat?chapu ze pro chlapa je cakani do mokry kundy asi neco jako bejt v rausi……….nez to cakat do gumy…..takze jak to je?

  • To je tezky, protoze sice je curak v gume jakoze trosku sevrenej, ale kdyz je kolem nej sevrena kunda, tak to asi poznat nejde? Nutno vyzkouset,,, hlasis se na test? ?

   • puvabnamrcha

    grošáčku, ty zkušenost nemáš? jaký to je cákat do gumy? a bez ní? jsi ten šťastlivec co to do svý vyvolený pálí na plno co? mě jen zajímal názor někoho kdo to má odzkoušený a komu se třeba někdy taky stalo to že mu sklouzl kondom…… :-))))))

    • Asi se mi to nikdy nestalo, vlastne je preci jedno do ceho strikas,, hlavni je ze strikas??
     Samozrejme ze strikat do kundy je top, nebo na telo, ale zpravidla zalezi na tom, co je zena schopna povolit?
     Myslim, na co je pripravena, bud ze bere prasky, nebo si chlap musi dat pozor. A davat si pozor? Nooo, to neni pro kazdeho jednoduchy?

 7. Mi už guma sklouzla a skoro se to nedá poznat.. mnohem lepší pocit teda je, ne muset si jí vůbec nasadit

  • puvabnamrcha

   takže ani nepoznáš že cákáš do kundy a né do gumy?

   • V tu chvíli asi ne, je to všechno teplé a vlhké, záleží kdy ta guma spadne. Pokud někdy na začátku tak to asi poznat jde. Ale nezkoušel jsem to nikdy. Rozdíl mezi gumou a bez gumy je ale veliký. Při tom stříkání má člověk ale jiné starosti a všechno je tak intenzivní..

    • puvabnamrcha

     a to že cákáš do gumy v který se ti vlastně hromadí sperma není jiné než když cákáš do kundy? jako necítíš to že máš žaluda vlastně ve vlhku?(v nahromaděným spermatu)?jinak tam přeci takové vlhko nemáš ne?vím že je na kondomu takovej ten malej zásobníček kam se to sperma dostane,ale přeci ho musíš cítit ne?

     • Ne to fakt citit neni. Je to jako bys mela prst v marmelade a do toho vylila trochu smetany. Taky nepoznas rozdil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *